Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mundial 2006 a kibice Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Dr Joint
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7344 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 22/05/2006 16:29
.

Ostatnio edytowany przez: Dr Joint, 19 stycznia 2017, 17:24 [2 raz(y)]


Kibolski Kamień Pomorski
Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/05/2006 00:22
Szukam osoby chetne na wyjazd na mecz Niemcy-Polska w Dortmundzie dnia 14.06.2006 bus jest 14 osobowy cena w 2 strony to 200pln od osoby.kontak [email protected] lub gg 6088588 2 miejsca wolne wyjazd jest typowo piknikowy czyli zwiedzanie polaczone browarem:)

Ostatnio edytowany przez: Zbylu, 23 maja 2006, 17:34 [1 raz(y)]


Obrazek gif wstawiony na forum
TAXIMISTRZOSTWA
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/05/2006 10:21
Posiadam 4wolne miejsca w samochodzie z klimatyzacją (komfort jazdy; wygodne skórzane siedzenia) na mecz Polska - Ekwador i Polska-Niemcy.
Koszt przejazdu w obie strony od osoby to 400zł. Wszelkie informacje pod meilem [email protected]


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7362 dni

****




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/05/2006 15:28
cenisz sie gościu....


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Michał51
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6666 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/05/2006 15:50

  TAXIMISTRZOSTWA napisał:  
Posiadam 4wolne miejsca w samochodzie z klimatyzacją (komfort jazdy; wygodne skórzane siedzenia) na mecz Polska - Ekwador i Polska-Niemcy.
Koszt przejazdu w obie strony od osoby to 400zł. Wszelkie informacje pod meilem [email protected]



przesadziłeś


kto nie skacze ten z policji hop hop hop
Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/05/2006 16:53

  TAXIMISTRZOSTWA napisał:  
Posiadam 4wolne miejsca w samochodzie z klimatyzacją (komfort jazdy; wygodne skórzane siedzenia) na mecz Polska - Ekwador i Polska-Niemcy.
Koszt przejazdu w obie strony od osoby to 400zł. Wszelkie informacje pod meilem [email protected]



jak sie pytalem o auto to wychodzilo za wache 120zl od osoby problem w tym , ze trza zaplacic kaucje za auto ok 2 tys. pln.Najlepiej miec wlasne auto wtedy wyjazd oplaca sie najbardziej do Dortmundu w jedna strone jest 630km.
Busy licza inna stawke na terenie Polski a inna w Niemczech. Mysle ,ze moja oferta 200zl od osoby nie jest wygurowana
A co do twojej oferty jak sie skora nagrzeje przez szyby od sloneczka to zobaczysz jak wygodnie sie jedzie 7 godzin klima nie pomoze.


Obrazek gif wstawiony na forum
TAXIMISTRZOSTWA
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/05/2006 17:06

  Zbylu napisał:  

  TAXIMISTRZOSTWA napisał:  
Posiadam 4wolne miejsca w samochodzie z klimatyzacją (komfort jazdy; wygodne skórzane siedzenia) na mecz Polska - Ekwador i Polska-Niemcy.
Koszt przejazdu w obie strony od osoby to 400zł. Wszelkie informacje pod meilem [email protected]



jak sie pytalem o auto to wychodzilo za wache 120zl od osoby problem w tym , ze trza zaplacic kaucje za auto ok 2 tys. pln.Najlepiej miec wlasne auto wtedy wyjazd oplaca sie najbardziej do Dortmundu w jedna strone jest 630km.
Busy licza inna stawke na terenie Polski a inna w Niemczech. Mysle ,ze moja oferta 200zl od osoby nie jest wygurowana
A co do twojej oferty jak sie skora nagrzeje przez szyby od sloneczka to zobaczysz jak wygodnie sie jedzie 7 godzin klima nie pomoze.



To jest mój samochód więc wiem czy się skóra nagrzewa czy nie. Jest ok. A cena jest taka bo niestety żre paliwo niemiłosiernie.


AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/05/2006 18:19

  TAXIMISTRZOSTWA napisał:  

  Zbylu napisał:  

  TAXIMISTRZOSTWA napisał:  
Posiadam 4wolne miejsca w samochodzie z klimatyzacją (komfort jazdy; wygodne skórzane siedzenia) na mecz Polska - Ekwador i Polska-Niemcy.
Koszt przejazdu w obie strony od osoby to 400zł. Wszelkie informacje pod meilem [email protected]



jak sie pytalem o auto to wychodzilo za wache 120zl od osoby problem w tym , ze trza zaplacic kaucje za auto ok 2 tys. pln.Najlepiej miec wlasne auto wtedy wyjazd oplaca sie najbardziej do Dortmundu w jedna strone jest 630km.
Busy licza inna stawke na terenie Polski a inna w Niemczech. Mysle ,ze moja oferta 200zl od osoby nie jest wygurowana
A co do twojej oferty jak sie skora nagrzeje przez szyby od sloneczka to zobaczysz jak wygodnie sie jedzie 7 godzin klima nie pomoze.



To jest mój samochód więc wiem czy się skóra nagrzewa czy nie. Jest ok. A cena jest taka bo niestety żre paliwo niemiłosiernie.



Kup sobie Fiata 126p pali malo ale bedziesz mial tylko 3 miejsca to zaoferowania :)


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/05/2006 18:53
hehehe nie wiem czy by dojechal "maluchem"
ale 1600z(4 osoby po 400zl)l w 2 strony na sama wache to musi byc potwor czyzby BMW 7? albo poprostu kierowca chce zeby placic za wygode jazdy.powtazam ,ze mam miejsce wolne w busie koszt w obie strony to 200zl od osoby bus 14 osobowy wiecej informacji na gg w profilu.


Obrazek gif wstawiony na forum
bogdan bilety mś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/05/2006 20:03
Posiadam bilety na mecze Polska-Ekwador i Polska- Niemcy na które jadę swoim samochodem(wiec transport gratis). Na każdy mecz posiadam po 2 sztuki biletów. Kupiłem je po 60 euro każdy. Sprzedam z umową(pokwitowaniem jak kto woli). Cena za 1 bilet to 200euro. Wszelkich informacji udzielam pod nr.tel665137624 do godz.24.


P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7104 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 24/05/2006 11:19
Orientuje sie ktos moze czy w Szczecinie bedzie np. na mecz Polska : Ekwador ustawiony jakis telebim? Bo fajnie by bylo jakby kibice mogli razem sie zebrac i wspolnie ogladac na jakims duzym telebimie na otwartym powietrzu.Wie ktos czy gdzies taki telebim bedzie?


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7156 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 24/05/2006 11:28

  Pionas napisał:  
Orientuje sie ktos moze czy w Szczecinie bedzie np. na mecz Polska : Ekwador ustawiony jakis telebim? Bo fajnie by bylo jakby kibice mogli razem sie zebrac i wspolnie ogladac na jakims duzym telebimie na otwartym powietrzu.Wie ktos czy gdzies taki telebim bedzie?




  Cytat:  
Najprawdopodobniej klub "Słowianin", mieszczący się przy ul. Korzeniowskiego 2, będzie organizował wspólne oglądanie na telebimie meczów reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata w Niemczech.
Dzięki temu kibice Pogoni nie jadący na mistrzostwa będą mogli we wspólnym gronie oglądać mecze naszej drużyny narodowej. Do kibicowania w "Słowianinie" zachęca grupa Młode Wilki, gdyż zyski z imprezy zostaną przekazane na poczet opraw meczowych w przyszlym sezonie. Więcej infomacji już wkrótce.
źródło: Młode Wilki



"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7104 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 26/05/2006 10:48
A tak z innej beczki...orientuje sie ktos jak to jest z przewozeniem alkoholu przez granice? Ile mozna miec ze soba na glowe piwka i czegos mocniejszego?


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 26/05/2006 11:38

  Pionas napisał:  
A tak z innej beczki...orientuje sie ktos jak to jest z przewozeniem alkoholu przez granice? Ile mozna miec ze soba na glowe piwka i czegos mocniejszego?



Mysle ze jesli chodzi o piwko to lepiej kupic w Niemczech i nie dlatego ze moze byc taniej(pewnie jest ) ale zeby nie bylo zgrzytow z celnikami po kiego im sie tlumaczyc.Jezeli chodzi o cos mocniejszego to tez lepiej tam kupic no a spiryt 0,5 litra na glowe ale ja dalbym sobie spokoj ,bedzie to okres niezlego trzepania na granicy a jak znam zycie beda sie czepiac byle gowna ,Niemcy oczywiscie


A ja i tak wierzyc nie przestane...
chase
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 26/05/2006 18:21

  Pionas napisał:  
A tak z innej beczki...orientuje sie ktos jak to jest z przewozeniem alkoholu przez granice? Ile mozna miec ze soba na glowe piwka i czegos mocniejszego?



1 maja 2004 r. znikają granice celne pomiędzy krajami Unii Europejskiej a Polską. Turyści, którzy podróżują po krajach Unii nie podlegają żadnym ograniczeniom dotyczącym ilości zakupionych i przewożonych towarów jednak pod takim warunkiem, iż są one przeznaczone do użytku osobistego i nie podlegają odsprzedaży.

Towary, które przewozimy będą uznane za przeznaczone do użytku osobistego, gdy nie przekroczą ustalonych limitów: - 800 papierosów, (przy wjeździe do Danii, Finlandii i Szwecji - 200 papierosów) - 200 cygar, - 1 kg tytoniu, - 10 litrów spirytusu, - 20 litrów wina ze zwiększoną zawartością alkoholu (np. sherry, porto), - 90 litrów wina (w tym maksymalnie 60 litrów wina musującego), - 110 litrów piwa.


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 26/05/2006 20:29
Sześć scen, żaglowce, oldtimery, most na Łasztownię i Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej - Dni Morza w Szczecinie już za dwa tygodnie.

Akcentów piłkarskich nie mogło zabraknąć. W końcu Dni Morza rozpoczynają się tego samego dnia co mundial - 9 czerwca. A tego dnia Polacy grać będą z Ekwadorem. Na Wałach Chrobrego będzie można obejrzeć ten mecz na telebimie.

za gazeta.pl


P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7104 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 27/05/2006 07:58
No to zajebiscie :)


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6856 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 28/05/2006 21:14
A czy jest może organizowany jakiś wspólny wyjazd kibiców Pogoni na mecz z Niemcami ? Chodzi mi o taką zbiórkę aut, busów itp. jak przed meczami z Amicą czy Dyskobolią ? Jakby co to moje gg 4763862.
Jeśli było już jakieś info to sorry.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 28/05/2006 21:26

  Gregor napisał:  
A czy jest może organizowany jakiś wspólny wyjazd kibiców Pogoni na mecz z Niemcami ? Chodzi mi o taką zbiórkę aut, busów itp. jak przed meczami z Amicą czy Dyskobolią ? Jakby co to moje gg 4763862.
Jeśli było już jakieś info to sorry.




  Pogoń Fans napisał:  
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców Pogoni wybierających się na piłkarskie mistrzostwa świata do Niemiec grupa "Wierni Tradycji" organizuje giełdę wolnych miejsc.
Wszystkich którzy dysponują własnymi środkami transportu i mają jeszcze wolne miejsca a także ci, którzy chcieliby wymienić bilety na konkretne mecze mistrzostw, zapraszamy w poniedziałek na spotkanie, które odbędzie się o godzinie 18 na stadionie przy ul. Twardowskiego (boczne boisko).
Jednym z punktów zebrania będzie także dyskusja na temat wspólnego wyjazdu kibiców Pogoni na mecze z udziałem biało-czerwonych.
Po spotkaniu przewidziany jest przejazd na cmentarz celem zapalenia zniczy na grobie Andrzeja Kujawy.



Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6856 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 28/05/2006 21:37
Dzięki, szkoda, że akurat jutro wieczorkiem nie mogę.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005