Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Przystanek PRACA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
muuzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6628 dni




Odp: Przystanek PRACA - 12/06/2006 19:51

  spagetti napisał:  

j a chcialby objac textylia domowe czyli poduszki czyli lajt(palarnia itp) to zapraszam na priv l;ub gg:)



Spagetti, jeśli ta propozycja była dla mnie do byłbym bardzo chętny, napisz mi jak możesz jakieś więcej info na [email protected], z góry wielkie dzięki

w ogóle wszystkim dzięki za pomoc


KPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6874 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 12/06/2006 20:09
Poszukuje pracownika do warsztatu samochodowego na stanowiska:
-blacharz
-lakiernik
-mechanik samochodowy

Dobre zarobki.
Wiecej informacji- GG w profilu
- [email protected]


Aleksandra
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7277 dni




Odp: Przystanek PRACA - 12/06/2006 20:43
Ma ktoś ogłoszenia z nad morza? Pobierowo, Rewal, Międzyzdroje.. Infoludka już przerobiłam i brak mi pomysłów.


henieq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7783 dni




Odp: Przystanek PRACA - 12/06/2006 20:53
znajomy będący szefem ochrony w sklepach cropp i reserved dosłowni pół godziny temu mówił mi o tym ze szuka kogoś do pracy... wiecej info gg w profilu


na dobre i na złe
Obrazek gif wstawiony na forum
skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7784 dni




Odp: Przystanek PRACA - 02/07/2006 23:08
Jakby ktos mial jakis cynk na temat wolnego stanowiska w pracy, pisac tutaj a odezwe sie na pewno.
Szczegolnych wymagan nie mam :>


Obrazek jpg wstawiony na forum
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7066 dni




Odp: Przystanek PRACA - 03/07/2006 00:28
Powiuem tak:
Dzis z kolesiem pojechalismy w ciemno do Londynu, mamy mieszkanko na 4 dni zapewnione, dzis podczas wieczornego spaczerku po oklicy, zaczelismy zagajac do ludzi ( w tym do 1 Polki) i...... mam 4 prpozycje pracy, w ciagu 40 min. Jak ktos potrafi to mu sie udaje. Jutro idziemy na rozmowy i zobaczymy coz tego wyjdzie, mysle ze w ciagu tych 4 dni robota i mieszkanko bedzie zallatwione.
Pozdro z Londynu :D


MKS !
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Przystanek PRACA - 03/07/2006 10:22

  Mlody_86 napisał:  
Powiuem tak:
Dzis z kolesiem pojechalismy w ciemno do Londynu, mamy mieszkanko na 4 dni zapewnione, dzis podczas wieczornego spaczerku po oklicy, zaczelismy zagajac do ludzi ( w tym do 1 Polki) i...... mam 4 prpozycje pracy, w ciagu 40 min. Jak ktos potrafi to mu sie udaje. Jutro idziemy na rozmowy i zobaczymy coz tego wyjdzie, mysle ze w ciagu tych 4 dni robota i mieszkanko bedzie zallatwione.
Pozdro z Londynu :D



daj znac jak sie sytuacja rozwinie - sam jestem ciekaw - w kazdym razie powodzenia :) !

VasyL - czyzby zazdrosc :> ?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Zbyszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7000 dni




Odp: Przystanek PRACA - 03/07/2006 17:55

  Cytat:  
Castilia(1-07-2006 19:04)Mam pytanie, czy interesowalaby Cie prpozycja pracy jako reporter
na zywo ze stadionu. Sam wybierasz druzyne ktora bedziesz sledzil.
Za kazdy mecz placimy 40 funtow brytyjskich. Chodzi o to, ze nasza
firma pomaga zagranicznym bukmacherom w opracowaniu kursow poprzez
sprawozdania meczow na zywo ze stadionu. Potrzebna jest sredniozaawansowana
znajomosc jezyka angielskiego. Jesli wyrazasz zainteresowanie napisz
na adres: [email protected] a wyslemy szczegolowe informacje.
Pozdrawiam



Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni




Odp: Przystanek PRACA - 03/07/2006 18:04

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Mlody_86 napisał:  
Powiuem tak:
Dzis z kolesiem pojechalismy w ciemno do Londynu, mamy mieszkanko na 4 dni zapewnione, dzis podczas wieczornego spaczerku po oklicy, zaczelismy zagajac do ludzi ( w tym do 1 Polki) i...... mam 4 prpozycje pracy, w ciagu 40 min. Jak ktos potrafi to mu sie udaje. Jutro idziemy na rozmowy i zobaczymy coz tego wyjdzie, mysle ze w ciagu tych 4 dni robota i mieszkanko bedzie zallatwione.
Pozdro z Londynu :D



Zebys sie nie przeliczyl.




hehe dokladnie,..pamietaj ze robote moze dostaniesz ale jak bedzie to robota u polaka to chujowo;]
lepiej jak trafisz gdzies do anglika wtedy bedzie wieksza szansa na cos normalnego za godziwe pieniadze.
powodzenia.


Pogon & Legia
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Przystanek PRACA - 03/07/2006 23:52

  drops_ona napisał:  
Ma ktoś ogłoszenia z nad morza? Pobierowo, Rewal, Międzyzdroje.. Infoludka już przerobiłam i brak mi pomysłów.



Nad morzem jest pelno pracy nie wiem jakie sa stawki u innych ale JA nie narzekam;) Tylko ze jezeli chce sie pracowac nad morzem to trzeba sie pakowac w busa albo autko i pojedzic troche i sie popytac a napewno cos sie znajdzie czy przy sprzedaży jakich pierdolek czy w gastronomi, ewentualnie osrodkach czasowych.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Przystanek PRACA - 04/07/2006 00:00

  Steryd napisał:  
Wspolczuje mlodym ludziom pracujacym za marne grosze nad morzem :(



Z tym to bym sie wstrzymal bo nie zawsze jest tak zle. Znam przypadki ze ludzie robili za 600 zl ( jedzenie i spanie mieli zapewnione) a byli np. z Wroclawia czy Walbrzycha,ale sa tez takie prace gdzie spokojnie mozna wyciagnac 1500-2000 zl za m-ce. Wszystko zalezne u kogo sie pracuje bo sa wiesniaki ktorzy wykorzystuja innych ale sa tez normalni pracodawcy. JA tam lubie pracowac nad morzem..sloneczko, plaza...piknee turystki;)


Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7066 dni




Odp: Przystanek PRACA - 04/07/2006 11:58

  Irriducibili napisał:  

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Mlody_86 napisał:  
Powiuem tak:
Dzis z kolesiem pojechalismy w ciemno do Londynu, mamy mieszkanko na 4 dni zapewnione, dzis podczas wieczornego spaczerku po oklicy, zaczelismy zagajac do ludzi ( w tym do 1 Polki) i...... mam 4 prpozycje pracy, w ciagu 40 min. Jak ktos potrafi to mu sie udaje. Jutro idziemy na rozmowy i zobaczymy coz tego wyjdzie, mysle ze w ciagu tych 4 dni robota i mieszkanko bedzie zallatwione.
Pozdro z Londynu :D



Zebys sie nie przeliczyl.




hehe dokladnie,..pamietaj ze robote moze dostaniesz ale jak bedzie to robota u polaka to chujowo;]
lepiej jak trafisz gdzies do anglika wtedy bedzie wieksza szansa na cos normalnego za godziwe pieniadze.
powodzenia.


Racja chlopaki, z byt wczesny entuzjazm sie mi udzielil.
U polaka nie ma co pracowac, bo tylkow chuja zobi, kasy nie da i czesc.
Mieszkam na Wschodnim Londynie, gdzie jest ( odziwo) duzo i chetnie pomagajcych polakow
.
Ale i tak za robota trzeba jechac ponad godzine do centrum, na razie ejstem dobrej mysli, co ma byc to bedzie. W pubach czy klubach nocnych mozna sie jeszcze zalapc, wiec smigam po kolejne cv i na miasto ruszam, powodzenia zyczcie :)


MKS !
Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni




Odp: Przystanek PRACA - 04/07/2006 17:58
Racja chlopaki, z byt wczesny entuzjazm sie mi udzielil.
U polaka nie ma co pracowac, bo tylkow chuja zobi, kasy nie da i czesc.
Mieszkam na Wschodnim Londynie, gdzie jest ( odziwo) duzo i chetnie pomagajcych polakow
.
Ale i tak za robota trzeba jechac ponad godzine do centrum, na razie ejstem dobrej mysli, co ma byc to bedzie. W pubach czy klubach nocnych mozna sie jeszcze zalapc, wiec smigam po kolejne cv i na miasto ruszam, powodzenia zyczcie :)[/cytat]

a w jakiej dzielnicy mieszkasz??? pytam z ciekawosci bo tez mieszkalem troche ponad 5 mies we wschodniej czesci tej metropoli.


Pogon & Legia
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 04/07/2006 20:36

  Emigrant napisał:  

  Steryd napisał:  
Wspolczuje mlodym ludziom pracujacym za marne grosze nad morzem :(



Z tym to bym sie wstrzymal bo nie zawsze jest tak zle. Znam przypadki ze ludzie robili za 600 zl ( jedzenie i spanie mieli zapewnione) a byli np. z Wroclawia czy Walbrzycha,ale sa tez takie prace gdzie spokojnie mozna wyciagnac 1500-2000 zl za m-ce. Wszystko zalezne u kogo sie pracuje bo sa wiesniaki ktorzy wykorzystuja innych ale sa tez normalni pracodawcy. JA tam lubie pracowac nad morzem..sloneczko, plaza...piknee turystki;)



Nie to zebym sie czepial, ale cytujesz moja wypowiedz z roku 2004 :)
Do zobaczenia w Marianowie, jesli bedziesz :)


1948
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Przystanek PRACA - 04/07/2006 22:11
co moge powiedziec o sytuacji w Dublinie - Polakow pelno - w czerwcu lipcu przyjechalo ma przyjechac 200 000 Polakow. Naprawde duzo - o niecale 100k wiecej niz w ostatnie wakacje. W centrum az sie "roi" od rodakow. Nawet u mnie (Clondalkin 1h od centrum) jest nas sporo. W hotelu w ktorym pracuje kolezanka skladane jest ok 5-8 CV dziennie. Przez 2tyg uzbieral sie niezlej grubosci segregator. W tym momencie odradzalbym przyjazd tutaj w ciemno, naprawde jezeli ktos ma mozliwosc niech poczeka do pazdziernika, wtedy bedzie fala zgonow i nieszczesc wsrod studentow - masa ich wyjedzie zrywajac przy tym kontrakty etc pozdrawiam


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Przystanek PRACA - 05/07/2006 12:20

  "Glos Szczecinski 5/7/6" napisał:  


Jest więcej pracy, ale chętnych brak

Sytuacja na rynku pracy w naszym województwie sięgnęła szczytów absurdu. Mamy ponad 150 tysięcy zarejestrowanych bezrobotnych, mnóstwo ofert pracy, a chętnych... nie ma.

Dyrektorzy pośredniaków bezradnie rozkładają ręce. Ich zdaniem, tylko znaczące podwyżki płac mogą zlikwidować to absurdalne zjawisko. - Niewielu jest chętnych do pracy za 800-1000 złotych. No chyba, że euro - mówią.

20 tysięcy mniej niż rok temu

150 tysięcy 608 - tyle osób figurowało na początku czerwca w rejestrach PUP-ów. To o 9 tysięcy osób mniej, niż w maju (159 693) i o ponad 20 tysięcy, aniżeli rok temu. Zaledwie 15,3 procent bezrobotnych ma prawo do zasiłku.

Najwięcej bezrobotnych ubyło w Świnoujściu oraz w powiatach: kamieńskim, choszczeńskim, kołobrzeskim, świdwińskim, wałeckim i gryfickim. Najwolniej bezrobocie spada w Szczecinie i powiatach: pyrzyckim, stargardzkim, drawskim i goleniowskim. Biegunem bezrobocia jest wciąż Pojezierze Drawskie. Niewiele lepsza sytuacja panuje na wschodzie i południu województwa.

Brakuje fachowców

Na rynku pracy dramatycznie brakuje fachowców. Pracodawcy bezskutecznie polują na: spawaczy, techników budowlanych, kierowców z najwyższą kategorią prawa jazdy, mechaników, elektryków i lakierników samochodowych, a nawet nauczycieli. Zaczyna brakować też pielęgniarek. W cenie są również doświadczone pomoce kuchenne i opiekunki do dziecka.

Jest też druga strona medalu. - Poszedłem do pracy do firmy budowlanej - mówi Andrzej Jaworski z Łobza. - Na miejscu usłyszałem od szefa, że będę zarabiał najniższą krajową i że na podwyżkę raczej nie powinienem liczyć. To niech sobie sam robi, ja wypadam za granicę.

Tragiczna sytuacja panuje w kurortach nad Bałtykiem. Ze świecą szukać tam kelnerów, kucharzy, sprzedawców i sprzątaczy. Od Świnoujścia po Jarosławiec niemal na każdej witrynie wisi kartka „zatrudnię”.

Województwo zachodniopomorskie ma najwyższy w kraju wskaźnik spadku bezrobocia - 5,7 procent. Mimo to nadal jesteśmy ze stopą bezrobocia 23,3 proc. na drugim miejscu w kraju za województwem warmińsko-mazurskim (25,5 proc.).




Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7066 dni




Odp: Przystanek PRACA - 05/07/2006 12:29

  Irriducibili napisał:  
Racja chlopaki, z byt wczesny entuzjazm sie mi udzielil.
U polaka nie ma co pracowac, bo tylkow chuja zobi, kasy nie da i czesc.
Mieszkam na Wschodnim Londynie, gdzie jest ( odziwo) duzo i chetnie pomagajcych polakow
.
Ale i tak za robota trzeba jechac ponad godzine do centrum, na razie ejstem dobrej mysli, co ma byc to bedzie. W pubach czy klubach nocnych mozna sie jeszcze zalapc, wiec smigam po kolejne cv i na miasto ruszam, powodzenia zyczcie :)



a w jakiej dzielnicy mieszkasz??? pytam z ciekawosci bo tez mieszkalem troche ponad 5 mies we wschodniej czesci tej metropoli.[/cytat]

Hmm ja tu dopiero 3 dzien jestem, to jest kolo Skelton Road, jakies 10 min od przystanku 25 i 86 na Forest Gate :)


MKS !
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7933 dni

***




Odp: Przystanek PRACA - 16/07/2006 22:50
Zna ktoś firmy, w których możnaby odbyć praktyki studenckie? Interesują mnie działy marketingu, informatyki lub bankowości:)


sołtys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Przystanek PRACA - 17/07/2006 01:37

  Mateusz napisał:  
Roznoszenie ulotek tez jak Ktoś by chciał .... 5zł/h



a mozna roznosic tylko przez ten tydzien bo pozniej wyjezdzam ale od sierpnia znow jestem w szczecinie !!


M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6487 dni




Odp: Przystanek PRACA - 17/07/2006 09:15

  sołtys napisał:  

  Mateusz napisał:  
Roznoszenie ulotek tez jak Ktoś by chciał .... 5zł/h



a mozna roznosic tylko przez ten tydzien bo pozniej wyjezdzam ale od sierpnia znow jestem w szczecinie !!



Nie ... bo oni Ci daja terminy w jakie dni i w jakich godzinach masz rozdawac ... jak ja roznosilem dali mi 2 tyg ...


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005