Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Baszczu_PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2912 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 17:05

  Gradus_new napisał:  
Marazm?

2007/08 IV liga 1
2008/09 II liga 2
2009/10 I liga 5
2010/11 I liga 6
2011/12 I liga 2
2012/13 Ekstraklasa 12
2013/14 Ekstraklasa 7
2014/15 Ekstraklasa 8
2015/16 Ekstraklasa 6

Ja tu widzę całkiem niezły i stabilny progres. W 8 sezonów awans z 3 szczebla rozgrywek do górnej połówki ekstraklasy to całkiem niezły rezultat.


Ja nie mówię tu , że jako klub nie zrobiliśmy ogromnego postępu. Mówię o tym , że doszliśmy do pewnego punktu , gdzie zarząd najwidoczniej nie ma pomysłu co dalej , aby go przeskoczyć.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 18:20
Ilu Kazik ma falołersów na tłiterze?


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 19:32

  Baszczu_PS napisał:  

  Gradus_new napisał:  
Marazm?

2007/08 IV liga 1
2008/09 II liga 2
2009/10 I liga 5
2010/11 I liga 6
2011/12 I liga 2
2012/13 Ekstraklasa 12
2013/14 Ekstraklasa 7
2014/15 Ekstraklasa 8
2015/16 Ekstraklasa 6

Ja tu widzę całkiem niezły i stabilny progres. W 8 sezonów awans z 3 szczebla rozgrywek do górnej połówki ekstraklasy to całkiem niezły rezultat.


Ja nie mówię tu , że jako klub nie zrobiliśmy ogromnego postępu. Mówię o tym , że doszliśmy do pewnego punktu , gdzie zarząd najwidoczniej nie ma pomysłu co dalej , aby go przeskoczyć.



Tak jest, marazm i brak postępu. 4 lata w ekstraklasie i 3 razu z rzędu w górnej 8 jako jedna z 4 drużyn tej ligi. Katastrofa. Przyjdzie zagraniczny i nas zbawi. Pacheta czy inny Maskant i cuda się zdarzą. Pobożne życzenia.

Nie wiem czy Brosz był pierwszym wyborem ale fakt, jak już tu pisano, że miał kontrakt na stole. Zapewne zdecydowało to, że sam nie umiał się określić - chociaż wszystko w Kielcach waliło się i paliło (niedoszła zmiana właściciela itp.) to on (naiwnie?) liczył na dalszą pracę. No to wzięto Moskala (ofertę dostał tydzień temu), który broszowych dylematów nie miał. Miejmy nadzieję, że za rok KM zadziwi wszystkich tu obecnych malkontentów, weźmie się za robotę i rozwój zespołu, mniej będzie gadał jak to ma być pięknie i wspaniale (CM). Fakt - nie jest zbyt mediany i elokwentny ale już jeden taki w ostatnim roku nam wystarczył. To ma być trener a nie rzecznik klubu i szef PR.

@eM: wydaje się, że KM nie ma twitera. I niech tak zostanie.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 19:42
Po co ten lament ? Chłopina jeszcze się nie rozpakował po podróży a już go zwalniają .Może Brosz byłby lepszy ,na pewno ma lepsze CV ale to KM został trenerem Portowców i jego rozliczą trybuny jak zacznie męczyć oczy kibicom.Niech pracuje spokojnie ,dajmy mu kredyt zaufania i pożyjemy -zobaczymy .


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 20:51
Jasne. Wsparcie 100% dla nowego trenera. Tylko Stolarczyk jakoś okazuje się coraz bardziej nieodpowiednim człowiekiem na swoim stanowisku. Ale poczekajmy jakie zrobią transfery.


Pogoń Szczecin MKS!
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 20:56
A co nie tak ze Stolarczykiem?

Poza Drygasem mają być jakieś 2 sensowne wzmocnienia, budżet ma być zwiększony, Przybesia na jesień już nie będziemy musieli oglądać a nowy trener nie jest uzależniony od twitera. Same plusy.


Chrumson123
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3549 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 21:00
Dajcie ludzie kurwa spokój. Zawsze jak przychodzi nowy trener to źle. Tylko jak przychodził Kocian to wszyscy skakali z radości a jak się skończyło to każdy wie. Dajmy czas trenerowi i drużynie, zobaczycie będzie dobrze!

Aeja oooo


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4091 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 21:05

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
A co nie tak ze Stolarczykiem?

Poza Drygasem mają być jakieś 2 sensowne wzmocnienia, budżet ma być zwiększony, Przybesia na jesień już nie będziemy musieli oglądać a nowy trener nie jest uzależniony od twitera. Same plusy.



A to kurwa źle że on się uczy roboty i nie wygląda to profesjonalnie, dwa będzie maczał palce i pomagał koledze Moskalowi w ustalaniu składu, trzy to chuj wielki umie i wkurwia oko.

Jednym słowem nieodpowiedni człowiek na zajmowanym stanowisku rozumiesz?

Albo inaczej pokaż mi jeden ciekawy transfer którego dokonał Stolarczyk?

Gyurcio żaden wynik położyli kasę na stół i wzięli, Drygas kończy kontrakt i idzie do ekstraklasy, dostał dobre pieniądze i jest u nas.
Chukowo bo nie umiał wynegocjować aby do nas trafił wcześniej.
Kogoś pominąłem?
Aaaaa Przybecki to też jego zasługa.

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 24 maja 2016, 21:16 [3 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 21:10
Też coś czuje, że będzie wtrącał się Moskalowi do składu. A trener i taktyk z niego marny. Może obroni się transferami. Zobaczymy kto dojdzie. W końcu to jego główne zadanie.


Pogoń Szczecin MKS!
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 21:50

  Mazii napisał:  


A to kurwa źle że on się uczy roboty i nie wygląda to profesjonalnie, dwa będzie maczał palce i pomagał koledze Moskalowi w ustalaniu składu, trzy to chuj wielki umie i wkurwia oko.

Jednym słowem nieodpowiedni człowiek na zajmowanym stanowisku rozumiesz?

Albo inaczej pokaż mi jeden ciekawy transfer którego dokonał Stolarczyk?

Gyurcio żaden wynik położyli kasę na stół i wzięli, Drygas kończy kontrakt i idzie do ekstraklasy, dostał dobre pieniądze i jest u nas.
Chukowo bo nie umiał wynegocjować aby do nas trafił wcześniej.
Kogoś pominąłem?
Aaaaa Przybecki to też jego zasługa.



Akurat to że Drygas właśnie idzie do nas to spory sukces transferowy bo to świetny zawodnik na którego chrapkę miał choćby Lech. Natomiast za Przybeckim mocno optował CM711.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4091 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 21:52

  kryta napisał:  

  Mazii napisał:  


A to kurwa źle że on się uczy roboty i nie wygląda to profesjonalnie, dwa będzie maczał palce i pomagał koledze Moskalowi w ustalaniu składu, trzy to chuj wielki umie i wkurwia oko.

Jednym słowem nieodpowiedni człowiek na zajmowanym stanowisku rozumiesz?

Albo inaczej pokaż mi jeden ciekawy transfer którego dokonał Stolarczyk?

Gyurcio żaden wynik położyli kasę na stół i wzięli, Drygas kończy kontrakt i idzie do ekstraklasy, dostał dobre pieniądze i jest u nas.
Chukowo bo nie umiał wynegocjować aby do nas trafił wcześniej.
Kogoś pominąłem?
Aaaaa Przybecki to też jego zasługa.



Akurat to że Drygas właśnie idzie do nas to spory sukces transferowy bo to świetny zawodnik na którego chrapkę miał choćby Lech. Natomiast za Przybeckim mocno optował CM711.



Spróbuj zrozumieć to o czym piszę, Drygas racja zgodzę się dobry zawodnik dostał kontrakt więc go podpisał, ale Stolaczyk próbwał go ściągnąć szybciej z marnym skutkiem. A Przybeckiemu Michniewicz dawał kontrakt do podpisania?? A Michniewicza kto wynalazł?


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6442 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 21:53
Oho. Widzę na forum stabilnie. Nie ma Czesia. Do Moskala jeszcze się nie można dojebać. To napierdalamy na Stolarczyka. Status Quo zachowane.


  Cytat:  
Drygas racja zgodzę się dobry zawodnik dostał kontrakt więc go podpisał



Szkoda, że Lewandowskiego nie spotkał jak miał kartę na ręku w Borussi. Dostałby kontrakt i go po prostu podpisał. Jakie to proste.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni

*




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 21:55

  Mazii napisał:  

A to kurwa źle że on się uczy roboty i nie wygląda to profesjonalnie, dwa będzie maczał palce i pomagał koledze Moskalowi w ustalaniu składu, trzy to chuj wielki umie i wkurwia oko.

Jednym słowem nieodpowiedni człowiek na zajmowanym stanowisku rozumiesz?

Albo inaczej pokaż mi jeden ciekawy transfer którego dokonał Stolarczyk?

Gyurcio żaden wynik położyli kasę na stół i wzięli, Drygas kończy kontrakt i idzie do ekstraklasy, dostał dobre pieniądze i jest u nas.
Chukowo bo nie umiał wynegocjować aby do nas trafił wcześniej.
Kogoś pominąłem?
Aaaaa Przybecki to też jego zasługa.



Załóż sobie bloga jakiegoś i tam wylewaj swoje żale, nie da się tego już czytać. Argumenty przeciw Stolarczykowi mocno naciągane. Myślisz, że on ma worek pieniędzy do dyspozycji? Że zachęca graczy do przyjścia do renomowanego zespołu? Do zespołu, który rok w rok walczy o mistrza? Do zespołu, który ma świetny stadion? Do zespołu, który co mecz zapełnia stadion kibicami? Pomyśl trochę zanim zaczniesz pisać takie głupoty. Gyurcso przed transferem do nas nie wiedział, że istnieje taki klub jak Pogoń, Drygas miał oferty z lepszych zespołów niż Pogoń, ale to właśnie Pogoń od długiego czasu się o niego starała i byli cały czas w kontakcie, a w końcu w odpowiednim momencie złożyli najkonkretniejszą ofertę. A, że nie trafił do nas wcześniej? Osuch jest jaki jest i nawet rzucenie grubej kasy by tego nie zmieniło. Grubas chciał awansu i Drygas był mu do tego potrzebny. Nie udało się, więc sprzedał klub bez żalu. Taki człowiek. Więcej lodu i obiektywizmu.

Przybecki do zasługa Michniewicza. Nie trzeba być super inteligentnym aby połączyć odejścia obu w bardzo krótkim odstępie czasowym.

PS. Również uważam, że stać nas na lepszego dyrektora sportowego, ale naciąganie faktów pod swoje tezy jest nie fair.


Taktyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2998 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 22:04

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
A co nie tak ze Stolarczykiem?

Poza Drygasem mają być jakieś 2 sensowne wzmocnienia, budżet ma być zwiększony, Przybesia na jesień już nie będziemy musieli oglądać a nowy trener nie jest uzależniony od twitera. Same plusy.



A to kurwa źle że on się uczy roboty i nie wygląda to profesjonalnie, dwa będzie maczał palce i pomagał koledze Moskalowi w ustalaniu składu, trzy to chuj wielki umie i wkurwia oko.

Jednym słowem nieodpowiedni człowiek na zajmowanym stanowisku rozumiesz?

Albo inaczej pokaż mi jeden ciekawy transfer którego dokonał Stolarczyk?

Gyurcio żaden wynik położyli kasę na stół i wzięli, Drygas kończy kontrakt i idzie do ekstraklasy, dostał dobre pieniądze i jest u nas.
Chukowo bo nie umiał wynegocjować aby do nas trafił wcześniej.
Kogoś pominąłem?
Aaaaa Przybecki to też jego zasługa.


Daj se na luz już. Stolarczyk moim zdaniem działa bez większych zarzutów. Ja bym mu i wszystkim w klubie dał spokój. Niech odpoczywają, a jak zacznie się sezon to MY na trybuny, a oni niech zapierdalają na murawie z nowym trenerem na ławce.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 22:05
"wkurwia oko" ha padłem. Nie rozumiem niestety. Albo rozumiem -pierdolenie i tyle.Pytań więcej nie mam. Ocena trenera za wygląd, tego jeszcze nie grali. Jak się modniej uczesze będzie ok?
KM to człowiek dobrej, solidnej roboty, zna się na rzeczy, tyle można teraz powiedzieć.Resztę ocenimy za jakiś czas.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4091 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 22:07

  kiko napisał:  

PS. Również uważam, że stać nas na lepszego dyrektora sportowego, ale naciąganie faktów pod swoje tezy jest nie fair.



I niech to pozostanie. Do reszty się już odniosłem i swojego zdania nie zmienię.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4091 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 22:08

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
"wkurwia oko" ha padłem. Nie rozumiem niestety. Albo rozumiem -pierdolenie i tyle.Pytań więcej nie mam. Ocena trenera za wygląd, tego jeszcze nie grali.
KM to człowiek dobrej, solidnej roboty, zna się na rzeczy, tyle można teraz powiedzieć.Resztę ocenimy za jakiś czas.



Ocena dyrektora sportowego. Czytasz swoje i nie wiesz co.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 22:12

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
"wkurwia oko" ha padłem. Nie rozumiem niestety. Albo rozumiem -pierdolenie i tyle.Pytań więcej nie mam. Ocena trenera za wygląd, tego jeszcze nie grali.
KM to człowiek dobrej, solidnej roboty, zna się na rzeczy, tyle można teraz powiedzieć.Resztę ocenimy za jakiś czas.



Ocena dyrektora sportowego. Czytasz swoje i nie wiesz co.



Aha, znaczy, że brzydki i ci się niepodoba? Ok, trudno, o gustach się nie dyskutuje.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4091 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 22:14

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
"wkurwia oko" ha padłem. Nie rozumiem niestety. Albo rozumiem -pierdolenie i tyle.Pytań więcej nie mam. Ocena trenera za wygląd, tego jeszcze nie grali.
KM to człowiek dobrej, solidnej roboty, zna się na rzeczy, tyle można teraz powiedzieć.Resztę ocenimy za jakiś czas.



Ocena dyrektora sportowego. Czytasz swoje i nie wiesz co.



Aha, znaczy, że brzydki i ci się niepodoba? Ok, trudno, o gustach się nie dyskutuje.



Tak i podobny wyglądem i inteligencją do Ciebie. Nie pozdrawiam


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 24/05/2016 22:36
Idz już spać, rano do szkoły trzeba wstać.


Better dead than red!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005