Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Przystanek PRACA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6384 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 03/05/2009 01:01
tak minimun to 18 lat. Najczesciej tydzien pracy na nockach po 12h , tydzien przerwy a potem tydzien dniowke po 12 h tak mi oferowali chociaz na orl.


Mt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5961 dni




Odp: Przystanek PRACA - 03/05/2009 12:06

  Szymon* napisał:  
tak minimun to 18 lat. Najczesciej tydzien pracy na nockach po 12h , tydzien przerwy a potem tydzien dniowke po 12 h tak mi oferowali chociaz na orl.



a zarobki dosc dobre?


'na pierwszym planie zaufanie,szczerośc,prawda, wysoko garda dla frajerów jazda!'
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 05/05/2009 09:18
Myślę, ze w granicach 1500 na łapę, chodź nie tak dawno kumpel mówił, że zarabia w granicach 1200 zł. Wszystko napewno zalezy od stacji

Na stacjach napewno oprócz wieku jest wymagana książeczka


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Przystanek PRACA - 05/05/2009 10:13

  Szymon* napisał:  
tak minimun to 18 lat. Najczesciej tydzien pracy na nockach po 12h , tydzien przerwy a potem tydzien dniowke po 12 h tak mi oferowali chociaz na orl.



Jak tam sie wrkrecic i na ktorym orlenie sie pytales?



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Przystanek PRACA - 05/05/2009 10:15
A nad morzem za min. 1500-1600 coś polecicie ?

Co do stacji to też dołączam się do pytania choć mam nadzieję, że więcej niż 1200 oferują.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Przystanek PRACA - 12/06/2009 18:51
Jest w Szczecinie jakiś pośrednik wysyłający do Danii?? Niedługo koniec sesji i przydałoby się coś ogarnąć - albo gdzie szukać roboty że tam pojechać. Będę wdzięczny za info.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Husker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5407 dni




Odp: Przystanek PRACA - 12/06/2009 19:25
Praca na Orlenie jest ciezka w chuj. Pensja zalezy od polozenia stacji.
Moj kolezka pracowal przy granicy to lapal 2500/miesiac.


Gucio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7078 dni




Odp: Przystanek PRACA - 12/06/2009 20:58
kolezka jest na orlenie na myjce ma ~1600 na lape za 2 tygodnie roboty w miesiacu mowi ze praca lajtowa(ale to maly chinczyk;)) wymagali od niego swiadectwa maturalnego


"...patrzę na własne odbicie w witrynie i widzę to, że jest realne, nie będąc hologramem przypomina po której stronie się znalazłem i w jakim celu tak naprawdę..."
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6384 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 13/06/2009 00:55

  Mt napisał:  

  Szymon* napisał:  
tak minimun to 18 lat. Najczesciej tydzien pracy na nockach po 12h , tydzien przerwy a potem tydzien dniowke po 12 h tak mi oferowali chociaz na orl.



a zarobki dosc dobre?



jak juz ktos napisal to zalezy od polozenia stacji ja przy granicy za miesiac wylapalem 1900zl.


  Cytat:  
Szymon* napisał:
tak minimun to 18 lat. Najczesciej tydzien pracy na nockach po 12h , tydzien przerwy a potem tydzien dniowke po 12 h tak mi oferowali chociaz na orl.



Jak tam sie wrkrecic i na ktorym orlenie sie pytales?



ogloszenia na praca.gazeta.pl a miejsce j.w

i potwierdzam wymagali ksiazeczki zdrowia. Odemnie nie wymagali swiadectwa ,ale moze to przez to ,ze byl niedobor pracownikow.


abc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6104 dni




Odp: Przystanek PRACA - 14/06/2009 23:18

  Macias napisał:  
Szukam pracy za granicą tak na 2 miesiące (czerwiec-lipiec). Był ktoś z was na takiej wyprawie? Jeśli tak to gdzie szukaliście zatrudnienia?
czas goni a ofert nie za wiele...



Trochę spóźnione ale moze sie komus jeszcze przyda. Mozesz popatrzec na www.gumtree.com jesli chodzi o uk, ze swojej strony moge dodac ze najlepszym sposobem , jest chodzenie np. po barach restauracjach czy innych miejscach w ktorych moglbys pracowac i i gadka gadka z managerem w cztery oczy, i tu wazna sprawa nigdy nie mow ze to jest twoj debiut w pracy na wyspach bo na starcie masz porazke, po drugie jak pyta sie ciebie czy bylbys w stanie zrobic dana rzecz to nawet jesli wiesz ze nie podolasz to mow ze dasz rade, generalnie trzeba kłamać,kłamać,kłamać chyba ze chcesz wrócic.

Ja aktualnie szukam czegos nad morzem, wiec jesli ktos ma namiary do pracodawcy, który szuka kogos do roboty itp. to dobrze by bylo jakby dał namiar.


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni




Odp: Przystanek PRACA - 15/06/2009 16:49
ma ktos może ciekawą ofetrte pracy w kwacje?chodzi o rozadawanie ulotek albo cos w tym stylu :)


luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7137 dni




Odp: Przystanek PRACA - 15/06/2009 17:10

  John Q. napisał:  

  Macias napisał:  
Szukam pracy za granicą tak na 2 miesiące (czerwiec-lipiec). Był ktoś z was na takiej wyprawie? Jeśli tak to gdzie szukaliście zatrudnienia?
czas goni a ofert nie za wiele...



Trochę spóźnione ale moze sie komus jeszcze przyda. Mozesz popatrzec na www.gumtree.com jesli chodzi o uk, ze swojej strony moge dodac ze najlepszym sposobem , jest chodzenie np. po barach restauracjach czy innych miejscach w ktorych moglbys pracowac i i gadka gadka z managerem w cztery oczy, i tu wazna sprawa nigdy nie mow ze to jest twoj debiut w pracy na wyspach bo na starcie masz porazke, po drugie jak pyta sie ciebie czy bylbys w stanie zrobic dana rzecz to nawet jesli wiesz ze nie podolasz to mow ze dasz rade, generalnie trzeba kłamać,kłamać,kłamać chyba ze chcesz wrócic.

Ja aktualnie szukam czegos nad morzem, wiec jesli ktos ma namiary do pracodawcy, który szuka kogos do roboty itp. to dobrze by bylo jakby dał namiar.



jak cie interesuje Ustronie Morskie to sprobuj
tutaj


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 07/07/2009 10:48
Pewnie juz gdzies bylo to pytanie ale nie chce mi sie szukac...

Skonczylem wlasnie studia. Jezeli pujde do urzedu to dostane od razu zasilek? Jak to wyglada cala sprawa? Na jakis starz mnie wyslac beda chcieli?


MKS
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 07/07/2009 11:00

  Vega napisał:  
Pewnie juz gdzies bylo to pytanie ale nie chce mi sie szukac...

Skonczylem wlasnie studia. Jezeli pujde do urzedu to dostane od razu zasilek? Jak to wyglada cala sprawa? Na jakis starz mnie wyslac beda chcieli?



Jeśli nie przepracowałeś min.365 dni to zasiłku żadnego nie dostniesz. To nie Niemcy ;)
Musisz isc sie zarejestrować jako bezrobotny.Potem co miesiąc chodzić sie odhaczać aby ubezpieczenie
Ci nie przepadło,o ile oczywiscie nadal będziesz bez pracy.Na staż raczej nikt Cie wysyłać nie będzie.To już raczej samemu
trzeba sie zorientować w tej kwestii.
Masz za to możliwość złożenie podania o kurs,ale z tym też róznie bywa bo chętnych jest dużo a miejsc niewiele.
Ogólnie jednak nie licz za mocno na PUP , jak sam sobie nie znajdziesz zatrudnienia to oni na pewno
tego za Ciebie nie zrobią lol

Ostatnio edytowany przez: eM, 7 lipca 2009, 11:07 [2 raz(y)]


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 07/07/2009 12:39
Pracowalem od ladynych paru lat ale na umowe- zlecenie.
Z tego co slyszalem to tez studia licza sie jakos jako czas pracy (nie wiem czy inzynierskie czy magisterskie)


MKS
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 07/07/2009 13:00

  Cytat:  
Aby otrzymać zasiłek dla bezrobotnych trzeba mieć do niego prawo. Przysługuje on osobie, która w czasie 18 miesięcy przed rejestracją w urzędzie pracy przepracowała 365 dni. Osoba ta nie musiała być zatrudniona na umowę o pracę, liczy się tez umowa zlecenie, umowa agencyjna, a także umowa o prace nakładczą. Warunkiem jest otrzymywanie co najmniej minimalnego wynagrodzenia za pracę, od którego pracodawca odprowadzał składki na Fundusz Pracy.

Jeżeli osoba która rejestruje się w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna spełnia te warunki, a urząd pracy nie będzie miał dla niej odpowiedniej propozycji pracy, stażu lub szkolenia – to otrzyma zasiłek dla osób bezrobotnych.




  Cytat:  
Zasiłek dla osób bezrobotnych przysługuje :

-po siedmiu dniach od dnia rejestracji w urzędzie pracy
-po 90 dniach od dnia rejestracji w urzędzie pracy, jeżeli w czasie sześciu miesięcy przed rejestracją w urzędzie pracownik rozwiązał umowę o pracę na swój wniosek lub umowa została rozwiązana za porozumieniem stron, bez adnotacji, że stało się to z winy pracodawcy
-po 180 dniach od dnia rejestracji w urzędzie pracy, jeżeli pracownika zwolniono dyscyplinarnie w ciągu sześciu miesięcy przed rejestracją w urzędzie pracy
-po upływie okresu, za który pracownik otrzymał ekwiwalent, odprawę lub odszkodowanie

Zasiłek można otrzymywać przez 6, albo 12 miesięcy (uzależnione to jest od bezrobocia w danym regionie).

Osoby, które ukończyły 50 lat i mają co najmniej 20-letni staż pracy dostają zasiłek przez rok ( w tym wypadku nie ma znaczenia bezrobocie w danym regionie).

Wysokość zasiłku dla bezrobotnych

staż pracy do 5 lat - 80 % podstawowej wysokości zasiłku – 441,50 zł brutto
5-20 letni staż pracy – 100 % podstawowej wysokości zasiłku - 551,80 zł brutto
staż pracy powyżej 20 lat – 120 % podstawowej wysokości zasiłku – 662,20 zł brutto



Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5413 dni




Odp: Przystanek PRACA - 07/07/2009 13:32
maja oferty pracy w realu na kasie wiec to ci zaproponuja.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 07/07/2009 14:29
Pracuje na umowe zlecenie od jakis 8 lat... wiec juz nie wiem czy mi sie nalezy czy nie?
Bo z tego urzedowego pisma co wkleiles to za wiele nie moge wywnioskowac;/


MKS
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 07/07/2009 17:37

  Cytat:  
Osoba ta nie musiała być zatrudniona na umowę o pracę, liczy się tez umowa zlecenie



Należy sie więc.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 07/07/2009 18:56

  mlynek12 napisał:  
maja oferty pracy w realu na kasie wiec to ci zaproponuja.



To raczej nie tak działa.

Napisał, że skończył studia, więc ma wykształcenie. Więc będą mu szukać pracy zgodnej z wykształceniem (której na 99% nie mają), a nie roboty na kasie czy kopanie rowów.
Przecież jak przyjdzie bezrobotny lekarz czy profesor to nie powiedzą mu, że ma brać kopanie rowów za 800zł brutto albo nie dostanie zasiłku.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005