Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mundial 2006 a kibice Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Melu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7563 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/03/2006 07:36
dzis w przegladzie sportowym jest reklama ze na stronie www.sporticket.net mozna kupic bilety na mistrzostwa swiata

mam nadzieje ze to nie jakas firma przekret

Pogoniarze jazda na mistrzostwa

pozdro


PS. to musi byc mimo wszystko jakis przekret
BADZ CZUJNY

Ostatnio edytowany przez: Melu, 23 marca 2006, 11:48 [1 raz(y)]


Na Zawsze Z Pogonią
S T A R G A R D
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/03/2006 08:02

  Melu napisał:  
dzis w przegladzie sportowym jest reklama ze na stronie www.sporticket.net mozna kupic bilety na mistrzostwa swiata

mam nadzieje ze to nie jakas firma przekret

Pogoniarze jazda na mistrzostwa

pozdro



Podejrzanie mi to wyglada. Bilety w normalnej cenie. Nawet na Polska - Niemcy za 60 Euro dostepne.... Potrzebne tylko dane jednej osoby tylko wplacaj i .... wysylaj kase do Czech na konto jakiegos goscia... : Domena .net, brak jakichkolwiek informacji o firme.. Nawet maila spowrotem nie odsyla...

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 23 marca 2006, 08:09 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Radzio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/03/2006 09:20
Ta stronka www.sporticket.net to pewnie jedna wielka sciema i te ceny ! nie wierze w ich altruizm :)

Poza tym to wczoraj pokazaly sie po dluzszej przerwie bilety na stronce Fify, jednak na nasze mecze nic nie zauwazylem, oczywiscie rzucili wiekszosc "klasykow", ktore i tak szybko znalazly nabywcow. Jesli ktos ma duuuzo wolnego czasu to moze probowac, moze sie jeszcze uda. Powodzenia :)


Obrazek jpg wstawiony na forum
Wiedeń
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6734 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/03/2006 13:57

  Melu napisał:  
dzis w przegladzie sportowym jest reklama ze na stronie www.sporticket.net mozna kupic bilety na mistrzostwa swiata

mam nadzieje ze to nie jakas firma przekret

Pogoniarze jazda na mistrzostwa

pozdro


PS. to musi byc mimo wszystko jakis przekret
BADZ CZUJNY



To Ludie jak mowicie ??
Mozna wziasc ryzyko ?!
Bo ja juz sam niewiew.... Z BILETAMI W CALEJ EUROPIE JEST JEDEN WIELKI CHAOS !!


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7779 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/03/2006 14:56
Fakt, ze to jest niemozliwoscia zeby ci ludzie mieli bilety i sprzedawali je po normalnych cenach niezaleznie od FIFY. Ale bedzie afera jak ludzie wplaca a firma ktora sie reklamuje szeroko nagle znika... swoja droga mozna by bylo ja jakos sprawdzic?


Obrazek gif wstawiony na forum
Wiedeń
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6734 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/03/2006 18:28

  Jay-J napisał:  
Fakt, ze to jest niemozliwoscia zeby ci ludzie mieli bilety i sprzedawali je po normalnych cenach niezaleznie od FIFY. Ale bedzie afera jak ludzie wplaca a firma ktora sie reklamuje szeroko nagle znika... swoja droga mozna by bylo ja jakos sprawdzic?



Moze ktos zna BIZZ na PRO7 ?!
Tam sie wlasnie takimi rzeczami zajmuja jak strony robia przekrety i to jest chyba co 3 Dni na PRO7
Napisalem do nich i oni sie tym zajma, jak ktos ma PRO7 to w nastenych dniach ogladac, zaczyna sie zawsze ok. 23
Pozdro


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7953 dni

**




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 23/03/2006 19:18

  Randall McMurphy napisał:  
w austriackiej miejscowości Braunau.




leze i kwicze - ale se miejscowosc wybrali hehehe.... :D

... i szkoda ze nie oglosili tego 20 kwietnia haha :)

Ostatnio edytowany przez: U-96, 23 marca 2006, 19:57 [2 raz(y)]


Szlugi, wóda, gołe baby !
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 27/03/2006 22:29
"Zostaw kibica!" - krzyczeli policjanci udający tłum agresywnych kibiców do funkcjonariuszy z oddziału prewencji. Potem obrzucili kolegów w mundurach butelkami i oponami. "Kibole" zostali potraktowani armatkami wodnymi, gumowymi pociskami i siatkowymi zestawami obezwładniającymi. Do akcji wkroczył również bojowy transporter opancerzony. Tak wyglądały wczorajsze ćwiczenia, które zachodniopomorscy policjanci przeprowadzili na lotnisku w Dąbiu. - To przygotowania do zbliżających się mistrzostw świata w piłce nożnej - mówi Daniel Rak z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji. - Podczas rozgrywek spodziewamy się w naszym województwie wzmożonego ruchu kibiców. Zarówno tych, którzy będą w Szczecinie nocować, jak i tych, którzy będą przejeżdżać przez nasze województwo do Niemiec. Musimy być na to przygotowani.

Obrazek jpg wstawiony na forum


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 27/03/2006 22:39

  Ultras_Rapid napisał:  

  Melu napisał:  
dzis w przegladzie sportowym jest reklama ze na stronie www.sporticket.net mozna kupic bilety na mistrzostwa swiata

mam nadzieje ze to nie jakas firma przekret

Pogoniarze jazda na mistrzostwa

pozdro


PS. to musi byc mimo wszystko jakis przekret
BADZ CZUJNY



To Ludie jak mowicie ??
Mozna wziasc ryzyko ?!
Bo ja juz sam niewiew.... Z BILETAMI W CALEJ EUROPIE JEST JEDEN WIELKI CHAOS !!



Kupisz goscia nie zauwazysz a bilet dostaniesz ... szkoda ze podrobiony .. : /


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Wiedeń
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6734 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 28/03/2006 12:27

  KloceK napisał:  
[cytat=Ultras_Rapid][cytat=Melu]dzis w przegladzie sportowym jest reklama ze na stronie www.sporticket.net mozna kupic bilety na mistrzostwa swiata

mam nadzieje ze to nie jakas firma przekret

Pogoniarze jazda na mistrzostwa

pozdro


PS. to musi byc mimo wszystko jakis przekret
BADZ CZUJNY



Kupiles ??

------
widze ze grasz w cs-a.
Zapraszam na www.kmf-fightclub.at.tt


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 28/03/2006 14:24

  Ultras_Rapid napisał:  

  KloceK napisał:  
[cytat=Ultras_Rapid][cytat=Melu]dzis w przegladzie sportowym jest reklama ze na stronie www.sporticket.net mozna kupic bilety na mistrzostwa swiata

mam nadzieje ze to nie jakas firma przekret

Pogoniarze jazda na mistrzostwa

pozdro


PS. to musi byc mimo wszystko jakis przekret
BADZ CZUJNY



Kupiles ??

------
widze ze grasz w cs-a.
Zapraszam na www.kmf-fightclub.at.tt



nie nie kupilem ale wiem ... bilety mam.

W CSa gra 1.6 Steam bez zadnych cs:s czy cs:cz .. zwykly CS 1.6, ladna stornka ja zazapraszam w takim razie na www.cpnclan.pl - nowy klan (SafewaY - ja) moja przeszlosc prezentuje sie dosc dobrze ESL top10 CB top10 itp. ;)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7825 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 28/03/2006 21:29

  KloceK napisał:  

  Ultras_Rapid napisał:  

  KloceK napisał:  
[cytat=Ultras_Rapid][cytat=Melu]dzis w przegladzie sportowym jest reklama ze na stronie www.sporticket.net mozna kupic bilety na mistrzostwa swiata

mam nadzieje ze to nie jakas firma przekret

Pogoniarze jazda na mistrzostwa

pozdro


PS. to musi byc mimo wszystko jakis przekret
BADZ CZUJNY



Kupiles ??

------
widze ze grasz w cs-a.
Zapraszam na www.kmf-fightclub.at.tt



nie nie kupilem ale wiem ... bilety mam.

W CSa gra 1.6 Steam bez zadnych cs:s czy cs:cz .. zwykly CS 1.6, ladna stornka ja zazapraszam w takim razie na www.cpnclan.pl - nowy klan (SafewaY - ja) moja przeszlosc prezentuje sie dosc dobrze ESL top10 CB top10 itp. ;)


Sorry za off topa ale drogi kolego ile grasz w ta gre?
Ja od pierwszych bet do poczatkow 1.6. Jakos o Tobie nigdy nie slyszalem o tym klanie tez. Top10 ESL? Pfff, Top10 CB? A kto tam teraz gra? Hahahah skoro wszystkie porzadne klany nie graja juz w ta gre, bo przez bande dzieciakow walacych na haxach ta gra stracila urok. Btw, jestes zajebiscie skromny ale Ci powiem ze Twoja przeszlosc/przyszlosc skonczy sie na pierwszym lepszym LAN-ie, to nie to samo co marne hlg.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Wiedeń
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6734 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 28/03/2006 22:11

  Skarbnik napisał:  

  KloceK napisał:  

  Ultras_Rapid napisał:  

  KloceK napisał:  
[cytat=Ultras_Rapid][cytat=Melu]dzis w przegladzie sportowym jest reklama ze na stronie www.sporticket.net mozna kupic bilety na mistrzostwa swiata

mam nadzieje ze to nie jakas firma przekret

Pogoniarze jazda na mistrzostwa

pozdro


PS. to musi byc mimo wszystko jakis przekret
BADZ CZUJNY



Kupiles ??

------
widze ze grasz w cs-a.
Zapraszam na www.kmf-fightclub.at.tt



nie nie kupilem ale wiem ... bilety mam.

W CSa gra 1.6 Steam bez zadnych cs:s czy cs:cz .. zwykly CS 1.6, ladna stornka ja zazapraszam w takim razie na www.cpnclan.pl - nowy klan (SafewaY - ja) moja przeszlosc prezentuje sie dosc dobrze ESL top10 CB top10 itp. ;)


Sorry za off topa ale drogi kolego ile grasz w ta gre?
Ja od pierwszych bet do poczatkow 1.6. Jakos o Tobie nigdy nie slyszalem o tym klanie tez. Top10 ESL? Pfff, Top10 CB? A kto tam teraz gra? Hahahah skoro wszystkie porzadne klany nie graja juz w ta gre, bo przez bande dzieciakow walacych na haxach ta gra stracila urok. Btw, jestes zajebiscie skromny ale Ci powiem ze Twoja przeszlosc/przyszlosc skonczy sie na pierwszym lepszym LAN-ie, to nie to samo co marne hlg.



uuuu silne slowa...
Ja jestem w dwoch clanach, ale to jest FUNCLAN, tzn. mamy wary ale niegramy w lidze...
moze sie kiedys omowimy na gierke, mysle ze "troskliwe misie" wszyscy znaja...
moj(e) nicky w cs.

KMF| A.C.A.B [PL]
aoy.at | A.C.A.B [PL]

to jest moje gg : 88 45 68


skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7825 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 28/03/2006 22:44
[SPEC], [NK], <SAS>, Vandals, SA.
Z tych dla mnie wazniejszych, jesli chcesz podyskutowac o grze, dawaj do hyde parku.
Skasowac post.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 13/04/2006 11:24
``Niemieccy neonaziści zamierzają wykorzystać mundial do promowania swojej ideologii. Okazją do wygłaszania antysemickich manifestów mają być dla nich między innymi mecze reprezentacji Polski i Iranu – pisze Gazeta Wyborcza, która powpołuje się na brytyjski dziennik "Guardian".

NPD, partia prawicowych ekstremistów, planuje na 21 czerwca marsz ulicami Lipska, w którym tego dnia odbędzie się mecz grupy D Iran - Angola. NPD zamierza także demonstrować w czasie meczów reprezentacji Polski, a portugalscy prawicowcy - 11 czerwca w Kolonii, w czasie meczu Angola - Portugalia.

Antynazistowskie organizacje apelują do organizatorów mundialu o zbadanie tego zagrożenia. Jedną z propozycji jest wykorzystanie monitoringu na stadionach do wyszukiwania faszystowskich transparentów i przyśpiewek. ``


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 13/04/2006 12:41

  Randall McMurphy napisał:  
``Niemieccy neonaziści zamierzają wykorzystać mundial do promowania swojej ideologii. Okazją do wygłaszania antysemickich manifestów mają być dla nich między innymi mecze reprezentacji Polski i Iranu – pisze Gazeta Wyborcza, która powpołuje się na brytyjski dziennik "Guardian".

NPD, partia prawicowych ekstremistów, planuje na 21 czerwca marsz ulicami Lipska, w którym tego dnia odbędzie się mecz grupy D Iran - Angola. NPD zamierza także demonstrować w czasie meczów reprezentacji Polski, a portugalscy prawicowcy - 11 czerwca w Kolonii, w czasie meczu Angola - Portugalia.

Antynazistowskie organizacje apelują do organizatorów mundialu o zbadanie tego zagrożenia. Jedną z propozycji jest wykorzystanie monitoringu na stadionach do wyszukiwania faszystowskich transparentów i przyśpiewek. ``



He he od jakiegoś czasu czytam podobne artykuły i jedno mnie zastanawia czy oni wszyscy zdają sobie sprawe co to znaczy wielka grupa pijanych, gotowych na wszystko Polaków :D przejmują się jakimiś neonazistami a problem może nadciągnąć prosto z takiego ciekawego kraju leżącego miedzy Odrą i Bugiem gdzie jak naród wypije to ma cholerną wręcz ułańską fantazje :D


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6820 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/04/2006 01:13
czym bedziedzie podrozowac do Niemiec (bus , pociag,samolot)?.I jaka jest cena jesli sie ktos orientuje do Dortmundu z wyzej wymienionych srodkow transportu?


Obrazek gif wstawiony na forum
Michał51
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6670 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/04/2006 15:28

  Zbylu napisał:  
czym bedziedzie podrozowac do Niemiec (bus , pociag,samolot)?.I jaka jest cena jesli sie ktos orientuje do Dortmundu z wyzej wymienionych srodkow transportu?



z tego co wiem to busem sie bardziej opłaca jechać bo bus do Dortmundu w jedna strone kosztuje 60-70euro.


kto nie skacze ten z policji hop hop hop
zakoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6825 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/04/2006 20:51

  Zbylu napisał:  
czym bedziedzie podrozowac do Niemiec (bus , pociag,samolot)?.I jaka jest cena jesli sie ktos orientuje do Dortmundu z wyzej wymienionych srodkow transportu?



ty nie kombinuj z busami tylko obczajaj te pociagi i cisniemy :D


If you continue to burn up d herbs, we gonna burn down d cane fields...
Adriano
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7490 dni




Odp: Mundial 2006 a kibice Pogoni - 17/04/2006 22:37
z tego co widze to bardziej opłaca się jechać pociagiem niż busem.. no ale i tka bezkonkurencyjny jest samochod.. bo zaplacisz o połowe taniej.. no ale trzeba go jeszcze miec..
pociąg w obie strony jak informuje intercity 400 zł ..choc podejzewam ze z przesiadkami jakimis mozna dojechac za 250-300 zł ...natomiast samochod to koszt przy 4 osobach 400 zł w obie strony czyli łatwo wyliczyc ze jedna placi 100 zł ...do Dortmundu jest 630 km


"To że nie mam dresu jest powodem wielkiego stresu mojego superego..."

"Pijmy piwo, jedzmy Śledzie, będziem silni jak niedźwiedzie"

"Życie jest bardzo niebezpiecznym zajęciem. Śmiertelność sięga stu procent"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005