Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Przystanek PRACA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Przystanek PRACA - 05/05/2013 14:52
Szukamy z kumplem sezonowej pracy za granicą w wakacje najlepiej na miesiąc, lub dwa. Praca fizyczna mile widziana bo mamy po 18 lat. Jak ktoś potrzebuje za granicą dwóch chłopaków do roboty to

gg: 38771036


Berliński FC ´09
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4186 dni




Odp: Przystanek PRACA - 16/05/2013 09:30
Bezdomni Polacy w Berlinie

http://www.polityka.pl/swiat/obyczaje/1542733,1,reportaz-bezdomni-polacy-w-berlinie-jest-ich-coraz-wiecej.read


[email protected]
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Przystanek PRACA - 16/05/2013 11:10
Nie znac jezyka, pojechac w ciemno bez zadnej pracy i planu w nadziei na lepsze jutro. Za duzo filmow sie naogladali.


Berliński FC ´09
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4186 dni




Odp: Przystanek PRACA - 16/05/2013 11:54
cytat z zagranicznego forum


  Cytat:  
Jestem biegłym bezrobotnym, więc zgodnie ze specjalizacją przeglądałem ogłoszenia na mo*ey. pl i trafiłem na ciekawe ogłoszenie pracy w Berlinie. Nie aż tak bardzo super aby budziło podejrzenia, więc napisałem maila. W odpowiedzi dostałem obszerne informacje o pracy tj stawka, godzinówki, zakwaterowanie i inne niezbędne.
Aby zgłosić swoją kandydaturę jako "jedna z nielicznych" należy pobrać kwestionariusz na stronie xxx, wypełnić i odesłać. Należy wpisać swój numer w celu weryfikacji itd...
Więc wchodzę na stronę a tam wyskoczyło mi 5 reklam że mam szansę wygrać iphone 5, mercedesa, lot na księżyc i proszą o numer. Dla ostrożności podałem stary numer z nieużywanego telefonu, na który po chwili przyszedł sms:
"Dziękujemy za subskrypcję 'Poradnik dla mam'. Informujemy że z każdym dniem otrzymasz dwa smsy z poradami dla świeżo upieczonych mam, 5 zł + VAT/1 sms."
A o kwestionariuszu nikt tam nie słyszał... :p
oto maile na które tak się naciąłem:
r.e.k13pl [małpa] gmail...
rek13pl [małpa] gmail...
recruitment12eu [małpa] gmail...
Za każdym razem pozdrawiał mnie Torsten Gerber.

Chciałem aby to było w pewnym sensie ostrzeżenie dla innych z branży, dlatego tutaj umieściłem posta. Tym bardziej że ogłoszenie było zamieszczone na prestiżowym portalu...



[email protected]
DobraF
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4469 dni




Odp: Przystanek PRACA - 16/05/2013 17:02

  Przema napisał:  
Nie znac jezyka, pojechac w ciemno bez zadnej pracy i planu w nadziei na lepsze jutro. Za duzo filmow sie naogladali.



Ale z drugiej strony jak dana osoba nie ma wyjścia to chwyta się każdej pracy licząc na wielkie pieniądze...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Przystanek PRACA - 17/05/2013 17:07

  DobraF napisał:  

  Przema napisał:  
Nie znac jezyka, pojechac w ciemno bez zadnej pracy i planu w nadziei na lepsze jutro. Za duzo filmow sie naogladali.



Ale z drugiej strony jak dana osoba nie ma wyjścia to chwyta się każdej pracy licząc na wielkie pieniądze...


Jasne, ze tak, ale przy tym odrobine trzeba pomyslec i sie zorganizowac, tak w ciemno to moze sobie student pojechac ;)


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5686 dni




Odp: Przystanek PRACA - 17/05/2013 19:08
Chyba po nie zaliczonej sesji;)


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Klima
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5346 dni




Odp: Przystanek PRACA - 01/06/2013 08:52
Pracował ktoś może jako sprzedawca kukurydzy, orzeszków itp. na plaży? Mam plan wyjechać na wakacje do takiej pracy, i teraz pytanie. Czy się opłaca? Ile mniej więcej można wyciągnąć w 2 miesiące?


Za Pogoń ! Za MKS !
Pójdziemy aż po życia kres !
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Przystanek PRACA - 01/06/2013 12:09
Mi jakoś 2 sezony temu oferowali za coś takiego 8zł/h i jebanie po 8-10 godzin 7 dni w tygodniu ;). Ale teraz stawki mogą się różnić.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Klima
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5346 dni




Odp: Przystanek PRACA - 01/06/2013 13:15
Chodzi mi bardziej o zarobek prowizyjny. :D


Za Pogoń ! Za MKS !
Pójdziemy aż po życia kres !
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Przystanek PRACA - 01/06/2013 14:18
Jak trafisz z pogoda, to najebac mozna z 3-4 za miesiac na czysto, wszystko zalezy od Ciebie ale zapierdol jest konkretny


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Kinia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5541 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 04/07/2013 13:21
"Zatrudnimy młodych i energicznych pracowników do obsługi stoiska targowego na Tall Ship Races 2013 w Szczecinie" (Zapol)
Jakby ktos potrzebowal dodatkowej kasy, byl na miejscu i chcial (badz co badz) pojawic sie na Walach w tym czasie, to niech podbije z CV na maila - j/n.

Praca na Tall Shipach dla studentow


passion, not fashion
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 15/07/2013 12:56
Nie potrzebuje nikt absolwenta US do pracy? Imam się różnych zadań ;]


Babilon Team
jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4199 dni




Odp: Przystanek PRACA - 08/08/2013 21:16
Pracuje ktos moze w branzy IT (cokolwiek z informatyka) i udaloby mu sie zalatwic mi u siebie praktyki (darmowe) na wrzesien? Musze miec je zaliczone, a jakos niechetnie chca mnie przyjac Mrugnięcie


Kacper1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4987 dni




Odp: Przystanek PRACA - 05/09/2013 22:45
Potrzebna praca dla żonki w wieku 27 lat, z wykształceniem średnim, i znajomością j.niemieckiego (dogada się) .Praca najlepiej na cały etat ew. 3/4. Jakby ktoś coś słyszał to info. Dzięki


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 09/09/2013 11:49
Również poszukuję roboty, jakby ktoś coś miał niech da znać. Dziękówa :)


Babilon Team
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6450 dni




Odp: Przystanek PRACA - 09/09/2013 15:43
Lipa z robotą to i ja się wpiszę, 21 lat, prawko kat.b., pare miechów na budowie przerobione (wakacje), i dwa miechy w zieleni.


Obrazek gif wstawiony na forum
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5759 dni




Odp: Przystanek PRACA - 09/09/2013 16:22
Jak ktoś miał styczność, robil w stolarce aluminiowej i stalowej (drzwi, okna, fasady itp.) Nowa firma nabor robi, przyjęli na maszyne 60 letniego znajomego z poprzedniej firmy wiec nie jest chyba az tak zle, może montazystow szukają przy okazji, ktoś się może zalapie z was
F.H.U. BBS
ul. Dubois 3
72-010 Police
tel. 504 189 296


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Przystanek PRACA - 04/02/2014 13:43
Podejmę się pracy jako kierowca busa do 3,5 t, pracownik fizyczny, prace na magazynie. Doświadczenie na busach (trasy woj. Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie), praca fizyczna w geologii. Jakby ktoś coś miał to proszę o jakiś kontakt. Pełna dyspozycyjność.


Portowcu noś ze sobą barwy...
LeOnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Przystanek PRACA - 13/04/2014 15:53
W związku z prężnym rozwojem firmy Royal Taxi poszukujemy kierowców dziennych. Oferujemy dogodne warunki pracy i dużo kursów dziennych. Zgłoszenia przyjmujemy w kwietniu a oplata bazowa za kwiecień i maj - za darmo ! Mile widziana licencja lub chęć jej wyrobienia. Wymagania dobra znajomość topografii Szczecina, miła aparycja oraz posiadanie samochodu. Zgłoszenie przyjmujemy e-mailowo ( [email protected] ) lub telefonicznie ( Zdzisław Wróbel 601 49 40 50 ). Na pewno nie będziesz zawiedziony :)

Kontakt:
Royal Taxi
telefon: 601494050
adres: Bohaterow Warszawy 55, 71-070 Szczecin
e-mail: [email protected]
www: Royal Taxi - strona w budowie


Veni, vidi, vici
U84%
RM
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005