Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4860 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 27/05/2016 14:11
Prezes Mroczek o zatrudnieniu Moskala...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4089 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/06/2016 17:51
Termalika chyba pierwsza do spadku bo Czesio ostro przygotowuje drużynę do sezonu komentując euro :D


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/06/2016 21:46

  kosialdo napisał:  
Termalika chyba pierwsza do spadku bo Czesio ostro przygotowuje drużynę do sezonu komentując euro :D



Ja myślałem, że on pokomentuje do czasu rozpoczęcia przygotowań z Termialica. Tymczasem, Czesio komentuje, a Termalica zagrała już dwa sparingi :D


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/06/2016 22:09
Czyli trener wirtualny.Avatar.Obecny na TT.Węglewski robi za niego pracę.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 18 czerwca 2016, 22:14 [1 raz(y)]


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 18/06/2016 23:24
Szkoda Mandrysza, że wygryzł go taki typ.


Pogoń Szczecin MKS!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6087 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/06/2016 01:48

  pogol napisał:  

  kosialdo napisał:  
Termalika chyba pierwsza do spadku bo Czesio ostro przygotowuje drużynę do sezonu komentując euro :D



Ja myślałem, że on pokomentuje do czasu rozpoczęcia przygotowań z Termialica. Tymczasem, Czesio komentuje, a Termalica zagrała już dwa sparingi :D



To już żart i nie wiem czy śmieszność większa po stronie trenera czy prezesa zatrudniając taką osobę.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4860 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/06/2016 03:53
Michniewicz ma umowę z Termaliką od 1 lipca... :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3004 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 25/06/2016 23:56
Za Moskala będzie jak za każdego innego . Będzie entuzjazm, będzie furora , będzie kilka meczów wygranych , zaczną się remisy , porażki itp. Znając życie i patrząc wstecz , może być tak, że Kaziu może nie dotrwać do końca sezonu na swoim stanowisku. Skoro Pogoń szuka trenera na lata, a nie tylko na LATO to powinna dać spokojnie przepracować 2 sezony.

Druga strona medalu to AZOTY , które cisną teraz na wynik i LE.


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 26/06/2016 13:36
Tak jest "będzie furora" cokolwiek to oznacza.Polska na Euro zdobędzie po 0-0 i karnych 9-8 złoto.Czesiu ogłosi na TT, że to dzięki jego komentowaniu dla Polsatu.Po 3 remisach 4-4 gdzie Pogoń zachwycała ofensywą ale gubiła się w obronie Mroczek zwolni Moskala i przeprosi sie z Czesiem. Both zostanie u niego dyrektorem sportowym i dokona spektakularnych wzmocnień a Gryfita jako rzecznik klubu rozpocznie nową erę kontaktów z mediami tłumacząc sztab z 35 remisów w sezonie.


Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3004 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 26/06/2016 14:15

  ArP napisał:  
Szkoda Mandrysza, że wygryzł go taki typ.



Piotrek gdzie pójdzie robi bardzo dobrą robotę. Może kiedyś trafi z powrotem do nas.


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 26/06/2016 17:52
O powiedział co wiedział, olśnienie. Tu też. Adminie zajmij się Panem, bo robi się brudek.


Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3004 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 26/06/2016 19:19
Wasilewski dodaj też inne moje Twity , w których jadę tylko i wyłącznie ciebie i tylko ciebie się tyczą. Sporo jest tutaj osób, z którymi można sensownie podyskutować , a ty wrzucasz wszystkich do worka wraz ze swoją żałosną i infantylną osobowością. Wszyscy już wiedzą , że jesteś cyberfanem i nigdy nie byłeś na żadnym meczu Pogoni,a wszystkich dookoła krytykujesz i starasz się wywrzeć jakiekolwiek ciśnienie. Kup sobie zapas pampersów bo już nieraz dałeś po sobie poznać, że puszczają ci zwieracze . Jak powiada klasyk p...da w świecie , cwaniak w necie :) :) Jadą ciebie nawet ludzie na v.pl także błyszczysz nie tylko tutaj.


Śaaala la la la la la .... .... .....

Bez odbioru i napisz co tam ci odpisał administrator. Choć pewnie już mój wzrok nie zaszczyci twoich nędznych wypocin.


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4860 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 26/06/2016 19:31

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
O powiedział co wiedział, olśnienie. Tu też. Adminie zajmij się Panem, bo robi się brudek.



Zyga przestań karmić Trolla ... Niech pisze sam ze soba..


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 26/06/2016 19:38

  Gryfita_Szczeciński napisał:  

Śaaala la la la la la .... .... .....



Ale ile ty masz lat dzieciaku? Co to za poziom? Współczucia szczere, zdrowia życzę.


Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3004 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 26/06/2016 21:11

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Gryfita_Szczeciński napisał:  

Śaaala la la la la la .... .... .....



Ale ile ty masz lat dzieciaku? Co to za poziom? Współczucia szczere, zdrowia życzę.



Ja przynajmniej na każdym portalu społecznościowym nazywam się tak samo , panie DŁUGI z V.pl


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

****




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 26/06/2016 21:38
Ciach bajera bo bedzie kadowanko.


Surowi rodzice
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 26/06/2016 21:40
Zły strzał przyjacielu, niestety. Podaj Panu Radosławowi J., że to niestety nie mnie szuka. Napisz do Daniela Trzepacza, może pomoże ci w twojej krucjacie. Kulturą słowa i wypowiedzi, przykro mi to napisać, sięgasz rynsztoku. Czyli swojego alter ego, owego Długiego, którego popisy jak widać, śledzisz z wypiekami na twarzy.
Przepraszam wszystkich za off top, ale jakoś trzeba się bronić wobec trolla ofensywy i braku działań zarządzających forum.


Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3004 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 26/06/2016 22:05

  Trudne sprawy napisał:  
Ciach bajera bo bedzie kadowanko.



Ja zrozumiałem.


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4860 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 27/06/2016 07:38
Spokój kurwa !!!! Jaki Wy poziom reprezentujecie !!! Jeden przez drugiego , jak nie Zyga to Gryfita.. To forum może czytać każdy , i jakie świadectwo wydajecie o kibicach Pogoni.. Już nawet Janukiewicz na TT poszukuje jakiegoś Długiego co Jego dzieckiem mordę sobie wyciera.. KLIK


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 27/06/2016 10:09

  M.K 74 napisał:  
To forum może czytać każdy



Wystarczy, że wejdzie w jakiś "aktywny" wątek i mu się odechce. Takiego syfu nie było nawet za czasów Maxymalnego.

Wracając do wątku, co się dzieje z Edim? Jest w ogóle jeszcze w sztabie rezerw, czy tylko zasiada w komitecie transferowym i to jego jedyna funkcja w klubie?
E: Dobra, już mam. Będzie asystentem w rezerwach.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005