Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Przystanek PRACA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5379 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 25/06/2010 18:32
Nie wiecie może czy w Szczecinie poszukują młodocianego pracownika :D chętnie bym popracował do 10 lipca , jeżeli macie jakiś znajomych którzy poszukują dwóch pracowników ( jeszcze kolega ) w budownictwie (lub gdzie indziej) , będę wdzięczyny za info :) jak coś gg. 644 25 25


Obrazek gif wstawiony na forum
Spidi.G
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5434 dni




Odp: Przystanek PRACA - 25/06/2010 20:01
A może ktos z znajomoscia budowlanki chciałby sobie popracowac przez wakacje n Norwegii?


Albo grubo,albo wcale....
BOSSMAN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7458 dni




Odp: Przystanek PRACA - 26/06/2010 11:22
pewnie ze by chcial a nawet dwie osoby:) o jakiej budowlance mowimy? jakies wykonczeniowki czy jazda z lopata?)


Spidi.G
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5434 dni




Odp: Przystanek PRACA - 26/06/2010 11:58
napisze tak aby wszyscy wiedzieli...zznajomy dla którego kiedys robilem fuchy itp kupił dom i chce go wyremontowac od srodka tzn,pozrywac tapety ze scian i poloztc stryja tapet do malowania(dzecinna robota),zerwac wykladziny na podłogach i polozyc panele na 99%na zatrzaski, oczywiscie pomalowac i tam gdzie trzeba to poszpachlwac sciany i sufity,okolo 15 dzwi do wymiany,5okien do wymiany,schody do szlifowania i malowanie na biało,łazienka tylko rozbiórka bo firma bedzie robic,malowanie reszty okien,kilka scianek działowych do rozebrania i postawienie nowych,cała kuchnia do wymiany,tak na oko praca na min 2 osoby na okolo 1,5 mies,zarobki moze nie powalaja na kolana ale jest okolo 10tys zł na glowe jezeli beda to robic 2 osoby,i co wazne nie trzeb nic placic za mieszkanie,co w norwegi koszt najmu na miesiac to okolo 2tys zł na miesiac za osobe,nie liczac dojazdu do pracy którego tez nie bedzie,czyli nie jest tak zle,ja tez bede tam pracowal tylko ze z doskoku bo musze w firmie pracowac i nie mam zbytnio czasu na takie roboty,a jak by sie komus spodobalo to znajdzie sie cos wiecej do roboty,pozdrawiam,NIE AKTUALNE

Ostatnio edytowany przez: Spidi.G, 4 lipca 2010, 21:10 [1 raz(y)]


Albo grubo,albo wcale....
BOSSMAN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7458 dni




Odp: Przystanek PRACA - 26/06/2010 12:49
edit: kolezka odpadl:)


Spidi.G
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5434 dni




Odp: Przystanek PRACA - 26/06/2010 12:55
jak ktos chetny to podbijac na gg,pilne


Albo grubo,albo wcale....
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6028 dni




Odp: Przystanek PRACA - 26/06/2010 22:50
A ja poszukuję jakiejś pracy na wakacje typu kolportaż ulotek, zaproszeń czy innych takich bajerów. Mam 17 lat, za pół roku 18. :D
GG w profilu.


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 28/06/2010 14:22
Glupie pytanie;]
Jak, gdzie i i za ile- wyrobic ksiazeczke ta jakas, ze moge przy zywnosci pracowac (epidemiologiczno- sanitarna?).


MKS
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Przystanek PRACA - 28/06/2010 14:51
w medicusie mozesz, bylem dzisiaj sie dowiedziec to lacznie ok 250zl ponoc kosztuje... Nie wiem moze gdzie indziej jest taniej? Bo zawsze bylem przekonany ze to w 150zl mozna zamknac...
Babka mi dyktowala jakie tam badania sie robi, ale nie pamietam wszystkich wiem ze obowiazkowo kupsko 3 dni pod rzad i jakies tam inne...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5379 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 28/06/2010 18:22

  Vega napisał:  
Glupie pytanie;]
Jak, gdzie i i za ile- wyrobic ksiazeczke ta jakas, ze moge przy zywnosci pracowac (epidemiologiczno- sanitarna?).



Idż do lekarza rodzinnego , ona Cię już tam skieruje i nawet za free jak dobrze pojdzie :D


Obrazek gif wstawiony na forum
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6028 dni




Odp: Przystanek PRACA - 29/06/2010 20:13
Co do tego jak:
Gówno 3 dni nosić w pojemniczku na Spedytorską, badanie ogólnolekarskie i badanie profilaktyczne. Tyle.


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 29/06/2010 20:42
Tylko, ze ja nosilem juz "kupsko";) 5 lat temu- dzis sie dowieidzalem od znajomego, ze badanie gowna jest wazne dlugo i w zasadzie starczy jak krew zrobie...?


MKS
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Przystanek PRACA - 29/06/2010 21:06
Zalezy jeszcze od firmy. Ja jak szedlem do swojej roboty, to nic nie placilem. Skierowanie od pracodawcy dostalem.


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 29/06/2010 21:58

  Vega napisał:  
Tylko, ze ja nosilem juz "kupsko";) 5 lat temu- dzis sie dowieidzalem od znajomego, ze badanie gowna jest wazne dlugo i w zasadzie starczy jak krew zrobie...?



płuca przede wszystkim, rtg się znaczy:) płuca trzeba powtarzać co 2 lata, natomiast wpis od lekarza co rok:)


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Przystanek PRACA - 29/06/2010 21:59

  Szymen napisał:  

  Vega napisał:  
Tylko, ze ja nosilem juz "kupsko";) 5 lat temu- dzis sie dowieidzalem od znajomego, ze badanie gowna jest wazne dlugo i w zasadzie starczy jak krew zrobie...?



płuca przede wszystkim, rtg się znaczy:) płuca trzeba powtarzać co 2 lata, natomiast wpis od lekarza co rok:)


Nie wiem jak u Was, ale u mnie na badaniach okresowych to jest na zasadzie kiedy bylo robione rtg pluc? rok temu, potem krzyzowy ogien pytan i mam pieczatek:P


Leiu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5385 dni




Odp: Przystanek PRACA - 29/06/2010 22:40
To bardzo drogo jak 250zł. Ja za wszystkie badania i wyrobienie ksiazeczki zapłaciłem 100zł tylko ze to było 5 lat temu :-D

Jak ktoś jest zainteresowany pracą jako kierowca kat C to potrzebują w firmie MKM, wczoraj byłem na rozmowie w tej firmie i dzisiaj zadzwonili, ale im podziekowałem bo mam prace. Ta firma sie znajduje na pomorzanach na ulicy klemensiewicza 7. ADRy tez są potrzebne ale to nie jest problem bo mozna to po pierwszej wypłacie zrobic jak ktos nie ma kasy

Ostatnio edytowany przez: Leiu, 29 czerwca 2010, 22:54 [1 raz(y)]


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 19/07/2010 11:48
Ktoś kiedyś poszukiwał pracy na taxie... :)

http://ogl.infoludek.pl/ogloszenia/info/id,339702,kat,praca_dam_prace,page,5,size,20.xhtml


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Przystanek PRACA - 14/09/2010 00:27
We Wrocławiu praca czeka na studenta.
Chcesz studiować i pracować? Właśnie teraz jest najlepsza pora na poszukiwanie dodatkowego zajęcia. Za godzinę pracy jako sprzedawca lub kelner można zarobić ok. 8 zł, studenci informatyki dorabiający jako programiści mogą liczyć nawet na 20 zł za godzinę.
Calosc: Praca

Komentarzyk: Jak dla mnie to autor artykulu uzyl przesmiewczego sarkazmu. Minelo 21 lat od momentu obalenia komunizmu w Polsce... Pracy brak a jak juz jest to za zebracze stawki jak te powyzej... W Kanadzie (Ontario) kelner zarabia najmniej (ustawowo) 26.4571 PLN/godz.+ napiwki a student ponizej 18 roku zycia, pracujacy mniej niz 28 godz. tygodniowo ma ustawowe minimum 28.5381 PLN/godz. Minimalna stawka dla pozostalych wynosi 30.4620 PLN/godz. Widomo ze programista zarobi wiecej itd. itp. W tej prowincji od ponad dekady rzadza PRAWDZIWI LIBERALOWIE a nie lodziarze, pozerzy i showmani jakich macie w Polsce.


leisaw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7382 dni

***




Odp: Przystanek PRACA - 14/09/2010 08:10
Gryfsz masz jakies namiary na prace w Kanadzie? Istnieja tam wogole jakies biura posrednictwa pracy? Jakie sa szanse znalezienia pracy jezeli polecialbym na wlasna reke itp? (Angielski biegly)


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Przystanek PRACA - 14/09/2010 08:31

  W ZPL napisał:  
Gryfsz masz jakies namiary na prace w Kanadzie? Istnieja tam wogole jakies biura posrednictwa pracy? Jakie sa szanse znalezienia pracy jezeli polecialbym na wlasna reke itp? (Angielski biegly)



Namiarow nie mam poniewaz pracy nie szukam i chyba kazdy z moich znajomych rowniez pracuje, zreszta nie wiem co Cie interesuje. Tak, jest tutaj posrednictwo pracy - skoro znasz angielski to mozesz sobie poszperac na necie i sprawdzic co tam maja. Jakie sa Twoje szanse? Napewno mniejsze niz tych ktorzy maja pobyt staly - bankowo musialbys szukac pracy na czarno a jak wiadomo tylko nieliczni tak zatrudniaja. Ogolnie nie ma tutaj wiekszego problemu ze znalezieniem pracy.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005