Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mundial 2006 a kibice Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
--
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8088 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/02/2006 07:47

  celciusz napisał:  
pierdolic to ja moge fajna szmule a wam sie tlumaczyc nie musze za mlodzi jestescie ale prawda jest taka ze ma 9 biletow i koniec



w takim razie z ktorej kategorii ?


sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6755 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/02/2006 10:09
To ma zajebiste szczescie...


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/02/2006 13:14

  Mario74 napisał:  
A więc drodzy forumowicze. Trzeba mieszkać w Europie zachodniej aby można coś wylosować więcej. Sąsiad z którym rozmawiałem logował się na losowanie w Niemczech. i oto efekty:
10.06.06r mecz Szwecja-Trynidad i Tobago mecz w Dortmundzie 1 bilet
13.06.06r mecz Francja-Szwajcaria mecz w Stuttgarcie 1 bilet
18.06.06r mecz Chorwacja-Japonia mecz w Norymberdze 2 bilety
20.06.06r Anglia-Szwecja mecz w Koloni 1 bilet
25.06.06r ćwierćfinał w Norymberdze 1bilet.
w/w bilety są na sprzedaż. kontakt gg i meil [email protected]
nadmieniam że posiadam także 3 bilety na mecz z Niemcami.
Sąsiad jest ciemny w sprawach piłki więc cen nie będzie miał wygurowanych; jeśli oczywiście na te mecze będą chętni.



Mario 74 rozmawialem z kuzynem z Niemiec jugole daja po 1000 eur za bilet mowil ze to najbardziej poszukiwane bilety po Niemcach
a wiec do dziela kolego :)


A ja i tak wierzyc nie przestane...
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/02/2006 13:21
Dzięki śliczne za podpowiedż. chyba najlepiej wystawię je na niemieckim ebayu. pozdro


Radzio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/02/2006 19:05
Moja cierpliwość została nagrodzona, udało się zdobyć 2 bilety na mecz otwarcia czyli Niemcy - Kostaryka


Obrazek jpg wstawiony na forum
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7779 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/02/2006 22:28

  Radzio napisał:  
Moja cierpliwość została nagrodzona, udało się zdobyć 2 bilety na mecz otwarcia czyli Niemcy - Kostaryka



A jak?

A ma ktos na sprzedaz bilety na mecz z Kostaryka?


Obrazek gif wstawiony na forum
Radzio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/02/2006 22:34

  Jay-J napisał:  

  Radzio napisał:  
Moja cierpliwość została nagrodzona, udało się zdobyć 2 bilety na mecz otwarcia czyli Niemcy - Kostaryka



A jak?

A ma ktos na sprzedaz bilety na mecz z Kostaryka?



Starą sprawdzoną metodą prób i errorów :P , no ale przynajmniej jest motywacja aby jutro znów spróbować.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7057 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/02/2006 22:39

  Radzio napisał:  

  Jay-J napisał:  

  Radzio napisał:  
Moja cierpliwość została nagrodzona, udało się zdobyć 2 bilety na mecz otwarcia czyli Niemcy - Kostaryka



A jak?

A ma ktos na sprzedaz bilety na mecz z Kostaryka?



Starą sprawdzoną metodą prób i errorów :P , no ale przynajmniej jest motywacja aby jutro znów spróbować.



jak jutro ?


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7779 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/02/2006 22:47

  Radzio napisał:  

  Jay-J napisał:  

  Radzio napisał:  
Moja cierpliwość została nagrodzona, udało się zdobyć 2 bilety na mecz otwarcia czyli Niemcy - Kostaryka



A jak?

A ma ktos na sprzedaz bilety na mecz z Kostaryka?



Starą sprawdzoną metodą prób i errorów :P , no ale przynajmniej jest motywacja aby jutro znów spróbować.



Ale udalo Ci sie to w srode czy dzis?


Obrazek gif wstawiony na forum
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/02/2006 23:01

  Jay-J napisał:  

  Radzio napisał:  

  Jay-J napisał:  
[cytat=Radzio]Moja cierpliwość została nagrodzona, udało się zdobyć 2 bilety na mecz otwarcia czyli Niemcy - Kostaryka



A jak?

A ma ktos na sprzedaz bilety na mecz z Kostaryka?



Starą sprawdzoną metodą prób i errorów :P , no ale przynajmniej jest motywacja aby jutro znów spróbować.



Ale udalo Ci sie to w srode czy dzis?[/cytat
Te meile docierają z jakimś opóżnieniem. Też dostałem dzisiaj na Polska- Kostaryka hahaha. A walczyłem w środę. A na Niemcy już sprzedałem swoje jednemu z forumowiczów; pod warunkiem że do jutra się odezwie.


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7779 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/02/2006 23:18

  Mario74 napisał:  

  Jay-J napisał:  

  Radzio napisał:  

  Jay-J napisał:  
[cytat=Radzio]Moja cierpliwość została nagrodzona, udało się zdobyć 2 bilety na mecz otwarcia czyli Niemcy - Kostaryka



A jak?

A ma ktos na sprzedaz bilety na mecz z Kostaryka?



Starą sprawdzoną metodą prób i errorów :P , no ale przynajmniej jest motywacja aby jutro znów spróbować.



Ale udalo Ci sie to w srode czy dzis?[/cytat
Te meile docierają z jakimś opóżnieniem. Też dostałem dzisiaj na Polska- Kostaryka hahaha. A walczyłem w środę. A na Niemcy już sprzedałem swoje jednemu z forumowiczów; pod warunkiem że do jutra się odezwie.



A na Kostaryke tez bedziesz sprzedawal ?czemu nie odpisujesz na GG?


Obrazek gif wstawiony na forum
Radzio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/02/2006 23:55

  Jay-J napisał:  

  Radzio napisał:  

  Jay-J napisał:  

  Radzio napisał:  
Moja cierpliwość została nagrodzona, udało się zdobyć 2 bilety na mecz otwarcia czyli Niemcy - Kostaryka



A jak?

A ma ktos na sprzedaz bilety na mecz z Kostaryka?



Starą sprawdzoną metodą prób i errorów :P , no ale przynajmniej jest motywacja aby jutro znów spróbować.



Ale udalo Ci sie to w srode czy dzis?



Udało mi się dzisiaj


Obrazek jpg wstawiony na forum
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7779 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 18/02/2006 00:31

  Radzio napisał:  

  Jay-J napisał:  

  Radzio napisał:  

  Jay-J napisał:  

  Radzio napisał:  
Moja cierpliwość została nagrodzona, udało się zdobyć 2 bilety na mecz otwarcia czyli Niemcy - Kostaryka



A jak?

A ma ktos na sprzedaz bilety na mecz z Kostaryka?



Starą sprawdzoną metodą prób i errorów :P , no ale przynajmniej jest motywacja aby jutro znów spróbować.



Ale udalo Ci sie to w srode czy dzis?



Udało mi się dzisiaj



Wszedles na strone i byly wolne bilety?! To jednak rzeczywiscie warto odwiedzac ja codziennie...


Obrazek gif wstawiony na forum
Radzio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 18/02/2006 10:29
Co jakiś czas dorzucają bilety na poszczególne mecze, więc szanse na ich zdobycie są, jeśli chodzi o mecze Polaków to wczoraj kilka razy pojawiły się na mecz z Kostaryką ale niestety nie udało mi się ich zdobyć.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Michał51
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6670 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 18/02/2006 11:47
ja mam 2 bilety na mecz polska-niemcy do sprzedania i 1 bilet na mecz polski z kostaryką zainteresowanych kupnem biletów prosze pisac na moje gg 6277217


kto nie skacze ten z policji hop hop hop
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 18/02/2006 11:56
Ze względu że kupujący w ostatniej chwili zrezygnował z zakupu biletów na mecz z Niemcami mam je nadal w ofercie. Ale do jutra ponieważ przyjeżdza gościu z Gdańska który ma je łyknąć. Osobiście wolę to sprzedać dla Pogoniarzy;ale tylko dziś. Spisanie umowy z dokumentem jest gwarancją.
Cena za bilet 3 kat(35euro) których mam 2 szt to 150eur.
a za bilet 2kat(60euro) mam jedną sztukę to 200euro.
na kostarykę 3kat(35euro) mam2 sztuki po 120euro.
Tylko poważne oferty z numerem telefonu na gg lub meila [email protected]
Tylko dziś!


Radzio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 18/02/2006 14:10
Znalazłem taką oto stronkę
http://www.worldcupfootballtickets2006.com/default.php?page=Matches.php
Tutaj dopiero windują ceny, ciekawe na jakich zasadach funkcjonują skoro mają wszystkie bilety


Obrazek jpg wstawiony na forum
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 18/02/2006 22:42

  Mario74 napisał:  
Ze względu że kupujący w ostatniej chwili zrezygnował z zakupu biletów na mecz z Niemcami mam je nadal w ofercie. Ale do jutra ponieważ przyjeżdza gościu z Gdańska który ma je łyknąć. Osobiście wolę to sprzedać dla Pogoniarzy;ale tylko dziś. Spisanie umowy z dokumentem jest gwarancją.
Cena za bilet 3 kat(35euro) których mam 2 szt to 150eur.
a za bilet 2kat(60euro) mam jedną sztukę to 200euro.
na kostarykę 3kat(35euro) mam2 sztuki po 120euro.
Tylko poważne oferty z numerem telefonu na gg lub meila [email protected]
Tylko dziś!



Tym razem Niemcy już sprzedane. Została Kostaryka. Natomiast mam dojście do każdego meczu mistrzostw(w tym i Polski) z federacji jednego z państw mniej liczacych się w mistrzostwach. Troszeczkę już zarobiłem;ale wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. oferty biletowe tej federacji nie są drogie; co nie znaczy że bilety u mnie nie będą tanie. każdy wie gdzie ma pisać. specjalnie wziąłem tydzień urlopu aby odpisywać na meile. zapraszam


berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 18/02/2006 23:19

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Mario74 napisał:  
[cytat=Mario74]Ze względu że kupujący w ostatniej chwili zrezygnował z zakupu biletów na mecz z Niemcami mam je nadal w ofercie. Ale do jutra ponieważ przyjeżdza gościu z Gdańska który ma je łyknąć. Osobiście wolę to sprzedać dla Pogoniarzy;ale tylko dziś. Spisanie umowy z dokumentem jest gwarancją.
Cena za bilet 3 kat(35euro) których mam 2 szt to 150eur.
a za bilet 2kat(60euro) mam jedną sztukę to 200euro.

na kostarykę 3kat(35euro) mam2 sztuki po 120euro.
Tylko poważne oferty z numerem telefonu na gg lub meila [email protected]
Tylko dziś!

Tym razem Niemcy już sprzedane. Została Kostaryka. Natomiast mam dojście do każdego meczu mistrzostw(w tym i Polski) z federacji jednego z państw mniej liczacych się w mistrzostwach. [bTroszeczkę już zarobiłem;ale wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. oferty biletowe tej federacji nie są drogie; co nie znaczy że bilety u mnie nie będą tanie. każdy wie gdzie ma pisać. specjalnie wziąłem tydzień urlopu aby odpisywać na meile. zapraszam



2 strony temu pisales, ze masz kupca na Niemcy za 500 euro, a sprzedales za 800.A ja kiedy prosilem Cie zebys sie zamienil Kostaryke na Ekwador, to pisales ze juz sprzedales na Kostaryke...
Nie wiemy juz keidy piszesz prawde, a kiedy nie

http://forum.pogononline.pl/temat.php?did=1&tid=7773&strona=9

Mario74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 366 dni

Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 09/02/2006 19:55
--------------------------------------------------------------------------------
Już dziś mi gościu wciskał w łape 500ojro za bilecik na mecz z Niemcami. Ale ja jeszcze poczekam!



Mario74

Kibic
IP: zapisany

Na forum od 366 dni

Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 10/02/2006 06:52
--------------------------------------------------------------------------------
To sie nazywa być w czepku urodzonym. Z pzpn-u info że mam jeszcze na kostarykę i niemcy. czyli 3xniemcy i 1xkostaryka. wszystkie sprzedaje. dziś spisujęumowę na jeden na niemcy za 800ojro to zostają jeszcze dwa. zainteresowanych zapraszam na gg 7794913 . zasady sprzedaży to oczywiście spisanie umowy i wpłata 50% zaliczki z wynegocjonowanej ceny.



Stary dziś jest sobota i wiesz co się robi w sobotę? baluje! a wiesz co potrzebne do balowania? szmal! Podbij o kostarykę to pomyślę! A bosman piwko buzuje w żyłach i j...ć się chce. Nie wiesz jak to jest działać na procentach.?


AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6818 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 19/02/2006 01:57
Zle odczytalem.Pozdro


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005