Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6718 dni

**




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 19:51

  Łukasz85 napisał:  

  dann napisał:  

  st0pr0c3nt napisał:  
Jakieś ploty w komentarzach mówią, że Hajto.



To jakiś półgłówek



Bez jaj. Świerszczu z Majdanem widziani w kaskadzie :)



Potwierdzone info. Świerszczu z Mikołajem z Na wspólnej widziany w niedzielę na dworcu głównym w Szczecinie.


przemo99
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6120 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 19:59
Gdzie w przyszłym sezonie pracować będzie Jose Mourinho? Portugalczyk cały czas pozostaje bez pracy i zaznacza, że jeszcze nie doszedł do porozumienia z żadnym klubem. NIC TYLKO BRAĆ WTEDY BĘDZIE ROZGŁOS :)


pogoń 4ever
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3688 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 20:04
Serio, ja wam mówie, z tej karuzeli to Smuda byłby dobrym wyborem. Ma doświadczenie i to nawet zagraniczne nie wspominając o reprze. Fakt, że on wysłowić się nie umie, ale jako trener to pokażcie mi drugiego co tyle w Polsce zdziałał, nie wielu takich.


Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3545 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 20:08
Skorża rozdaje autografy juz od Choszczna do Stargardu za godzine wiezdza do Szczecina xd


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3688 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 20:22

  Cytat:  

@K_Stanowski
Michniewicz odszedł z Pogoni. Z obu stron nie było woli dalszej współpracy. Tam jest kompletny dom wariatów (tylko się nieźle maskują).

@RJanukiewicz
@K_Stanowski no nie wiem😁ja byłem 6 lat i żadnych wariatów nie widziałem.



:D


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4085 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 20:28

  eM napisał:  
Zmieni to, że nie będą oczy bolały od patrzenia na grę Pogoni.



A efekt finalny? Taki sam. Niech wezmą nawet Mourinho. Po sezonie zasadniczym powiedzą mu, że jest za dobrze i trzeba odpuścić żeby broń Boże nie wejść do pierwszej czwórki.


Fanatycznie
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4224 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 20:28
Dajcie juz spokój z tymi żartami.Rozpętała się wichura bo dla tych z poza Szczecina to my jesteśmy tylko lokalna Pogoń.Dla nich od czasów Bekdasa jesteśmy klubem pokroju Podbeskidzia,Korony czy innego Ruchu.Patrzą na nas jakby 6 pozycja to było ponad taki klubik.Stanowski to podkreci i....Mroczek przyjął ryzyko na klatę.Czekajmy na rozwód wypadków.Jesli przyszly sezon się nie uda to na nim skupi sie wiadro pomyj.Jesli jednak okaże sie ze albo nie mamy kasy albo wręcz przeciwnie i zdobędziemy medal to giermek CM niejaki Stanowski zamilknie jak trup.Jedno jest pewne...weszło juz nam nie kibicuje...hehe.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3679 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 20:38
Co rok to samo: zmiana trenera, zarzuty, że władze klubu ingerują nie w to co trzeba (przecież po Wdowczyku było to samo), nerwowe szukanie nowego trenera (okazuje się, że kandydatów nie ma zbyt wielu), wielkie nadzieje na sukces w nowym sezonie a potem padaczka w top 8, wreszcie dywagacje o Azotach: wejdą - nie wejdą, zupełnie jak o Sowietach w przeddzień stanu wojennego. Więc weszło nieco ma racji - z tego punktu widzenia "dom wariatów". Razi Stanowskiego włażenie w dupsko Michniewicza, biedny miś, taki zajebisty a znów musi roboty szukać.

Najlepsze, że weszło stękało niemal całą rundę finałową, że gramy kiepsko a teraz łatwo i płynnie zmienia front. "Dziennikarstwo" przez duże D pana "redaktora" Stanowskiego.

Niech Mroczek znajdzie wreszcie kogoś kto popracuje u nas 2-3 lata, wtedy będziemy mogli zrobić jakiś bilans. Albo niech trenuje Stolarczyk, wtedy symbioza będzie pełna.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3548 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 20:59
Obawiam się czarnego scenariusza, że ten sezon był ostatni, gdzie prezesi mieli wolną rękę do wszystkich działań w klubie, możliwie że azoty teraz nie "pozwolą" na następne rozczarowanie z powodu braku pucharów i pójdą w jakość ( oczywiście jak na nasze warunki) tak jak to zrobili w chemiku, jednak czy to będzie dobre rozwiązanie... czas pokaże


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4085 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 21:01

  EPSON napisał:  
Dajcie juz spokój z tymi żartami.Rozpętała się wichura bo dla tych z poza Szczecina to my jesteśmy tylko lokalna Pogoń.Dla nich od czasów Bekdasa jesteśmy klubem pokroju Podbeskidzia,Korony czy innego Ruchu.Patrzą na nas jakby 6 pozycja to było ponad taki klubik.Stanowski to podkreci i....Mroczek przyjął ryzyko na klatę.Czekajmy na rozwód wypadków.Jesli przyszly sezon się nie uda to na nim skupi sie wiadro pomyj.Jesli jednak okaże sie ze albo nie mamy kasy albo wręcz przeciwnie i zdobędziemy medal to giermek CM niejaki Stanowski zamilknie jak trup.Jedno jest pewne...weszło juz nam nie kibicuje...hehe.



z Ruchem to Ciebie poniosło...


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7200 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 21:14
Czesio odchodzi z podniesioną głową


No One Like Us....We don't Care...
Picknick.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2918 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 21:15
tak odnośnie lamentu Stanowskiego po rozstaniu z Czesiem

cytat na temat Latala po zdobyciu wicemistrzostwa z Piastem:
... W każdym razie o Latalu mówią, że ciężki z niego typ i że nie ma kontaktu ani z działaczami, ani z piłkarzami. Że gdyby nie ten mega wynik, to chętnie by mu podziękowano za współpracę, a tak trzeba zacisnąć zęby i znosić wszelkie fochy czy roszczenia... LINK


a on się dziwi że Czesia zwolnili po "zdobyciu" 6 miejsca w lidze


... "Grajcie tak, żeby na trybunach znowu było 20 tysięcy"...
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3686 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 21:21

  BadBoy napisał:  



Z jednej strony pierdoli, że Pogoń to dom wariatów (tak, wiem, Stanowski to napisał, ale to słowa CM711), a z drugiej mówi w wywiadzie, że miał plan na dalszą pracę. To co, sam jest wariatem i czuł się jak u siebie, czy może chorągiewka i jak dmuchnie, tak zrobię? Jeśli było tak źle to było trzeba samemu odejść, a nie łudzić się na przedłużenie kontraktu, a jak nie wyszło to gadać kocopoły. NARA BURAKU!!!


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5016 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 21:22

  st0pr0c3nt napisał:  

  Cytat:  

@K_Stanowski
Michniewicz odszedł z Pogoni. Z obu stron nie było woli dalszej współpracy. Tam jest kompletny dom wariatów (tylko się nieźle maskują).

@RJanukiewicz
@K_Stanowski no nie wiem😁ja byłem 6 lat i żadnych wariatów nie widziałem.



:D



Radziu juz wie ze wraca do ekstraklasy z czysta karta :)


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5899 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 21:32
Odechcialo mi sie teraz tego wszystkego na dobre. Oby kedys ambicje zarzadu zostaly spelnione. Za duzo tego wszystkiego na ostatnie kilkanascie lat.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3801 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 21:48

  Picknick. napisał:  
tak odnośnie lamentu Stanowskiego po rozstaniu z Czesiem

cytat na temat Latala po zdobyciu wicemistrzostwa z Piastem:
... W każdym razie o Latalu mówią, że ciężki z niego typ i że nie ma kontaktu ani z działaczami, ani z piłkarzami. Że gdyby nie ten mega wynik, to chętnie by mu podziękowano za współpracę, a tak trzeba zacisnąć zęby i znosić wszelkie fochy czy roszczenia... LINK


a on się dziwi że Czesia zwolnili po "zdobyciu" 6 miejsca w lidze


Samozaoranie doskonałe. No ale Czesio to kumpel, Latal z kolei nie. Warto o takich kwiatkach pamiętać. Analogicznie - wynik Wdowczyka w postaci średniej około 1,5 punktu na mecz uważano za przeciętny - ten sam wynik Michniewicza jest zaś "wynikiem na miarę potencjału". Tak samo pisanie, że drużyna weszła na wyższy poziom - no faktycznie wyższy. Po 7 i 8 miejscu przyszło miejsce 6. Wielki awans. Ostatnie pół roku to tragedia - piłkarze pogubili formy - jedynie Matras z Murawskim trzymali poziom, a tak? Łysi stoperzy - zaczęli robić babole. Gyurcso - nie wkomponował się. Napastnicy - tragedia. Akahoshi - zaginiony. 3 zwycięstwa w 14 meczów - naprawdę wynik na miarę potencjału, szkoda strzępić ryja.
Sam byłem raczej optymistą w trakcie tego sezonu, wierzyłem, że wszystko się odmuli, ale wychodzą coraz to lepsze kwiatki. Podobno Muraś stwierdził, że z tak słabym trenerem nigdy nie pracował (typowe info od szatniarki, więc nie traktujcie tego jako pewniak), a jeśli to prawda - no to coś w tym musi być. Buta i gwiazdrostwo narastało odwrotnie proporcjonalnie do wyników.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5419 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 22:21
Krzysiu Stanowski obejmie Pogoń - najmądrzejszy człowiek w polskiej piłce. Niech już idzie z tym Michniewiczem się brandzlować, bo rzygami jego poziomem, dziennikarzyna z dupy.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3881 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 22:27
Ja naprawdę mam nadzieję, że Dźwigała to tylko ponury żart plotkarzy.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7639 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 22:36
Widzieliście zdjęcie tego pozera. Udaje, że przebija nożyczkami nienapompowaną piłkę :D

http://weszlo.com/2016/05/17/jak-co-wtorek-krzysztof-stanowski-159/

Ostatnio edytowany przez: ArP, 17 maja 2016, 22:41 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS!
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4224 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 17/05/2016 23:15

  kosialdo napisał:  

  EPSON napisał:  
Dajcie juz spokój z tymi żartami.Rozpętała się wichura bo dla tych z poza Szczecina to my jesteśmy tylko lokalna Pogoń.Dla nich od czasów Bekdasa jesteśmy klubem pokroju Podbeskidzia,Korony czy innego Ruchu.Patrzą na nas jakby 6 pozycja to było ponad taki klubik.Stanowski to podkreci i....Mroczek przyjął ryzyko na klatę.Czekajmy na rozwód wypadków.Jesli przyszly sezon się nie uda to na nim skupi sie wiadro pomyj.Jesli jednak okaże sie ze albo nie mamy kasy albo wręcz przeciwnie i zdobędziemy medal to giermek CM niejaki Stanowski zamilknie jak trup.Jedno jest pewne...weszło juz nam nie kibicuje...hehe.



z Ruchem to Ciebie poniosło...



a niby dlaczego? przecież nie chodzi o aspekt kibicowski ani historyczny.W Polsce liczy sie Legia i Lech,potem Wisła i ew. coraz bardziej Lechia.Reszta nie jest traktowana za poważnie.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005