Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mundial 2006 a kibice Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Damianos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6746 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 03/03/2006 23:27

  net chóls napisał:  

  Damianos napisał:  
Wiem jedno że niemieccy kibice cieszą sie z tego że Polacy przyjada :D co świadczy o tym zdjęcie ;]



o ile sie nie myle to nie Niemcy tylko Austriacy ;]



wiem wiem drobna pomyłka :)
:D


Bylismy, Jestesmy i Zawsze Będziemy!
Możecie na Nas Liczyć,Nigdy Was Nie Zawiedziemy... POGOŃ TO MY!!!
Kondziu_KKKK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7512 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 04/03/2006 00:14

  Damianos napisał:  

  net chóls napisał:  

  Damianos napisał:  
Wiem jedno że niemieccy kibice cieszą sie z tego że Polacy przyjada :D co świadczy o tym zdjęcie ;]



o ile sie nie myle to nie Niemcy tylko Austriacy ;]



wiem wiem drobna pomyłka :)
:D



hehe, to prawie jak nas pomylic z Czechami ;)
Pozdro i bez obrazy:)


Zawsze wierni Portowcom!
Wiedeń
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6734 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 04/03/2006 18:51
bylem na tym meczu i trzymalem transparent....

SPRZEDAJE KTOS BILETY NA MS ????
Jestem gotowy duzo za bilety dac.
MfG


Wiedeń
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6734 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 04/03/2006 18:55

  Kondziu_KKKK napisał:  

  Damianos napisał:  

  net chóls napisał:  

  Damianos napisał:  
Wiem jedno że niemieccy kibice cieszą sie z tego że Polacy przyjada :D co świadczy o tym zdjęcie ;]



o ile sie nie myle to nie Niemcy tylko Austriacy ;]



wiem wiem drobna pomyłka :)
:D



hehe, to prawie jak nas pomylic z Czechami ;)
Pozdro i bez obrazy:)




BOZE.....
Na Transparencie pisze ze na ME policji napieprza!!
ME=Österreich 2008 ! a nie MS

Viola Viola VAFFANCULO
Ultras Rapid gegen HEIM-EM


Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7256 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 04/03/2006 23:34

  Irriducibili napisał:  
Witam..bede mial do sprzedania .bilety 4 sztuki na mecze w hamburgu..oraz 2 bilety na mecze w lipsku.,<tylko na mecze grupowe>chetni do nabycia niech sie wpisuja..
pzdr z londynu..




sorry ze nie pisalem ale nie mialem dostepu do neta.
a wiec mam tylko 1 bilet imienny;/ na mecz w lipsku iran-angola cena 300 ojro
i na mecz w hamburgu italia-czechy(tego nie sprzedaje bo jade osobiscie na ten mecz ;])
ogolnie w samych niemczech i calej europie jest wielki balagan jesli chodzi o bilety.bardzo duza czesc trafia dla sponsorow,biur podrozy,vipow itp itd
mi sie udalo zalatwic 2 bilety przez rodzine w niemczech po bardzo wielu probach!
Tym co jada na mistrzostwa radzilbym zamawiac sobie juz teraz nocleg w motelach,hotelach i pensjonatach bo bedzie ciezko(niemieckie wladze szykuja wiele utrudnien dla tych co przyjada w ciemno i zamierzaja spac w miescie pod golym niebiem itp;] i generalnie strasznie boja sie najazdu polakow i angoli..

Ostatnio edytowany przez: Irriducibili, 4 marca 2006, 23:41 [1 raz(y)]


Pogon & Legia
WIELBICIEL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6629 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 06/03/2006 09:12
Witam. Z powodu wyjazdu do pracy zagranicę nie będę mógł uczestniczyć w meczach Polaków na Mistrzostwach Świata. Dlatego chcę do środy sprzedać swoje bilety. Są to bilety 3 kategorii.
Polska-Niemcy 2szt
Polska-Kostaryka 2szt
Polska-Ekwador2szt
oraz Niemcy -Kostaryka 1 szt.
Sprzedaje z dokumentem i umową(za jeden bilet chcę 150euro). Wymagam 50%zaliczki a reszta przy odbiorze biletów (to już będzie załatwiane z moim kolegą).
Wszelkie pytania proszę kierować na meil [email protected].
zainteresowanych proszę o podanie swojego numeru telefonu co ułatwi kontakt.
sprawa sprzedaży ważna tylko do środy bo w czwartek wyjeżdzam.

Ostatnio edytowany przez: WIELBICIEL, 6 marca 2006, 09:20 [1 raz(y)]


Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni

****




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 06/03/2006 10:06

  Aris(L) napisał:  
http://www.intercity.pl/mundial Ale zlodzieje !!!!



a ja mysle ze dobrze ze uruchomili takie polaczenie :D


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7779 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 06/03/2006 18:04
MŚ 2006: Dodatkowa pula biletów dla polskich kibiców

Polska otrzymała dodatkową pulę biletów na mecze piłkarskich mistrzostw świata z Ekwadorem i Kostaryką. To efekt rozmów przedstawicieli PZPN z kierownictwem Niemieckiej Federacji Piłkarskiej we Frankfurcie.

W wyniku dokonanych ustaleń strona polska otrzymała dodatkowe bilety na mecze polskiej reprezentacji z Ekwadorem (3678 biletów) i Kostaryką (3300 biletów). Ich dystrybucja odbędzie się w oparciu o zatwierdzone i zastosowane wcześniej zasady. Tym samym bilety przyznane mogą być jedynie osobom, które w dniach 3-31 stycznia 2006 roku złożyły za pośrednictwem strony internetowej PZPN poprawne zamówienie.

Losowanie kart wstępu z dodatkowej puli odbędzie się 10 marca 2006 o godz. 14.00. Jednocześnie w czasie negocjacji podkreślono, że organizatorzy turnieju finałowego z całą surowością przestrzegać będą zasady imienności biletów.


Fajnie gdyby jeszcze gdyby napisali ile tych biletow jest


Obrazek gif wstawiony na forum
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 06/03/2006 21:41

  Jay-J napisał:  


Fajnie gdyby jeszcze gdyby napisali ile tych biletow jest




...Ekwadorem (3678 biletów) i Kostaryką (3300 biletów)

albo zle zrozumialem Twoje pytanie ..
juz zapomnialem hasla i loginu to niemam jak zglosic : P


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7779 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 06/03/2006 22:40

  KloceK napisał:  

  Jay-J napisał:  


Fajnie gdyby jeszcze gdyby napisali ile tych biletow jest




...Ekwadorem (3678 biletów) i Kostaryką (3300 biletów)

albo zle zrozumialem Twoje pytanie ..
juz zapomnialem hasla i loginu to niemam jak zglosic : P



O kurde, chyba slepy jestem dzieki :D

P.S. Jesli dobrze rozumiem (chyba ze znow nie doczytalem) to nie musisz sie znow zglaszac.


Obrazek gif wstawiony na forum
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 06/03/2006 22:52
[cytat=Jay-J]MŚ 2006: Dodatkowa pula biletów dla polskich kibiców
...
W wyniku dokonanych ustaleń strona polska otrzymała dodatkowe bilety na mecze polskiej reprezentacji z Ekwadorem (3678 biletów) i Kostaryką (3300 biletów). /cytat]

To jak to w końcu jest z tymi biletami? Kupić ich oficjalnie ze strony FIFA nie można bo podobno wszystkie zostały wyprzedane a tu nagle taka ilość jest jeszcze do zagospodarowania! Oj coś Helmuty kręcą. Zresztą cały system dystrybucji biletów to jedna wielka kpina.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6898 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 07/03/2006 01:15

  s_portowiec napisał:  
Zresztą cały system dystrybucji biletów to jedna wielka kpina.


Świete slowa.
Do czego to doszlo, ze aby miec jakies szanse na zakup biletu musze kilkanascie razy dziennie strone fify ogladac klnie

Jedyne pocieszenie to to, ze pod telebimem bedzie pewnie lepszy klimat niz na stadionie.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
WIELBICIEL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6629 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 07/03/2006 01:41

  WIELBICIEL napisał:  
Witam. Z powodu wyjazdu do pracy zagranicę nie będę mógł uczestniczyć w meczach Polaków na Mistrzostwach Świata. Dlatego chcę do środy sprzedać swoje bilety. Są to bilety 3 kategorii.
Polska-Niemcy 2szt
Polska-Kostaryka 2szt
Polska-Ekwador2szt
oraz Niemcy -Kostaryka 1 szt.
Sprzedaje z dokumentem i umową(za jeden bilet chcę 150euro). Wymagam 50%zaliczki a reszta przy odbiorze biletów (to już będzie załatwiane z moim kolegą).
Wszelkie pytania proszę kierować na meil [email protected].
zainteresowanych proszę o podanie swojego numeru telefonu co ułatwi kontakt.
sprawa sprzedaży ważna tylko do środy bo w czwartek wyjeżdzam.



Tu bez losowania macie pewne bilety!


Wiedeń
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6734 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 07/03/2006 07:55

  WIELBICIEL napisał:  

  WIELBICIEL napisał:  
Witam. Z powodu wyjazdu do pracy zagranicę nie będę mógł uczestniczyć w meczach Polaków na Mistrzostwach Świata. Dlatego chcę do środy sprzedać swoje bilety. Są to bilety 3 kategorii.
Polska-Niemcy 2szt
Polska-Kostaryka 2szt
Polska-Ekwador2szt
oraz Niemcy -Kostaryka 1 szt.
Sprzedaje z dokumentem i umową(za jeden bilet chcę 150euro). Wymagam 50%zaliczki a reszta przy odbiorze biletów (to już będzie załatwiane z moim kolegą).
Wszelkie pytania proszę kierować na meil [email protected].
zainteresowanych proszę o podanie swojego numeru telefonu co ułatwi kontakt.
sprawa sprzedaży ważna tylko do środy bo w czwartek wyjeżdzam.



WIELBICIEL jak bedziesz to sprawdz poczte i odp.
dzieki

Tu bez losowania macie pewne bilety!



s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 07/03/2006 10:05

  WIELBICIEL napisał:  

  WIELBICIEL napisał:  
Witam. Z powodu wyjazdu do pracy zagranicę nie będę mógł uczestniczyć w meczach Polaków na Mistrzostwach Świata. Dlatego chcę do środy sprzedać swoje bilety. Są to bilety 3 kategorii.
Polska-Niemcy 2szt
Polska-Kostaryka 2szt
Polska-Ekwador2szt
oraz Niemcy -Kostaryka 1 szt.
Sprzedaje z dokumentem i umową(za jeden bilet chcę 150euro). Wymagam 50%zaliczki a reszta przy odbiorze biletów (to już będzie załatwiane z moim kolegą).
Wszelkie pytania proszę kierować na meil [email protected].
zainteresowanych proszę o podanie swojego numeru telefonu co ułatwi kontakt.
sprawa sprzedaży ważna tylko do środy bo w czwartek wyjeżdzam.



Tu bez losowania macie pewne bilety!



Pewne bilety? Mam niejakie wątpliwości.
Na stronach FIFA ciągle przypominają, że bilety są imienne i będą sprawdzać zgodnośc danych na bilecie z ich posiadaczem.
Bilety można przekazać drugiej osobie tylko za akceptacją Komitetu Organizacyjnego MŚ. Nie jestem przekonany czy każda sprzedaż biletów innej osobie uzyska aprobatę FIFA. Bo niby dlaczego? Jeżeli FIFA akceptowałaby każdą zmianę właściciela biletu to czarny rynek (któremu przydział imiennych biletów miał przeciwdziałać) kwitłby w najlepsze. Tak więc może się okazać, że ci którzy nie wykorzystają biletów będą musieli je zwrócić do FIFA.
Tak więc ja wstrzymuje się na razie z kupnem biletów od innych.
Jeśli ktoś ma inne informacje na ten temat to proszę o ich zamieszczenie tutaj.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
WIELBICIEL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6629 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 07/03/2006 10:30

  s_portowiec napisał:  

  WIELBICIEL napisał:  

  WIELBICIEL napisał:  
Witam. Z powodu wyjazdu do pracy zagranicę nie będę mógł uczestniczyć w meczach Polaków na Mistrzostwach Świata. Dlatego chcę do środy sprzedać swoje bilety. Są to bilety 3 kategorii.
Polska-Niemcy 2szt
Polska-Kostaryka 2szt
Polska-Ekwador2szt
oraz Niemcy -Kostaryka 1 szt.
Sprzedaje z dokumentem i umową(za jeden bilet chcę 150euro). Wymagam 50%zaliczki a reszta przy odbiorze biletów (to już będzie załatwiane z moim kolegą).
Wszelkie pytania proszę kierować na meil [email protected].
zainteresowanych proszę o podanie swojego numeru telefonu co ułatwi kontakt.
sprawa sprzedaży ważna tylko do środy bo w czwartek wyjeżdzam.



Tu bez losowania macie pewne bilety!



Pewne bilety? Mam niejakie wątpliwości.
Na stronach FIFA ciągle przypominają, że bilety są imienne i będą sprawdzać zgodnośc danych na bilecie z ich posiadaczem.
Bilety można przekazać drugiej osobie tylko za akceptacją Komitetu Organizacyjnego MŚ. Nie jestem przekonany czy każda sprzedaż biletów innej osobie uzyska aprobatę FIFA. Bo niby dlaczego? Jeżeli FIFA akceptowałaby każdą zmianę właściciela biletu to czarny rynek (któremu przydział imiennych biletów miał przeciwdziałać) kwitłby w najlepsze. Tak więc może się okazać, że ci którzy nie wykorzystają biletów będą musieli je zwrócić do FIFA.
Tak więc ja wstrzymuje się na razie z kupnem biletów od innych.
Jeśli ktoś ma inne informacje na ten temat to proszę o ich zamieszczenie tutaj.



Sprzedaż biletów na czarnym rynku istniała i będzie istnieć. Oczywiście jeśli masz bilety zakupione w PZPNie nie możesz ich sprzedawać bezpośrednio innej osobie ponieważ; Nasz śmieszny Związek tym się nie zajmuje. Musisz pisać specjalne pismo do FIFA o zgodę.
Natomiast w moim przypadku mam bilety z innej federacji i tam zasady są następujące:
zamawiasz bilety na swoje dane które będą dopiero przesłane do FIFA między10-15kwietna. W dniach 2-10kwietnia jeśli dobrze pamiętam masz możliwość najprostszego przelogowania biletów na dane osobowe innej osoby. I w ten sposób bilet zmienia właściciela całkiem pewnie i legalnie. Ale oczywiście pzpn nie mógł na takie coś wpaść; najłatwiej jest im napisać że oni takimi sprawami się nie zajmują; że trzeba to bezpośrednio załatwiać w FIFA.


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 10/03/2006 16:45
Jak ktos dostanie meila od PZPN niech da znac bo narazie pustki ;]


Ko nie pije,ten kapuje
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/03/2006 00:45

  Kuba, Biały Bór napisał:  
[cytat=s_portowiec]

Jedyne pocieszenie to to, ze pod telebimem bedzie pewnie lepszy klimat niz na stadionie.



(S)portowe podejście do sprawy ;)


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 12/03/2006 22:20
Wiosenna runda rozgrywek piłki nożnej pierwszej ligi i Mistrzostwami Świata w piłce nożnej.

W związku z rozpoczętą wiosenną rundą rozgrywek piłki nożnej pierwszej ligi, oraz zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej przypominamy wszystkim krajowym przewoźnikom realizującym publiczny transport, że w przypadku przewożenia grupy kibiców mają obowiązek wcześniej powiadomić o tym policję. Nakaz ten wynika z art. 20d pkt 7 ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o Bezpieczeństwie Imprez Masowych.

Sposób składania informacji, oraz wzory druków regulują rozporządzenia Ministra Sprawa Wewnętrznych i Administracji:

1. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 10 grudnia 2004 r. w sprawie sposobów i warunków przekazywania informacji dotyczących bezpieczeństwa masowych imprez sportowych.

2. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 października 2004r. w sprawie wzorów karty rejestracyjnej, karty zapytania i karty odpowiedzi niezbędnych do przekazywania i gromadzenia informacji dotyczących bezpieczeństwa masowych imprez sportowych.

Przypominamy również, że nie zastosowanie się do tego obowiązku jest wykroczeniem określonym w art.21 ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych, za co grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Zespół Prasowy KWP w Szczecinie


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 21/03/2006 16:32
``Mundial to będzie masakra"


- Mistrzostwa świata w Niemczech staną się polem bitwy pomiędzy faszystami a muzułmanami - ostrzegają włoscy członkowie europejskiego ruchu neonazistów.

Według informacji opublikowanej we włoskim dzienniku "La Repubblica", włoscy chuligani opracowali plan ataków na kibiców z krajów islamskich, który przedstawili na spotkaniu neonazistów w austriackiej miejscowości Braunau.

- Jesteśmy zjednoczeni. Po raz pierwszy rozmawialiśmy i planowaliśmy wspólnie z Anglikami, Niemcami, Holendrami, Hiszpanami, a także wszystkimi, którzy mają takie same poglądy. Mistrzostwa świata to będzie masakra - cytuje dziennik włoskich "ultrasów".

- Będziemy w Niemczech. Na mundial przyjadą także Algierczycy, Tunezyjczycy. Będą też Turcy. We Włoszech jest ich bardzo mało, ale w Niemczech mieszka ich wielu, a to są islamscy terroryści. Zaatakujemy ich. Wszyscy są naszymi wrogami, których trzeba wyeliminować. Podobnie policję, która za rzymskie pozdrowienia pakuje nas do więzień - stwierdzili.

za: INTERIA.PL


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005