Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 15:20

  Cytat:  
Na spotkaniu z zarządem Podbeskidzia ustalono, że trener Robert Podoliński oraz dwaj asystenci Michał Pulkowski i Michał Mirota zostali zwolnieni z obowiązku pracy, a wygasające z końcem czerwca umowy nie zostaną przedłużone.



Mam nadzieję że Mroczkowi nie zaświta ten pomysł w głowie...


  Cytat:  
Kiedy do zespołu przyjdzie nowy trener?

- Liczymy, że uda się to zrobić jak najszybciej, obyśmy w przeciągu tygodnia porozmawiali z kandydatami. Chcielibyśmy aby był to trener z Polski.


Stolarczyk w wywiadzie dla Sport.pl

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 19 maja 2016, 15:26 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3558 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 15:51

  M.K 74 napisał:  

  Cytat:  
Na spotkaniu z zarządem Podbeskidzia ustalono, że trener Robert Podoliński oraz dwaj asystenci Michał Pulkowski i Michał Mirota zostali zwolnieni z obowiązku pracy, a wygasające z końcem czerwca umowy nie zostaną przedłużone.



Mam nadzieję że Mroczkowi nie zaświta ten pomysł w głowie...


  Cytat:  
Kiedy do zespołu przyjdzie nowy trener?

- Liczymy, że uda się to zrobić jak najszybciej, obyśmy w przeciągu tygodnia porozmawiali z kandydatami. Chcielibyśmy aby był to trener z Polski.


Stolarczyk w wywiadzie dla Sport.pl



Skorża>;Podoliński Chciałbym zaznaczyć że w tym sezonie wychodzi na to, że Azoty będą rozdawać karty w klubie :)


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4239 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 18:39
Według Kroniki trenerem zostanie/został Marcin Brosz :)


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 18:54

  kryta napisał:  
Według Kroniki trenerem zostanie/został Marcin Brosz :)



Dla mnie dobry wybór, w spokoju popracuje i może coś z tego będzie. Skończy się gwiazdorzenie na tweeterze.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3891 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 19:06
Z tych nazwisk które tutaj padały, to Brosz najlepszy jest.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 19:16
Dla spragnionych większej wiedzy na temat Brosza dobry wywiad z weszło (z listopada) klik

Obrazek png wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: kiko, 19 maja 2016, 19:32 [1 raz(y)]


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5909 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 19:18

  szpadel* napisał:  

  kryta napisał:  
Według Kroniki trenerem zostanie/został Marcin Brosz :)



Dla mnie dobry wybór, w spokoju popracuje i może coś z tego będzie. Skończy się gwiazdorzenie na tweeterze.



Nie wiem czy w takim spokoju. W ekstraklasie rozegralismy 3 pelne sezony, co daje nam 111 meczy. Trenerow przewinelo sie 4, co daje nam 28 meczy na glowe. Ciekawe jak taka statystyka wyglada w innych klubach, ale pewnie podobnie, to jest patologia polskiej pilki. Dobrze zaczna, slabo skoncza i trener leci. W tym przypadku CM zostal ofiara wlasnych wynikow. Taka mala rada na przyszlosc dla trenerow zainteresowanych praca w Pogoni, lepiej niech sobie zalatwia w kontrakcie wysokia odprawe w przypadku gdy w klubie znowu komus odbije i bedzie chcial konczyc wspolprace, moze wreszcie doczekamy sie tutaj jakiegos autorskiego projektu.

Mroczkowi Barcelona sie wlaczyla, ale to w naszym klubie modne. Platek niby za to samo polecial. Czy to bedzie Brosz, Skorza czy Mourinho skonczy sie tak samo, ze za rok bedziemy sie zastanawiac kto bedzie ustalal sklad w szatni.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5017 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 19:24

  Przema napisał:  

  szpadel* napisał:  

  kryta napisał:  
Według Kroniki trenerem zostanie/został Marcin Brosz :)



Dla mnie dobry wybór, w spokoju popracuje i może coś z tego będzie. Skończy się gwiazdorzenie na tweeterze.



Nie wiem czy w takim spokoju. W ekstraklasie rozegralismy 3 pelne sezony, co daje nam 111 meczy. Trenerow przewinelo sie 4, co daje nam 28 meczy na glowe. Ciekawe jak taka statystyka wyglada w innych klubach, ale pewnie podobnie, to jest patologia polskiej pilki. Dobrze zaczna, slabo skoncza i trener leci. W tym przypadku CM zostal ofiara wlasnych wynikow. Taka mala rada na przyszlosc dla trenerow zainteresowanych praca w Pogoni, lepiej niech sobie zalatwia w kontrakcie wysokia odprawe w przypadku gdy w klubie znowu komus odbije i bedzie chcial konczyc wspolprace, moze wreszcie doczekamy sie tutaj jakiegos autorskiego projektu.

Mroczkowi Barcelona sie wlaczyla, ale to w naszym klubie modne. Platek niby za to samo polecial. Czy to bedzie Brosz, Skorza czy Mourinho skonczy sie tak samo, ze za rok bedziemy sie zastanawiac kto bedzie ustalal sklad w szatni.


W Ekstraklasie rozegraliśmy od powrotu 4 sezony,co daje 141 meczów ;) Chyba ,źe liczymy tylko te sezony z ESA37.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5909 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 19:30

  paula22szczecinpogon napisał:  

  Przema napisał:  

  szpadel* napisał:  

  kryta napisał:  
Według Kroniki trenerem zostanie/został Marcin Brosz :)



Dla mnie dobry wybór, w spokoju popracuje i może coś z tego będzie. Skończy się gwiazdorzenie na tweeterze.



Nie wiem czy w takim spokoju. W ekstraklasie rozegralismy 3 pelne sezony, co daje nam 111 meczy. Trenerow przewinelo sie 4, co daje nam 28 meczy na glowe. Ciekawe jak taka statystyka wyglada w innych klubach, ale pewnie podobnie, to jest patologia polskiej pilki. Dobrze zaczna, slabo skoncza i trener leci. W tym przypadku CM zostal ofiara wlasnych wynikow. Taka mala rada na przyszlosc dla trenerow zainteresowanych praca w Pogoni, lepiej niech sobie zalatwia w kontrakcie wysokia odprawe w przypadku gdy w klubie znowu komus odbije i bedzie chcial konczyc wspolprace, moze wreszcie doczekamy sie tutaj jakiegos autorskiego projektu.

Mroczkowi Barcelona sie wlaczyla, ale to w naszym klubie modne. Platek niby za to samo polecial. Czy to bedzie Brosz, Skorza czy Mourinho skonczy sie tak samo, ze za rok bedziemy sie zastanawiac kto bedzie ustalal sklad w szatni.


W Ekstraklasie rozegraliśmy od powrotu 4 sezony,co daje 141 meczów ;) Chyba ,źe liczymy tylko te sezony z ESA37.


Tak chodzilo mi o zreformowana ekstraklase, w tym momencie oczekiwania sa nieco inne, o czym dobitnie wlasnie sie przekonalismy.
Wtedy wypadaloby Skowronka wyrzucic z zestawienia Skowronka, no i jeden sezon na leb, nieco lepiej, ale szalu nie robi. Oby nastepny trener mial lepsza passe (w koncu :) ).


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3689 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 19:33
Brosz Budowniczy. Zobaczycie, że będziemy zadowoleni.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3891 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 19:49
A Parada sam przeciwko wszystkim , twierdzi, że Brosz w Pogoni, to takie same bzdury jak Obraniak w Pogoni parę miesięcy temu.
Ciekawe czy znów się ośmieszy, czy tym razem będzie miał rację.


dann
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4245 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 20:19
No Wojtek pewny swego. Zobaczymy, pisze ze bedzie bardzo dobry trener, więc jak śadzę na szczęście nie grozi nam Stolarczyk, Dźwigała czy Smuda. Może to zasłona, żeby Skorże przycisnąć.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4508 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 20:27

  Zygmunt Wasilewski napisał:  


Mnie też się tak wydaje że to dobry wybór .Czy jest słabszy niż Skorża ? nie sądzę .Przynajmniej nie gwiazdorzy i nie rząda 100 k miesięcznie .Tylko niech zarząd da mu popracować spokojnie i długofalowo ( chociaż 2 lata) hehe .


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3558 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 21:20
@zygmunt Okej, dzięki, nie było tematu :)


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3689 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 21:23
Stolarczyk nam (już) nie grozi jako trener.

Zobaczymy co się wydarzy, trudno coś się dowiedzieć a tu TVP 3 dziś podaje taki news. Za łatwo, za oczywiste to (chyba). Być może faktycznie zasłona dymna przed czymś (kimś) większym?

@bark77: dublujesz, już Icar to pisał.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 21:36

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Stolarczyk nam (już) nie grozi jako trener.

Zobaczymy co się wydarzy, trudno coś się dowiedzieć a tu TVP 3 dziś podaje taki news. Za łatwo, za oczywiste to (chyba). Być może faktycznie zasłona dymna przed czymś (kimś) większym?

@bark77: dublujesz, już Icar to pisał.


Latal;)

Ostatnio edytowany przez: szpadel*, 19 maja 2016, 21:50 [1 raz(y)]


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3558 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 21:56

  szpadel* napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Stolarczyk nam (już) nie grozi jako trener.

Zobaczymy co się wydarzy, trudno coś się dowiedzieć a tu TVP 3 dziś podaje taki news. Za łatwo, za oczywiste to (chyba). Być może faktycznie zasłona dymna przed czymś (kimś) większym?

@bark77: dublujesz, już Icar to pisał.


Latal;)



Latal przyznał, że sam mógł odejść do innego klubu z Ekstraklasy, bo pojawiła się taka oferta. - Miałem bardzo ciekawą ofertę z topowego polskiego klubu, ale moja umowa po awansie do pierwszej ósemki automatycznie się przedłużała o kolejny rok. Zatem już w środku sezonu wiedziałem, że pozostanę w Gliwicach. Musiałby mnie ktoś wykupić - wyjawił czeski szkoleniowiec, który w lipcu poprowadzi Piasta do gry w Lidze Europy.


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 22:32
Coś z tym Broszem chyba jednak nie gra. Gość jest wciąż trenerem Korony, nikt go przecież nie zwolnił tym bardziej, że wysypała się sprawa z przejęciem klubu przez Citko.


  Echo Dnia Świętokrzyskie napisał:  
Trener Marcin Brosz nie powiedział wprawdzie ostatniego słowa, jeśli chodzi o przedłużenie umowy z Koroną, ale dostał też oferty z innych klubów ekstraklasy, bardzo konkretną z Pogoni Szczecin, w której od wtorku nie ma już Czesława Michniewicza. Brosz wprawdzie chce spotkać się jeszcze z prezydentem Lubawskim i przedstawić swoją wizję budowy drużyny, ale wydaje się, że będzie mu ciężko do tej wizji przekonać prezydenta.



zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 22:51
Smuda?


PS 1948
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5026 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 19/05/2016 22:56
ja mysle ze to bedzie ktos zza granicy. Stolarczyk gada ze szukamy kogos z PL a zawsze sciemniał i było innaczej.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.28 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005