Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5011 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:28

  Wierny Pogoni napisał:  
jaki ja jestem przyjebany, ajajajajaj, ale jak tak dalej będę przyjebany, to wyrzućcie mnie z tego forum na stałe.



Bez przesady...Ja też nie jestem przekonana do Kazimierza Remis Moskala ale to sezon zweryfikuje,nie ma co wyzywać od razu ;)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4860 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:28
Jedno zdanie z konferencji za które należą się brawa nowemu trenerowi :

  Cytat:  
Zespół będzie grał taką piłkę , żeby podobała się kibicom.



No i będzie nowy asystent , który ma przyjechać z Krakowa , ale Mroczek tajemniczy nie chce zdradzić kto... :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:35
Decyzja została podjęta. Stolarczyk za to odpowiada, więc jakby co to musi polecieć razem z trenerem.
Jednak trzeba dać szansę nowemu szkoleniowcowi. Nie ma innego wyjścia. Razem musimy prowadzić Pogoń ku walce o jak najwyższe miejsce.
Mam nadzieję, że Moskal pokaże, że jest dobrym trenerem i przekona do siebie trybuny.


Pogoń Szczecin MKS!
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3692 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:36
Co wy z tymi remisami? Wszystko zależy od potencjału zespołu. Jak na tamte czasy to można powiedzieć, że Moskal z gówna bat ukręcił w Wiśle.


tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6008 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:38
Profil Kazimierza Moskala z transfermarkt.pl . Czyli niby najwięcej zwycięstw, ale jednak mocno remisowo do tej pory ;)

Obrazek jpg wstawiony na forum


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
Picknick.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2922 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:39
Był Czesiu, teraz jest Kaziu i wydaje mi się że nie jest to zły wybór.
Nie jest trenerską gwiazdą i kimś z wielkim nazwiskiem, ale potrzebujemy trenera, a nie showmana co ładnie na konferencjach występuje.
Sukcesów trenerskich wielkich może i nie ma, ale bardziej pasuje do Pogoni niż np Skorża czy Smuda których wiele osób tutaj chciało.


... "Grajcie tak, żeby na trybunach znowu było 20 tysięcy"...
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6175 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:40
Po cholerę była ta cała konferencja jak nic się absolutnie z niej nie dowiedzieliśmy. Nie wiemy z kim gramy sparingi? , nie wiemy jakie klub postawił cele przed Moskalem? , nie wiemy nic ile ma być transferów i kiedy?

Pierwsze wrażenie z konferencji na temat Moskala - strasznie zahukany w sobie , nieśmiały trener - trudno mu będzie utrzymać szatnie w ryzach i narzucić swoje warunki gry i dyscyplinę. Wszystko wskazuję na to , że prezes Mroczek i dyrektor Stolarczyk znaleźli sobie takiego trenera którym będzie można łatwo rządzić i manipulować.

Też macie takie zdanie jak ja?


PS 1948
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3692 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:41
Pytanie: Czy Kaziu był umoczony w aferę korupcyjną?


Picknick.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2922 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:44

  M.K 74 napisał:  
Jedno zdanie z konferencji za które należą się brawa nowemu trenerowi :

  Cytat:  
Zespół będzie grał taką piłkę , żeby podobała się kibicom.



No i będzie nowy asystent , który ma przyjechać z Krakowa , ale Mroczek tajemniczy nie chce zdradzić kto... :)



wcale nie musi przyjeżdżać z Krakowa ... może Olo Moskalewicz nim będzie


... "Grajcie tak, żeby na trybunach znowu było 20 tysięcy"...
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:45

  zach-pom napisał:  
Po cholerę była ta cała konferencja jak nic się absolutnie z niej nie dowiedzieliśmy. Nie wiemy z kim gramy sparingi? , nie wiemy jakie klub postawił cele przed Moskalem? , nie wiemy nic ile ma być transferów i kiedy?

Pierwsze wrażenie z konferencji na temat Moskala - strasznie zahukany w sobie , nieśmiały trener - trudno mu będzie utrzymać szatnie w ryzach i narzucić swoje warunki gry i dyscyplinę. Wszystko wskazuję na to , że prezes Mroczek i dyrektor Stolarczyk znaleźli sobie takiego trenera którym będzie można łatwo rządzić i manipulować.

Też macie takie zdanie jak ja?



Podobno w Wiśle zawodnicy go szanowali. Dobrze się o to by było jeszcze podpytać.


Pogoń Szczecin MKS!
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4860 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:47

  Picknick. napisał:  

  M.K 74 napisał:  
Jedno zdanie z konferencji za które należą się brawa nowemu trenerowi :

  Cytat:  
Zespół będzie grał taką piłkę , żeby podobała się kibicom.



No i będzie nowy asystent , który ma przyjechać z Krakowa , ale Mroczek tajemniczy nie chce zdradzić kto... :)



wcale nie musi przyjeżdżać z Krakowa ... może Olo Moskalewicz nim będzie


Ja tego Krakowa nie podałem "z dupy"... To słowa Mroczka z konferencji !!!


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3885 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:51

  ArP napisał:  


Podobno w Wiśle zawodnicy go szanowali. Dobrze się o to by było jeszcze podpytać.



Z tego co kojarzę, to w wywiadach dobrze o nim mówili.
Dodatkowo jak Ciupał go wywalił, to zrzekł się pieniędzy z reszty kontraktu. Mimo, że to raczej z sentymentu do klubu, to i tak, mało który trener pozwoliłby sobie na taki gest.


Picknick.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2922 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:57

  M.K 74 napisał:  

Ja tego Krakowa nie podałem "z dupy"... To słowa Mroczka z konferencji !!!


zdaje się że coś takiego padło na konferencji "Asystentem ma zostać ktoś z otoczenia Kazimierza Moskala" ... niekoniecznie więc musi być z Krakowa, chodziło raczej o to że trener sam sobie asystenta dobierze


... "Grajcie tak, żeby na trybunach znowu było 20 tysięcy"...
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7204 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:59

  Icar napisał:  

  ArP napisał:  


Podobno w Wiśle zawodnicy go szanowali. Dobrze się o to by było jeszcze podpytać.



Z tego co kojarzę, to w wywiadach dobrze o nim mówili.
Dodatkowo jak Ciupał go wywalił, to zrzekł się pieniędzy z reszty kontraktu. Mimo, że to raczej z sentymentu do klubu, to i tak, mało który trener pozwoliłby sobie na taki gest.



Dziwne żeby źle się wypowiadali o koleżce.. Błagam.


No One Like Us....We don't Care...
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3692 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 14:08
Zapis konferencji. Troche kiepska jakośc.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4228 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 14:18
"Zespół nie potrzebuje wiele zmian"...hmm...jak to odbierać ?
Czy tak że piłkarzy mamy super tylko Michniewicz nie potrafił z nich zrobić super drużyny ? Czy po prostu cel jest tylko jeden "górna ósemka" i to obecnym potencjałem (plus Drygas) damy rade osiągnać.
Jakoś nie chce mi się wierzyc w diametralna przemianę w sposobie gry bez konkretnych wzmocnień w ofensywie.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 14:30

  EPSON napisał:  
"Zespół nie potrzebuje wiele zmian"...hmm...jak to odbierać ?



Że zespół nie potrzebuje rewolucji w składzie bo ma solidne fundamenty, a po kilku wzmocnieniach można wykonać kolejny krok do przodu - innej logicznej interpretacji tych słów nie widzę.

Moim faworytem był Brosz, aczkolwiek Moskal póki co nie będzie mi spędzał snu z powiem - do szatni wchodzi trener z czystą kartą, mam nadzieję że z wielką ambicją, motywacją, chęcią wykazania się jako ktoś więcej niż zapchajdziura (tak był traktowany w Krakowie). Ciężko o jakąś głębszą analizę. Jedno jest pewne - od tego momentu wszyscy musimy wspierać i trenera i zespół, robić pozytywną atmosferę i tym samym zachęcać ludzi do aktywnego uczestniczenia w życiu klubu.


Baszczu_PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2912 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 15:49
Nie ma co się spinać, co to za różnica czy zajmiemy 6 miejsce z grubym na ławce czy 8-12 z Moskalem..
Ten klub popadł w taki marazm , że co roku jesteśmy skazani na minimalizm i środek tabeli.
Jedynie mógłby pomóc taki eksperyment jak w Piaście z trenerem zagranicznym i zaciągiem zawodników z zagranicy. Minus taki , że to ryzyko i plan krótkoterminowy.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3696 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 16:14
Marazm?

2007/08 IV liga 1
2008/09 II liga 2
2009/10 I liga 5
2010/11 I liga 6
2011/12 I liga 2
2012/13 Ekstraklasa 12
2013/14 Ekstraklasa 7
2014/15 Ekstraklasa 8
2015/16 Ekstraklasa 6

Ja tu widzę całkiem niezły i stabilny progres. W 8 sezonów awans z 3 szczebla rozgrywek do górnej połówki ekstraklasy to całkiem niezły rezultat.


Oddajcie mi moj stary login...
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5011 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 16:51

  paula22szczecinpogon napisał:  

  Wierny Pogoni napisał:  
jaki ja jestem przyjebany, ajajajajaj, ale jak tak dalej będę przyjebany, to wyrzućcie mnie z tego forum na stałe.



Bez przesady...Ja też nie jestem przekonana do Kazimierza Remis Moskala ale to sezon zweryfikuje,nie ma co wyzywać od razu ;)



Widze ,że "Kolega" zmienił posta , wstyd się zrobiło ,za zbytnie wyzwiska Maćka Stolarczyka? ;)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005