Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mundial 2006 a kibice Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 10/02/2006 17:24

  AK napisał:  

  Mario74 napisał:  
Niemcy 2szt o nominale 35euro sprzedam za 350ojro za sztukę.
Niemcy 1szt o nominale 60euro sprzedam za 450 ojro.



Spóść kolego troche z ceny, zapłace kase, kupił bym te 3 bilety ale nie dam za nie prawie 4,500 zł. Zwłaszcza że są to nie najlepsze miejsca. Rozumiem że chcesz zarobić, szukaj, może sie jakis frajer znajdzie.



Wiesz kto to jest FRAJER? Mi się nie pali. Ale jakbyś był troszeczkę kulturalniejszy to bym nawiązał z Tobą kontakt. A umowę można spisać tylko z pełnoletnią osobą; więc jak chcesz pogadać na temat biletów to niech to robi od Ciebie z rodziny ktoś z dowodem osobistym.


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6962 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 10/02/2006 17:28

  Mario74 napisał:  

  AK napisał:  

  Mario74 napisał:  
Niemcy 2szt o nominale 35euro sprzedam za 350ojro za sztukę.
Niemcy 1szt o nominale 60euro sprzedam za 450 ojro.



Spóść kolego troche z ceny, zapłace kase, kupił bym te 3 bilety ale nie dam za nie prawie 4,500 zł. Zwłaszcza że są to nie najlepsze miejsca. Rozumiem że chcesz zarobić, szukaj, może sie jakis frajer znajdzie.



Wiesz kto to jest FRAJER? Mi się nie pali. Ale jakbyś był troszeczkę kulturalniejszy to bym nawiązał z Tobą kontakt. A umowę można spisać tylko z pełnoletnią osobą; więc jak chcesz pogadać na temat biletów to niech to robi od Ciebie z rodziny ktoś z dowodem osobistym.



Spokojnie, wiem że jestem szczyl i mam nieco ponad 15 lat. Za bilety płaci i załatwia mój stary. Ja tylko składam na stronach fifa i pzpn zamowienie na poszczególne mecze. A teraz szukam po aukcjach itp biletów na pozostałe mecze i chętnych do sprzedaży. Sorry może przesadziłem z tym frajerem ale 4.500 zł za 3 nienajlepsze tickety mnie zdziwiło. Jak by co moje gg 8990148.


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6962 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 10/02/2006 17:29
Do Klocek : mam zamiar. Jade na pewno do Hannoveru na mecz z Kostaryką a o pozostałe walcze.


celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 10/02/2006 17:54
tylko glupiec juz sprzedaje bilety kto poczeka grubiej zarobi im blizej mistrzodsstw tym cena bedzie wieksza wiecej desperatow z kasa sie ujawni


berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 10/02/2006 20:18

  celciusz napisał:  
tylko glupiec juz sprzedaje bilety kto poczeka grubiej zarobi im blizej mistrzodsstw tym cena bedzie wieksza wiecej desperatow z kasa sie ujawni



celcjusz masz rację. ale czy byś odmówił jakby dziś ktoś Ci dawał 800 ojro? aukcja allegro nr86228709 Polska-Kostaryka kup teraz 50zł. hahaha ale ktoś sobie jaja robi!

Ostatnio edytowany przez: berety dwa, 10 lutego 2006, 20:26 [1 raz(y)]


celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 10/02/2006 21:54

  Mario74 napisał:  

  celciusz napisał:  
tylko glupiec juz sprzedaje bilety kto poczeka grubiej zarobi im blizej mistrzodsstw tym cena bedzie wieksza wiecej desperatow z kasa sie ujawni



celcjusz masz rację. ale czy byś odmówił jakby dziś ktoś Ci dawał 800 ojro? aukcja allegro nr86228709 Polska-Kostaryka kup teraz 50zł. hahaha ale ktoś sobie jaja robi!



tak po prawdzie ci powiem ze jak bym mial wogle jakies bilety bo nie mam nie mowiac o nadprogramowych to wolalbym oddac kolesiowi po kosztach i pojechac razem na meczyk ale to juz wybor kazdego indywidualnie jedni wola zarobic i tez dobrze ktos musi nie............


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 10/02/2006 23:27
ma ktos moze vlepki na sprzedaz z okazji zblizajacych sie ms ? :)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 10/02/2006 23:40
BILETY...NIEWAŻNE...dzwny temat...:P :):):):)


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6755 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 10/02/2006 23:45
A mnie się takie coś nie podoba... Ludzie z nadzieją czekają na losowanie, modla sie wrecz o to zeby tam byc a tu koleś wygrywa i winduje takie ceny. Jak dla mnie bezczelność. No coz, ten proceder zawsze byl i bedzie, niestety. Dodam tylko ze tych ktorych nie stac bardzo to boli.


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 00:12

  sb napisał:  
A mnie się takie coś nie podoba... Ludzie z nadzieją czekają na losowanie, modla sie wrecz o to zeby tam byc a tu koleś wygrywa i winduje takie ceny. Jak dla mnie bezczelność. No coz, ten proceder zawsze byl i bedzie, niestety. Dodam tylko ze tych ktorych nie stac bardzo to boli.



nikt nie karze kupowac, chcesz to bierzesz, nie to nie, proste. A i tak jedziemy bez biletow :D


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6755 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 00:58
Dla niektorych wazniejsza kasa dla niektorych przezycia.


s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 11:03

  sb napisał:  
A mnie się takie coś nie podoba... Ludzie z nadzieją czekają na losowanie, modla sie wrecz o to zeby tam byc a tu koleś wygrywa i winduje takie ceny. Jak dla mnie bezczelność. No coz, ten proceder zawsze byl i bedzie, niestety. Dodam tylko ze tych ktorych nie stac bardzo to boli.



Też mam takie zdanie. Kiedyś takich nazywano spekulantami i tępiono. Gdyby bilety były losowane tylko wśród tych, którzy rzeczywiście chcą obejrzeć mecz a nie tylko zarobić parę złotych to prawdziwi kibice mieliby większe szanse. Widać ilu losowało tylko po to by się obłowić. Nie uważam, żeby było to fair.
Według mnie FIFA dała ciała bo powinno być tak, że jak wylosowałeś bilety a nie jedziesz to bilet jest nieważny i przechodzi do puli w następnym losowaniu.
A najlepiej by było, żeby nikt od takich cwaniaczków nie kupił biletu i ciekawe co wtedy by zrobili? Ale to niestety nierealne.
Gratulacje dla tych, którzy wylosowali bileciki i jadą na mistrzostwa. Jeszcze będę też próbował.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 13:45

  antyC napisał:  
BILETY...NIEWAŻNE...dzwny temat...:P :):):):)






  Shivan napisał:  

  sb napisał:  
A mnie się takie coś nie podoba... Ludzie z nadzieją czekają na losowanie, modla sie wrecz o to zeby tam byc a tu koleś wygrywa i winduje takie ceny. Jak dla mnie bezczelność. No coz, ten proceder zawsze byl i bedzie, niestety. Dodam tylko ze tych ktorych nie stac bardzo to boli.



nikt nie karze kupowac, chcesz to bierzesz, nie to nie, proste. A i tak jedziemy bez biletow :D




DOKLADNIE ! popieram Shivana,AntyC, chuj z biletami ... wazne zeby byc ... jestem na kazdym meczu (przed stadionem,chyba ze sie uda jakos wkrecic) i atmosfera bedzie 100* lepsza ... telebimy sa od tego by je ogladac ... osobicie mam bilet na Niemcy i bede chyba tylko na tym meczu :)



  KloceK napisał:  
Kupie vlepy z okazji zblizajacych sie ms (najlepiej te co byly gdzies na poczatku tematu vlepy innych ekip ... "First to Fight" itp., jesli znajdzie ktos na allegro prosze o numer (widzialem tylko 80* first to fight) )



"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 15:43

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Przezyc na takim meczu zero. Bedzie to samo co w Anglii. Stado lysych z TVNu i stare dziady, co kaza siadac. Dlatego pierdole soczyscie i sprzedaje bilety



Popieram Cię Vasyl. Od czego są telebimy. Atmosfera to jest tylko na Naszej Pogonce!


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7769 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 16:02
Próbowałem już kupić bilety na Allegro...akcja jest taka, że koleś wystawia bilety na Polska-Niemcy po 200zł na Kup Teraz.
Ale aukcja jest prywatna...i telefon do kolesia. Jak dzownisz to on ci mowi, że wystawione po 200zl zeby sie go nie czapiali, a cena właściwa za bilety 3000zł


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 16:08

  qbajag napisał:  
Próbowałem już kupić bilety na Allegro...akcja jest taka, że koleś wystawia bilety na Polska-Niemcy po 200zł na Kup Teraz.
Ale aukcja jest prywatna...i telefon do kolesia. Jak dzownisz to on ci mowi, że wystawione po 200zl zeby sie go nie czapiali, a cena właściwa za bilety 3000zł



zgłoś to do Allegro to zawieszą mu konto.


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7769 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 16:11

  Mario74 napisał:  

  qbajag napisał:  
Próbowałem już kupić bilety na Allegro...akcja jest taka, że koleś wystawia bilety na Polska-Niemcy po 200zł na Kup Teraz.
Ale aukcja jest prywatna...i telefon do kolesia. Jak dzownisz to on ci mowi, że wystawione po 200zl zeby sie go nie czapiali, a cena właściwa za bilety 3000zł



zgłoś to do Allegro to zawieszą mu konto.



I jaki miałbym z Tego interes...biletów i tak nie dostanę, a koleś wylosował i chce zarobić(jednie pojadą drudzy sprzedadzą i nie ma co z tym walczyć)


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 16:15

  qbajag napisał:  

  Mario74 napisał:  

  qbajag napisał:  
Próbowałem już kupić bilety na Allegro...akcja jest taka, że koleś wystawia bilety na Polska-Niemcy po 200zł na Kup Teraz.
Ale aukcja jest prywatna...i telefon do kolesia. Jak dzownisz to on ci mowi, że wystawione po 200zl zeby sie go nie czapiali, a cena właściwa za bilety 3000zł



zgłoś to do Allegro to zawieszą mu konto.



I jaki miałbym z Tego interes...biletów i tak nie dostanę, a koleś wylosował i chce zarobić(jednie pojadą drudzy sprzedadzą i nie ma co z tym walczyć)



Wiem że nie ma co z tym walczyć. Chodzi tylko o to że na Allegro gra się fair i pisze prawdę -taka zasada. Ile dajesz na maxa za bilet na Niemcy?


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7769 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 16:20
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86361202

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86186280

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86152705

To tylko niektóre...Mario Ja chyba raczej nie będe startował w "licytacjach" na zakup biletów bo po pierwsze u Mnie słabo jednak z kasą, a po drugie tak do końca nie wiem czy w czerwcu będe mógł wyjechać...
Spróbuje jeszcze z FIFA raz wylosować...a jak nie to obejże w domu MŚ.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 11/02/2006 16:51

  qbajag napisał:  
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86361202

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86186280

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86152705

To tylko niektóre...Mario Ja chyba raczej nie będe startował w "licytacjach" na zakup biletów bo po pierwsze u Mnie słabo jednak z kasą, a po drugie tak do końca nie wiem czy w czerwcu będe mógł wyjechać...
Spróbuje jeszcze z FIFA raz wylosować...a jak nie to obejże w domu MŚ.



qbajag ... chuj z biletami jedz na stadion (a reczej przed) i telebimy sa poto by je ogladac .. lepsza atmosfera,piwko wypijesz, naprawde warto

@donw
ja niestety nie mam u kogo mieszkac i bede dojezdzal albo pospie w samochodzie ;) ale i tak ms to ms ... trzeba przebolec :D

Ostatnio edytowany przez: Safe, 11 lutego 2006, 17:50 [1 raz(y)]


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005