Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Formuła 1 - dyskusja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni

**




Odp: F1 - sezon 2007 - 21/10/2007 21:54

  Porto napisał:  
Co do Roberta to kapitalny wyscig, szkoda czwartego miejsca, na rzecz Rosberga i tej beznadziejniej taktyki na 3 stopy, przez to bylby nawet 3.


Nie możemy zakładać, że byłby na 3 miejscu gdyby zastosowali inna taktykę. Wyprzedzenie Alonsa i tym samym wysunięcie się na 3 pozycje były efektem tego, iż Robert posiadał o wiele lżejszy bolid (miał mniej paliwa dzięki "taktyce" 3 stopów). Teraz możemy tylko gdybać... :-)

Fakt faktem, coraz bardziej denerwuje mnie sytuacją w BMW, gdzie Robert jest królikiem doświadczalnym...


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: F1 - sezon 2007 - 22/10/2007 01:59
Tego to by nawet Chitchock nie wyreżyserował wyścig kapitalny i co najważniejsze choć rasistą nie jestem ;) bambus odjechał od mistrzostwa nie to że go nie lubię ale ta zabawa w tym sezonie w typie hej dajmy bambo na mistrza będzie sensancja dla mnie nie leży. Jak jest taki zajefajny to niech pokaże to za rok a najlepiej na BMW a bardzo bym chciał zobaczyć co na jego bolidzie zrobiłby Kubica bo to On dla mnie jest gwiazdą tego sezonu i to nie tylko dlatego że jest Polakiem ale dlatego że zrobił na samochodzie który miał to co zrobił.


Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA) poinformowała w niedzielę, że rozpoczęła dochodzenie przeciw zespołom BMW-Sauber i Williams-Toyota w związku z podejrzeniem przekroczenia przepisów technicznych.
Kimi Raikkonen (Ferrari) wygrał wyścig i wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji mistrzostw, ale jeśli bolidy Williams-Toyota Nico Rosberga (czwarty) i BMW Sauber Roberta Kubicy (piąty) i Nicka Heidfelda (szósty) zostaną wykluczone, mistrzowski tytuł powróci do Lewisa Hamiltona (McLaren-Mercedes), siódmego na mecie wyścigu.
"Reprezentant ekipy jest proszony o natychmiastowe zgłoszenie się u komisarzy wyścigu" - głosił komunikat FIA skierowany do ekip BMW Sauber i Williams, nie wyjaśniając natury zastrzeżeń.
Według informacji przekazanej przez rzecznika zespołu BMW zastrzeżenia komisarzy dotyczą temperatury paliwa tankowanego do bolidów. Zgodnie z przepisami temperatura paliwa nie może być wyższa więcej niż 10 stopni od temperatury otoczenia.
Delegat techniczny FIA Jo Bauer potwierdził, że temperatura paliwa w bolidach Williamsa i BMW Sauber nie mieściła się w normie i miała wykraczać od 2 do 4 stopni Celcjusza poza dopuszczalną granicą.
FIA po spotkaniu z przedstawicielami zainteresowanych ekip odstąpiła jednak od wymierzenia kar, co pociągnęłoby za sobą daleko idące zmiany w klasyfikacji generalnej MŚ.

Może niech jeszcze zmierzą temperature odbytu hamiltona jak na moje oko to tu przydałoby się CBA a tak na serio to do dupy z tymi przepisami nie udało się wylansować nigerka na pierwszego w historii i tyle.

Ostatnio edytowany przez: Scarface, 22 października 2007, 05:30 [1 raz(y)]


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 06/11/2007 18:55
Alonso rozstał się już z McLarenem, co było do przewidzenia i szuka nowej stajni. Być może ponownie trafi do Renault...

A tu ciekawa wypowiedź z wczoraj:


  www.onet.pl napisał:  
Raikkonen: Kubica jest bohaterem sezonu!

- Kiedy rozmawialiśmy przed sezonem, przewidywałeś, że Robert Kubica wygra 2-3 wyścigi, tymczasem nie udało mu się nawet stanąć na podium. Jak ocenisz sezon w jego wykonaniu?
- Czekałem na mistrzostwo świata osiem lat. Robert za osiem lat będzie miał większe sukcesy jak ja, uwierzcie mi. To był jego pierwszy pełny sezon, jeździł znakomicie, przeżył wielki wypadek w Kanadzie. Uważam, że Kubica jest bohaterem sezonu! – powiedział mistrz świata Kimi Raikkonen.



eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: F1 - sezon 2007 - 06/11/2007 20:35
Osobiście, nie sugerowałbym się tym co pisze Onet, FAKT, Bild itp.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 06/11/2007 21:37

  eJay napisał:  
Osobiście, nie sugerowałbym się tym co pisze Onet, FAKT, Bild itp.



Oczywiście niekoniecznie musi to być prawda, tak samo jak w każdym innym medium.
A to, że trzeba jebać fuckt jest chyba jasne Cool


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7171 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 15/03/2008 10:53
no to F1 powraca,rozpoczynamy sezon 2008

duzo zmian w regulaminach szczegolnie z wykluczeniem kontroli trakcji gdzie wielu nawet tych lepszych kierowców osiąga gorsze rezeultaty. Kubica dał rade w kwalifikacjach 2 miejscie..po raz pierwszy wystartuje z 1 lini:) Wyscig juz jutro o 5:30 dla wytrwałych.


Ko nie pije,ten kapuje
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6853 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 15/03/2008 12:44
ale to nie jedyne zmiany
z ciekawszych zmian to jeszcze to że po 3 części kwalifikacji nie można do tankować bolidu


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7439 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 16/03/2008 05:32
oglądacie ? :>


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7638 dni

**




Odp: F1 - sezon 2007 - 16/03/2008 05:43
ogladamy :) jak narazie Robert ladnie wybronil 2 miejsce no i mielismy juz pierwsza krakse i pierwszy safetty car :) Go Robert Go :)


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni

*




Odp: F1 - sezon 2007 - 16/03/2008 08:36
jebany żółtek!


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: F1 - sezon 2007 - 16/03/2008 09:45
Taktyka BMW jest jasna - Heidfled ma być przed Kubicą. Co za buc wymysla takie manewry jak dotankowanie bolidu na 29 okrazen przed koncem i zalozene miekkich opon Do bani Poza tym Robert w wywiadzie powiedzial, ze miał problem z silnikiem (nie mógł wyciagnac V max na prostych) i musial sie tylko bronic przed Alonso. O awansie nie moglo byc mowy. Massa z kolei udowadnia, ze jazda bez TC to wyzsza szkola jazdy - pierwszy zakret i bączek. Moze odejdzie z zespolu i zrobimiejsce dla Roberta:)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6246 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 16/03/2008 10:11
No cóż oby w dalszej części sezonu nie było analogi do tych ubiegłorocznych wyścigów...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 16/03/2008 11:30
I chuj bombki strzelił, na nic zdało się drugie miejsce w kwalifikacjach...


  onet.pl napisał:  
Kubica powiedział, że w trakcie wyścigu team zmienił taktykę i zadecydowano o zatankowaniu bolidu do pełna i wymianie opon na miękkie. - W tych warunkach to nie wróżyło nic dobrego - powiedział Polak.



I w zasadzie tyle w temacie. Kolejny raz szefostwo zespołu "załatwia" Kubicy konkurs...


gregm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6678 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 16/03/2008 11:48
dzis by zdobyc punkt trzeba było spokojnie dojechac do mety...brak kontroli trakcji i ponad połowa stawki odpadła


WIARA BęDZIE W NAS TRWAć!!!
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 23/03/2008 09:50
GP: Malezji.Kubica drugi! Życiowy sukces Polaka!

Brawo Robert 2 miejsce :D


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7439 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 23/03/2008 09:52
Tu już tak nie odpadali :)

Brawo Robercik ! 2 miejsce


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6092 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 23/03/2008 10:17
Robert pokazał po raz kolejny klase!Szczególnie na starcie wykazał się nie przeciętnymi umiejetnościami.I oby tak dalej!:D


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni

**




Odp: F1 - sezon 2007 - 23/03/2008 10:32
Mam nadzieję, że Robert dzięki takim startom w przyszłym sezonie zmieni barwy i zacznie jeździć w normalnej ekipie... Brawo Robert 2 miejsce


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7295 dni

*




Odp: F1 - sezon 2007 - 23/03/2008 11:07
very nice:] brawo Robert


100% PD
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7171 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 23/03/2008 11:28
świetny wyścig, Brawo Robert !!! Nareszcie BMW nie dało dupy z taktyką


Ko nie pije,ten kapuje
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005