Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Przystanek PRACA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Przystanek PRACA - 07/07/2009 19:09
Zapytają Cię jakie studia ukończyłeś. Ofert raczej nie będą mieli, więc jeśli masz prawo do zasiłku, to go dostaniesz.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 08/07/2009 12:43
Jakies papiery musze ze soba zabrac do tego urzedu? Czy wystarczy dowod osobisty?


MKS
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 08/07/2009 18:33

  Vega napisał:  
Jakies papiery musze ze soba zabrac do tego urzedu? Czy wystarczy dowod osobisty?



KLIK


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Gandzia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7283 dni




Odp: Przystanek PRACA - 09/07/2009 18:01
Zaproponujecie jakas prace w Szczecinie albo nad morzem prawko mam bo wlasnie ze szkocji wrocilem i sie nie orientuje


Gandzia
Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Przystanek PRACA - 27/08/2009 12:57
Witam.


Mam pytanie. jezeli bede sprzedawal jakies towary powiedzmy "na ulicy" i nie mam dzialalnosci gospodarczej
to jakie kary moga na mnie nalozyc podczas ewentualnej kontroli?? Pozdrawiam.


luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7137 dni




Odp: Przystanek PRACA - 28/08/2009 15:05
chcialbym sie zajac chalupnictwem najlepiej skladaniem dlugopisow przez 1 moze 2 miesiace, mozecie mi dac jakies namiary na jakas firme ktora to zleci?:)


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
dziki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7863 dni




Odp: Przystanek PRACA - 28/08/2009 15:20

  Bolo napisał:  
Witam.


Mam pytanie. jezeli bede sprzedawal jakies towary powiedzmy "na ulicy" i nie mam dzialalnosci gospodarczej
to jakie kary moga na mnie nalozyc podczas ewentualnej kontroli?? Pozdrawiam.



bardzo wysokie koleszko do kilku tysiecy zlotych...czyli jhak cie trafia bedziesz mial cieplo


DLA ZIOMÓW BRAT..DLA FRAJERNI KONFIDENT
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Przystanek PRACA - 28/08/2009 15:23

  luki_717 napisał:  
chcialbym sie zajac chalupnictwem najlepiej skladaniem dlugopisow przez 1 moze 2 miesiace, mozecie mi dac jakies namiary na jakas firme ktora to zleci?:)



To ten proceder jeszcze istnieje?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6364 dni




Odp: Przystanek PRACA - 28/08/2009 15:50

  malcoolm napisał:  

  luki_717 napisał:  
chcialbym sie zajac chalupnictwem najlepiej skladaniem dlugopisow przez 1 moze 2 miesiace, mozecie mi dac jakies namiary na jakas firme ktora to zleci?:)



To ten proceder jeszcze istnieje?


Nie wiem czy istnieje ale kiedyś się tym interesowałem bo chciałem sobie dorobić. Ale nigdzie nie znalazłem firmy, która nie oszukuje. Zawsze ktoś odradzał, że dana firma po prostu okrada.


luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7137 dni




Odp: Przystanek PRACA - 28/08/2009 15:50

  malcoolm napisał:  

  luki_717 napisał:  
chcialbym sie zajac chalupnictwem najlepiej skladaniem dlugopisow przez 1 moze 2 miesiace, mozecie mi dac jakies namiary na jakas firme ktora to zleci?:)



To ten proceder jeszcze istnieje?



no wlasnie chyba nie bo nigdzie nie moge tego znalesc


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Przystanek PRACA - 31/08/2009 21:18
Jakby ktoś myślał o założeniu firmy w przyszłości (lub już ma swój biznes) i dla wszystkich zainteresowanych marketingiem

polecam --> Blog - Jak skutecznie posługiwać się marketingiem w małej firmie<--


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni

****




Odp: Przystanek PRACA - 21/09/2009 21:01
witam,
ma ktos jakies doswiadczenia z firma GSG Contact Center? moze ktos tam pracowal, badz ktos z waszych znajomych u nich pracowal i moglibyscie cokolwiek o tej firmie napisac?!

ich strona internetowa GSG


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 21/09/2009 21:25

  Cinek napisał:  
witam,
ma ktos jakies doswiadczenia z firma GSG Contact Center? moze ktos tam pracowal, badz ktos z waszych znajomych u nich pracowal i moglibyscie cokolwiek o tej firmie napisac?!

ich strona internetowa GSG



Zagladnąłem na stronę i widzę, ze zajmują się jakimś tele...costam czyli na zdrowy rozum napewno zwykle nagabywanie na ich super oferty. Kiedyś znajomy cos wspominal mi o takiej firmie pod tą lub bardzo podobną nazwą ale wtedy byl to posrednik pracy... niestety niewiem czy myslimy o tej samej firmie.
Po przeanalizowaniu ofert na ich stronie osobiście jakoś jestem z tą firmą na .. NIE (własne wcześniejsze doświadczenia z podobnymi firmami)
1. tele ..costam - dla mnie odpada
2. zamieszczenie na własnej stronie zakładki z ofertami pracy z których nic kompletnie nie wynika oprócz tego że poszukują NIEWIEDOMO KOGO (nie ma sprecyzowanych stanowisk) , brak wymagań od swoich przyszłych pracowników. podobne oferty znajdziesz na stronach Netto czy KFC
3. dobra kasa godzinowa plus dobra prowizja - fajnie brzmi ale bardzo śmiesznie.

To moje sugestie znane z doświadczenia ale nikomu nie odradzam, ani nie zachecam tam do pracy.


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Przystanek PRACA - 21/09/2009 21:29
tele..costam

chodzi Ci o telemarketing :D ?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Przystanek PRACA - 21/09/2009 22:35
Pracowal ktos w firmie Provident ? Albo zna strukture tej firmy? chodzi o pare przydatnych informacji. P.S. nie chodzi mi o zatrudnienie w tej firmie, wiec pisanie jaka to lipa mozecie odpuscic sobie bo dobrze wiem;-)


www.sectorshop.net
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 21/09/2009 22:45

  Czarny napisał:  
Pracowal ktos w firmie Provident ? Albo zna strukture tej firmy? chodzi o pare przydatnych informacji. P.S. nie chodzi mi o zatrudnienie w tej firmie, wiec pisanie jaka to lipa mozecie odpuscic sobie bo dobrze wiem;-)



wiem cos na temat struktur (chyba tak sie to pisze) Meritum ale to chyba na podobnych dziala zasadach...jak chcesz wiedziec conieco podpij do kogos z L.igi M.istrzów lub P.ucharu o moje gg a pogadamy w tej kwestii


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni

****




Odp: Przystanek PRACA - 21/09/2009 23:47
dzieki antyC


  malcoolm napisał:  
tele..costam

chodzi Ci o telemarketing :D ?



wiem, ze telemarketing nie cieszy sie dobra slawa, ale dostalem od nich zaproszenie na spotkanie, wiec nawet z ciekawosci chyba skorzystam i zobacze co taka firma oferuje, bedzie to zawsze jakas wiedza na przyszlosc...


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 22/09/2009 06:03

  Cinek napisał:  
dzieki antyC


  malcoolm napisał:  
tele..costam

chodzi Ci o telemarketing :D ?



wiem, ze telemarketing nie cieszy sie dobra slawa, ale dostalem od nich zaproszenie na spotkanie, wiec nawet z ciekawosci chyba skorzystam i zobacze co taka firma oferuje, bedzie to zawsze jakas wiedza na przyszlosc...



Jezeli juz oni sami cie zapraszaja(wzgledem jakies pracy) to rzeczywiscie niewrozy nic dobrego,jakis czas temu tez dostalem zaproszenie listowne z oferta pracy(sprzedaz internetowa) mowie pojsc mozna(w wolnych chwilach cos tam mozna dorobic), moze chca zeby cos wrzucac na neta i jakis % dla mnie,oczywiscie babka grubo ponad 30min sciemniala ile to mozna zarobic itp. a na koncu sie okazalo ze to piramida czyli mam wciskac ludziom produkty z odpowiedniej strony(oczywiscie po zawyzonej cenie) i w zaleznosci ile osob kupi i poda w nazwie moj NICK od tego mam jakis tam %, i pozniej ci NOWI klienci namawiaja innych do kupna, ale ze na poczatku ja ich zdobylem to znowu niewielki % dla mnie itd. a firma pewnie wieluuu osobom cos powie bo powiedziala mi ja dopiero na koncu(AMWAY) tak to gowno jeszcze istnieje...a ze TELEMARKETING hm ciekawie to nazwali bo nawet to co mi chcieli wcisnac mozna tak nazwac:] Moze tez byc praca przy telefonie,obsludze jakis czatow,rozmowy z klientami,namawianie ich do zakupow,oferowanie promocji...i placa oczywiscie w zaleznosci od ``zdobytych`` klientow....Napisz cos wiecej jak wrocisz jak bylo i co chcieli.:]

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 22 września 2009, 06:11 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni




Odp: Przystanek PRACA - 22/09/2009 09:47

  Randall McMurphy napisał:  

  Cinek napisał:  
dzieki antyC


  malcoolm napisał:  
tele..costam

chodzi Ci o telemarketing :D ?



wiem, ze telemarketing nie cieszy sie dobra slawa, ale dostalem od nich zaproszenie na spotkanie, wiec nawet z ciekawosci chyba skorzystam i zobacze co taka firma oferuje, bedzie to zawsze jakas wiedza na przyszlosc...



Jezeli juz oni sami cie zapraszaja(wzgledem jakies pracy) to rzeczywiscie niewrozy nic dobrego,jakis czas temu tez dostalem zaproszenie listowne z oferta pracy(sprzedaz internetowa) mowie pojsc mozna(w wolnych chwilach cos tam mozna dorobic), moze chca zeby cos wrzucac na neta i jakis % dla mnie,oczywiscie babka grubo ponad 30min sciemniala ile to mozna zarobic itp. a na koncu sie okazalo ze to piramida czyli mam wciskac ludziom produkty z odpowiedniej strony(oczywiscie po zawyzonej cenie) i w zaleznosci ile osob kupi i poda w nazwie moj NICK od tego mam jakis tam %, i pozniej ci NOWI klienci namawiaja innych do kupna, ale ze na poczatku ja ich zdobylem to znowu niewielki % dla mnie itd. a firma pewnie wieluuu osobom cos powie bo powiedziala mi ja dopiero na koncu(AMWAY) tak to gowno jeszcze istnieje...a ze TELEMARKETING hm ciekawie to nazwali bo nawet to co mi chcieli wcisnac mozna tak nazwac:] Moze tez byc praca przy telefonie,obsludze jakis czatow,rozmowy z klientami,namawianie ich do zakupow,oferowanie promocji...i placa oczywiscie w zaleznosci od ``zdobytych`` klientow....Napisz cos wiecej jak wrocisz jak bylo i co chcieli.:]



Ja dodam od siebie że firmy tele coś tam często specjalizują się jako biura call center i nie zawsze chodzi o sprzedaż. Taka forma działalności jest dość dochodowa. Czasami własnie chodzi o sprzedawanie ale także może chodzić o obsługę infolinii. Mogą to być infolinie różnych programów lojalnościowych, infolinie informacyjne lub infolinie danych firm; lub też może to być dzwonienie do ludzi i zapraszanie ich na różnego rodzaju pokazy (chyba wiele osób odebrało tel domowy gdzie była mowa o takim zapriszeniu na pokaz jakiś tam wyrobów). Tak więc warto zwrócić uwagę na rodzaj działań takiej firmy.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 22/09/2009 10:20
Czy to sprzedaż czy to zapraszanie na pokazy itp... tak czy siak dowiesz się kilkukrotnie jakim ch... i k... jestes a już nic nie mówie o rzucaniu słuchawkami :)


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005