Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Formuła 1 - dyskusja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7493 dni

****




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 07/06/2008 20:21
cos czuje, ze jutro mniej wiecej ok 20:45 beda jednoczesnie dwa razy grane hymny Polski i Niemiec, w Montrealu dla Kubicy i BMW, a w Klagenfurcie dla reprezentacji Polski i Niemiec... oby sie sprawdzily moje przypuszczenia, plus oczywiscie wygrana Polakow...
pozdrawiam


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 07/06/2008 21:39
Kubicy życzę jak najlepiej choć wielkim fanem F1 nie jestem, jednakże gdybym miał do wyboru; zwycięstwo reprezentacji Polski, lub zwycięstwo Roberta. Bez żadnych targów wybrałbym opcję pierwszą ;)


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7493 dni

****




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 08/06/2008 22:54

  Cinek napisał:  
cos czuje, ze jutro mniej wiecej ok 20:45 beda jednoczesnie dwa razy grane hymny Polski i Niemiec, w Montrealu dla Kubicy i BMW, a w Klagenfurcie dla reprezentacji Polski i Niemiec... oby sie sprawdzily moje przypuszczenia, plus oczywiscie wygrana Polakow...
pozdrawiam



no i zgodnie z moimi przewidywaniami, Robert na najwyzszym stopniu podjum, juz po raz kolejny nie popelnil ani jednego bledu co zaprocenatowalo,
wyscig dzieki murzynkowi zrobil sie dosc ciekawy, pozniej troche nerwowo, ale suma summarum wygrana, super, ze Alonso udalo sie zjechac na bok bez potrzeby wyjezdzani SafetyCar bo byłoby nieciekawie...
cieszy fotel lidera, oby na dluzej niz 2 tygodnie...


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 06/07/2008 21:12
Po GP Wielkeij Brytanii utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że Felipe Massa jest obecnie jednym z najsłabszych technicznie kierowców w F1. Chłopak dziś pobił swój rekord - naliczyłem chyba z 5 piruetów, drobniejszych błędów Brazylijczyka nawet nie wspomnę. W każdym bądź razie był wyróżniającym się zawodnikem. Proponuje zaprosić go do konkursu "Gwiazdy tańczą na lodzie" - nadaje się.

Pozytywnie zaskoczył mnie Hamilton - w tak ciężkich warunkach liczyłem, że młokos nie ukończy wyścigu. Ukończył i to na 1 miejscu. Tak naprawdę to chyba był to jego pierwsze GP w którym pojechał naprawdę bezbłędnie. Respekt za to, choć i tak za nim nie przepadam :D

Kubicy żal, ale spodziewałem się czegoś w tym stylu. Cisnął niesamowite czasy, jednak coś za coś i stało się...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7608 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 06/07/2008 22:58
Zal ale w koncu musial popelnic blad, miec pecha.. To byl bardzo dziwny weekend dla Roberta (kolejny po magny-cours) i sadze ze cieszy sie ze juz ma go za soba i ma tylko 2 punkty straty do liderow klasyfikacji!


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 07/09/2008 15:40
Śmiechowa końcówka w Belgii :]
Żal Raikonenna, nie wytrzymał nerwowo.

A co do Roberta.. ehh, znowu zespół nawalił.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 07/09/2008 15:54

  Macieq napisał:  
Śmiechowa końcówka w Belgii :]
Żal Raikonenna, nie wytrzymał nerwowo.

A co do Roberta.. ehh, znowu zespół nawalił.



szkoda tylko, że nie nawalili jak zmieniali Heifeldowi opony na deszczowe...no ale cóż Niemcy hehe, ale i tak brawo Robet za walke:D


POGOŃ SZCZECIN MKS
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 07/09/2008 15:59
Heidfeld trochę w końcówce przesadził z tym wskoczeniem na 3 miejsce, a ten stop Kubicy 13 sekundowy to po prostu żałość.


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 07/09/2008 16:21
Co do pitstopu to w TV wyglądało to jakby wszystko było OK, a trwało 2x dłużej niż powinno..

Pare cytatów z onetu :D można się pośmiać.


  Cytat:  
... gadacie głuppoty!!! za pierwsze tankowanie robert ...
... zapłacił gotówką, za drugie płacił kartą i to niestety trwa...



  Cytat:  
W wyscigach powinny być spuszczane przez helikoptery hektolitry wody w losowo wybranych odstępach czasu. Wtedy ten sport nie byłby nudny.



  Cytat:  
Kubica też miał pomysł na zmianie opon ale jak pomyślał ile czasu to zajmie jego mechanikom to zrezygnował.


Zespół zapytał mnie, czy faktycznie chcę zmienić opony. Powiedziałem: "tak to jest znakomita decyzja" - powiedział Heidfeld

  Cytat:  
ciekawe czy w sprawie pit stopu kubicy tez sie kontaktowali z nickiem



... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 07/09/2008 17:03
Robert chyba już nie wytrzymuje i nawet on zawsze opanowany w wypowiedziach teraz zaczyna wyrzucać z siebie co mu leży na sercu, byleby doczekać aż zacznie jeździć w Ferrari i F1 stanie sie Polskim sportem narodowym choć przy jego klasie wyścigi mogą znów zacząć się nudne tak jak było to z Schumacherem ale ja raczej nie będę narzekał na ciągłe wygrywanie.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 07/09/2008 18:01
No i jeszcze chciałem przedstawić proroków: http://www.youtube.com/watch?v=S4powGS4oZI :]

"a szlauf?" :D


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 07/09/2008 18:34
Lewis Hamilton stracił tytuł zwycięzcy GP Belgii, bo wykonał niedozwolony manewr podczas wyprzedzania. Na jego miejsce wskoczył drugi Felipe Massa
W pewnym momencie bolid Hamiltona, który przez cały wyścig ścigał Raikkonena, zetknął się z bolidem Fina. Aby uniknąć poważniejszej kolizji, Brytyjczyk musiał ciąć zakręt. Manewr był kontrowersyjny, bo dzięki niemu Hamilton na prostej znalazł się przed Raikkonenem. Za to należała mu się ewidentna kara, więc Hamilton od razu przepuścił rywala. Ale i tak był tuż za nim, i znów mógł zaatakować.

Przepisy zabraniają ścinania zakrętów, jeśli dzięki nim zdobywa się pozycję. Tymczasem zysk kierowcy McLarena polegał na utrzymaniu niezłej prędkości, a nie zdobyciu miejsca. Początkowo Hamilton uniknął kary, choć stewardzi ten incydent dokładnie przeanalizowali. Po wyścigu stwierdzono jednak niedozwolony manewr Brytyjczyka i nałożono na niego 25 sekund kary.

Dzięki temu Felipe Massa wskoczył na pierwsze miejsce, a Hamilton spadł na trzecie. Zyskał też kolega Kubicy Nick Heidfeld, który normalnie był trzeci, ale dzięki decyzji o karze dla kierowcy McLarena, zajął drugie miejsce

za gazeta.pl

Sie porobiło:)


POGOŃ SZCZECIN MKS
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6832 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 09/09/2008 18:25
Obrazek jpg wstawiony na forum

Czy ktoś ma wątpliwości dlaczego on jeszcze jeździ


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 09/09/2008 21:02
BMW to na prawdę profesjonalna niemiecka stajnia :) Tak długo przetrzymała Kubicę w boksie żeby wyjechał za Heidfeldem, bo według nich przecież Robert zawsze powinien przyjeżdżac za ich pupilem.
Wcale bym się nie zdziwił jakby podstawowym celem BMW na reszte sezonu było wyprzedzenie Kubicy przez Heidfelda bo jakby to wyglądało Polak przed Niemcem i to w BMW. Dla nich to na pewno OBURZAJĄCE.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 9 września 2008, 21:37 [1 raz(y)]


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 10/09/2008 23:49
Na stronie jest sonda, która pyta czy chcesz zmienić w przyszłym sezonie łamagę nicka na Alonso zaznaczamy Ja i naciskamy Abstimmen
LINK


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 11/09/2008 00:18

  Scarface napisał:  
Na stronie jest sonda, która pyta czy chcesz zmienić w przyszłym sezonie łamagę nicka na Alonso zaznaczamy Ja i naciskamy Abstimmen
LINK



Zrobiłem tak, ale szczerze mówiąc nie wierze żeby Niemcy pozbyli się swojego super idola :)


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 14/09/2008 16:02
Trzeba przyznac że świetny wyścig na Monzy!! Szczerze to nie spodziewałem się że Vettel da rade utrzymac pierwsze miejsce, ale w sumie tak samo nie wierzyłem po początku wyścigu że Kubica ukończy na podium:) Jednym słowem wreszcie wyścig na którym nie przysypiałem


POGOŃ 100% SZCZECIN
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5873 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 14/09/2008 17:46
no i Vettel przeszedl do historii. Dobrze, ze Kubica mial duzo paliwa po kwalifikacjach i udalo sie pojechac tylko na jedno tankowanie, bo to w glownej mierze zalatwilo podium ;)


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 14/09/2008 18:08
Wreszcie dobra taktyka BMW. Udało się przechytrzyc Alonso i innych. Fajnie że Robert dał radę na początku wyścigu wyprzedzic na torze Heidfelda. Troche dziwny ten wyścig, nie wiem za bardzo o co chodziłlo z tymi ustawieniami samochodów na deszcz, ale trudno uwierzyc żeby bez tych lepszych ustawień Vetel dał radę wygrac. A to co wyszło Raikonenowi z tymi zjazdami do boksu prawie jeden po drugim to dla Kubicy super. Uciekł mu w generalnej.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 14:44
Co za wyścig dziś. Głupi błąd Piqueta i wszytsko się wali. Kubica zjeżdza do boksu podczas gdy na torze jest Safety car za co dostaje karę. Pierwszy prze neutralizacją Massa wyjeżdza z boksu razem z wężem do tankowania i traci szanse na pierwsze miejsce... ehh


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005