Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mundial 2006 a kibice Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7769 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 17:24
Być może tak zrobię...zwłaszcza, że mam u kogo mieszkać w Niemczech.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
maluch69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7271 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 17:36
Mam pytanko:
udalo mi sie wylosowac bilecik, jak wchodze na stronke PZPN ta z moimi danymi to jest taka zakladka w ktorej mozna dodac osobe z ktora pojade. I teraz pytanko czy jak dostalem maila, ze wylosowalem 1 bilet to moge dodac ta osobe?? tam jest napisane, ze moge to zrobic do czasu platnosci.
Pzdr


miejsce na Twoja reklame.
jarooo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 17:59

  Macias napisał:  

  jarooo napisał:  

  Mario74 napisał:  
Niemcy 2szt o nominale 35euro sprzedam za 350ojro za sztukę.
Niemcy 1szt o nominale 60euro sprzedam za 450 ojro.



Smieszny kolo a moze po 1000.....???


Hm... proste nie chcesz kupowac nie kupuj :D
MŚ to dobry biznes na przykładzie Maria... może zarobić 1150 euro :) No ale grunt to szczęscie.
Ja bym Mario na Twoim miejscu jeszcze poczekał, ludzie dadzą Ci jeszcze więcej :)



To po ch.. bilety zamawialiscie Biznes??? Pewnie nawet Pogon byscie sprzedali jakby dalo rade....


berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 18:31

  jarooo napisał:  

  Macias napisał:  

  jarooo napisał:  

  Mario74 napisał:  
Niemcy 2szt o nominale 35euro sprzedam za 350ojro za sztukę.
Niemcy 1szt o nominale 60euro sprzedam za 450 ojro.



Smieszny kolo a moze po 1000.....???


Hm... proste nie chcesz kupowac nie kupuj :D
MŚ to dobry biznes na przykładzie Maria... może zarobić 1150 euro :) No ale grunt to szczęscie.
Ja bym Mario na Twoim miejscu jeszcze poczekał, ludzie dadzą Ci jeszcze więcej :)



To po ch.. bilety zamawialiscie Biznes??? Pewnie nawet Pogon byscie sprzedali jakby dalo rade....



Bilety zamawiałem po to żeby zarobić. A MŚ to nie Pogoń; jej bym nie sprzedał. Więc do kurwy nędzy chamuj swoje teksty!!!!


Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 18:45

  Mario74 napisał:  

  jarooo napisał:  

  Macias napisał:  

  jarooo napisał:  

  Mario74 napisał:  
Niemcy 2szt o nominale 35euro sprzedam za 350ojro za sztukę.
Niemcy 1szt o nominale 60euro sprzedam za 450 ojro.



Smieszny kolo a moze po 1000.....???


Hm... proste nie chcesz kupowac nie kupuj :D
MŚ to dobry biznes na przykładzie Maria... może zarobić 1150 euro :) No ale grunt to szczęscie.
Ja bym Mario na Twoim miejscu jeszcze poczekał, ludzie dadzą Ci jeszcze więcej :)



To po ch.. bilety zamawialiscie Biznes??? Pewnie nawet Pogon byscie sprzedali jakby dalo rade....



Bilety zamawiałem po to żeby zarobić. A MŚ to nie Pogoń; jej bym nie sprzedał. Więc do kurwy nędzy chamuj swoje teksty!!!!


hehe ja nie zamawiałem biletu, spróbuje zrobić to w tej IV bodajże turze, ale nie na sprzedaż tylko żeby pojechać na jakiś mecz... Zamawiając i otrzymując bilety można dużo zarobić i nie ma co się dziwić, że ludzie wykorzystują nadarzającą się okazje. Osobiście nic do tego nie mam :)


berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 13/02/2006 12:00

  Mario74 napisał:  
Niemcy 2szt o nominale 35euro sprzedam za 350ojro za sztukę.
Niemcy 1szt o nominale 60euro sprzedam za 450 ojro.



Z dokumentem i umową sprzedam na biegu. w/w ceny nieaktualne. możemy negocjować. gg lub meil [email protected]

Ostatnio edytowany przez: berety dwa, 13 lutego 2006, 15:18 [2 raz(y)]


Dr Joint
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7348 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 13/02/2006 12:44
pierwszy mecz w gerzenkirchen bliziutko do holandii dla zielazy dodatkowa motywacja


Kibolski Kamień Pomorski
Wojtas22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6653 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 13/02/2006 15:39
bilety na mudial hmm smieszna sprawa ale bilety jakiś cudem sie znalazły to znaczy zostałem wylosowany....na początku chciałem załatwic to wszystko w niemczech ale niestety sie nie udawało tylko przez neta...PZPN to oni maja wszystkie bilety pan listkiewicz (je* kur* bedzie siedział tam za nasz pieniadze)


Cygan
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 13/02/2006 18:22

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Wlasnie odbieram mejle. Niektorzy proponuja mi po 50 euro za bilet z Niemcami :D az zal takim odpisywac.
Dalej aktualne, Niemcy i Ekwador.



a za jaka sumke bys je sprzedal?:)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6898 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 13/02/2006 18:55
Czy ktoś orientuje sie jak dokladnie ma wygladac faza sprzedazy biletow zaczynajaca sie 15.02?
Slyszalem, ze obowiazuje zasada "kto pierwszy ten lepszy", ale to by
1. bylo faworyzowaniem kupujacych ze stref czasowych gdzie północ "szybciej" wybija,
2. prawdopodobnie zakonczylo sie zablokowaniem serwera.

Ogolnie taki system sprzedazy biletow wydaje mi sie malo sensowny.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 13/02/2006 19:08

  Qba, Biały Bór napisał:  
Czy ktoś orientuje sie jak dokladnie ma wygladac faza sprzedazy biletow zaczynajaca sie 15.02?
Slyszalem, ze obowiazuje zasada "kto pierwszy ten lepszy", ale to by
1. bylo faworyzowaniem kupujacych ze stref czasowych gdzie północ "szybciej" wybija,
2. prawdopodobnie zakonczylo sie zablokowaniem serwera.

Ogolnie taki system sprzedazy biletow wydaje mi sie malo sensowny.



Nastepna tura zaczyna sie w

15-go lutego w poludnie czasu srodkoweuropejskiego, czyli dla wszystkich jest to ten sam czas... Ciekaw jestem jakby techniczne to rozwiazali co godzine dla innej strefy czasowej...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7779 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 13/02/2006 19:23

  Pszczółek napisał:  

  Qba, Biały Bór napisał:  
Czy ktoś orientuje sie jak dokladnie ma wygladac faza sprzedazy biletow zaczynajaca sie 15.02?
Slyszalem, ze obowiazuje zasada "kto pierwszy ten lepszy", ale to by
1. bylo faworyzowaniem kupujacych ze stref czasowych gdzie północ "szybciej" wybija,
2. prawdopodobnie zakonczylo sie zablokowaniem serwera.

Ogolnie taki system sprzedazy biletow wydaje mi sie malo sensowny.



Nastepna tura zaczyna sie w

15-go lutego w poludnie czasu srodkoweuropejskiego, czyli dla wszystkich jest to ten sam czas... Ciekaw jestem jakby techniczne to rozwiazali co godzine dla innej strefy czasowej...



I ponoc nie obowiazuje zasada kto pierwszy ten lepszy... wiec skad te przecieki? No i czemu tak pozno info podali.


Obrazek gif wstawiony na forum
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6898 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 13/02/2006 19:36
@Pszczółek
Nie zastanawialem sie nad technicznymi zagadnieniami.
Twoja odpowiedź sklonila mnie natomiast do zajrzenia na strone FIFA (co powinienem byl od razu zrobic).
Tu jest mniej wiecej procedura opisana.
Wyglada na to, ze bilety az do 15 kwietnia beda sie stopniowo pojawiac jako dostepne (w wyniku np. zwrotow).
Wszystko polega na tym, aby czesto strone FIFY odwiedzac no i oczywiscie miec jeszcze duzo szczescia.
Nie rozumiem tekstu z trzeciego akapitu o programie biletow warunkowych "conditional ticket programme". Moze ktos (Pszczolek?;)) w czynie spolecznym by przetlumaczyl...


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 13/02/2006 23:12
a ja jeszcze mam pytanko ... jak sie zamawialo moznabylo domowic "karte kibica" czy cos taego ... i jak jade teraz bez tego to nei zostane wpuszczony ?, ew. gdzie mzona taka karte zrobic / wypelnic, dostac wniosek ?


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6962 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 14/02/2006 07:41
Mam pytanie, wylosowałem bilety z fify i na początku podano mi numer konta zaczynający się na 21..., następnie we wtorek wysłano mi emaila z nowym rzekomo prawidłowym numerem konta zaczynajcym się na 71.... wpłaciłem na nie pieniądze w zeszły wtorek, dzisiaj sprawdzam status w 'my profile' a tam widnieje napis 'not paid' ;|. co mam zrobic? poczekac jeszcze czy jechać już do banku sprawdzić czy pieniądze dotarły? Kto z was na jaki numer konta wpłacał i jaki ma status w swoim profilu? Z góry dzięki za szybką odpowiedź.


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 14/02/2006 09:18

  KloceK napisał:  
a ja jeszcze mam pytanko ... jak sie zamawialo moznabylo domowic "karte kibica" czy cos taego ... i jak jade teraz bez tego to nei zostane wpuszczony ?, ew. gdzie mzona taka karte zrobic / wypelnic, dostac wniosek ?



Jak bedziesz mial bilet to jak Cie maja nie wpuscic. To nie Polska, gdzie jakies widzimisie dziadkow obowiazuje. Mozesz miec jedynie problem z otrzymaniem biletow z PZPN, ale logujac sie ostatnio na to ich konto wyglada, ze tak jakby zmiekli (mam nadzieje) po ataku mediow na to. Przynajmniej na to wyglada:


  Cytat:  

Przelew zawierający opłatę za nieobowiązkową Kartę(y) Kibica
- za kartę dla zgłaszającego:
- za kartę dla osoby towarzyszącej:



Z ta karta niech sie pocaluja w d***...


  AK napisał:  
Mam pytanie, wylosowałem bilety z fify i na początku podano mi numer konta zaczynający się na 21..., następnie we wtorek wysłano mi emaila z nowym rzekomo prawidłowym numerem konta zaczynajcym się na 71.... wpłaciłem na nie pieniądze w zeszły wtorek, dzisiaj sprawdzam status w 'my profile' a tam widnieje napis 'not paid' ;|. co mam zrobic? poczekac jeszcze czy jechać już do banku sprawdzić czy pieniądze dotarły? Kto z was na jaki numer konta wpłacał i jaki ma status w swoim profilu? Z góry dzięki za szybką odpowiedź.



Na Twoim miejscu jesli status nie zmieni sie w ciagu 24h przefaksowalbym im dowod wplaty.

@Qba, Bialy Bor :D
Z tego co na szybko przeczytalem to 30.000 biletow zostalo przeznaczonych na wypelnienie zamowowien na bilety warunkowe zlozone w listopadzie 2005. Tych zamowien bylo 61 tys a zamowiono w sumie 144 tys warunkowych.

Dostanie bilecikow w 4 fazie bedzie graniczylo z cudem - ale wiara zawsze zostaje.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 14/02/2006 11:35

  Pszczółek napisał:  

  KloceK napisał:  
a ja jeszcze mam pytanko ... jak sie zamawialo moznabylo domowic "karte kibica" czy cos taego ... i jak jade teraz bez tego to nei zostane wpuszczony ?, ew. gdzie mzona taka karte zrobic / wypelnic, dostac wniosek ?



Jak bedziesz mial bilet to jak Cie maja nie wpuscic. To nie Polska, gdzie jakies widzimisie dziadkow obowiazuje. Mozesz miec jedynie problem z otrzymaniem biletow z PZPN, ale logujac sie ostatnio na to ich konto wyglada, ze tak jakby zmiekli (mam nadzieje) po ataku mediow na to. Przynajmniej na to wyglada





aha ok. tez tak wlasnie myslalem ale lepiej sie zapytac ludzi bardziej "ogarnietych" PZPN to PZPN z nimi nie wygrasz 1vsPZPN..., a problemu z otrzymaniem biletu nie bedzie bo kupuje od innej osoby ktoa juz zminila na moje dane ... :)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 14/02/2006 13:18
Ja niestety nie miałem tego szczęscia i nie wylosowano mnie, ale do Niemiec i tak pojade po trosze licząc na cud, że jakoś się dostane na jaki kolwiek meczyk sam nie wiem jak ... ;P a jeśli nie to dla samej atmosfery warto tam pojechać.


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6962 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 14/02/2006 15:13
Pytanie do osób które dostały bilety z fify. Na jaki numer konta przesłaliście pieniądze na :21 1340 0002 0140 0940 0000 0000 czy na : 71 2310 0000 0140 0940 0000 0000 ??

EDIT : Już nie trzeba :d Nerwy były ale sie wyjasniło wszytko, pieniadze wplacone na konto 71.. własnie dotarły.

Teraz mam z kolei inne pytanie: Czy jutrzejsze zamówienia odbywają sie na pewno na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy" ??

Ostatnio edytowany przez: Stanisław Grzesiuk, 14 lutego 2006, 17:24 [1 raz(y)]


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6898 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 14/02/2006 18:53
"First come, first served" is the order of the day when the fourth 2006 FIFA World Cup™ ticket sales phase opens on 15 February at midday (Central European Time).
źródło: FIFA
"First come, first served" - wg mnie to oznacza kto pierwszy ten lepszy.
Ale np. w info na Onecie nic o tej zasadzie nie ma.
Dziwna sprawa...


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005