Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mundial 2006 a kibice Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 31/12/2005 13:34

  bartollo napisał:  

  Shivan napisał:  
Ja tam sobie glowy nie zaprzatam sposobami zdobycia biletu (daje szanse innym :)), po prostu jade na krzywy ryj. Co bedzie to bedzie - okaze sie na miejscu. Jako, ze moze sie tak zdazyc, ze nasza tv zapomni o transmisji lub zakoduje bo i tez takie plany istnieja, tam na miejscu jak sie nie uda dostac na stadion, to chociaz w jakims pabie sie obejrzy. A moze nasi sasiedzi w przyplywie laski i wieloletniej przyjazni Polsko-Niemieckiej ;) postawia telebimy na jakims placu czy stadionie. Kto wie. PZPN dostal 8% pojemnosci stadionu, drugie tyle niech bedzie dla przeciwnika, niech 30% dysponuje uefa a reszta?. Nie wydaje mi sie, ze niemcy beda tlumnie walic na stadion by ogladac pojedynek Polska-Ekwador,majac w perspektywie mozliwosc obejrzenia swojej narodowej reprezentacji w tym samym regionie wystepujacej.



ostatnio gdzies czytalem ze w kasach przed meczem kupic biletow nie bedzie mozna :/



czyli co bez inrernetu nie bedziesz mial biletu ? :) prosze Cie .. ; p


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 31/12/2005 14:44
gdybyśmy grali w Monachium, to z telebimem nie byłoby problemu, bo tam mają na Stadionie Olimpijskim ustawić wielki telebim i będzie miejsce dla kilkudziesięciu tysięcy ludzi.

Jak to jest w innych miastach - nie wiem - nie wszędzie stoją opustoszałe wielkie stadiony, z którymi nie ma co zrobić :)


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 03/01/2006 00:03
dziala juz wam ta cala strona z biletami ? http://www.bilety.pzpn.pl


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
jarooo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 04/01/2006 16:18
Witam mam maly problem po zamowieniu biletow na stronce fify gdzie wszystko poszlo gladko podobno do 48h dostaje sie link aktywujacy zamowienie ktorego mimo uplywu paru dni nie dostalem??? Ma ktos moze podobny problem? Bo nie wiem o co tu k.... chodzi!


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 04/01/2006 16:22

  KloceK napisał:  
dziala juz wam ta cala strona z biletami ? http://www.bilety.pzpn.pl



wczoraj wieczorem cały czas błędy wyskakiwały i nie działały

widocznie koledzy misiów z PZPN-u zamówili bilety w pierwszej godzinie, i później wyłączyli serwis, że niby jakieś błędy... już go nie naprawią i losowania nie będzie, a kolesie działaczy dostaną kolejne bilety.


s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 04/01/2006 17:58

  jarooo napisał:  
Witam mam maly problem po zamowieniu biletow na stronce fify gdzie wszystko poszlo gladko podobno do 48h dostaje sie link aktywujacy zamowienie ktorego mimo uplywu paru dni nie dostalem??? Ma ktos moze podobny problem? Bo nie wiem o co tu k.... chodzi!



W ciągu 48 godzin dostajesz e-mailem potwierdzenie, że Twoje zamówienie zostało zaakceptowane i bedzie brało udział w losowaniu.
Jeśli nie dostałeś potwierdzenia to sprawdź w koszu poczty bo czasami Outlook traktuje takie e-maile jak spam i wyrzuca je do kosza. Kilka osób już miało ten problem.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
jarooo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 04/01/2006 19:05

  s_portowiec napisał:  

  jarooo napisał:  
Witam mam maly problem po zamowieniu biletow na stronce fify gdzie wszystko poszlo gladko podobno do 48h dostaje sie link aktywujacy zamowienie ktorego mimo uplywu paru dni nie dostalem??? Ma ktos moze podobny problem? Bo nie wiem o co tu k.... chodzi!



W ciągu 48 godzin dostajesz e-mailem potwierdzenie, że Twoje zamówienie zostało zaakceptowane i bedzie brało udział w losowaniu.
Jeśli nie dostałeś potwierdzenia to sprawdź w koszu poczty bo czasami Outlook traktuje takie e-maile jak spam i wyrzuca je do kosza. Kilka osób już miało ten problem.



A jesli rzeczywiscie poszlo do kosza co teraz??? Chcialem rejstrowac sie drugi raz to wyskoczylo ze osoby sa juz w systemie....... Dzieki s_


s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 04/01/2006 19:17

  jarooo napisał:  

  s_portowiec napisał:  

  jarooo napisał:  
Witam mam maly problem po zamowieniu biletow na stronce fify gdzie wszystko poszlo gladko podobno do 48h dostaje sie link aktywujacy zamowienie ktorego mimo uplywu paru dni nie dostalem??? Ma ktos moze podobny problem? Bo nie wiem o co tu k.... chodzi!



W ciągu 48 godzin dostajesz e-mailem potwierdzenie, że Twoje zamówienie zostało zaakceptowane i bedzie brało udział w losowaniu.
Jeśli nie dostałeś potwierdzenia to sprawdź w koszu poczty bo czasami Outlook traktuje takie e-maile jak spam i wyrzuca je do kosza. Kilka osób już miało ten problem.



A jesli rzeczywiscie poszlo do kosza co teraz??? Chcialem rejstrowac sie drugi raz to wyskoczylo ze osoby sa juz w systemie....... Dzieki s_



A jeśli poszło do kosza to musi Ci poradzić w tym względzie ktoś bardziej kumaty ode mnie w sprawach komputerowych bo moja wiedza w tym zakresie jest marna. Możesz zajrzeć na forum Pogoń.v.pl i tam są ludzie, którzy radzili sobie jakoś z tym samym problemem, tak więc zapytaj ich. Pozdro


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
jarooo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 04/01/2006 20:29

  s_portowiec napisał:  

  jarooo napisał:  

  s_portowiec napisał:  

  jarooo napisał:  
Witam mam maly problem po zamowieniu biletow na stronce fify gdzie wszystko poszlo gladko podobno do 48h dostaje sie link aktywujacy zamowienie ktorego mimo uplywu paru dni nie dostalem??? Ma ktos moze podobny problem? Bo nie wiem o co tu k.... chodzi!



W ciągu 48 godzin dostajesz e-mailem potwierdzenie, że Twoje zamówienie zostało zaakceptowane i bedzie brało udział w losowaniu.
Jeśli nie dostałeś potwierdzenia to sprawdź w koszu poczty bo czasami Outlook traktuje takie e-maile jak spam i wyrzuca je do kosza. Kilka osób już miało ten problem.



A jesli rzeczywiscie poszlo do kosza co teraz??? Chcialem rejstrowac sie drugi raz to wyskoczylo ze osoby sa juz w systemie....... Dzieki s_



A jeśli poszło do kosza to musi Ci poradzić w tym względzie ktoś bardziej kumaty ode mnie w sprawach komputerowych bo moja wiedza w tym zakresie jest marna. Możesz zajrzeć na forum Pogoń.v.pl i tam są ludzie, którzy radzili sobie jakoś z tym samym problemem, tak więc zapytaj ich. Pozdro



dzieki!!!


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 04/01/2006 21:34
Ponad pol godziny temu dopiero zarejestrowalem sie w tym smiesznym portalu(bilety.pl) i probuje sie zalogowac a tu niespodzianka;
Uwaga: podales bledne dane lub nie masz uprawnien oczy

Ostatnio edytowany przez: 1973, 4 stycznia 2006, 22:05 [1 raz(y)]


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 04/01/2006 22:27

  pogoniarz73 napisał:  
Ponad pol godziny temu dopiero zarejestrowalem sie w tym smiesznym portalu(bilety.pl) i probuje sie zalogowac a tu niespodzianka;
Uwaga: podales bledne dane lub nie masz uprawnien oczy



ekhym skad to znam ? -.- i tak od 14 ...


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7769 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 10/01/2006 14:22

  warez napisał:  

  UHO napisał:  
kit z biletami REPREZENTACJA jestem z Wami.komu bedzie zależało to i tak pojedzie.



Co mnie obrazasz ?!?!!



Warez chyba bana chce dostać...a co do zamawiania biletów to ja nie miałem żadnych problemów ani na stronie PZPN ani FIFA


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/01/2006 19:40
kurde :/ plx o pomoc :
Sprawdzam sobie co zamowilem i jak zamowilem i oto tak (zamawialem an spiacego,,szybkiego :/ i jest psoro bledow ;/)
i co mam zrobic aby poprawic :
Zakladke "guset" bo podaelm jeszcze raz na siebie -.-
oraz co zrobic aby domowic wiecej biletow ? (oczywiscie chdozi mi o strone ta angielska,oficjalkna nie o pzpn :( )
BARDZO PROSZE O POMOC !


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/01/2006 23:29

  KloceK napisał:  
kurde :/ plx o pomoc :
Sprawdzam sobie co zamowilem i jak zamowilem i oto tak (zamawialem an spiacego,,szybkiego :/ i jest psoro bledow ;/)
i co mam zrobic aby poprawic :
Zakladke "guset" bo podaelm jeszcze raz na siebie -.-
oraz co zrobic aby domowic wiecej biletow ? (oczywiscie chdozi mi o strone ta angielska,oficjalkna nie o pzpn :( )
BARDZO PROSZE O POMOC !



Napisz proszę trochę dokładniej i jaśniej :D o co Ci konkretnie chodzi bo nie za bardzo ogarniam. Co będę wiedział to postaram się pomóc.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni

****




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 12/01/2006 00:08

  warez napisał:  

  UHO napisał:  
kit z biletami REPREZENTACJA jestem z Wami.komu bedzie zależało to i tak pojedzie.



Co mnie obrazasz ?!?!!



ja wogole nie kminie o co Ci warez chodzi?? kolezka dobrze mówi..wyjazd do Niemiec to nie jest wyjazd do Korei czy jakis tam wynalazków...tak naprawde to niektóre miasta niemieckie leżą bliżej niz Łęczna( a nawet bliżej niż Wronki-np Berlin ale tam Reprezentacja nie gra a szkoda:/) więc nie widze żadnych problemów z pojechaniem..nawet bez biletu i bez hajsu...trzeba sobie umiec radzić w życiu


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 12/01/2006 07:42

  Ekipant napisał:  

  warez napisał:  

  UHO napisał:  
kit z biletami REPREZENTACJA jestem z Wami.komu bedzie zależało to i tak pojedzie.



Co mnie obrazasz ?!?!!



ja wogole nie kminie o co Ci warez chodzi?? kolezka dobrze mówi..wyjazd do Niemiec to nie jest wyjazd do Korei czy jakis tam wynalazków...tak naprawde to niektóre miasta niemieckie leżą bliżej niz Łęczna( a nawet bliżej niż Wronki-np Berlin ale tam Reprezentacja nie gra a szkoda:/) więc nie widze żadnych problemów z pojechaniem..nawet bez biletu i bez hajsu...trzeba sobie umiec radzić w życiu



Warez to jakis glupek, ktory dolanaczal bezsensowne wypowiedzie do wielu tematow w celu nabicia se postow albo robienia jaj i utrudniania zycia innym uzytkownikom. Ta wypowiedz jest jedna z nich, ale chyba jedyn przetrwala.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Mufin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6713 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 13/01/2006 02:24
Przypomina, że tylko do 15 stycznia można zamawiać bilety na mecze Mistrzostw Świata za pośrednictwem FIFA. Zachęcam Was do wzięcia udziału w losowaniu z wielu powodów.

Pierwszy jest oczywisty, mianowicie im więcej Polaków weźmie w losowaniu tym większe prawdopodobieństwo, że bilety trafią do nas a nie np. do Niemców.

Biletów jest do wylosowania więcej niż za pośrednictwem PZPNu a mało Polaków wzięło udział w tym losowaniu, także prawdopodobieństwo wygranej jest większe.

Nie musimy nic płacić za udział w losowaniu, (z tego co wyczytałem na stronie FIFA to nawet jak nas wylosują i nie zapłacimy to po prostu bilet przepadnie a my żadnych konsekwencji finansowych nie będziemy ponosić)

Jeżeli nie znacie dobrze angielskiego lub nie wiecie jak zamówić bilet na stronie FIFA to zapraszam na mój portal gdzie udostępniam za darmo poradnik, który przygotowałem specjalnie w tym celu. Ponadto znajdziecie tam dużo innych informacji na temat biletów na mistrzostwa, lub możecie zadać pytania, na które postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć. Każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje ponadto maila z najświeższymi informacjami odnośnie kupna biletów na mundial, a będzie się dużo działo jak ruszy pierwsza tura wymiany biletów.

Jeszcze raz zachęcam do zamawiania biletów. Musimy zrobić wszystko żeby w jak największej liczbie stawić się w Niemczech i dopingować Biało-Czerwonych na stadionie. Nie zamawiając biletów na stronie FIFA przyczyniamy się do sytuacji, w której mecze naszej reprezentacji będą oglądały zagraniczne pikniki i grupka Polaków, która kupi lub dostanie bilety za pośrednictwem PZPNu.


www.mistrzostwaswiata.com
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7711 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 14/01/2006 13:05
Kto z Was zamawial bilety przez Fife?

Pytanie jest nastepujace: jak dlugo czekaliscie na maila z potwierdzeniem rezerwacji?

Juz sie zaczynam troche niepokoic bo te regulaminowe 48 h uplywaja za kilka godzin...


Kto nie pije ten donosi....
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7291 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 14/01/2006 13:14

  muniek napisał:  
Kto z Was zamawial bilety przez Fife?

Pytanie jest nastepujace: jak dlugo czekaliscie na maila z potwierdzeniem rezerwacji?

Juz sie zaczynam troche niepokoic bo te regulaminowe 48 h uplywaja za kilka godzin...



Do mnie przyszlo od razu po zlozeniu zamowienia. Sprawdz w katalogu Spam


POGOŃ SZCZECIN!
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7711 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 14/01/2006 13:27

  Bart1987 napisał:  

  muniek napisał:  
Kto z Was zamawial bilety przez Fife?

Pytanie jest nastepujace: jak dlugo czekaliscie na maila z potwierdzeniem rezerwacji?

Juz sie zaczynam troche niepokoic bo te regulaminowe 48 h uplywaja za kilka godzin...



Do mnie przyszlo od razu po zlozeniu zamowienia. Sprawdz w katalogu Spam



Dzieki Ci ZBAWCO ;) Bylo w spamie.


Kto nie pije ten donosi....
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005