Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4094 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 23:39
Ja tam licze że trenerem zostanie Maciej Skorża. Wtedy będzie wiadome że Azoty rzucą porządnie sianem. :)


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 23:44

  Wierny Pogoni napisał:  
Ja tam licze że trenerem zostanie Maciej Skorża. Wtedy będzie wiadome że Azoty rzucą porządnie sianem. :)



Tez mi sie wydaje ze trener ktory tyle osiagnal w tak mlodym wieku i ma taka renome (mimo wszystko w poprzednim sezonie zdobyl mistrza Polski) nie przychodziłby tu po to aby zając 8 miejsce


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3888 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 23:48
Grzechy główne Michniewicza

Ciężko się nie zgodzić.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6090 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 00:04

  Wierny Pogoni napisał:  
Ja tam licze że trenerem zostanie Maciej Skorża. Wtedy będzie wiadome że Azoty rzucą porządnie sianem. :)



Co wy macie z tym Skorżą? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że miałby do nas przyjść.


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4094 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 00:09

  szpadel* napisał:  

  Wierny Pogoni napisał:  
Ja tam licze że trenerem zostanie Maciej Skorża. Wtedy będzie wiadome że Azoty rzucą porządnie sianem. :)



Co wy macie z tym Skorżą? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że miałby do nas przyjść.



A kto miałby przyjść na trenera? Mandrysz, Kafarski czy inny Moskal, za przeproszeniem ale to są chuj nie trenerzy.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 00:16

  st0pr0c3nt napisał:  
Serio, ja wam mówie, z tej karuzeli to Smuda byłby dobrym wyborem. Ma doświadczenie i to nawet zagraniczne nie wspominając o reprze. Fakt, że on wysłowić się nie umie, ale jako trener to pokażcie mi drugiego co tyle w Polsce zdziałał, nie wielu takich.



Smuda to nawet wypowiedzieć się nie potrafi po polsku. Ma zerowy warsztat. Dodatkowo żaden z piłkarzy nie będzie go szanował, po tym jak wielokrotnie robił z siebie głupka. W dodatku lubuje się w ściągania piłkarzy zagranicznych.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7646 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 00:43
100% racji, ze Smudą mielibyśmy jeszcze większy cyrk niż z Czesławem.


Pogoń Szczecin MKS!
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7019 dni

**




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 00:49
Co do Cześka- zatrzymam to w sobie...
Wiem wielu z nas wierzy że jak Azoty posypia troche siana, to bedzie mega trener (kazdy wie ze maja zwiększyc finansowanie) - jak bedzie zobaczymy? !!!!
Wg mnie.............hmmmmmmmmmmmmm...................... czeka nasz trener pokroju Dźwigała-Rumak- nikt znaczacy.
Wiem wiem... Rumak ma angaz wiec nie on- ale tu pisze ogólnie bo chodzi własnie mi o takich "ogórków"

lipiec- zacznie sie liga-trzy mecze w piz.. i bedzie szukanie ratunku
Michniewicz spalony, Wdowczyk spalony----------------------zacznie sie szukanie na siłe


  ArP napisał:  
100% racji, ze Smudą mielibyśmy jeszcze większy cyrk niż z Czesławem.



a z czym My nie mamy cyrku w Szczecinie?

6 miejsce- najwyzsze od wielu lat, plan wykonany przez Czeska czyli pierwsza ósemka ( zakładana w planach- z tymi pucharami to sami chyba nie wierzylismy)

Pracujesz, osiagasz zakładany cel i ... wype.....aj ! SŁABO !!!

Ostatnio edytowany przez: HardcoreCitySzczecin, 18 maja 2016, 00:59 [2 raz(y)]


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3888 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 01:33
Nikt go nie wypierdolił. Klub miał prawo nie przedłużać z nim umowy. Lepiej teraz, niż potem w połowie rundy. Po tym jak Czesław wylewa żale ustami Stanowskiego, widać było, że atmosfera między nim a resztą klubu się nie kleiła. Po co mieli trwać w tym toksycznym związku ? Skoro między nimi się nie kleiło wyraźnie ? Lepiej, że tym razem pożegnanie z trenerem nie pociągnęło ze sobą żadnych kosztów.
Wszyscy krytykujący klub, widzą tylko wynik jaki osiągnęła Pogoń, a tutaj przecież widać jak na dłoni, że zdecydowały głównie kwestie pozasportowe.
Problem to ja bym widział w tym, jacy trenerzy są wymieniani w zastępstwie, a nie to, że nie przedłużono umowy z Michniewiczem ...


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7646 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 02:02
Dobra temat jest definitywnie zakończony i trzeba patrzeć w przyszłość. "Nie ma przymusu" przedłużania kontrakty z Czesiem i klub z tego skorzystał. Jeżeli był kwas to jeszcze większy na pewno byłby w przyszłym sezonie.


Pogoń Szczecin MKS!
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4863 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 02:19
Michniewicz od nowego sezonu pracownikiem Citki... czyli w Koronie..


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3686 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 06:04
O zmianie trenera Przegląd Sportowy klik
Całkiem nieźle napisane, przedstawione racje dwóch stron, CM i Prezesa.Tam też pojawia się wątek Stolarczyka jako ewntualnego szkoleniowca.
Z tego co wiem robi się to coraz bardziej realna opcja.

Analiza Radia Szczecin i wypowiedź Prezesa

Prezesowi najwidoczniej nie przypadła do gustu wizja męczenia buły na 0-0 przy 3 tys. widzów, w sytuacji kiedy walczymy o nowy stadion i mówienie, że to sukces oraz Aka czy Zwolak notorycznie bez formy.Jak i nieustanne sranie Czesia we własne gniazdo. Szybko się "zbenkaheryzował" ten nasz "polski Murinho".Powodzenia w Kielcach, tam będzie mógł pokazać swój kunszt-jak samymi remisami zapewnić utrzymanie.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 18 maja 2016, 07:02 [4 raz(y)]


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 07:45
Dobry ruch włodarzy .Wszystko co teraz szczeka Stanowski ,to są słowa Cześka .Boksował się z Mroczkiem i buum nokdaun .Jak można być przeciwnym zatrudniania Jankowicza ? Przeciwnicy stadionu też zaczynają szczekać : po co stadion dla 5 tyś ? Oczy przestaną krwawić ,publika wróci na trybuny ,wydaje mi się że gorzej nie będzie .Stolarczyk trenerem ? hmmm już kiedyś był heh .Wydaje mi się że jednak będzie opcja pt: kto płaci (pensję) ten zatrudnia.......czyli Azoty .


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7414 dni

*




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 08:15
Prawda jest taka, że gdyby Michniewicz dalej wykonywał swoją (dobrą) pracę, niczym około 7-8 miesięcy temu to nikt by nie narzekał.
Tak, wyszło że woli być gwiazdą Twittera i wszyscy rzucają mu kłody pod nogi - od kibiców, którzy UWAGA mają czelność wymagać chociażby dobrego stylu gry drużyny poprzez prezesa aż do dziennikarzy. Szkoda, że Czesław nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa i nie widzi ewidentnych niedociagnięć i tego, że wcale nie osiągnęliśmy jakiegoś niebagatelnego sukcesu. Bo między Bogiem a prawdą, co to jest 6 miejsce - ani puchary, ani pudło, za pare lat o tym zapomnimy.

Styl drużyny - żaden. Wieczne męczenie buły, na remisy, które w ostatecznym rozrachunku okazało się ile nam dały (jedno wielkie nic).
Pomysł na grę w ofensywie - żaden (lagi do przodu z obrony, rozgrywanie skrzydłami na aferę kończyło się zwykle stratami albo niecelnością, strzelby z przodu wiecznie nienaładowane). Czyli nic nowego, od 4 ligi czy nawet A klasy graliśmy tak samo tylko innymi zawodnikami.
Gra w defensywie - pomimo forsowania tego, że mamy jeden z najlepszych bloków defensywnych w lidze - średnia, o ile Czerwiński przez większość sezonu trzymał formę to z Fojutem bywało już różnie, nie mówiąc już o bokach obrony, które zarówno w defensywie jak i ofensywie po prostu nieistnieją, niezależnie na kogo tam postawimy.

Z czego tu się cieszyć? Jakie mamy widoki na przyszłość poza tym, ze mamy paru perspektywicznych zawodników w składzie (Listkowski, Kort, Obst) i paru o uznanej marce (Matras, Murawski, Drygas?).
Zmiana trenera - ok, ale na kogoś konkretnego kto będzie potrafił tupnąć nogą w szatni - żadnych Kocianów czy Paników.

Swoją drogą - jakoś nie jestem w stanie uwierzyć w te słowa Stanowskiego/Michniewicza o ingerowaniu Mroczka w skład. Dlaczego miałby to niby robić w momencie jak ma ustaloną grupę osób, która jest w tej kwestii więcej niż ogarnięta? Tym bardziej, że Mroczek ma masę innych spraw, problemów na głowie (vide np. stadion).
Śmieszny jest wysyp artykułów na Weszło wychwalających Czesława pod niebiosa jakby awansował właśnie z drużyną do ligi mistrzów albo wykręcił jakiś kosmiczny sukces.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3686 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 09:06
Ładnie Trzepacz to napisał "laurka nielojalności" Stanowskiego o Michniewiczu, ujawnia to co mu Czesiu powiedział, wielce skrzywdzony.
Jankowicz przygotował zespół fizycznie ale taktycznie to był dramat, zero pomysłu na grę, liczenie na fart lub Murasia.To idzie tylko i wyłącznie na konto CM.
W tym wywiadzie dla Super Expresu który wczoraj ktoś wklejał zauważyliście jaka logika CM?
Za brak większej liczby zwycięstw winny jest Prezes bo nie stac go było na wykupienie Drygasa już zimą. Bo gdyby był Drygas to by zespół więcej bramek strzelał. Ciekawe jak-Drygas by przyszedł, strzelał, asystował i zbawił zespól pomimo, że gra na DP? Czyli winny klub i Mroczek, kadra ogólnie była chujowa, zajebistt Cześ zrobił i tak więcej niż mógł.

"Gdyby było nas stać na wykupienie Drygasa, to szanse na wyższą lokatę byłyby większe. Łatwiej by mi się pracowało, gdyby był u nas, bo ze strzelaniem goli mieliśmy problemy". Odlot na całego kurwa.

Obok Stolarza podobno wrócił temat Mandrysza -chyba by dał radę, dobrze umiał Termalicę poskładać.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 18 maja 2016, 09:13 [1 raz(y)]


galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3198 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 09:15
Edward Lorens przed chwilą kupił 4wahacze u P.Botha.


POGOŃ SZCZECIN
Baszczu_PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2915 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 09:16
Za Michniewicza żaden zawodnik nie zrobił nawet minimalnego postępu. Dostał parę stoperów , o jakich Wdowczyk mógłby tylko pomarzyć. Poprzednią rundę mistrzowską straciliśmy na testowaniu juniorów , z czego w tym sezonie żaden nie dostał prawdziwej szansy. Zamiana grubego na Smudę,Dźwigałe, Mandrysza to żaden postęp , a wręcz regres.
Skorża mógłby dać radę , ale nie jestem pewien czy po tak krótkim czasie od jego zwolnienia na siłę będzie chciał objąć Pogoń bo pewnie czeka na lepszą okazje.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5133 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 09:22
@galon
Raz czy dwa takie teksty były śmieszne, ale ile można..


galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3198 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 10:11

  Owczarek napisał:  
@galon
Raz czy dwa takie teksty były śmieszne, ale ile można..



Spoko.Napisałem bo Pan Both ostatnio zamilkł.I ciekawe ilu z tego forum pamięta E.Lorensa?


POGOŃ SZCZECIN
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3686 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/05/2016 10:11
Stolarczyk dla Kuriera:Nowy trener w ciągu tygodnia.Rozmowy trwają.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.3 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005