Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mundial 2006 a kibice Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
sietafaka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6515 dni




POSZUKUJE DWÓCH WOLNYCH MIEJSC NA MECZ POLSKA - EKWADOR!!!! - 29/05/2006 20:59
WIAM. POSZUKUJE DWÓCH WOLNYCH MIJESC NA WYJAZD BUSEM DO GELSENKIRCHEN,JEST NAS DWÓCH I NAWET NIE POSIADAMY BILETÓ,ALE NIE MIELISMY SZCZĘŚCIA,ALE CHCEMY BYĆ NA MISTRZOSTWACH BLISKO NASZYCH,PROSZĘ O KONTAKT GDYBY KTOŚ MIAŁ JAKĄŚ OFERTE,BARDZO PROSZĘ A WRĘCZ BŁAGAM BO NAM NAPRAWDĘ ZAJEBIŚCIE ZALEŻY ABY TAM BYĆ.POZRDAWIAM.tel. 665297506. mail: [email protected]


Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6788 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 31/05/2006 21:59
3 wolne miejsca w busie do Dortmundu cena 200zl wiecej info. na gg (profil)

Ostatnio edytowany przez: Zbylu, 31 maja 2006, 23:30 [1 raz(y)]


Obrazek gif wstawiony na forum
pinki15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6781 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 01/06/2006 08:57
A ja mam moze takie głupie pytanie czy gdzieś bliżej np:Berlin można by było obejrzeć mecze Polski na Telebimie?


"I kneel only to God and I don't see him here"<--Prion Break S02E04
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7076 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 01/06/2006 09:37
Telebimy maja byc porozstawiane w calych Niemczech, wiec pewnie w tak duzym miescie jak Berlin bedzie telebim.Ale pewnie tam puszcza tylko mecz Polska-Niemcy

Ostatnio edytowany przez: P_S, 1 czerwca 2006, 09:51 [1 raz(y)]


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni

***




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 01/06/2006 11:24

  pinki15 napisał:  
A ja mam moze takie głupie pytanie czy gdzieś bliżej np:Berlin można by było obejrzeć mecze Polski na Telebimie?



Tylko że tam Polaków nie będzie wcale więc najlepiej jechać do Dortmundu i tyle.

PS. Arkonia to nie Szczeciński klub... :P


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni

****




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 01/06/2006 12:01
http://wiadomosci.onet.pl/1332559,11,item.html


po takim czyms az sie chce tam jechac! moze beda mieli okazje powiedziec to naszym w twarz;]


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6788 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 01/06/2006 13:23

  TeHaCe napisał:  
http://wiadomosci.onet.pl/1332559,11,item.html


po takim czyms az sie chce tam jechac! moze beda mieli okazje powiedziec to naszym w twarz;]



u nas tez powstana ciekawe gadzety specjalnie na mundial powracajace do historii Polsko-Nimieckiej:)


Obrazek gif wstawiony na forum
sietafaka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6515 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 01/06/2006 15:17
witam.co sądzicie o tym 17osobowym busie.zadzwoonili do mnie ze moga mnie zabrac.jak myslicie,nie będzie zadnej lipy.firma wygląda na konkretną.pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez: sietafaka, 1 czerwca 2006, 16:42 [1 raz(y)]


Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6788 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 01/06/2006 15:30
[cytat=sietafaka]witam.co sądzicie o tym 17osobowym busie.zadzwoonili do ,nie ze moga mnie zabrac.jak myslicie,nie będzie zadnej lipy.firma wygląda na konkretną.pozdrawiam[/cy

ale Ty sie dolaczasz do jakies gruby sam czy wynajmujesz calego busa 17 osobowego?
najwazniejsze spytaj sie o dokumenty czy maja pozwolenie na przeazd przez niemcy takim busem, nie plac calej kasy odrazu umow sie na zaliczke z 30% i reszte w dniu wyjazdu , ale co najwazniejsze znadz ludzi konkretnych na taki wyjazd.

Ostatnio edytowany przez: Zbylu, 1 czerwca 2006, 21:41 [1 raz(y)]


Obrazek gif wstawiony na forum
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7616 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 01/06/2006 15:30

  sietafaka napisał:  
witam.co sądzicie o tym 17osobowym busie.zadzwoonili do ,nie ze moga mnie zabrac.jak myslicie,nie będzie zadnej lipy.firma wygląda na konkretną.pozdrawiam



Jesli chodzi Ci o tego srebrnego forda to naprawde jest w porzo. Pare osob z forum (wtym ja :] ) bylo nim na poczatku marca K'Lautern.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7129 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 01/06/2006 15:46

  Mario74 napisał:  
Uwaga na lewe bilety!!!!! To się nazywa być nabitym w butelkę. Połasiłem się jak małolat na strone internetową "lewą" niby federacji San Marino. Zakupiłem 12 sztuk biletów na różne mecze w tym Polaków płacąc od 30 do 60 euro za sztukę. Otrzymałem je wczoraj za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jakież było moje zdziwienie jak ujżałem że bilety nie posiadają hologramów. Z tyloma chętnymi miałem spisane umowy; i pobrane zaliczki; a bilety są poprostu fałszywe. Do 22 siedziałem na prokuraturze gdzie zgłaszałem zawiadomienie o przestępstwie. W tym czasie teść rozwoził i zwracał zaliczki wszystkim moim kontrachentom (1200euro). Jednym słowem zostałem naciągnięty na 520 euro przez jakiegoś frajerzynę z San Marino. Nie wspomnę że te 1200euro z zaliczek też mi sie rozeszło. Dobrze że teść mi pomógł i pożyczył szmal bo jakbym wyglądał w oczach kupujących. Jednym słowem mam dość Mundialu2006!!!!!



moze teraz bedziesz mial jeszcze bardziej dosyc...
otoz .. to co napisal "pan zlodziej" wyzej jest chuja prawda... poneiwaz,

Dzownilem w chuj czasu do neigo poniewaz mialem zaklepany bi;let, po czym dostalem smsa z jego kolegi numerem, a wiec zadzownilem i :
Dowiedzialem sie ze tak naprawde jebany oszust (wystepujacy jako mario74[celowo z malej]) DOSTAL PRAWDIZWE BILETY i sprzedal je po ok. 600euro za sztuke (w tym MOJ bilet z MOIMI danymi) ..a wiec polecial w chuj.. baa smial sie oklamac kolege z podstawowki i zgarnac cala kase dla siebie, a takich Kibicow mowiacych, ze sa Pogoniarzami to za przeproszeniem... JEBAC!

Ostrzegam przed takimi ludzi, jeabac ich w dupe.. na mecz i tak pojade i bedzie 100razy lepiej na Telebimie
Pozdrawiam srodkowym palcem takie osoby jak bohater tego posta, abys zginl w piekle
Szczegoly zostawie temu czemus na gg :)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
sietafaka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6515 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 01/06/2006 15:52

  Zbylu napisał:  
[cytat=sietafaka]witam.co sądzicie o tym 17osobowym busie.zadzwoonili do ,nie ze moga mnie zabrac.jak myslicie,nie będzie zadnej lipy.firma wygląda na konkretną.pozdrawiam[/cy
obys nie mial takiej lipy jak Ja, ze dzwonie latam trace czas i tak w kolko nagle znaduje busa za dobra cena z dvd itd. i dzisiaj ok 14. gosciu mi dzwoni , ze jednak nie ma miejsc bo zabiera dzieciaki do Haider Parku czy jakos tak, a umawialem sie juz z nim ok 3 tygodni temu :/ ale cos sie znajdzie:)

ale Ty sie dolaczasz do jakies gruby sam czy wynajmujesz calego busa 17 osobowego?
najwazniejsze spytaj sie o dokumenty czy maja pozwolenie na przeazd przez niemcy takim busem, nie plac calej kasy odrazu umow sie na zaliczke z 30% i reszte w dniu wyjazdu , ale co najwazniejsze znadz ludzi konkretnych na taki wyjazd.




hej. Zbylu ale Ci chodzi ze Cie zrobil w lipe ten gościu z tego forda transita co ja się staram wkręcić do niego czy ktoś inny? zdjęcia z tego busa są w dziale "wyjazd na MŚ świata". Jest ochrzczony wyjazdem na mecz Polska - USA w Niemczech w marcu tego roku. Skontaktuj się z nimi,wyjazd na Polska - Niemcy też organizują i biorą po 200zł od łba i mają jeszcze 8 wolnych miejsc niby.wejdź w dział "wyjazdy na MŚ" tam są wszystkie dane i zdjęcia.pozdro


sitas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6512 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 01/06/2006 16:49
Witam
Mam jescze wolne miejsca w busie na mecz Polska-Ekwador.
Wyprawa planowana jest najpierw do Hollandi a potem na mecz wyjazd z czwartku na piatek koszt 250 zl
GG 4655320 tel 880-811-050
hwdp


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7013 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 01/06/2006 18:14

  KloceK napisał:  

  Mario74 napisał:  
Uwaga na lewe bilety!!!!! To się nazywa być nabitym w butelkę. Połasiłem się jak małolat na strone internetową "lewą" niby federacji San Marino. Zakupiłem 12 sztuk biletów na różne mecze w tym Polaków płacąc od 30 do 60 euro za sztukę. Otrzymałem je wczoraj za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jakież było moje zdziwienie jak ujżałem że bilety nie posiadają hologramów. Z tyloma chętnymi miałem spisane umowy; i pobrane zaliczki; a bilety są poprostu fałszywe. Do 22 siedziałem na prokuraturze gdzie zgłaszałem zawiadomienie o przestępstwie. W tym czasie teść rozwoził i zwracał zaliczki wszystkim moim kontrachentom (1200euro). Jednym słowem zostałem naciągnięty na 520 euro przez jakiegoś frajerzynę z San Marino. Nie wspomnę że te 1200euro z zaliczek też mi sie rozeszło. Dobrze że teść mi pomógł i pożyczył szmal bo jakbym wyglądał w oczach kupujących. Jednym słowem mam dość Mundialu2006!!!!!



moze teraz bedziesz mial jeszcze bardziej dosyc...
otoz .. to co napisal "pan zlodziej" wyzej jest chuja prawda... poneiwaz,

Dzownilem w chuj czasu do neigo poniewaz mialem zaklepany bi;let, po czym dostalem smsa z jego kolegi numerem, a wiec zadzownilem i :
Dowiedzialem sie ze tak naprawde jebany oszust (wystepujacy jako mario74[celowo z malej]) DOSTAL PRAWDIZWE BILETY i sprzedal je po ok. 600euro za sztuke (w tym MOJ bilet z MOIMI danymi) ..a wiec polecial w chuj.. baa smial sie oklamac kolege z podstawowki i zgarnac cala kase dla siebie, a takich Kibicow mowiacych, ze sa Pogoniarzami to za przeproszeniem... JEBAC!

Ostrzegam przed takimi ludzi, jeabac ich w dupe.. na mecz i tak pojade i bedzie 100razy lepiej na Telebimie
Pozdrawiam srodkowym palcem takie osoby jak bohater tego posta, abys zginl w piekle
Szczegoly zostawie temu czemus na gg :)



Czytam tego posta i czytam i nie moge dojsc do siebie, jaki kurewski numer
Ty mario z twoich postow wywnioskowalem ze lezales ale po takim numerze sam bym cie chetnie skitral i pewnie wiesz gdzie a ta gwiazdke co masz to bym tobie rozjebal na glowie
Sorki za slowa ale sie wkurwilem


A ja i tak wierzyc nie przestane...
chase
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 01/06/2006 19:38

  Pszczółek napisał:  

  sietafaka napisał:  
witam.co sądzicie o tym 17osobowym busie.zadzwoonili do ,nie ze moga mnie zabrac.jak myslicie,nie będzie zadnej lipy.firma wygląda na konkretną.pozdrawiam



Jesli chodzi Ci o tego srebrnego forda to naprawde jest w porzo. Pare osob z forum (wtym ja :] ) bylo nim na poczatku marca K'Lautern.



Potwierdzam :]
Poza tym w wielu kwestiach można się z gościem dogadać (elastyczność co do trasy, terminu wyjazdu-powrotu itd.).


Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6788 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 01/06/2006 21:45

  sietafaka napisał:  

  Zbylu napisał:  
[cytat=sietafaka]witam.co sądzicie o tym 17osobowym busie.zadzwoonili do ,nie ze moga mnie zabrac.jak myslicie,nie będzie zadnej lipy.firma wygląda na konkretną.pozdrawiam[/cy
obys nie mial takiej lipy jak Ja, ze dzwonie latam trace czas i tak w kolko nagle znaduje busa za dobra cena z dvd itd. i dzisiaj ok 14. gosciu mi dzwoni , ze jednak nie ma miejsc bo zabiera dzieciaki do Haider Parku czy jakos tak, a umawialem sie juz z nim ok 3 tygodni temu :/ ale cos sie znajdzie:)

ale Ty sie dolaczasz do jakies gruby sam czy wynajmujesz calego busa 17 osobowego?
najwazniejsze spytaj sie o dokumenty czy maja pozwolenie na przeazd przez niemcy takim busem, nie plac calej kasy odrazu umow sie na zaliczke z 30% i reszte w dniu wyjazdu , ale co najwazniejsze znadz ludzi konkretnych na taki wyjazd.




hej. Zbylu ale Ci chodzi ze Cie zrobil w lipe ten gościu z tego forda transita co ja się staram wkręcić do niego czy ktoś inny? zdjęcia z tego busa są w dziale "wyjazd na MŚ świata". Jest ochrzczony wyjazdem na mecz Polska - USA w Niemczech w marcu tego roku. Skontaktuj się z nimi,wyjazd na Polska - Niemcy też organizują i biorą po 200zł od łba i mają jeszcze 8 wolnych miejsc niby.wejdź w dział "wyjazdy na MŚ" tam są wszystkie dane i zdjęcia.pozdro



nie chdzi mi o ten samochod co jest wyzej pokazany, a co do mojego busa juz ogarnelem:)


Obrazek gif wstawiony na forum
Władek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6513 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 01/06/2006 22:47
A czy te osoby miały z nim podpisane jakieś umowy?


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7616 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 02/06/2006 07:51
taki off topic, bo coraz bardziej odechciewa mi sie jechac na mundial... Zobaczymy, moze po wizycie w Wolsburgu zapal wroci...

Reguły zachowań kobiet podczas Mistrzostw Świata 2006
Reguły zachowania w domu w okresie od 09-06 do 09-07
§ 1
W okresie od 09-06 do 09-07 absolutnym władcą panującym nad
telewizją i sprzętem do niej należącym jest mężczyzna.

§ 2
Żona zajmuje się w tym czasie niemo pracami domowymi

§ 3
Przed każdym meczem należy postawić mężczyźnie przy fotelu
telewizyjnym skrzynkę zimnego, alkoholowego piwa. Z akcentem na
„zimne”

§ 4
Podczas meczu, pobyt kobiety w pokoju telewizyjnym jest surowo
zabroniony. Jednakże dostawy piwa i czegoś do chrupania są dopuszczalne.

§ 5
W 15- minutowej przerwie kobieta ma prawo opieki nad mężczyzną ,
W celu opróżnienia popielniczki, jak również pozbierania pustych butelek
Po Piwie i zastąpienia ich pełnymi. W razie potrzeby może przygotować
Coś do chrupania. Unikać szelestu torebkami jak również
werbalnej komunikacji.

§ 6
Najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu należy podać
Mężczyźnie, przygotowany z miłością , posiłek. Aby nie przeszkodzić
Mężczyźnie w mentalnych przygotowaniach do meczu , należy trzymać
jadaczkę zamkniętą na kłódkę.

§ 7
Podczas Mistrzostw Świata należy zaprzestać wszelkich działań
dotyczących Prokreacji. Noszenie ubrania które mogłoby pobudzić
męskie rządze w kierunku powyższym, jest również zabronione.
Noszenie odpowiedniego ubioru i wyżej wymienionych zachowań
można jednakże nadrobić tuż po gwizdku końcowym, pod warunkiem
iż wynik meczu jest zadawalający dla mężczyzny.

§ 8
W przypadku kiedy mężczyzna dzięki jego wspaniałomyślności
zezwoliłby kobiecie rzucić okiem na mecz, zabronione są wówczas
pytania, typu ( „ co to jest spalony?”;) które mogły by poprzez to
odzwierciedlić kobiecy stan wiedzy na temat piłki nożnej.


Poprzez komentarze typu : „ oh, Beckham wygląda dzisiaj tak
cudownie” narażamy same siebie na cielesną naganę.

Tak, kochane kobiety, jeśli będziecie trzymać się tych minimalnych
reguł zachowania, doceni to wasz mężczyzna i dzięki temu spróbuje
a) nie rozlewać piwa

b) nie zaśmiecić każdego centymetra kwadratowego w promieniu 3 metrów wokół jego fotelu trenerskiego (= fotel telewizyjny)

c) nie przypominać wam o zdolnościach kulinarnych jego matki podczas konsumpcji potraw wspomnianych w § 6


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7129 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 02/06/2006 10:52

  Władek napisał:  
A czy te osoby miały z nim podpisane jakieś umowy?



niektore mialy, niektore nie... ale co z tego jak i tak i tak kazdy dostal zaliczki, a biletown nie ma ? (baa na ''naszych'' biletach sa NASZE DANE)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
KP MICKIEWICZA
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6521 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 02/06/2006 11:50

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Uwazajcie na Mario74, nie chce obrazac niczyjej matki, ale to jawny skurwysyn.

Ta bajka z biletami jest wyssana palca, dostal prawdziwe bilety i sprzedal drozej niz sie wczesniej poumawial a ludzie zostali na lodzie.
Chce ci powiedziec chujoglazie, ze jakbys trafil na mnie to bym ci rozpierdolil glowe o kant chodnika. Przyloze wszelkich staran aby znalezli cie po IP lub znajomych.


P.S
Sprzedam 2 na Ekwador 2 kategorii.



Widzę tutaj grożby karalne. Nie moja sprawa; ale uważaj żeby Twój wpis i Twoje IP nie było użyte przeciwko Tobie!


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005