Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Dr Joint
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7345 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 11:56
Tak czytam te wasze rozkminy, i mam niezłą polewkę :) jak dla mnie trenerem może być nawet qrwa Jan Kowalski z FC Pierdziszewo, grunt żeby trzymał kopaczy krótko za mordę i zmusił ich do zapierdalania od gwizdka do gwizdka. Bo w tej śmiesznej lidze nie taktyka tylko zaangażowanie i wola walki decydują o zwyciestwach. Żeby kopacze mieli siłę biegać i byli wytrzymali, zatrudnić dobrego trenera od crossfitu i zrobi z nich cyborgi,
jak dostana w pizdę na treningu i będą jęczeć wypad do rezerw, bo zawodnik z naszym herbem na piersi MUSI zapierdalać a nie gwiazdorzyć.
Dodatkowa opcja to alkotesty w każdy piątek sobotę i niedzielę obowiązkowo wszyscy nie ma mowy o dobrej formie jak sie spożywa, a tych niepijących z obecnego składu można policzyć na palcach jednej ręki...


Kibolski Kamień Pomorski
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3698 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 11:57
GS24 zrobiło akutalizację


  Cytat:  
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-24 10:53



Z której wynika, że..


  Cytat:  
49-letni Kazimierz Moskal będzie w nowym sezonie trenerem piłkarzy Pogoni Szczecin.



Nowemu trenerowi, życzę sukcesów, wyjebania dysydentów i defetystów z szatni oraz trzymania panienek za mordę gdy poczują przypływ gwiazdożenia.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 11:58
Wczoraj w południe informowaliśmy, że trenerem zostanie Marcin Brosz. Prawdą jest, że Pogoń rozmawiała z byłym już trenerem Korony Kielce, m.in. w weekend w Poznaniu. Był przygotowany kontrakt dla tego szkoleniowca. Zdecydowano się jednak na wariant z Moskalem.


PS 1948
Picknick.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2928 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 12:13
GS to takie "pewne" źródło informacji jak prywatne typy zwykłych kibiców wrzucane na twittera.

a tak odnośnie dziennikarskiego poziomu, odpowiedź pewnego popularnego tutaj dziennikarza na temat informacji, że nowym trenerem ma być K.Moskal


  Cytat:  

MMB ‏@MargoMultiBrand > @WojciechPar Pewne Info ?

Wojciech Parada ‏@WojciechPar > @MargoMultiBrand z dupy



... "Grajcie tak, żeby na trybunach znowu było 20 tysięcy"...
A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7358 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 12:21
Proponuje hejterom załozyc stronkę "Czesiu wróć,Szczecin prosi!"


PS!
Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3933 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 12:38

  Picknick. napisał:  
GS to takie "pewne" źródło informacji jak prywatne typy zwykłych kibiców wrzucane na twittera.

a tak odnośnie dziennikarskiego poziomu, odpowiedź pewnego popularnego tutaj dziennikarza na temat informacji, że nowym trenerem ma być K.Moskal


  Cytat:  

MMB ‏@MargoMultiBrand > @WojciechPar Pewne Info ?

Wojciech Parada ‏@WojciechPar > @MargoMultiBrand z dupy




Nie bez powodu tak odpisał.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3891 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 12:55
Nie bez powodu, bo wcześniej gdy Parada napisał, że nie będzie Brosza w Pogoni, wbrew temu co media podają, to ten sam osobnik (@MargoMultiBrand) napisał mu, żeby przestał wrzucać informacje z dupy. Więc mu się teraz odwdzięczył, gdy ten się go potem o informacje zapytał.


  Cytat:  
MMB @MargoMultiBrand 20 godz.20 godzin temu
@WojciechPar Panie Wojciechu czy może Pan przestać publikować informacji z tzw dupy ?!



Bo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 12:59

  Cytat:  
Kazimierz Moskal nowym trenerem Pogoni Szczecin. Niedługo ruszamy z konferencją prasową.



Czy wygrywasz czy nie
Ja i tak kocham Cię
Bo najlepsza w Polsce jest
Pogoń Szczecin MKS !!
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 12:59
Moskal oficjalnie...

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 24 maja 2016, 13:18 [2 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3933 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:00
https://www.youtube.com/watch?v=O_JCRiIUUMc


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3891 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:02
Obrazek jpg wstawiony na forum

:D


Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5504 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:09

  M.K 74 napisał:  
Moskal oficjalnie.



Będzie spadek, pewne info :P.


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:09
Klasyczny lament czas zacząć.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3891 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:13
Nie ma co lamentować. Z Wisłą grał ładną piłkę, mimo problemów ze składem. Trzeba dać mu szansę.
A nawet jeśli będzie z nami remisował tak samo jak Michniewicz ? Zdecydowanie wolę remisować w ten sposób, w jaki Wisła remisowała za Moskala, niż za Michniewicza.


dann
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4245 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:22
Gdzie są te szymonki i inne takie które dawały info od sprzątaczki że będzie Skorża?


st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3698 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:23
Wdowiec zrobił tyle co CM711, ale z tych dwóch bardziej pamiętamy tego pierwszego. Może i bolało z Wisłą 5:0 ale takie mecze jak z Pyrami u nas (5:1) zapamiętamy. Będzie ładna ofensywna gra. Byłem sceptyczny wobec Moskala, ale wierze, że będzie dobrze. Myśle, że to zaważyło na tym, że pączka Cześka u nas nie ma. Prezes chciał, żeby gra była pod kibiców (i tu się nie dziwie, wszak piłka na tym polega) a CM chciał grać brzydko i na zero z tyłu.


pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3802 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:24

  Icar napisał:  
Nie ma co lamentować. Z Wisłą grał ładną piłkę, mimo problemów ze składem. Trzeba dać mu szansę.
A nawet jeśli będzie z nami remisował tak samo jak Michniewicz ? Zdecydowanie wolę remisować w ten sposób, w jaki Wisła remisowała za Moskala, niż za Michniewicza.



Dokładnie tak. Sporo meczy meczy Wisły za Moskala widziałem. Fakt, że remisowali, ale to były wyniki po naprawdę ciekawej dla oka grze. Często brakowało szczęścia. Pamiętny mecz 6-0 z Podbeskidziem to była po prostu egzekucja i radość gry w piłkę Wiślaków. Nasuwa się tylko pytanie jak on poustawia nasz zespół i jakich nowych piłkarzy mu przyklepią?


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:24
To ja dla odmiany napisze tylko, że trzymam kciuki za owocną współprace nowego trenera Moskala, dyrektora Stolarczyka, sztabu i zawodników. Życze im i nam zdobywania tytułów i chciałbym, aby nie dawali nikomu argumentów do krytyki. Powodzenia!


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4508 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:25
Brosz był dogadany w kwestii kontraktu ,na wyborze Moskala zaważyła znajomość z Maćkiem dyrektorem .Ok ....będziemy obserwować i frekwencja na trybunach zweryfikuje trenera , tak jak Czesia 711.Powodzenia i sukcesów z Portowcami .Kontrakt na rok z opcją....heheh taki sam miał Czesiu .


tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6014 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 13:27

  pablo8511 napisał:  

  Icar napisał:  
Nie ma co lamentować. Z Wisłą grał ładną piłkę, mimo problemów ze składem. Trzeba dać mu szansę.
A nawet jeśli będzie z nami remisował tak samo jak Michniewicz ? Zdecydowanie wolę remisować w ten sposób, w jaki Wisła remisowała za Moskala, niż za Michniewicza.



Dokładnie tak. Sporo meczy meczy Wisły za Moskala widziałem. Fakt, że remisowali, ale to były wyniki po naprawdę ciekawej dla oka grze. Często brakowało szczęścia. Pamiętny mecz 6-0 z Podbeskidziem to była po prostu egzekucja i radość gry w piłkę Wiślaków. Nasuwa się tylko pytanie jak on poustawia nasz zespół i jakich nowych piłkarzy mu przyklepią?



Jeśli chodzi o piłkarzy, to chyba nie ma się co rozpędzać. Sam trener powiedział, że ten zespół nie potrzebuje wielu zmian, dlatego chce rozegrać mało sparingów... Prezes dodał, że za transferami stoją ludzie pracujący nad tym cały sezon i nie ma juz tak, że przychodzi trener i mówi: "Chcę tego, czy tamtego"...

Pogoń Szczecin @PogonSzczecin 20 min.20 minut temu
Moskal: "Chcemy zagrać cztery sparingi. Nie chciałem, żebyśmy grali więcej. Ta drużyna nie potrzebuje wielu zmian"


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005