Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 23:20

  zach-pom napisał:  
Wyczytane na twitterze:

Negocjacje Pogoni Szczecin (Azotów) ze Skorżą się komplikują. Natomiast R.Murawski zapowiedział ponoć, że nie wyobraża sobie gry u Dźwigały.



to wez odpocznij od twittera bo ja tez moge zalozyc konto podpisac, ze lubie pływac jachtami i rzucac "pewne info" dla dzieciaków którzy prowadzą smieszne stronki internetowe, "redaktorków" którzy udawają znawców i takich ktorzy trzy dni beda analizowac kazdy wpis tam. Jak ktos spoza klubu ma dobre info to na pewno nie wrzuci go do internetu z lojalnosci do kolegi ktory mu to przekazal i przede wszystkim dla dobra klubu

skonczyl sie sezon czas ochlonac i zbierac sily na nowy sezon...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3892 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 23:44

  zach-pom napisał:  
Wyczytane na twitterze:

Negocjacje Pogoni Szczecin (Azotów) ze Skorżą się komplikują. Natomiast R.Murawski zapowiedział ponoć, że nie wyobraża sobie gry u Dźwigały.



Jak już wstawiasz takie rewelacje, to chociaż dodaj autora :P Bo bez tego, taka informacja jest mało warta, skoro nie można ustalić rzetelności tego źródła. Tak to byle Zbychu spod sklepu, może założyć twitterka i napisać to, a Ty nam to wklejasz.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 00:05
Albo koleś handlujący częściami do aut :)


Pogoń Szczecin MKS!
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4867 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 04:27
Ten Michniewicz jednak jest głupi jak but z lewej nogi.. To jest gość uzależniony od TT.. Myślałem że to solidny facet... Jednak złość do Pogoni została , a mówi że wszystko OK..


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 06:22
Niech spierdala


,,Vi är överallt,,- POGON
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4509 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 06:58

  spagetti napisał:  
Niech spierdala



Niepotrzebnie szczeka na tych twitterach czy innych gównach .Wylewa żale gdzie tylko może .Wystarczyło ładnie grać .Zawsze wracając do Szczecina z innym klubem ,przynajmniej nie załapał by się na gwizdy .Teraz może być inaczej .


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 08:53
Jak dziś powiedział Prezes Mroczek wywalili Michniewicza za styl gry i wygonienie kibiców tym ze stadionu. Także będzie trener który preferuje ofensywny styl gry. Dobre tez informacje o stadionie. Możliwa szybsza budowa.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6402 dni

*




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 10:10

  Mazii napisał:  
Jak dziś powiedział Prezes Mroczek wywalili Michniewicza za styl gry i wygonienie kibiców tym ze stadionu. Także będzie trener który preferuje ofensywny styl gry. Dobre tez informacje o stadionie. Możliwa szybsza budowa.



To trzeba się uzbroić w cierpliwość, z takim podejście trudno o sukcesy w naszej lidze. Może trzeba jakieś spotkanie z Leśnodorskim albo kibicami Legii zorganizować Mroczkowi? Niech zapyta ich czy Legia grała ładnie w tym sezonie czy to jednak wyniki zapełniają im stadion.
Oczywiście chciałbym się mylić i oby gra ofensywna przyniosła wyniki - ale w takim składzie personalnym (zapowiadane są tylko dwa transfery) i patrząc na specyfikę ligi trudno wierzyć, że tak będzie.


Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4249 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 10:20

  kiko napisał:  

  Mazii napisał:  
Jak dziś powiedział Prezes Mroczek wywalili Michniewicza za styl gry i wygonienie kibiców tym ze stadionu. Także będzie trener który preferuje ofensywny styl gry. Dobre tez informacje o stadionie. Możliwa szybsza budowa.



To trzeba się uzbroić w cierpliwość, z takim podejście trudno o sukcesy w naszej lidze. Może trzeba jakieś spotkanie z Leśnodorskim albo kibicami Legii zorganizować Mroczkowi? Niech zapyta ich czy Legia grała ładnie w tym sezonie czy to jednak wyniki zapełniają im stadion.
Oczywiście chciałbym się mylić i oby gra ofensywna przyniosła wyniki - ale w takim składzie personalnym (zapowiadane są tylko dwa transfery) i patrząc na specyfikę ligi trudno wierzyć, że tak będzie.



Jak to będą 2 przemyślane, dobre transfery, to w sam raz wystarczy. Lepsze to niż 5-6 " byle były " , " może wypali ".


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6402 dni

*




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 10:23

  Pes2009 napisał:  

  kiko napisał:  

  Mazii napisał:  
Jak dziś powiedział Prezes Mroczek wywalili Michniewicza za styl gry i wygonienie kibiców tym ze stadionu. Także będzie trener który preferuje ofensywny styl gry. Dobre tez informacje o stadionie. Możliwa szybsza budowa.



To trzeba się uzbroić w cierpliwość, z takim podejście trudno o sukcesy w naszej lidze. Może trzeba jakieś spotkanie z Leśnodorskim albo kibicami Legii zorganizować Mroczkowi? Niech zapyta ich czy Legia grała ładnie w tym sezonie czy to jednak wyniki zapełniają im stadion.
Oczywiście chciałbym się mylić i oby gra ofensywna przyniosła wyniki - ale w takim składzie personalnym (zapowiadane są tylko dwa transfery) i patrząc na specyfikę ligi trudno wierzyć, że tak będzie.



Jak to będą 2 przemyślane, dobre transfery, to w sam raz wystarczy. Lepsze to niż 5-6 " byle były " , " może wypali ".



Jasne, że lepiej - ale pod warunkiem, że nie odchodzimy za bardzo od tego co gramy. Jeśli mamy grać ofensywniej i ową ofensywę opierać na Akahoshim, Dwaliszwilim, Zwolińskim, Frączczaku, Listkowskim, Nunesu itd to trudno sobie to wyobrazić.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 10:27
Dochodzi Drygas, poza nim 1-2 transfery ludzi pewnie od razu do grania i to wystarczy. Zakładając, że nikt nie odejdzie i przyjdzie trener z pomysłem, mając Jankowicza to naprawdę możemy namieszać w tek lidze o ile ci co trzeba znajdą formę. Zakładam, że Węgier pokaże to co umie i dojdzie drugi klasowy skrzydłowy.Budujemy stopniowo, mądrze, logicznie.Niektórzy chcieliby zaś żebyśmy zostali drugą Lechią.


Wesli56
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 12:33
nie byle Zbychu tylko prezes z pis


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4867 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 13:40

  Cytat:  
Szef szczecińskiego klubu przyznał, że nie ma jeszcze faworyta wśród kandydatów na nowego trenera Portowców. Na giełdzie nazwisk są m.in Maciej Skorża, Dariusz Dźwigała, Franciszek Smuda czy Marek Leśniak . - Decyzja zapadnie w następnym tygodniu - stwierdził Mroczek.


Za Radiem Szczecin. Leśniak ??? :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Michu87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3015 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 14:12
Leśniak kogoś trenuje/trenował?


POGOŃ SZCZECIN
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4867 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 14:16

  Michu1948 napisał:  
Leśniak kogoś trenuje/trenował?




SG Wattencheid 09 , SSVg. Velbert 02 (2002-2005), Germanię Ratingen (2005/2006), BSV Rehden (2007-2009) oraz ostatnio ponownie SSVg Velbert 02 (2009-2010).

Jak to się mówi "dupy nie urywa".. Traktowałbym nazwisko Leśniak jako trener Pogoni w formie żartu..


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 14:18

  Michu1948 napisał:  
Leśniak kogoś trenuje/trenował?



ostatnio jakis amatorski klub w niemczech (6 liga :D )

Obrazek jpg wstawiony na forum

tutaj jeszcze fragment o Leśniaku

- Jest pan trenerem w TuSpo Richrath. Ciężko cokolwiek o nich znaleźć.
- Szósta liga.
- Czemu tak nisko?
- Nie wyszło. Kiedy miałem 40 lat, zrobiłem papiery II klasy. Nie dostałem się na UEFA Pro i dałem sobie spokój.
- Mariusz Kuras mówił mi, że mógł pan być gdzieś wyżej, ale odrzucił oferty.
- Pytały o mnie Tur Turek i Czarni Żagań. Wtedy to były rozgrywki III ligi. Bez sensu, żeby wracać do Polski na taki szczebel. Za duży nakład sił.
- Wydaje mi się, że magia nazwiska mogłaby panu pomóc…
- Władze klubów wiedzą, że jestem i mam papiery. Nie pcham się na pierwszego trenera, ale w asystentem w Szczecinie mógłbym zostać. Szkoleniowiec, przy którym bym był, miałby po prostu łatwiejszą pracę. Prawdę mówiąc, niewiele osób w Pogoni jest tak popularnych, jak ja dzięki tamtym czasom.
- Nie myślał pan, żeby coś zmienić?
- Mówię, co chcę i nie wszystkim się to podoba. Może przez to mam czasem problemy? Odpowiem tak: jestem z siebie dumny, ale jeśli taki klub jak Pogoń będzie mnie potrzebował, zadzwoni i powie „Marek, przyjeżdżaj!” – przyjadę! Umiem dwa razy więcej, niż Tomasz Hajto.
- To wie pan, jak pomóc Pogoni?
- Największy problem jest z łączeniem gry obrony z pomocą. Wracając do Tomka, nie chcę mu ubliżać. Po prostu uważam, że to, co umie Hajto jako trener... ja to wiem dwa razy lepiej. Tylko nie mam papierka.
- To czemu pan nie zrobił?
- Sam do Polski nie przyjadę. Nie mam tam poza mamą i dalszą rodziną nikogo. Pisałem do PZPN, żeby załatwić dokumenty w taki sposób, że będę jeździł tylko na egzaminy. Mam przecież wiedzę. Nie zgodzili się. To jest Polska…

http://www.2x45.info/aktualnosci/16709/marek-lesniak-dla-2x45compl-jestem-dwa-razy-lepszy-od-hajty/


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5790 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 14:32

  M.K 74 napisał:  

  Cytat:  
Szef szczecińskiego klubu przyznał, że nie ma jeszcze faworyta wśród kandydatów na nowego trenera Portowców. Na giełdzie nazwisk są m.in Maciej Skorża, Dariusz Dźwigała, Franciszek Smuda czy Marek Leśniak . - Decyzja zapadnie w następnym tygodniu - stwierdził Mroczek.


Za Radiem Szczecin. Leśniak ??? :)



Słuchałem tej rozmowy, Prezes nie podawał żadnych nazwisk, to redaktor je wymieniał (w tym Leśniaka) próbując wyciągnąć od Prezesa jakiekolwiek informacje.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 14:40

  energ napisał:  

  M.K 74 napisał:  

  Cytat:  
Szef szczecińskiego klubu przyznał, że nie ma jeszcze faworyta wśród kandydatów na nowego trenera Portowców. Na giełdzie nazwisk są m.in Maciej Skorża, Dariusz Dźwigała, Franciszek Smuda czy Marek Leśniak . - Decyzja zapadnie w następnym tygodniu - stwierdził Mroczek.


Za Radiem Szczecin. Leśniak ??? :)



Słuchałem tej rozmowy, Prezes nie podawał żadnych nazwisk, to redaktor je wymieniał (w tym Leśniaka) próbując wyciągnąć od Prezesa jakiekolwiek informacje.



I tak sie tworzą plotki i info od sami wiecie kogo ;)


Picknick.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2929 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 14:51
kandydatura Marka Leśniaka to chyba jedynie fantazja kibiców, chociaż jako asystent trenera to byłby ciekawy pomysł. Zwoliński czy Listkowski mogliby się dużo nauczyć.


... "Grajcie tak, żeby na trybunach znowu było 20 tysięcy"...
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 15:09
Zgadzam się, asystent to mógłby być strzał w 10.


Pogoń Szczecin MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005