Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mundial 2006 a kibice Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 15/01/2006 18:14
mam pytanie jak wyglada zamowienie biletow z dziecmi tzn,czy jezeli chcialbym zamowic bilet dla syna to potrzebny jest nr jakiegos dokumentu dziecka,i jeszcze jedno bilety mozna zamawiac do dzis wlacznie czy juz za pozno


A ja i tak wierzyc nie przestane...
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 15/01/2006 20:29

  Pogon v Wieden napisał:  
mam pytanie jak wyglada zamowienie biletow z dziecmi tzn,czy jezeli chcialbym zamowic bilet dla syna to potrzebny jest nr jakiegos dokumentu dziecka,i jeszcze jedno bilety mozna zamawiac do dzis wlacznie czy juz za pozno



Termin zamawiania upływa 15 stycznia tak więc jeszcze do północy możesz złożyć zamówienie. Spiesz się.
Jeśli chcesz zamówić bilet dla dziecka to musisz podać dane paszportu opiekuna prawnego dziecka.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 15/01/2006 20:33

  s_portowiec napisał:  

  Pogon v Wieden napisał:  
mam pytanie jak wyglada zamowienie biletow z dziecmi tzn,czy jezeli chcialbym zamowic bilet dla syna to potrzebny jest nr jakiegos dokumentu dziecka,i jeszcze jedno bilety mozna zamawiac do dzis wlacznie czy juz za pozno



Termin zamawiania upływa 15 stycznia tak więc jeszcze do północy możesz złożyć zamówienie. Spiesz się.
Jeśli chcesz zamówić bilet dla dziecka to musisz podać dane paszportu opiekuna prawnego dziecka.



Dzieki bardzo,zaraz zamawiam


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 15/01/2006 21:37
a ja przez przypadek napisalem 2x to samo ... (i w normalnym i w guest[gosc]) i chyba jak mnie wylosuja nie dostane tego co mysle :/ wrr


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
(Misiek)
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6698 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 15/01/2006 21:50
fifa wprowadziła jakies czipy dla ludzi wybierających sie na mundial mam pytanie odnośnie tych czipów jeżeli bede wylosowany w co wąpie i bede mogł kupic bilet na mudial to czip dostaje automatycznie czy musiał kupi go za cięzkie pieniądze w pzpn-ie???????


>>>>>MKS POGOŃ SZCZECIN<<<<<
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 15/01/2006 22:47

  (Misiek) napisał:  
fifa wprowadziła jakies czipy dla ludzi wybierających sie na mundial mam pytanie odnośnie tych czipów jeżeli bede wylosowany w co wąpie i bede mogł kupic bilet na mudial to czip dostaje automatycznie czy musiał kupi go za cięzkie pieniądze w pzpn-ie???????



Fifa nie wprowadzila zadych chipow to tylko dziadki pzpn znowu postanowily dac zarobic pewnym osoba i kazda osoba nabywajac bilet przez ich badziewna stronke musi posiadac to gowno. Jesli nabywasz bilet bezposrednio przez organizatorow w dupie masz pomysly dziakow z miodowej. Wystarcza Ci tylko bilet, ktory notebene posiada w sobie juz chipa...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
maluch69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7271 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 15/01/2006 23:02
JAk sie zamawia przez PZPN to faktycznie w kwestionariuszu jest takie cos jak "Karta kibica". Pewnie trzeba bedzie za to zaplacic :( o ile w ogole zostane wylosowany.


miejsce na Twoja reklame.
olo84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8227 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 15/01/2006 23:04

  KloceK napisał:  
dziala juz wam ta cala strona z biletami ? http://www.bilety.pzpn.pl



Za przeproszeniem jebac ta strone , za pierwszym prubowalem to mi wyjebalo ze serwer zajety a za drugim ze jestm juz zajerestrowany.l TAK WIEC WIELKIE CHWD POLSKIM DZIALAZCZOM I MNISKOM Z PZPN ;) pozdro dla tych wszystkich ktorym nie udalo sie zajerestrowac :)


Swój cel widzę, do przodu idę i choćbyś chciał, nie podetniesz skrzydeł...
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 16/01/2006 09:03
Pszczółek Ty sie widze orientujesz w sprawach biletow.KIedy bedzie wiadomo czy wylosowali mnie i dostane bilet.Wiem ze maja mi wyslac wiadomosc na maila ale nie wiem kiedy dokladnie.


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 16/01/2006 09:38

  Pionas napisał:  
Pszczółek Ty sie widze orientujesz w sprawach biletow.KIedy bedzie wiadomo czy wylosowali mnie i dostane bilet.Wiem ze maja mi wyslac wiadomosc na maila ale nie wiem kiedy dokladnie.



Jesli chodzi o bilety nabyte bezposrednio od organizatorow to 31 stycznia jest losowanie, 1-go i 2- go lutego maja wysylac powiadomienia, jesli chodzi o misie z PZPN to losowanie jest 9-go lutego i potym terminie maja powiadamiac...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 16/01/2006 09:49
Dzieki.Mi chodzilo glownie o Fife bo z Pzpnu nie zamawialem bo nie ma poco.No to teraz czekac do 1-2 lutego.Pozdro.


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 16/01/2006 10:34

  olo84 napisał:  

  KloceK napisał:  
dziala juz wam ta cala strona z biletami ? http://www.bilety.pzpn.pl



Za przeproszeniem jebac ta strone , za pierwszym prubowalem to mi wyjebalo ze serwer zajety a za drugim ze jestm juz zajerestrowany.l TAK WIEC WIELKIE CHWD POLSKIM DZIALAZCZOM I MNISKOM Z PZPN ;) pozdro dla tych wszystkich ktorym nie udalo sie zajerestrowac :)



ja zmowilem ale i tak zle :P CHWDPzpn ;)
Pozdro dla tych ktorzy jada bez biletow !! ;)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 16/01/2006 20:02
The allocation of tickets for the 2006 FIFA World Cup Germany (TM) for the third sales phase will take place on the 31 of January 2006. As the number of tickets offered does not cover the amount of applications received, the allocation will be based on a draw. At the beginning of February we will confirm per e-mail if you have been allocated tickets.
czy moglby ktos to przetlumacz z gory dzieki ??


Radzio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 16/01/2006 21:30

  kaktus19 napisał:  
The allocation of tickets for the 2006 FIFA World Cup Germany (TM) for the third sales phase will take place on the 31 of January 2006. As the number of tickets offered does not cover the amount of applications received, the allocation will be based on a draw. At the beginning of February we will confirm per e-mail if you have been allocated tickets.
czy moglby ktos to przetlumacz z gory dzieki ??



Nic nowego w sumie nie napisali. Podają informację, że przydział biletów nastąpi 31.01 jeśli liczba zamówień będzie większa od liczby posiadanych biletów zastosują losowanie. Jeśli zostaniesz wylosowany poinformują Cię na początku lutego.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Radzio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 16/01/2006 21:37
Dla mnie to jest bardzo ciekawa informacja :

Some 677,900 orders for 6 million tickets – these are the figures for the third sales period for 2006 FIFA World Cup™ tickets, which came to an end at midnight CET on Sunday (15 January). Compared with the two previous sales periods, interest from abroad has risen incredibly: 89 per cent of orders have come from Europe, with barely half of them, 52 per cent, from Germany.


Obrazek jpg wstawiony na forum
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 16/01/2006 21:44

  Radzio napisał:  
Dla mnie to jest bardzo ciekawa informacja :

Some 677,900 orders for 6 million tickets – these are the figures for the third sales period for 2006 FIFA World Cup™ tickets, which came to an end at midnight CET on Sunday (15 January). Compared with the two previous sales periods, interest from abroad has risen incredibly: 89 per cent of orders have come from Europe, with barely half of them, 52 per cent, from Germany.



No to mam jakies 4% szansy na bilety:D


kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 16/01/2006 21:49

  Radzio napisał:  

  kaktus19 napisał:  
The allocation of tickets for the 2006 FIFA World Cup Germany (TM) for the third sales phase will take place on the 31 of January 2006. As the number of tickets offered does not cover the amount of applications received, the allocation will be based on a draw. At the beginning of February we will confirm per e-mail if you have been allocated tickets.
czy moglby ktos to przetlumacz z gory dzieki ??



Nic nowego w sumie nie napisali. Podają informację, że przydział biletów nastąpi 31.01 jeśli liczba zamówień będzie większa od liczby posiadanych biletów zastosują losowanie. Jeśli zostaniesz wylosowany poinformują Cię na początku lutego.



dziek za info !


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 18/01/2006 20:04
Kurde minelo 48h od zamowienia i cisza, wkurzam sie zamawialem w ostatnim dniu czy ktos tez tyle czekal
na potwierdzenie na skrzynke pocztowa , w spamie tez niema


A ja i tak wierzyc nie przestane...
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 27/01/2006 11:43
No juz zostalo pare dni i bedziemy wiedzieli czy dostatniemy bilety:) Sa wieksze szanse niby bo podniesli ilosc biletow z 250 tys. do 300 tys. Najgorsze jednak jest to, ze na mecze Niemcy-Polska zostalo zlozone najwiecej zamowien :(. Duzo rowniez jest zamowien na Holandia-Argentyna ponoc. Niemieccy "specjalisci" szacuja ze do Niemiec na mundial przyjedzie ok. 300 tys. Polaków. Jak narazie to jest możliwe skoro Polska jako jedyna jeszcze nie wykupila praw do transmisji telewizyjnych.


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 31/01/2006 09:40
No to dzisiaj losowanie biletów :).Pozostaje teraz tylko czekać i mieć nadzieje...


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005