Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Przystanek PRACA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Przystanek PRACA - 05/03/2009 22:58
WUP
Ogólnie są, tylko teraz jakoś brak :o


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 05/03/2009 23:18
na wup.pl chyba jakas modernizacja strony. Pewnie niedlugo znów pojawią się ogłoszenia.

EDIT:
www.Targipracy.Gazeta.pl
www.praca.gratka.pl
www.praca.wp.pl
www.praca.onet.pl
www.jobpilot.pl

Ostatnio edytowany przez: eM, 5 marca 2009, 23:30 [1 raz(y)]


3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7482 dni




Odp: Przystanek PRACA - 23/03/2009 16:23
Pracował ktoś na stacji paliw? Słyszałem ze praca zmianowa po 12 godz. Mam pytanie do osób które pracowały lub pracują ... czy da się tą prace połączyć ze studiami , najlepiej dziennym? Może ktoś ma forum ma namiary na stację gdzie szukają osób do pracy ?


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7066 dni




Odp: Przystanek PRACA - 23/03/2009 16:43

  3l3m3nt napisał:  
Pracował ktoś na stacji paliw? Słyszałem ze praca zmianowa po 12 godz. Mam pytanie do osób które pracowały lub pracują ... czy da się tą prace połączyć ze studiami , najlepiej dziennym? Może ktoś ma forum ma namiary na stację gdzie szukają osób do pracy ?



Da radę połączyć . ZObacz na infoludku - widziałem ostatnio, że szukają na Ku Słońcu na Shella/ Bp

Edit. Zatrudnię pracownika na stanowisku sprzedawca, na stacji paliw .
Oferty proszę skladać na stacji Shell ul. Gdańska 10 Szczecin

Edit 2. POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW OBSŁUGI KLIENTA I PODJAZDU

nadawca: SHELL stacja paliw
e-mail: [email protected]

Ostatnio edytowany przez: Mlody_86, 23 marca 2009, 19:04 [2 raz(y)]


MKS !
Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Przystanek PRACA - 24/03/2009 18:15
chce zalozyc dzialalnosc gospodarcza. Bedzie to moja pierwsza dzialnosc w zyciu. I chodzi o to ze slyszalem ze mozna wyciagnac od Uni 40 tys zl na rozruch. Warunek jest, ze firma musi dzialac przynajmniej dwa lata. No i oczywiscie po zlozeniu wniosku wybieraja najlepsze biznes plany. I pytanie do was czy ktos slyszal cos o tej dotacji na pierwsza dzialanosc gospodarcza? Jak tak to prosze pisac na prv albo odpisac na forum. Pozdrawiam


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Przystanek PRACA - 24/03/2009 19:43

  Mlody_86 napisał:  

  3l3m3nt napisał:  
Pracował ktoś na stacji paliw? Słyszałem ze praca zmianowa po 12 godz. Mam pytanie do osób które pracowały lub pracują ... czy da się tą prace połączyć ze studiami , najlepiej dziennym? Może ktoś ma forum ma namiary na stację gdzie szukają osób do pracy ?



Da radę połączyć . ZObacz na infoludku - widziałem ostatnio, że szukają na Ku Słońcu na Shella/ Bp

Edit. Zatrudnię pracownika na stanowisku sprzedawca, na stacji paliw .
Oferty proszę skladać na stacji Shell ul. Gdańska 10 Szczecin

Edit 2. POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW OBSŁUGI KLIENTA I PODJAZDU

nadawca: SHELL stacja paliw
e-mail: [email protected]



Na pół etatu poszukują pracownika na stacji statoil na ku słońcu ( była stacja Geant ze szlabanami). Jakiś czas temu pracowałem tam dokładnie rok. Atmosfera fajna praca luźna no i kierownik jest "zagorzałym" kibicem :) Na pół etatu razem z premią wyciągniesz - zależnie od miesięcznego utargu - 700 do 950 zł. bynajmniej ja tak tam zarabiałem pracując na pół etatu. Do tego wpadały napiwki od niemców, których jest tam sporo:) Pracę łączyłem z dziennymi studiami. Kierownik wyrozumiały i da się z nim dogadać, nawet jeśli chodzi o wyjazdy:). Stacja czynna jest od 6.30 do 21.30 i pracuje się na zmiany. raz dłuższe raz krótsze. to jest też właśnie zależne od twoich godzin zajęć na uczelni.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Przystanek PRACA - 24/03/2009 21:53

  Bolo napisał:  
chce zalozyc dzialalnosc gospodarcza. Bedzie to moja pierwsza dzialnosc w zyciu. I chodzi o to ze slyszalem ze mozna wyciagnac od Uni 40 tys zl na rozruch. Warunek jest, ze firma musi dzialac przynajmniej dwa lata. No i oczywiscie po zlozeniu wniosku wybieraja najlepsze biznes plany. I pytanie do was czy ktos slyszal cos o tej dotacji na pierwsza dzialanosc gospodarcza? Jak tak to prosze pisac na prv albo odpisac na forum. Pozdrawiam



Wiem, że można dostać na rozruch koło 13-17 tyś. Dodatkowo podstawowym warunkiem jest bycie zarejestrowanym jako bezrobotnym. Najlepiej jak pójdziesz do Powiatowego Urzędu Pracy, spytaj się o takie dofinansowanie do własnej działalności, powinni Cie skierować do osoby, która teoretycznie powinna Ci "coś" powiedzieć(przynajmniej tak było w moim przypadku w PUPie w Pruszkowie, jak będzie w Sz-nie to nie wiem)

Ps.Mój kolega z rok temu się na Nią załapał a teraz kolejny, który aplikuję to robi to od 3 miesięcy i nic nie jest w stanie zrobić(albo On taki nierozgarnięty), bo zawiesili przyjmowanie wniosków.

Pozdrawiam


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Przystanek PRACA - 24/03/2009 22:27
Zapoznaj się ze stronami :

http://www.mojbiznes.univ.szczecin.pl/

http://paszport.zarr.com.pl/

no i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości http://www.inkubatory.pl/


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: Przystanek PRACA - 25/03/2009 17:55

  Bolo napisał:  
chce zalozyc dzialalnosc gospodarcza. Bedzie to moja pierwsza dzialnosc w zyciu. I chodzi o to ze slyszalem ze mozna wyciagnac od Uni 40 tys zl na rozruch. Warunek jest, ze firma musi dzialac przynajmniej dwa lata. No i oczywiscie po zlozeniu wniosku wybieraja najlepsze biznes plany. I pytanie do was czy ktos slyszal cos o tej dotacji na pierwsza dzialanosc gospodarcza? Jak tak to prosze pisac na prv albo odpisac na forum. Pozdrawiam




Sam staralem sie o dotacje z Urzedu Pracy (18.500zł na obecna chwile - 600% sredniej krajowej), ale dostalem odpowiedz negatywna, bo nie mam doswiadczenia w prowadzeniu dzialalnosci w tym kierunku (Uslugi Transportowe). Tylko jak ja kurwa mialem zdobyc doswiadczenie w prowadzeniu dzialalnosci, jak 21 rok zycia skonczylem 3 miechy temu... A swoja firme, mozna zalozyc dopiero po ukonczeniu 21 lat... Zjebane łby pracuja w tym urzedzie i wydaje mi sie, ze to taka akcja z tym rozdawaniem tych pieniedzy, ze ich glownym celem jest aby jak najmniej osob dostalo ta kase... Biznes plan mialem zrobiony profesjonalnie, mialem dokumenty na to, ze bede mial od razu stałe zlecenia od pewnej firmy a i tak znalezli sobie jakis "haczyk" :/ podejrzewam, ze te dotacje to dostaja kuzyni, bratankowie, szwagrowie i inne kurwa tesciowe tych pajacow z urzedu... Ogolnie nie liczcie, ze Rząd Wam w czymś pomoże... :) a tym bardziej, ze dostaniecie od Nich jakas kase... Pozdro


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

****




Odp: Przystanek PRACA - 25/03/2009 19:55

  A. Strzelba napisał:  

  Bolo napisał:  
chce zalozyc dzialalnosc gospodarcza. Bedzie to moja pierwsza dzialnosc w zyciu. I chodzi o to ze slyszalem ze mozna wyciagnac od Uni 40 tys zl na rozruch. Warunek jest, ze firma musi dzialac przynajmniej dwa lata. No i oczywiscie po zlozeniu wniosku wybieraja najlepsze biznes plany. I pytanie do was czy ktos slyszal cos o tej dotacji na pierwsza dzialanosc gospodarcza? Jak tak to prosze pisac na prv albo odpisac na forum. Pozdrawiam




Sam staralem sie o dotacje z Urzedu Pracy (18.500zł na obecna chwile - 600% sredniej krajowej), ale dostalem odpowiedz negatywna, bo nie mam doswiadczenia w prowadzeniu dzialalnosci w tym kierunku (Uslugi Transportowe). Tylko jak ja kurwa mialem zdobyc doswiadczenie w prowadzeniu dzialalnosci, jak 21 rok zycia skonczylem 3 miechy temu... A swoja firme, mozna zalozyc dopiero po ukonczeniu 21 lat... Zjebane łby pracuja w tym urzedzie i wydaje mi sie, ze to taka akcja z tym rozdawaniem tych pieniedzy, ze ich glownym celem jest aby jak najmniej osob dostalo ta kase... Biznes plan mialem zrobiony profesjonalnie, mialem dokumenty na to, ze bede mial od razu stałe zlecenia od pewnej firmy a i tak znalezli sobie jakis "haczyk" :/ podejrzewam, ze te dotacje to dostaja kuzyni, bratankowie, szwagrowie i inne kurwa tesciowe tych pajacow z urzedu... Ogolnie nie liczcie, ze Rząd Wam w czymś pomoże... :) a tym bardziej, ze dostaniecie od Nich jakas kase... Pozdro



kiedy starałeś się o dotacje?? teraz to co było to 13 marca czas na zgłoszenie wniosków czy wcześniej??


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

****




Odp: Przystanek PRACA - 25/03/2009 20:04
a tak w ogóle to co wcześniej ktoś pytał o wysokość dotacji - z Powiatowego Urzędu Pracy można wyciągnąć 18500 ok czyli 600 % średniej krajowej. Trzeba być bezrobotnym zarejestrowanym w urzędzie.
Natomiast w Wojewódzkim Urzędzie Pracy jest do 40 tysięcy - nie trzeba być bezrobotnym - w tym przypadku o kasę trudniej - gdyż nie tyle sprawdzają czy spełniane są wszelkie wymogi itp - ale bardziej jest to konkurencja wniosków wg opinii komisji na te najlepsze


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Aleksandra
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7277 dni




Odp: Przystanek PRACA - 25/03/2009 20:23
Jest w Szczecinie fundacja PADFIS, ktora zajmuje sie przeszkoleniem i przyznaniem 10 kobietom dofinansowania w kwocie 30 tysiecy. W tym przypadku nie trzeba byc zarejestrowanym jako bezrobotny, wystarczy status absolwenta. Taka mala wiadomosc dla Pan. Na stronie wup.pl jest lista instytucji, ktore tez przyznaja dofinansowanie i jest to o tyle lepsze, ze wlasnie nie trzeba byc zarejestrowanym, jako bezrobotny. No i ewentualne przyznanie jest monitorowane przez rok, zeby pieniazki nie rozplynely sie, gdzie nie powinny. Minus to koszty zalozenia samej firmy w razie nie otrzymania pieniedzy. Bolo odezwij sie do mnie na gadu, tez jestem w trakcie oczekiwania na decyzje.


A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: Przystanek PRACA - 26/03/2009 11:10

  Kasztaniak napisał:  


kiedy starałeś się o dotacje?? teraz to co było to 13 marca czas na zgłoszenie wniosków czy wcześniej??


Tak, w poniedzialek dostalem odpowiedz... Pozdrowienia z Podjuch ;) B.


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

****




Odp: Przystanek PRACA - 27/03/2009 18:22
pozdro pozdro
dzięki


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5689 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 12/04/2009 18:58
Rekrutacja na stanowisko Młodszy Farciarz ;)
robota dobra ;) ciekawe czy ktoś z forumowiczów się załapie


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7482 dni




Odp: Przystanek PRACA - 21/04/2009 09:27
Orientuje się ktoś ile płacą na shellu na stanowisku obsługi klientów i jaki obowiązuje u nich system zmianowy??


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7062 dni




Odp: Przystanek PRACA - 01/05/2009 12:15
ktos cos powie mi na temat pracy w Polcargo??


Mt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5961 dni




Odp: Przystanek PRACA - 01/05/2009 13:47

  3l3m3nt napisał:  
Orientuje się ktoś ile płacą na shellu na stanowisku obsługi klientów i jaki obowiązuje u nich system zmianowy??



przylaczam sie do pytania


'na pierwszym planie zaufanie,szczerośc,prawda, wysoko garda dla frajerów jazda!'
Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Przystanek PRACA - 01/05/2009 15:19
Szukam pracy za granicą tak na 2 miesiące (czerwiec-lipiec). Był ktoś z was na takiej wyprawie? Jeśli tak to gdzie szukaliście zatrudnienia?
czas goni a ofert nie za wiele...


Mt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5961 dni




Odp: Przystanek PRACA - 02/05/2009 15:34
wiecie moze czy na stacjach paliw jest wymagane jakies minimm jesli chodzi o wiek??


'na pierwszym planie zaufanie,szczerośc,prawda, wysoko garda dla frajerów jazda!'
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005