Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4090 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 17:34
Nie no nawet nie biorę tej opcji pod uwagę istny strzał w kolano!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4859 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 17:35

  Cytat:  
Moskal z drużyny średniej, ciągle osłabianej, zbudował ekipę mającą swój styl, którą chwalili eksperci. Nieudane transfery, ciągłe przetasowania w kadrze, fatalna sytuacja w klubie, która przekłada się przecież na szatnie i pracę z zawodnikami. Z tym wszystkim mierzyć musiał się Moskal. Dostał na to mniej niż 9 miesięcy. O jakieś dziewięć za mało, żeby rzetelnie ocenić jego pracę.



Eksperci o Moskalu..


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3691 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 17:52
Opanujcie się! Koleś dwa tweety niżej pisał.


  Cytat:  

Marcin Brosz najprawdopodobniej będzie trenerem Pogoni, sprawa w trakcie finalizacji



....


galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3194 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 18:01
Moskal ze Stolarczykiem chyba się znają z czasów jak grali w Wiśle.Może faktycznie jest coś na rzeczy.


POGOŃ SZCZECIN
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3682 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 18:21

  kryta napisał:  

  ArP napisał:  
Dawać tego Cabrere do nas razem z Broszem. Co może przekonać Cabrere?:
"Władze Pogoni oczekują od Marcina Brosza awansu do europejskich pucharów oraz ofensywnej gry. Pomóc ma w tym także większy budżet, który ma się zbliżyć do 30 mln zł."

Więc ma wybór, walczyć z Pogonią o puchary i pokazanie się w Europie czy z Koroną o utrzymanie.



Cabrera po jednej udanej rundzie zaczął latać z głową w chmurach do tego stopnia ze choćby Lech nie był w stanie spełnić jego oczekiwań finansowych.



Gość ma już 28 lat, trudno się dziwić, że chce zarobić, to może być jego ostatnia szansa


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3682 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 18:38

  eF^ napisał:  
a wiesz to skąd?
Takie pisanie dla samego pisania :P



Nie pisanie dla pisania. Tobiasz Madejski czyli Radio Szczecin.Wg.RS Brosz nie będzie prowadził Pogoni

Wg. Parady Moskal

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 23 maja 2016, 18:54 [1 raz(y)]


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 19:03
Tak, pisanie dla pisania.
Chodziło mi o to, że napisał takiego posta bez podania jakiegoś źródła jak np. Ty tutaj.

Jeśli Moskal faktycznie to sam nie wiem co myśleć ... po tym pisaniu wszędzie, że to będzie głośne nazwisko spodziewałem się czegoś z przytupem ...
Najbardziej przeraża mnie ilość remisów osiągana przez Wisłę za Jego panowania, obyśmy nie wpadli z deszczu pod rynnę.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4090 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 19:06

  eF^ napisał:  
Tak, pisanie dla pisania.
Chodziło mi o to, że napisał takiego posta bez podania jakiegoś źródła jak np. Ty tutaj.



Źródło było podane po edycji 30 sek. po poście.

Po co dubel nie wiem.

Co do Moskala Pukni jsie

Zamienił stryjek siekierke na kijek. Aż kurwa oczy bolą jak to się czyta.

Nasz kurwa niedołężny dyrektor sportowy i jego znajomości kurwaaaa...


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4090 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 19:15

  szymonek007 napisał:  

  M.K 74 napisał:  

  Cytat:  
Brosz nie zasiadł do rozmów w sprawie nowego kontraktu.


Z ostatniej chwili , za sportowefakty.pl... Czyli dla mnie wszystko jasne.. I gitara..



Nic nie jest jasne bo trenerem Pogoni zostanie Skorża. Będzie ciekawie.



Jak to się nie potwierdzi to jesteś żałosny...


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3682 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 19:17
Ale przecież tam było w ramce od kogo jest informacja, TT Madejskiego z RS, w twicie podlinkowany materiał z radia.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3965 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 19:23
Przepraszam bardzo, ale co wy chcecie od Moskala? Jeden z lepszych kandydatów na polskim rynku. Przyszedł do Wisły jako strażak, w klubie był organizacyjny rozpierdol, a on ogarnął chłopaków tak, że tylko my byliśmy w tamtym sezonie dłużej bez porażki w lidze. Posprzątał stajnie Augiasza i odkąd go zwolnili Wisła niemal tylko przegrywała. Wiadomo potem przyszedł Wdowczyk, ale dostał Ondraska, Wolskiego, Małeckiego w formie. Wisła grała atrakcyjny, ofensywny futbol. Wygrali np. 6:0 w Bielsku, a my przez cały sezon nie wygraliśmy żadnego spotkania w sposób przekonujący. Fakt, że punktowali tak sobie, ale jak na to co zastał tam Moskal to uważam, że ich gra była momentami rewelacyjna. Nam właśnie potrzebny jest taki trener, młody z ambicjami, który nie będzie bał się grać do przodu. Coś jak Stokowiec w Zagłębiu, a nie Michniewicz, który nawet do pucharów nie miał ambicji awansować. Dla mnie bardzo dobry wybór, tym bardziej, że zapewne za bardzo rozsądne pieniądze w porównaniu do takiego Skorży.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4227 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 19:34
Niektrorzy tu od tego upału juz odjechali w odchłań.Ten nie,tamten nie ten taki ,tamten taki..hahaha.A kim My przepraszam jesteśmy ?
Barceloną? Legią?...że sobie możemy wybierać super kąski.Trener grac nie bedzie.Niech kase zostawia na konkretne wzmocnienia bo potem taki Michniewicz powie że taki potencjał że na tyle nas było stac i bedzie niestety miał racje.Czasami mysle ze Azoty sa uważane przez kilka osób jak jakas firma z Emiratów.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 19:34
A Głos Szczeciński podaje, że jednak Brosz trenerem...:]
Gdzie te czasy, że o nowych trenerach, zawodnikach można było się dowiedzieć z porannej gazety :D


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5820 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 19:42
a ja powiem tylko tyle że kim by nie był ten trener to i tak plus dla zarządu że potrafią ukryć taką informację przed wszystkimi i nikt nic nie wie. Kurier pisze pewne info że Moskal, Głos pól godziny temu podał że na pewno Brosz a trenerem będzie Smuda :). Co do Moskala, mówicie trener bez doświadczenia. A jakie doświadczenie trenerskie ma Brosz, a jakie doświadczenie ma Stokowiec który wprowadził Zagłębie do pucharów. Jakby to miał być Moskal poczekajmy a zobaczymy. Wolę już spróbować takiego Moskala, Brosza niż takiego Skorże a nie daj Bóg Smuda. Wyrobili sobie nazwiska kilkanaście lat temu a teraz skaczą z kwiatka na kwiatek i nic nie osiągają.

A tak poza tym wierzyć pismakowi z Super Expresu, to tak samo jak wierzyć Tuskowi, Kopaczowej, TVN i faktom. Poczekajmy do jutra a zobaczymy

Ostatnio edytowany przez: POGOŃ 1948, 23 maja 2016, 19:49 [1 raz(y)]


BB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 19:43
fajnie jakby jakaś niespodzianka była i byśmy dostali jakiegoś trener pokroju Ricardo Moniza w Lechii. Nie jest to realne ale kto wie my tu pitu pitu o Polskich trenerach a tu bomba...


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4090 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 19:44

  EPSON napisał:  
Niektrorzy tu od tego upału juz odjechali w odchłań.Ten nie,tamten nie ten taki ,tamten taki..hahaha.A kim My przepraszam jesteśmy ?
Barceloną? Legią?...że sobie możemy wybierać super kąski.Trener grac nie bedzie.Niech kase zostawia na konkretne wzmocnienia bo potem taki Michniewicz powie że taki potencjał że na tyle nas było stac i bedzie niestety miał racje.Czasami mysle ze Azoty sa uważane przez kilka osób jak jakas firma z Emiratów.



A kim jesteśmy? Niecieczą?? Że nie stać nas na porządnego trenera? Mamy poukładaną drużynę trzeba poprostu odpowiednio to pokierować. I do tego trzeba odpowiedniego szkoleniowca a nie strażaka. Kurwa ja nie wiem jak ta polityka nasza klubowa wygląda. Tak samo chujowo jak i dyrektor sportowy.

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 23 maja 2016, 19:53 [1 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4227 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 19:54

  Mazii napisał:  

  EPSON napisał:  
Niektrorzy tu od tego upału juz odjechali w odchłań.Ten nie,tamten nie ten taki ,tamten taki..hahaha.A kim My przepraszam jesteśmy ?
Barceloną? Legią?...że sobie możemy wybierać super kąski.Trener grac nie bedzie.Niech kase zostawia na konkretne wzmocnienia bo potem taki Michniewicz powie że taki potencjał że na tyle nas było stac i bedzie niestety miał racje.Czasami mysle ze Azoty sa uważane przez kilka osób jak jakas firma z Emiratów.



A kim jesteśmy? Niecieczą?? Że nie stać nas na porządnego trenera? Mamy poukładaną drużynę trzeba poprostu odpowiednio to pokierować. I do tego trzeba odpowiedniego szkoleniowca a nie strażaka. Kurwa ja nie wiem jak ta polityka nasza klubowa wygląda. Tak samo chujowo jak i dyrekto sportowy.



a jaki trener to ten porządny? Przecież to sa ciągle te same nazwiska.Zwykła karuzela.Będzie inavxej jak jakis tu osiągnie sukces a potem powtorzy to zagranica w klubie....Na dzisiaj to można wrzucić kulki do szklanego pojemnika i wylosować kogoś.Mamy poukładana drużynę o jakości średniaka ligowego.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4090 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 19:58

  EPSON napisał:  

  Mazii napisał:  

  EPSON napisał:  
Niektrorzy tu od tego upału juz odjechali w odchłań.Ten nie,tamten nie ten taki ,tamten taki..hahaha.A kim My przepraszam jesteśmy ?
Barceloną? Legią?...że sobie możemy wybierać super kąski.Trener grac nie bedzie.Niech kase zostawia na konkretne wzmocnienia bo potem taki Michniewicz powie że taki potencjał że na tyle nas było stac i bedzie niestety miał racje.Czasami mysle ze Azoty sa uważane przez kilka osób jak jakas firma z Emiratów.



A kim jesteśmy? Niecieczą?? Że nie stać nas na porządnego trenera? Mamy poukładaną drużynę trzeba poprostu odpowiednio to pokierować. I do tego trzeba odpowiedniego szkoleniowca a nie strażaka. Kurwa ja nie wiem jak ta polityka nasza klubowa wygląda. Tak samo chujowo jak i dyrekto sportowy.



a jaki trener to ten porządny? Przecież to sa ciągle te same nazwiska.Zwykła karuzela.Będzie inavxej jak jakis tu osiągnie sukces a potem powtorzy to zagranica w klubie....Na dzisiaj to można wrzucić kulki do szklanego pojemnika i wylosować kogoś.Mamy poukładana drużynę o jakości średniaka ligowego.



Jakiego średniaka? Jeśli to prawda z tym budżetem na 30 baniek w nowym sezonie to będziemy pod tym względem na 4 lub 5 miejscu i tylko Legiia odstaje, reszta podobny poziom. Piłkarzy pokroju Fojut, Murawski, Dvalishvili, a nawet Czerwiński czy Słowik czy Gyurcio uważasz za ligowych średniaków? Co do trenera napewno są bardziej ogarnięci.

Chcesz na trybunach 10 tysięcy? To tych ludzi trzeba zachęcić nie grą średniaka i walką o TOP8, a walką o puchary i miejsca 1-3 bo wg mnie jest to realne.

Albo tener będzie sam kierował zespołem i da się popracować jednemu kilka lat, ale takiemu któy zyska szacunek kibiców, do tego znający się na robocie (trener z doświadczeniem a nie eksperyment) albo będzie kolesiostwo (Moskal=Stolarczyk) i pierdolenie co roku to samo.

Mam nadzieję, że Moskal to żart. I że troszkę Ci wyjaśniłem w czym rzecz polega.

Górnik Zabrze chce Płatka na dyrektora sportowego, składają zespół z ludzi ogarniętych, mających wiedzę na dany temat i nadających się na odpowiednie stanowiska.

U nas niestety wszystkich tych ludzi się wypierdala czyt. Płatek, Wdowczyk.

Zobacz co zrobiła Wisła w grupie spadkowej.

I posłuchaj planów Wdowczyka na najbliższy sezon i powiem Ci coś jeszcze, Wisła wóci do TOP 3 w przyszłym sezonie.

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 23 maja 2016, 20:13 [6 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7837 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 20:04
Moskal - fachowiec od remisów zajmie miejsce inne fachowca od remisów. Jakaś ciągłość jest.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5485 dni




Odp: Trenerzy (opinie, zmiany, plotki) - 23/05/2016 20:05

  Niepokonany napisał:  
Przepraszam bardzo, ale co wy chcecie od Moskala? ...Dla mnie bardzo dobry wybór, tym bardziej, że zapewne za bardzo rozsądne pieniądze w porównaniu do takiego Skorży.


Zgadzam się, jeśli nie Brosz to wybór Moskala całkiem ok.

  Mazii napisał:  
...Kurwa ja nie wiem jak ta polityka nasza klubowa wygląda. Tak samo chujowo jak i dyrektor sportowy.


Policz do dziesięciu i ochłoń.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005