Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mundial 2006 a kibice Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bosmaniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7113 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 21/02/2006 10:39
Bilety biletami,a jakies pol godziny temu uslyszalem na N24,ze sytuacja z ptasia grypa w Reichu moze nawet doprowadzic do odwolania mistrzostw eek?
Podaje to oczywiscie jako mala ciekawostke ,bo taki numer raczej nie przejdzie...jak zwykle media podkrecaja temat oczy


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 21/02/2006 10:51

  Bosmaniak napisał:  
Bilety biletami,a jakies pol godziny temu uslyszalem na N24,ze sytuacja z ptasia grypa w Reichu moze nawet doprowadzic do odwolania mistrzostw eek?
Podaje to oczywiscie jako mala ciekawostke ,bo taki numer raczej nie przejdzie...jak zwykle media podkrecaja temat oczy



e tam ... ptasia grypa jest ale zeby odrazu odwolywac MS .. bez przesady ... wystarczy robic wszytko z rozsadkiem i np. jesli ktos zauwazy zdechlego ptaka to go nei dotykac a nie pchac lapy ... bez przesady ..


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 24/02/2006 09:38
Coś ucichł temat. I jak tam Wam idzie sprzedaż-kupno biletów na mundial? Ja po pierwszych strzałach(sprzedaż) teraz się bujam i wogóle nie mam ofert.Wystawiłem na ebayu te moje "egzotyczne" bilety; aukcje się pokończyły i zero ofert.Pozdro


proX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 24/02/2006 20:14
Ma ktos jeszcze jakies bilety na mecze Polski?


Bandzior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6849 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 24/02/2006 21:45
a kto czytal i widzial foty w magazynie glosu szczecinskiego ?? sam tytul mowi za siebie " Przepraszam czy tu bija"


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7912 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 24/02/2006 23:49
trans Rapidu

co w wolnym tlumaczeniu znaczy ..... a co tam przetlumaczcie sobie sami :D


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
olo84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8226 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 25/02/2006 00:28

  Shivan napisał:  
trans Rapidu

co w wolnym tlumaczeniu znaczy ..... a co tam przetlumaczcie sobie sami :D



Tłumacząc mniej więcej tekst na Polski wychodzi :
"Jedyne pozytywne na mistrzostwach bedzie to, że Polacy i Anglicy wpierdolą naszej policji" :D :D :D


Swój cel widzę, do przodu idę i choćbyś chciał, nie podetniesz skrzydeł...
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7647 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 25/02/2006 08:56

  olo84 napisał:  

  Shivan napisał:  
trans Rapidu

co w wolnym tlumaczeniu znaczy ..... a co tam przetlumaczcie sobie sami :D



Tłumacząc mniej więcej tekst na Polski wychodzi :
"Jedyne pozytywne na mistrzostwach bedzie to, że Polacy i Anglicy wpierdolą naszej policji" :D :D :D



Mowa na nim nie o mundialu tylko o przyszlych Mistrzostwach Europy, do ktorych pewno Polska tradycyjnie nie awansuje.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 25/02/2006 09:53

  proX napisał:  
Ma ktos jeszcze jakies bilety na mecze Polski?



napisz co potrzebujesz ? na gg lub meila [email protected]


AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 25/02/2006 17:25
http://www.intercity.pl/mundial Ale zlodzieje !!!!


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
ManU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 25/02/2006 17:33

  Aris(L) napisał:  
http://www.intercity.pl/mundial Ale zlodzieje !!!!



ceny faktycznie bezkonkurencyjne. Zreszta i tak w gre wchodzi chyba tylko auto - bo nie orientuje sie w pociagach niemieckich - jakie ceny itd. A podstawowy problem to zdobyc bilet :D bo jechac i tak pojade -no ale fajniej byloby z biletem ;)


"Bo jest wśród Sopliców taka choroba,
że nic prócz Pogoni im się nie podoba".
Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" ks. VII
johnson
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7362 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 26/02/2006 13:05
Może ktoś podać linki do wszystkich sklepów internetowych z biletami na MŚ???
Nie licze na cud, że jeszcze załapie się na pulę fify, a na MŚ trzeba pojechać obowiązkowo.


z Wichrem chwały!!!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 02/03/2006 09:33
``
Polscy chuligani zagrożeniem

NIEMIECKA policja obawia się, że w czasie piłkarskich mistrzostw świata z Polski do Niemiec przyjedzie, udając zwykłych turystów, wielu chuliganów, którzy stanowić będą "nowe, nieobliczalne zagrożenie" podał niemiecki dziennik "Berliner Zeitung".
Wiemy o nich bardzo mało powiedział gazecie szef berlińskiego związku zawodowego policjantów, Eberhard Schoenberg. Polska policja ma także mało informacji na ich temat. Z tego powodu niemieckie władze nie będą w stanie przeszkodzić polskim pseudokibicom w przyjeździe do Niemiec.
Jak twierdzi "Berliner Zeitung", polscy chuligani mają opinię ludzi, którzy bez zahamowań sięgają po broń. Podobno utrzymują bliskie kontakty z grupami przestępczymi, m.in. z handlarzami narkotyków.
Gazeta akcentuje, że nie wiadomo nawet, ilu chuliganów działa w Polsce. Podczas gdy w Niemczech istnieje centralna kartoteka osób, które weszły w konflikt z prawem podczas imprez sportowych, w Polsce każde województwo prowadzi własną statystykę. W Europie Zachodniej władze bezpieczeństwa współpracują ze sobą od dawna, natomiast kooperacja z krajami wschodnioeuropejskimi dopiero się rozwija.
Przedstawiciel berlińskiego Urzędu Kryminalnego Erik Liegle powiedział, że polskie władze starają się o usprawnienie systemu rejestracji wybryków chuligańskich. Niemiecka policja spodziewa się nowych impulsów do współpracy po zaplanowanym na kwiecień spotkaniu z przedstawicielami polskiej Komendy Głównej Policji.
Niemiecka policja przypuszcza, że wielu chuliganów nie zdecyduje się na podróż do Dortmundu, gdzie z Niemcami grać będzie reprezentacja Polski, lecz zostanie w Berlinie. Będą obserwować mecze na telebimach pod gołym niebem, gdzie "piwo leje się strumieniami i gdzie droga ucieczki do ojczyzny jest najkrótsza".
"Berliner Zeitung" przypomina przy tej okazji o bójce między polskimi i niemieckimi chuliganami, do jakiej doszło w listopadzie w Brandenburgii, w lesie niedaleko granicy z Polską. Pojedynek obu grup pseudokibiców przerwała interwencja niemieckich antyterrorystów.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 02/03/2006 13:32
ja już osobiście swoje bilety sprzedałem i oddałem kuzynowi. pozostały mi tylko dwa na Anglia-Szwecja. Jeśli ktoś potrzebuje na Polskę to mój koleś ma do sprzedania. meil do niego to [email protected]. On jutro wyjeżdza na 2 miechy do Anglii i chce sprawy uregulować na biegu; więc tranzakcja byłaby wskazana dzisiaj. Oczywiście moge osobiście pomóc bo mam już wprawę w tych tematach.

Ostatnio edytowany przez: berety dwa, 2 marca 2006, 13:44 [1 raz(y)]


berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 02/03/2006 14:52

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Mario74[b napisał:  
]ja już osobiście swoje bilety sprzedałem i oddałem kuzynowi. pozostały mi tylko dwa na Anglia-Szwecja. Jeśli ktoś potrzebuje na Polskę to mój koleś ma do sprzedania. meil do niego to [email protected]. On jutro wyjeżdza na 2 miechy do Anglii i chce sprawy uregulować na biegu; więc tranzakcja byłaby wskazana dzisiaj. Oczywiście moge osobiście pomóc bo mam już wprawę w tych tematach.



Wiesz, co dziwny typek z Ciebie. Chciales za bilety 300 euro. Ja oferowalem Ci 350. Zgodziles sie, podales numer telefonu itd. Dwa dni sie nei odzywales, a tu nagle piszesz na forum, ze sprzedales je kuzynowi? Wczesniej pisales, ze sprzedales jeden za 800 euro.

Moze sobie zarty robisz, ale raczej pizda z ciebie i tyle.
Adios

P.S
" ja osobiscie" nie jest poprawne



Rodzina najważniejsza. Nie jestem dorobkowiczem.


kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6947 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 02/03/2006 15:23
http://www.kultura.org.pl/minimal/galeria/index.php?displaypic=rozne%2Fkibice5jj.jpg&non_lr


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 02/03/2006 15:50

  kaktus20 napisał:  
http://www.kultura.org.pl/minimal/galeria/index.php?displaypic=rozne%2Fkibice5jj.jpg&non_lr



hehe dobre to, wyglada jak wyzwanie:)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Damianos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6745 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 03/03/2006 23:24
Wiem jedno że niemieccy kibice cieszą sie z tego że Polacy przyjada :D co świadczy o tym zdjęcie :D
które jest w tym linku :D
http://img291.imageshack.us/img291/6936/kibice5jj9ng.jpg
hehe :) Pozdro for All raca


Bylismy, Jestesmy i Zawsze Będziemy!
Możecie na Nas Liczyć,Nigdy Was Nie Zawiedziemy... POGOŃ TO MY!!!
net chóls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6692 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 03/03/2006 23:26

  Damianos napisał:  
Wiem jedno że niemieccy kibice cieszą sie z tego że Polacy przyjada :D co świadczy o tym zdjęcie ;]



o ile sie nie myle to nie Niemcy tylko Austriacy ;]


Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7056 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 03/03/2006 23:27
Obrazek jpg wstawiony na forum


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005