Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Formuła 1 - dyskusja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni

*




Odp: F1 - sezon 2006 - 22/07/2007 14:31

  eJay napisał:  
Nawet jakby padal snieg to nigdy nie odwoluje sie GP ze wzgledu na pogode. Swoja dorga, to ze Hamilton dalej jedzie w wyscigu to wynik "posmarowania" kasa FIA przez Mclarena. Przeciez on powinien zostac zdyskwalifikowany (wydostal sie z piachu za pomoca dzwigu).



No dobra może nie odwołać kompletnie ale chociaz przesunąc na inny dzień..Juz nie chodzi o widowisko bo co to za emocje jak jadą sznurkiem 80 km/h ale chociażby o bezpieczeństwo zawodników i czas trwania bo ewidentnie przy takich predkościach sie on wydłuży straszliwie. Bedzie sporo protestów po tych zawodach..


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: F1 - sezon 2006 - 22/07/2007 14:52
juz wszystko wrocilo do normy :))


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6698 dni

*




Odp: F1 - sezon 2006 - 22/07/2007 17:15
Heidfeld chuj!


To nie są leszcze Stefan...
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: F1 - sezon 2006 - 22/07/2007 18:05
W wywiadzie powiedział że to wina Roberta bo zamknął mu zakręt... oczywiście Heidfield nie mógł przyhamować i zaatakować przy następnym tylko wjebał mu się w bok a do tego jeszcze "znokautował" Schumachera... chuj mu w cyc


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7250 dni

*




Odp: F1 - sezon 2006 - 22/07/2007 19:21
Heidfeld powinien strzała w zęby od Kubicy dostać. Od Schumachera zresztą też.

Aroganckie i bezczelne bydlę nie może się pogodzić z tym, że Polak go wyprzedził, więc wciska się na chama wywalając obu z trasy i jeszcze twierdzi że to wina Kubicy. Bo ten mu nie ustąpił miejsca.

I jak tu nie nienawidzić tych pieprzonych szwabów, no jak?


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

**




Odp: F1 - sezon 2006 - 22/07/2007 21:35
Spodobała mi się nowa ksywa Heidfelda: Dzik Nick :)

Niestety, pewnie jechal zestresowany bo ponoc zona urodzila mu murzynka.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7528 dni




Odp: F1 - sezon 2006 - 22/07/2007 22:23
- Kierowca, który jedzie z tyłu, musi uważać - dodał Theissen.

Wszystko na ten temat


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni

*




Odp: F1 - sezon 2006 - 23/07/2007 00:07
[cytat=Bzyku]

Aroganckie i bezczelne bydlę nie może się pogodzić z tym, że Polak go wyprzedził, więc wciska się na chama wywalając obu z trasy i jeszcze twierdzi że to wina Kubicy

Bezczelne i aroganckie jak caly niemiecki narod


,,Vi är överallt,,- POGON
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8184 dni

**




Odp: F1 - sezon 2006 - 23/07/2007 14:11

  Prawy napisał:  
Heidfeld chuj!



Nic dodac, nic ujac... ;)


1948
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: F1 - sezon 2006 - 23/07/2007 15:59
W pierwszym zakręcie Robert wypchnął mnie na ziemię i to samo zrobił w zakręcie numer dwa. Po prostu zamknął mi drzwi, spychając mnie na tarkę. Tam nie dało się skręcić i zderzyliśmy się. Jeśli spytacie Roberta, to powie pewnie, że to moja wina, a ja mówię, że to była jego pomyłka. On nie zostawił mi miejsca - relacjonował po wyścigu Heidfeld.

hahahaah :D

i komentarz : Ej no, spoko Nikuś, spoko! Następnym razem cała czołówka F1 zatrzyma się na chwilę, żebyś miał dużo miejsca i spokojnie mógł wyprzedzać!:P


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6488 dni




Odp: F1 - sezon 2006 - 05/08/2007 16:06
Robert Kubica, polski kierowca zespołu BMW-Sauber, zajął piąte miejsce podczas wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Węgier na torze Hungaroring. Wygrał Brytyjczyk Lewis Hamilton z zespołu McLarena.

nawet calkiem calkiem wysciag, ale walka toczyla sie glownie w pit stopach a wyprzedzania na torze bylo niewiele :) a Alonso gonil, gonil i nie dogonil ;>


seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 05/08/2007 21:56
no i widac bylo naszych na torze, szczegolnie buczenie jak Heidfeld odbieral nagrode za 3 miejsce :D


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7091 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 26/08/2007 16:07
Co za kretyński zespół... Zmiana na 12 kółku zrobiona tak chujowo, że Kubica z czwartego miejsca spadł na siódme. Później łyka go jeszcze Rosberg. Zamiast pięciu, a może nawet sześciu punktów (pęknięta oponka Lewis'ka) jedno oczko... Podniosło się ciśnienie.

Raduję mnie iż nadrabia cała czołówka do lidera. Żałuję jednak, że nie wygrał Raikkonen.

Dwa życzenia na dalszą część sezonu:

-Hamilton traci prowadzenie najlepiej na rzecz Alonso bądź Kimi'ego.
-Heidfeldowi w każdym z wyścigów pieprzy się doszczętnie auto i nie punktuje przez co Kubica wyprzedza go w generalce.



Cool


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 13/09/2007 18:34
Mclaren wycofany z MŚ!!! o jaaaaaaa no to pompa jest:D co teraz zrobia Alonso i Hamilton? Jak Mclaren szpiegowal Ferrari to słuszna kara. Takie życie:D


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 13/09/2007 18:41
nie wiem czy jest sie z czego cieszyc ..oby Kubica nie musial w przyszlym sezonie razem z Sato w teamie jezdziec.


Ko nie pije,ten kapuje
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 13/09/2007 18:49

  bo(L)ek napisał:  
nie wiem czy jest sie z czego cieszyc ..oby Kubica nie musial w przyszlym sezonie razem z Sato w teamie jezdziec.



Nom fakt moze byc roznie Może.Alonso wejdzie do BMW za Kubice bo watpie aby dzialacze BMW wywalili Heidfelda swojego rodaka.A sa takze inne warianty Kubica jest mlody i utalentowany , spokojnie :) Bez paniki.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7170 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 13/09/2007 19:04
Kubica podpisal kontrakt z BMW na kolejny sezon a wiec czy napewno jest sie czym martwic ? NIby przebakuje sie cos o mozliwosci jego rozwiazania za porozumieniem stron ale Robert pewnie na to nie pojdzie.Co do McLarena to jezeli szpiegowali to kara jak najbardziej sluszna,nawet sie ciesze ,ze ten pajac Hamilton mistrzem nie bedzie.


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 13/09/2007 19:15

  byku napisał:  
Kubica podpisal kontrakt z BMW na kolejny sezon a wiec czy napewno jest sie czym martwic ? NIby przebakuje sie cos o mozliwosci jego rozwiazania za porozumieniem stron ale Robert pewnie na to nie pojdzie.Co do McLarena to jezeli szpiegowali to kara jak najbardziej sluszna,nawet sie ciesze ,ze ten pajac Hamilton mistrzem nie bedzie.



:) a dlaczego tak tego Hamiltona nie lubisz? ;>


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7170 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 13/09/2007 19:19

  pchela napisał:  

:) a dlaczego tak tego Hamiltona nie lubisz? ;>



Po pierwsze dlatego ,ze kazdy mu sprzyja.Ta sytuacja gdzie Alonso zostal przesuniety o kilka miejsc startowych bo ponoc Hamiltona przystopowal.Druga sprawa- facet nie przejechal jeszcze calego sezonu w F1 a juz pisze biografie.Pytany o powod pisania ksiazki powiedzial cos w stylu - "skoro nie placa mi wystarczajaco duzo to musze zarabiac w inny sposob"...


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 13/09/2007 19:24

  byku napisał:  

  pchela napisał:  

:) a dlaczego tak tego Hamiltona nie lubisz? ;>



Po pierwsze dlatego ,ze kazdy mu sprzyja.Ta sytuacja gdzie Alonso zostal przesuniety o kilka miejsc startowych bo ponoc Hamiltona przystopowal.Druga sprawa- facet nie przejechal jeszcze calego sezonu w F1 a juz pisze biografie.Pytany o powod pisania ksiazki powiedzial cos w stylu - "skoro nie placa mi wystarczajaco duzo to musze zarabiac w inny sposob"...



A to sie zgadzam, bo za bardzo nie siedze w tym sporcie:) i w tym co sie tam dzieje. Slyszalem i widzilaem ten incydent z tym przystopowaniem ale o tej biografii to nie:)To rzeczywiscie rzeznik.Szcegolnie z tą biografia.Pozdro:
ps:,,Nie placa mi wystarczajacao duzo'' - niektorym to juz sie w dupach poprzewracalo:D


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005