Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Przystanek PRACA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Przystanek PRACA - 21/05/2015 20:14
Była minister rządu PO: na pensję 6 tys. zł decyduje się jedynie złodziej albo idiota.

Była wicepremier Elżbieta Bieńkowska dziwi się, że ktoś może pracować za 6 tys. zł. Sama jako Komisarz ds. Rynku Wewnętrznego i Usług co miesiąc otrzymuje ok. 87 tys. zł.
„6 tys. zł! No rozumiesz to? To jest niemożliwe, tak? Żeby ktoś za tyle pracował” – dziwi się ówczesna minister infrastruktury w rozmowie z Pawłem Wojtunikiem, szefem Centralnego Biura Antykorupcyjnego. "Albo złodziej, albo idiota" - podsumowuje Bieńkowska. To kolejna odsłona nagrań kelnerów.

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że aż 37 proc. Polaków ma zbyt niskie dochody, a prawie 8 proc żyje w warunkach poniżej minimum egzystencji.

Coraz więcej młodych ludzi wyjeżdża też za granicę w poszukiwaniu pracy. Niepokoi również fakt, że Polacy coraz częściej pracują ponad wymiarowy czas pracy, bo blisko po 50 godz. tygodniowo.


pils
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7835 dni




Odp: Przystanek PRACA - 29/06/2015 18:00
Nieaktualne.

Dziękuje wszystkim za zgłoszenia.

pzdr

Ostatnio edytowany przez: pils, 30 czerwca 2015, 13:40 [1 raz(y)]


Wszystkie drogi prowadzą na Pogoń
Kinia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5541 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 30/06/2015 14:16
Moze ktos szuka pracy akurat albo zna kogos. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Szczecinie szuka pracownika do biura, z prawkiem kt. B (interwencje)

ogloszenie:

"UWAGA!

Poszukujemy pracownika do Biura TOZ. Praca w stałych godzinach, głównie o charakterze biurowym oraz w bezpośrednim kontakcie ze zwierzętami. Chętnie studentkę/studenta. Wymagane (obligatoryjne): prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z niektórymi kandydatami.

CV prosimy kierować na adres: [email protected]
Kontakt: 607-701-117 (Karolina) "


passion, not fashion
odli
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4199 dni




Odp: Przystanek PRACA - 30/06/2015 18:14
Jak by ktos szukal pracy to jest na poczcie jest jako listonosz z wlasnym samochodem.Jak ktos byl by zainteresowany to pisac na priv powiem co i jak


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Przystanek PRACA - 03/07/2015 00:26
Orientuje się ktoś może o jakieś robocie na magazynie/może coś innego fizycznie (nie budowa) po lewobrzeżnej stronie?


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Przystanek PRACA - 09/08/2015 16:56
Macie namiar na jakąś pracę za granicą, tudzież agencję pracy? chodzi o to żeby byli wiarygodni, nie zrobili w chuja a praca była pracą a nie niewolnictwem ;)


Fanatycznie
Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4210 dni




Odp: Przystanek PRACA - 09/08/2015 17:22

  nieugięty napisał:  
Macie namiar na jakąś pracę za granicą, tudzież agencję pracy? chodzi o to żeby byli wiarygodni, nie zrobili w chuja a praca była pracą a nie niewolnictwem ;)



Podbijam , ale mi zależy na pracy do 100km od Szczecina


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 09/08/2015 18:50

  Pes2009 napisał:  

  nieugięty napisał:  
Macie namiar na jakąś pracę za granicą, tudzież agencję pracy? chodzi o to żeby byli wiarygodni, nie zrobili w chuja a praca była pracą a nie niewolnictwem ;)



Podbijam , ale mi zależy na pracy do 100km od Szczecina



Powodzenia.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Przystanek PRACA - 12/08/2015 12:16
Jest tutaj ktoś kto ma doświadczenie w sprzedaży ???

Chodzi o robotę przedstawiciela farmaceutycznego do współpracy z sieciami aptecznymi z regionu szczecińskiego.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Przystanek PRACA - 25/09/2015 21:02
Czy jest ktoś na forum kto (lub ktoś ze znajomych) pracował/pracuje w firmie KONIG-TRANS ? Sprawa bardzo pilna. Jeśli znacie taką osobę dajcie znać na mojego e-maila: [email protected] (zostawcie tam numer telefonu do siebie/do tej osoby).
Chodzi o stanowisko kierowcy C+E, choć ludzie z biura też mogą być - muszę się wypytać co i jak, i czy firma ok. Opinie w internecie mnie nie interesują.


3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7482 dni




Odp: Przystanek PRACA - 20/10/2015 20:12
Witam, czy ktoś z forumowiczów lub waszych znajomych miał jakąś styczność z Bilfinger'em. Chciałbym zaczerpnąć opinii o tej firmie.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6785 dni




Odp: Przystanek PRACA - 28/10/2015 00:57
Szukam kogoś do zrobienia sklepu internetowego click-shop. Czy są chętni ?


Kuba.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6480 dni




Odp: Przystanek PRACA - 28/11/2015 12:20
Szukam 2 osób do pracy przy rozładunku tirów z choinkami. w poniedzialek i wtorek/ Najlepiej ktoś z okolic Niebuszewa.
zainteresowanych zapraszam na [email protected]

Ostatnio edytowany przez: Kuba., 29 listopada 2015, 14:22 [3 raz(y)]


Dr Joint
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7307 dni




Odp: Przystanek PRACA - 28/11/2015 16:27

  3l3m3nt napisał:  
Witam, czy ktoś z forumowiczów lub waszych znajomych miał jakąś styczność z Bilfinger'em. Chciałbym zaczerpnąć opinii o tej firmie.



Ja pracowałem pod Bilfingerem w Szwecji, jako prowadzący projekt.(izolacje przemysłowe) Masz opcję wkręcić się do nich to się nie zastanawiaj.
O nic sie nie martwisz i o ile nie pracujesz na jakimś warsztacie przy prefabrykacji to raczej Ciechocinek :D
Siano się zawsze zgadza i jest na czas... jedyny minus to to że robota najczęściej w delegacjach, chyba że trafisz na serwis na jakiś obiekt.


Kibolski Kamień Pomorski
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Przystanek PRACA - 28/11/2015 19:44
W Szczecinie dają minimalną krajową w Bilfingerze więc odradzam. Kolejni wyzyskiwacze z zagranicy.


BARTEK1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4405 dni




Odp: Przystanek PRACA - 29/11/2015 20:37
Szukam pracy na kierowce kategorii c


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4980 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 19/01/2016 22:09
Panowie szukam osoby która pomoże (%) w zdobyciu funduszy unijnych lub innych na rozwiniencie firmy "przed założeniem" czyli ktoś kto poprowadzi od A do Z formalności (biznes plan itp.) PILNE Dzięki Poproszę na priva maila.


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Przystanek PRACA - 25/05/2016 22:10
Jest tu jakaś młoda, żywiołowa i otwarta osoba z Prawobrzeża mająca jakieś doświadczenie w logistyce i chciałaby pracować w branży?


Fanatycznie
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7205 dni




Odp: Przystanek PRACA - 20/06/2016 19:12
Poszukuję kierowcy-magazyniera. Miejsce pracy w Dąbiu. Godziny nocne oraz wczesno poranne :)

Dla zainteresowanych - więcej info na [email protected]


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6450 dni




Odp: Przystanek PRACA - 06/07/2016 12:56
Panowie nie macie jakiejś roboty(kierowca,magazynier,praca fizyczna) dla faceta 24 lata, kat.b (od 5 lat) ? Kontakt [email protected]


Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005