Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Przystanek PRACA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 25/09/2010 13:05
Co do Książeczki Sanepidowskiej...

Do jakiego lekarza medycyny pracy polecicie iść? (żeby jak najmniej skasował)
Ktoś wyżej pisał żeby do rodzinnego, ale niestety rodzinny mi nic nie wyda i muszę kombinować.


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 25/09/2010 13:54

  Tasior napisał:  
Co do Książeczki Sanepidowskiej...

Do jakiego lekarza medycyny pracy polecicie iść? (żeby jak najmniej skasował)
Ktoś wyżej pisał żeby do rodzinnego, ale niestety rodzinny mi nic nie wyda i muszę kombinować.



Jak się uczysz jeszcze to przypilnuj bo w szkole często lekarze są i przedłużają za darmo. Ja przedłużyłem w medicusie za jakieś tam 50zł, pani się tylko spytała czy zdrowy i tyle;)


Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 25/09/2010 14:00

  Szymen napisał:  

  Tasior napisał:  
Co do Książeczki Sanepidowskiej...

Do jakiego lekarza medycyny pracy polecicie iść? (żeby jak najmniej skasował)
Ktoś wyżej pisał żeby do rodzinnego, ale niestety rodzinny mi nic nie wyda i muszę kombinować.



Jak się uczysz jeszcze to przypilnuj bo w szkole często lekarze są i przedłużają za darmo. Ja przedłużyłem w medicusie za jakieś tam 50zł, pani się tylko spytała czy zdrowy i tyle;)



Ale ja nie przedłużam, najpierw muszę ją wyrobić :P
A na US to chyba już lekarzy nie ma...


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: Przystanek PRACA - 25/09/2010 14:18

  Tasior napisał:  

  Szymen napisał:  

  Tasior napisał:  
Co do Książeczki Sanepidowskiej...

Do jakiego lekarza medycyny pracy polecicie iść? (żeby jak najmniej skasował)
Ktoś wyżej pisał żeby do rodzinnego, ale niestety rodzinny mi nic nie wyda i muszę kombinować.



Jak się uczysz jeszcze to przypilnuj bo w szkole często lekarze są i przedłużają za darmo. Ja przedłużyłem w medicusie za jakieś tam 50zł, pani się tylko spytała czy zdrowy i tyle;)



Ale ja nie przedłużam, najpierw muszę ją wyrobić :P
A na US to chyba już lekarzy nie ma...



Każda pieczątka od lekarza pracy kosztuje 5 dych.
Lekarz wyrabia sobie takie uprawnienia i w 95% przypadków tyle kasuje.
Co do badania-ciśnienie,tętno,osłuchanie,oczy,poklepie po plecach,popatrzy i zazwyczaj wpisuje zdolny do pracy.Tyle.


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5261 dni




Odp: Przystanek PRACA - 25/09/2010 14:29

  Tasior napisał:  

  Szymen napisał:  

  Tasior napisał:  
Co do Książeczki Sanepidowskiej...

Do jakiego lekarza medycyny pracy polecicie iść? (żeby jak najmniej skasował)
Ktoś wyżej pisał żeby do rodzinnego, ale niestety rodzinny mi nic nie wyda i muszę kombinować.



Jak się uczysz jeszcze to przypilnuj bo w szkole często lekarze są i przedłużają za darmo. Ja przedłużyłem w medicusie za jakieś tam 50zł, pani się tylko spytała czy zdrowy i tyle;)



Ale ja nie przedłużam, najpierw muszę ją wyrobić :P
A na US to chyba już lekarzy nie ma...



Na Bohaterów Warszawy jest przychodnia studencka US, może tam spróbuj.


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Przystanek PRACA - 09/11/2010 14:23
Panowie prośba-pytanie. Orientuje się ktoś może jak wyglądają sprawy podatku dla STUDENTA pracującego na UMOWĘ ZLECENIE? Chodzi mi tutaj dokładnie o to :
- ile może zarobić rocznie pracując na taką umowę?
- jak wygląda sprawa zwrotu podatku (czyli od jakiej kwoty dostanę maksymalny zwrot)?
- i jak wygląda sprawa procentu podatku w zależności ile zarobie (czyli czy jak zarobie za dużo to co mi się może zdarzyć ) ?
Sprawa dosyć pilna bo muszę wiedzieć na czym stoję a nie mogę zdobyć wiedzy na ten temat. Z góry wielkie dzięki jak ktoś mnie uświadomi (może być prv).
Dzięki ! ;)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni




Odp: Przystanek PRACA - 09/11/2010 19:23

  AM napisał:  
Panowie prośba-pytanie. Orientuje się ktoś może jak wyglądają sprawy podatku dla STUDENTA pracującego na UMOWĘ ZLECENIE? Chodzi mi tutaj dokładnie o to :
- ile może zarobić rocznie pracując na taką umowę?
- jak wygląda sprawa zwrotu podatku (czyli od jakiej kwoty dostanę maksymalny zwrot)?
- i jak wygląda sprawa procentu podatku w zależności ile zarobie (czyli czy jak zarobie za dużo to co mi się może zdarzyć ) ?
Sprawa dosyć pilna bo muszę wiedzieć na czym stoję a nie mogę zdobyć wiedzy na ten temat. Z góry wielkie dzięki jak ktoś mnie uświadomi (może być prv).
Dzięki ! ;)



Nie ma żadnych limitów zarobku (chyba że ja o nich nic nie wiem), maksymalny zwrot podatku (ok. 500 zł) jakoś od zarobionej kwoty w okolicach 2500 zl (piszę tak na "oko"). I nic nie może się zdarzyć jeżeli zarobisz za dużo. Mamy kapitalizm.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 09/11/2010 21:30

  AM napisał:  
Panowie prośba-pytanie. Orientuje się ktoś może jak wyglądają sprawy podatku dla STUDENTA pracującego na UMOWĘ ZLECENIE? Chodzi mi tutaj dokładnie o to :
- ile może zarobić rocznie pracując na taką umowę?
- jak wygląda sprawa zwrotu podatku (czyli od jakiej kwoty dostanę maksymalny zwrot)?
- i jak wygląda sprawa procentu podatku w zależności ile zarobie (czyli czy jak zarobie za dużo to co mi się może zdarzyć ) ?
Sprawa dosyć pilna bo muszę wiedzieć na czym stoję a nie mogę zdobyć wiedzy na ten temat. Z góry wielkie dzięki jak ktoś mnie uświadomi (może być prv).
Dzięki ! ;)



Koleżko jedziesz z tym hajsem na całego tzn. zarabiaj ile wlezie, a podatek zapłacisz dopiero od tego co zarobisz ponad kwotę wolną od podatku (w roku obecnym jest to kwota 3091 PLN). Tzn. podatek będzie pewnie odciągany na bieżąco ale i tak zwrócą Ci na koniec roku to co niepotrzebnie nadpłaciłeś czyli 556,02 PLN do zwrotu. Ale jest jeszcze jedno ALE. Jeśli mieszkasz z rodzicami lepiej się wcześniej zapytaj czy starzy nie mają na Ciebie żadnej ulgi na uczące się dziecko lub coś podobnego, bo swoimi zarobkami mógłbyś im leciutko zjebać PITa (a taka ulga to dla nich ponad 1000 złotych). Jeśli mają na Ciebie ulgę to musisz się pilnować by nie przekroczyć nawet groszem kwoty wolnej od podatku. Piszę tylko tak ogólnie, więc dla pewności spytaj się kogoś bardziej ogarniętego.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Przystanek PRACA - 10/11/2010 12:23

  Sampaio napisał:  

  AM napisał:  
Panowie prośba-pytanie. Orientuje się ktoś może jak wyglądają sprawy podatku dla STUDENTA pracującego na UMOWĘ ZLECENIE? Chodzi mi tutaj dokładnie o to :
- ile może zarobić rocznie pracując na taką umowę?
- jak wygląda sprawa zwrotu podatku (czyli od jakiej kwoty dostanę maksymalny zwrot)?
- i jak wygląda sprawa procentu podatku w zależności ile zarobie (czyli czy jak zarobie za dużo to co mi się może zdarzyć ) ?
Sprawa dosyć pilna bo muszę wiedzieć na czym stoję a nie mogę zdobyć wiedzy na ten temat. Z góry wielkie dzięki jak ktoś mnie uświadomi (może być prv).
Dzięki ! ;)



Koleżko jedziesz z tym hajsem na całego tzn. zarabiaj ile wlezie, a podatek zapłacisz dopiero od tego co zarobisz ponad kwotę wolną od podatku (w roku obecnym jest to kwota 3091 PLN). Tzn. podatek będzie pewnie odciągany na bieżąco ale i tak zwrócą Ci na koniec roku to co niepotrzebnie nadpłaciłeś czyli 556,02 PLN do zwrotu. Ale jest jeszcze jedno ALE. Jeśli mieszkasz z rodzicami lepiej się wcześniej zapytaj czy starzy nie mają na Ciebie żadnej ulgi na uczące się dziecko lub coś podobnego, bo swoimi zarobkami mógłbyś im leciutko zjebać PITa (a taka ulga to dla nich ponad 1000 złotych). Jeśli mają na Ciebie ulgę to musisz się pilnować by nie przekroczyć nawet groszem kwoty wolnej od podatku. Piszę tylko tak ogólnie, więc dla pewności spytaj się kogoś bardziej ogarniętego.



"oni już wiedzą" ;-) Ulgi nie będzie w tym roku ;) dzięki wielkie za pomoc panowie ;)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
pojka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6945 dni




Odp: Przystanek PRACA - 15/01/2011 12:33
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110115/SZCZECIN/580312724 brawa


Wychowany na osiedlu ZELECHOWO w moim sercu
loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7276 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 18/01/2011 11:03
Bracia macie może jakiś pomysł, gdzie można wysłać studiująca dziewczynę do pracy; wiadomo burgerkingi jakieś itd zawsze maja miejsca, ale coś innego. Wymagania nie są wielkie byle na miesiąc był chociaż ten 1000 zł i wiadomo w likendy szkoła wiec musi być wolne. Posiada tytuł technik ekonomista i ukończony kurs samodzielnej księgowej ale to pewnie i tak nic nie da bo nie ma doświadczenia, chodzi żeby była jakaś robota byle jaka na czas studiów ? jakieś pomysły ?


Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Przystanek PRACA - 18/01/2011 11:44
Praca w gazoporcie

Niezwiązane z powyższym postem, ale ktoś inny może skorzystać. Oferty można składać do dziś.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Przystanek PRACA - 18/01/2011 13:42

  AM napisał:  

  Sampaio napisał:  

  AM napisał:  
Panowie prośba-pytanie. Orientuje się ktoś może jak wyglądają sprawy podatku dla STUDENTA pracującego na UMOWĘ ZLECENIE? Chodzi mi tutaj dokładnie o to :
- ile może zarobić rocznie pracując na taką umowę?
- jak wygląda sprawa zwrotu podatku (czyli od jakiej kwoty dostanę maksymalny zwrot)?
- i jak wygląda sprawa procentu podatku w zależności ile zarobie (czyli czy jak zarobie za dużo to co mi się może zdarzyć ) ?
Sprawa dosyć pilna bo muszę wiedzieć na czym stoję a nie mogę zdobyć wiedzy na ten temat. Z góry wielkie dzięki jak ktoś mnie uświadomi (może być prv).
Dzięki ! ;)



Koleżko jedziesz z tym hajsem na całego tzn. zarabiaj ile wlezie, a podatek zapłacisz dopiero od tego co zarobisz ponad kwotę wolną od podatku (w roku obecnym jest to kwota 3091 PLN). Tzn. podatek będzie pewnie odciągany na bieżąco ale i tak zwrócą Ci na koniec roku to co niepotrzebnie nadpłaciłeś czyli 556,02 PLN do zwrotu. Ale jest jeszcze jedno ALE. Jeśli mieszkasz z rodzicami lepiej się wcześniej zapytaj czy starzy nie mają na Ciebie żadnej ulgi na uczące się dziecko lub coś podobnego, bo swoimi zarobkami mógłbyś im leciutko zjebać PITa (a taka ulga to dla nich ponad 1000 złotych). Jeśli mają na Ciebie ulgę to musisz się pilnować by nie przekroczyć nawet groszem kwoty wolnej od podatku. Piszę tylko tak ogólnie, więc dla pewności spytaj się kogoś bardziej ogarniętego.



"oni już wiedzą" ;-) Ulgi nie będzie w tym roku ;) dzięki wielkie za pomoc panowie ;)



Przy umowie zlecenia zleceniodawca zawsze potrąca zaliczkę w wysokości 18% na podatek dochodowy. Zwrot należy się w wysokości kwoty zmniejszającej podatek dochodowy.
Policz czy "na pewno" opłaci ci się zarobić powyzej kwoty wolnej od podatku - ulga na dzieci jest naprawdę duża. Aha pilnuj pracodawcę czy wypłaca ci tyle i le trzeba - niektórzy kroją studentów, potrącając na ubezpieczenia społeczne, którym studenci dzienni nie podlegają.
edit: eh, nie zauważylem ze to stary post. ale może komuś sie przyda :)

Ostatnio edytowany przez: Tony Montana, 18 stycznia 2011, 13:48 [1 raz(y)]


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5413 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 19/01/2011 18:54
Szukam pracy na okres ferii 12-27 luty z wyłączeniem 19 (turniej ), 16 lat uczę się, nie posiadam prawa jazdy. Pracowałem już miesiąc w ośrodku wypoczynkowym, oraz rozdawałem ulotki rozdawałem ulotki. Interesuje mnie wszelkiego rodzaju praca, solidny sumienny, słowny. Gadu 2473794

[PL: ...moderacja]

Ostatnio edytowany przez: TakiTam, 3 lutego 2011, 14:04 [2 raz(y)]


Liberta' Per Gli Ultras
Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4846 dni




Odp: Przystanek PRACA - 23/01/2011 12:07
Witam, jeżeli ktoś nie wie jak napisać poprawnie zeznanie podatkowe(Pit-37), zapraszam :)(doświadczenie- praca w US)

Opłata raczej symboliczna, cel szczytny - w tym momencie bardzo chciałbym znaleźć się w miejscu batyfikacji JPII...

1600 złotych- challenge accepted ;)


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Przystanek PRACA - 23/01/2011 14:38

  malcoolm napisał:  
Praca w gazoporcie

Niezwiązane z powyższym postem, ale ktoś inny może skorzystać. Oferty można składać do dziś.



hehe i Ty tak na powaznie ? Tam juz miejsca dawno zaklepane, a konkurs musi byc, bo takie sa wymagania odgornie narzucone (jak w "samorzadowce").


www.sectorshop.net
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 02/02/2011 13:38
Od prawie dwóch lat poszukuję czegoś w miarę konkretnego (stałego) ale jak to ostatnimi czasy bywa z pracą jak z grą w totka... oczy
Ktoś coś poleci może da jakieś namiary tylko prosiłbym bez takich typu Agryf albo jakieś markety itp.
Jakby co prawko od parunastu lat, uprawnienia na "widlaki" oraz koparko - ładowarkę. :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Przystanek PRACA - 02/02/2011 17:21

  Czarny napisał:  

  malcoolm napisał:  
Praca w gazoporcie

Niezwiązane z powyższym postem, ale ktoś inny może skorzystać. Oferty można składać do dziś.



hehe i Ty tak na powaznie ? Tam juz miejsca dawno zaklepane, a konkurs musi byc, bo takie sa wymagania odgornie narzucone (jak w "samorzadowce").


Tzn według Ciebie wszystkie oferty są ustawione?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Przystanek PRACA - 28/02/2011 14:32
Wie ktoś może jak się ma sprawa przyznawania dni wolnych na szkołę?

Ostatnio gdzieś usłyszałem , że można napisać podanie i przysługują 4 dni w miesiącu (które trzeba odrobić w inne dni). Czy tyczy się to wszystkich zakładów pracy czy tylko państwowych?


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5413 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 06/03/2011 20:16
Mam 2 ogłoszenia o pracę, dla ludzi znających się na elektryce. Wrzucam na prośbę taty.

Zatrudnię od zaraz sprzedawcę, branżystę do pracy w sklepie z artykułami elektrycznymi.
Zatrudnię od zaraz handlowca branżystę do hurtowni z artykułami elektrycznymi

Prośba jest aby kontaktowali się ludzie znający się na tym fachu.
Telefon kontaktowy: 668123718


Liberta' Per Gli Ultras
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005