Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6726 dni




Flagi Pogoni i nie tylko... - 07/12/2005 22:49
Nie wiem czy już był taki temat, ale myśle że się przyjmie. Chodzi o wasza opinie co do najlepszych flag Pogoni w całej historii ultras na naszym stadionie i najbardziej ciekawych ktorych istnienia już nie kazdy pamięta. Możecie się wypowiadać także na temat flag zdobycznych. Dla mnie najlepszą flagą jest starsza flaga " Duma Pomorza", a z innych najbardziej mi jeszcze utkwiła w pamięci stara flaga fc Goleniów której już nie widziałem ładnych pare latek, no i ten Nowogard pisany gotykiem. Ze zdobycznych to ucieszyła mnie kiedyś flaga lecha z napisem rzepin.


Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 07/12/2005 23:13
mi utkwila w pamieci fana PORTOWCY - ktora stracilismy na zecz Poloni - szkoda ze proby odbicia sie nie udaly:/ mi najbardziej sie podoba fana MKS POGOŃ SZCZECIN , ktora poprzes swoja wielkosc zadko jest wywieszna by nie zajmowac miejsca innym mniejszym fana przynajmniej tak mysle.


Obrazek gif wstawiony na forum
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 10:29
Duma Pomorza zdecydowanie... stara oczywiscie bo nowa to nieporozumienie. Jedna ze starszych fan a nadal zajebiscie sie prezentujaca (mimo licznych ubytkow ;). poza tym jak ktos napisal rowniez podobala mi sie flaga Porotwcy stracona na rzecz Polonii.

Skoro juz o flagach mowa, to przydaloby sie kilka ciekawych pomyslow, bo mamy zime i mozna pokombinowac. Tylko naprawde pomyslowych, bo co jakis czas ludzie przysylaja nam projekty, podrzucaja pomysly, ale sa one delikatnie mowiac... zalosne ;)

PS. Na wiosne napewno ujrzymy kilka nowych plocien. Szczegolnie ciekawie bedzie sie prezentowala flaga "PI" zwazywszy na obecna sytuacje w klubie i pomysl zrobienia z Pogoni druzyny brazylijskiej.


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7166 dni

***




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 15:42
-Brygada Ultras-za mocna fana
-Wilki Morskie-bardzo udane haslo,szkoda ze rzadko wisi
-Wojownicy z Grodu Gryfa-prosta fana,bez zbednych bajerow,dawno jej nie widzialem
-Pogoń Szczecin pisana gotykiem-najlepsza fana Pogoni:)
Szkoda ze starsze plotna nie sa wywieszane za czesto,a niektorych dawno nie bylo.Nowsze flagi rowniez bardzo udane,cale szczescie ze nie ma u nas flag z postaciami z kreskowek.


www.sectorshop.net
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 16:05
najlepsze i zpewnoscia legendarne MKS POGOŃ SZCZECIN i DUMA POMORZA super tez byla BRYGADA i pewnie gdyby byla z materialu to od czasu do czasu by jeszcze byla wywieszana.Niczego sobie jest jeszcze ta z wikingiem.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7156 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 16:06
ULTRAMARINES,Wilki Morskie,DUMA POMORZA


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7356 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 16:18
-Brygada Ultras
-MKS Pogoń Szczecin
-Pogoń Szczecin - Narodowa za mocna:)


PS!
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6726 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 16:41

  Czarny85 napisał:  
-Brygada Ultras-za mocna fana
-Wilki Morskie-bardzo udane haslo,szkoda ze rzadko wisi
-Wojownicy z Grodu Gryfa-prosta fana,bez zbednych bajerow,dawno jej nie widzialem
-Pogoń Szczecin pisana gotykiem-najlepsza fana Pogoni:)
Szkoda ze starsze plotna nie sa wywieszane za czesto,a niektorych dawno nie bylo.Nowsze flagi rowniez bardzo udane,cale szczescie ze nie ma u nas flag z postaciami z kreskowek.



Z tego co widziałem to ze starych flag ostatnio na meczach pojawiała się "Pomorska Siła" ma fajną twarz kibola po środku, moim zdaniem to jest właśnie to coś co brakuje naszym płótnom - właśnie takich wstawek. a jeszcze dorzuce do tego flage szlachta, której też dawno nie widziałem no i tifo clan.


Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6855 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 16:49
Moja ulubiona to "Brygada Ultras", myślę, że zajebistym pomysłem byłoby zrobienie repliki tej kultowej flagi.
Niestety totalnym nieporozumieniem jest replika "Dumy Pomorza".
Osobiście cieszę się, że nie ma u nas flag typu zajebiemy was wszystkich - ultrafighters z jakmiś znaczkami hooligana, w barwach nieklubowych, jedna typowo chuligańska flaga pasuje jak najbardziej ale nie podoba mi się gdy na niektórych stadionach stanowią one większość.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7531 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 17:03
Pomysl zrobienia repliki Brygady Ultras umarl, po jak to Patyk opisal "niedemokratycznym glosowaniu". Najbardziej mi sie podoba Pogoń Szczecin pisana gotykiem, zajebista flaga, pomimo swojego wieku. Szkoda Portowcow straconych na rzecz Polonii, szkoda 100% EH na rzecz GKS-u, chyba jedyna flaga na naszym stadionie bez herbu Pogoni, czy tez napisu Pogoń Szczecin. Fana FC Jaworzno miala w sobie cos bardzo fajnego, niby byla taka nijaka i w ogole, ale fajna. Chiba to tyle, pozdro.


tomas_cmfm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6715 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 17:11

  Grigorio napisał:  
Moja ulubiona to "Brygada Ultras", myślę, że zajebistym pomysłem byłoby zrobienie repliki tej kultowej flagi.
Niestety totalnym nieporozumieniem jest replika "Dumy Pomorza".
Osobiście cieszę się, że nie ma u nas flag typu zajebiemy was wszystkich - ultrafighters z jakmiś znaczkami hooligana, w barwach nieklubowych, jedna typowo chuligańska flaga pasuje jak najbardziej ale nie podoba mi się gdy na niektórych stadionach stanowią one większość.



mozesz powiedziec o jakich stadionach myslisz?


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7493 dni

*****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 17:20
Replika Dumy POomorza w ogole "nie istnieje"....Byla to inicjatywa pana J. , ktory zaczal dzialac w "Klubie Kibica;)" heheh i cos takiego dziwacznego powstalo...Proponuje wywalic fotke, tego dziela, bo nigdy ta flaga nie zawisnie, a nasza Duma Pomorza to sztandarowa fana i oby wisiala jak najdluzej


Sami przeciw wszystkim!!!
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6991 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 17:50
Forza Pogoń, flaga pisana gotykiem. Ostatnio na Pogoni wisiała w sektorze 1 na meczu z Arką. Ochronie początkowo się nie spodobała, ale później zmienili zdanie ;)


Obrazek jpg wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6726 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 18:04
edit.

Ostatnio edytowany przez: IS, 10 września 2007, 18:14 [1 raz(y)]


SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7074 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 18:33
"Skazani na wina" :D :D :D


Szczecińska albo żadna!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 19:24
na poczatku lat 90tych byla konkretna fana FORZA POGOŃ w granatowo bordowe pasy
niestety w drodze na mecz do Zabrza wraz z fanami Zaglebia Sosnowiec po pewnej awanturce psy na komendzie podarly te flage
pol flagi sie ostalo wsiala swego czasu na Legii z napisem POGOŃ
konkretna byla rownierz flaga NOWOGARD w sezonie 96/97 szkoda ze tak krotko wisiala i ciekawe co sie z nia teraz dzieje


Better dead than red!
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7023 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 19:29
LADS FROM SZCZECIN !!


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 20:10
zapomnialbym o fanie CrimsonS... zajebiscie wygladala.

Forza Pogoń:
Obrazek jpg wstawiony na forum

Crimsons:
Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: Helmut, 8 grudnia 2005, 20:37 [1 raz(y)]


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6726 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 20:23

  Helmut napisał:  
zapomnialbym o fanie CrimsonS... zajebiscie wygladala.



No właśnie to była jedna z lepszych flag - co się z nią teraz dzieje?, tak samo ten nowogard był wypasiony - kto nie widział niech żałuje. Założe się że połowa tych flag poprostu gdzieś sobie u kogoś zalega w magazynie, garażu etc. Moja tak samo zalegała więc postanowiłem ją oddać fanowi który chodzi na mecze i teraz jest wywieszana (Forza Pogoń) bo wczesniej fizycznie to było nie do wykonania z racji odległości po wyjeżdzie ze Szczecina. APELUJE ŻEBY CI CO MAJĄ FLAGI KTORE ZALEGAJA W SZAFACH POPROSTU ODDALI JE JAKIEJS KONKRETNEJ OSOBIE ALBO ZEBY DALI KIBICOM KTORZY NA KAZDYM MECZU SIĘ TYM ZAJMUJA. A co do nowej Dumy Pomorza to tez się zgadzam że już nigdy nie powinna zawisnąć...

Ostatnio edytowany przez: IS, 8 grudnia 2005, 20:30 [1 raz(y)]


Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7558 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 20:53
Mam małą prośbę mogłby ktoś podać linka lub wkleić flagę "Forza Pogoń" z krzyżem celtyckim...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005