Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Przystanek PRACA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
RUSH
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: Przystanek PRACA - 12/08/2004 13:57
www.tvp.pl/przystanekpraca


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7474 dni

****




Odp: Przystanek PRACA - 25/08/2004 20:25
SIWY dziekówka za pracę. Niedługo się tam zobaczymy :))))))


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 25/08/2004 20:31
> SIWY dziekówka za pracę. Niedługo się tam zobaczymy :))))))

Dostałem info, że pierwszą pensje musisz wydać na piwo dla kolegi ;)


Z daleka nie będzie widać.
siwy24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7438 dni




Odp: Przystanek PRACA - 26/08/2004 06:48
> SIWY dziekówka za pracę. Niedługo się tam zobaczymy :))))))

Spoko stary, a co do piwa to wiesz, to jest taka swiecka tradycja;)


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

****




Odp: Przystanek PRACA - 26/08/2004 10:06
Proponuje pociagnac temat pracy... bo widze ze temat ma juz swoj pierwszy sukces... Siwy sa tam jeszcze miejsca??


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
siwy24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7438 dni




Odp: Przystanek PRACA - 26/08/2004 11:35
> Proponuje pociagnac temat pracy... bo widze ze temat ma juz swoj pierwszy sukces... Siwy sa tam jeszcze miejsca??

Hm... az takiej rotacji tam nie ma, ale kto nie probuje ten nie ma :) warto zlozyc podanie, ja osobiscie skladalem 3 razy, jak nie drzwiami to oknem;)
POZDRO


muuzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6628 dni




Odp: Przystanek PRACA - 11/06/2006 00:32
odświerze troszkę temat bo jestem w potrzebie:)

szukam pracy, najchętniej takiej gdzie można samemu sobie ustatalać godziny i dni pracy, na 2-3 miesiące, będe zadowolony, jak wyciagne 400-500 zł mc... wie ktoś z Was może gdzieś o takiej robocie?? z góry wielkie dzięki za info:)

pozdrawiam


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7933 dni

***




Odp: Przystanek PRACA - 11/06/2006 01:42

  muuzyk napisał:  
odświerze troszkę temat bo jestem w potrzebie:)

szukam pracy, najchętniej takiej gdzie można samemu sobie ustatalać godziny i dni pracy, na 2-3 miesiące, będe zadowolony, jak wyciagne 400-500 zł mc... wie ktoś z Was może gdzieś o takiej robocie?? z góry wielkie dzięki za info:)

pozdrawiam



Znajomy kiedyś dorabiał przez agencje pracy WorkService, dają pracę w netto i innych super-hiper na wykładaniu towarów, płaca niezbyt wyoka ale z tego co wiem można sobie godziny ustalać. Dokładnych danych firmy nie znam, ale poszukaj w necie pewnie coś znajdziesz:)


kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6907 dni




Odp: Przystanek PRACA - 11/06/2006 09:53

  chrisxx napisał:  

  muuzyk napisał:  
odświerze troszkę temat bo jestem w potrzebie:)

szukam pracy, najchętniej takiej gdzie można samemu sobie ustatalać godziny i dni pracy, na 2-3 miesiące, będe zadowolony, jak wyciagne 400-500 zł mc... wie ktoś z Was może gdzieś o takiej robocie?? z góry wielkie dzięki za info:)

pozdrawiam



Znajomy kiedyś dorabiał przez agencje pracy WorkService, dają pracę w netto i innych super-hiper na wykładaniu towarów, płaca niezbyt wyoka ale z tego co wiem można sobie godziny ustalać. Dokładnych danych firmy nie znam, ale poszukaj w necie pewnie coś znajdziesz:)


Work Service jest na Wojska Polskiego ale z tego co slyszalem nie wiem czy to prawda work service umozliwa prace do 6 h max dziennie pozdrawaim :)


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Przystanek PRACA - 11/06/2006 13:55

  muuzyk napisał:  
odświerze troszkę temat bo jestem w potrzebie:)

szukam pracy, najchętniej takiej gdzie można samemu sobie ustatalać godziny i dni pracy, na 2-3 miesiące, będe zadowolony, jak wyciagne 400-500 zł mc... wie ktoś z Was może gdzieś o takiej robocie?? z góry wielkie dzięki za info:)

pozdrawiam


Sprobuj w Studenckiej Spoldzielni Pracy "Bratniak" na Placu Dziecka. Nazwa wskazywalaby, ze korzystac z niej moga tylko studenci ale calkiem mozliwe, ze jest inaczej;)
Ja 2 lata temu bylem w potrzebie i bez klopotu znalezli mi prace za 4,5 zl/h. Na poczatku trzeba zaplacic wpisowe (nie pamietam juz ile) ale w sumie sie oplaca.
Tel. do nich 4489009, jak chcesz isc osobiscie to najlepiej w pon. bo wtedy mozna przy okazji zaliczyc szkolenia BHP, zrobic badania lekarskie i wreszcie zapisac.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Przystanek PRACA - 11/06/2006 15:00
a Leader Service na Wojska Polskiego - naprzeciwko Kosmosu - pracowalem w Tesco ok 5.5 zl ph

pozdawiam


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni




Odp: Przystanek PRACA - 11/06/2006 17:22
Roznoszenie ulotek tez jak Ktoś by chciał .... 5zł/h


Obrazek gif wstawiony na forum
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 11/06/2006 21:01

  malcoolm napisał:  
a Leader Service na Wojska Polskiego - naprzeciwko Kosmosu - pracowalem w Tesco ok 5.5 zl ph

pozdawiam


MALCOLM glownie jaki dzial?Ja pracuje tam 2 lata i powiem szcerze ze jesli chodzi o prace to totalny lajcik.Niedlugo bede sie zwalnial bo jade do roboty gdzie indziej a chcialby objac textylia domowe czyli poduszki czyli lajt(palarnia itp) to zapraszam na priv l;ub gg:)


,,Vi är överallt,,- POGON
Ori
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6596 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 11/06/2006 23:18
Pracowalem tam 13 miesiecy - jeden wielki syf... !!!


...SZCZECIN MOIM MIASTEM - POGOŃ MOIM ŻYCIEM...
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 11/06/2006 23:30
HEh no co ty?Na jakim dziale?:)


,,Vi är överallt,,- POGON
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Przystanek PRACA - 11/06/2006 23:54

  muuzyk napisał:  
odświerze troszkę temat bo jestem w potrzebie:)

szukam pracy, najchętniej takiej gdzie można samemu sobie ustatalać godziny i dni pracy, na 2-3 miesiące, będe zadowolony, jak wyciagne 400-500 zł mc... wie ktoś z Was może gdzieś o takiej robocie?? z góry wielkie dzięki za info:)

pozdrawiam



MCśmietnik ;] spelnia nawet nadto twoje wymagania ;]


Obrazek jpg wstawiony na forum
...MKS...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




Odp: Przystanek PRACA - 12/06/2006 10:03
w workservisie pracujesz ile chcesz ale max 8h stawka jest bardzo nędzna a na dodatek w niektórych neettach jest zapierdziel taki że 6zł/h to za mało


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Przystanek PRACA - 12/06/2006 10:12

  spagetti napisał:  

  malcoolm napisał:  
a Leader Service na Wojska Polskiego - naprzeciwko Kosmosu - pracowalem w Tesco ok 5.5 zl ph

pozdawiam


MALCOLM glownie jaki dzial?Ja pracuje tam 2 lata i powiem szcerze ze jesli chodzi o prace to totalny lajcik.Niedlugo bede sie zwalnial bo jade do roboty gdzie indziej a chcialby objac textylia domowe czyli poduszki czyli lajt(palarnia itp) to zapraszam na priv l;ub gg:)


GLownie nocki - napoje konserwy - raz mi sie zdarzylo cholerne wazenie ryb :| przed swietami


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni

****




Odp: Przystanek PRACA - 12/06/2006 12:37

  Oran napisał:  
Pracowalem tam 13 miesiecy - jeden wielki syf... !!!



dokładnie... ja nieco krocej alen ie polecam... jeszcze wypłaty za marzec nie dostałem


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
drewniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6762 dni




Odp: Przystanek PRACA - 12/06/2006 18:23
jesli chodzi o tego BRATNIAKA, to wpisowe jest 8zl,jakies tam dane podajesz itp.ale jak z nipem jest juz nie pamietam.najlepiej jak pojdziesz do tego na placu dziecka,robota w cynkowni.w miare fajna i lajtowa.jakos za 8 godzin masz 42zl,pozniej jak sie sprawdzasz podpisuja ztoba umowe i okolo kawalka mozna lajtowo wyciagnac,tym bardziej ze jakos w soboty czy niedziele sa setki.albo jak nie,to proponuje biuro ochrony FORT:Dale to tylko tak na marginesie:P


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005