Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/09/2011 21:53

  Bralin napisał:  

  Misiek. napisał:  
Jak jest z walką Adamka? Trzeba będzie coś płacić za obejrzenie?



no niby 40zl ma kosztowac obejrzenie w tv, ale na niemieckim RTLu jest/bedzie za free :D



RTL ma zakodowac walke tak wiec poza niemcami nie da sie jej obejrzec


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/09/2011 22:48
To trzeba szukać baru gdzieś w Locknitz! biskup

Ewentualnie Passewalk tudzież Schwedt!


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 05/09/2011 23:03
Cyrki porobili z tą walką,swoją drogą jestem cholernie stary bo już przeżyłem kilka tych pojedynków stulecia.
Nie chcę być złym prorokiem,ale czuję że w sobotę z tego wszystkiego wyjdzie jedna Wielka klapa i gdyby nie był to Polak to bankowo bym obstawiał przez KO dla Kliczki koło 10 rundy.


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5767 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 07/09/2011 14:09
w sobote jest wyjazd do Grudziadza, po meczu, gdzies po drodze mozna obejrzec walke napewno


abstrakcja!
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 08/09/2011 22:33
Świetne wiadomości dla polskich kibiców podaje czwartkowe wydanie "Super Expressu". Walkę pomiędzy Witalijem Kliczko a Tomaszem Adamkiem będą mogli obejrzeć fani "Górala" w Polsce, i nie będą musieli za to płacić. Stacja RTL nie zakoduje bowiem swojego kanału na czas pojedynku.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/09/2011 22:51
Frystenberg z Matkowskim w finale US Open, historyczny wynik dla deblistów. Finale zmierzą się z Melzerem i Petzschnerem, którzy w półfinale grali 3 sety. Radwańska z Hantuchową niestety odpadły dzisiaj.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/09/2011 00:01
dobrze ze sedzia przerwal walke... Na temat jej przebiegu nie bede sie wypowiadal bo nie ma o czym mowic


100% PD
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/09/2011 00:05

  tribu napisał:  
dobrze ze sedzia przerwal walke... Na temat jej przebiegu nie bede sie wypowiadal bo nie ma o czym mowic



Skończyło się jak przewidywałem.Wstydu nie było,Kliczko po prostu nie ta liga.Na gorąco to albo ciężka i próba przebicia się przez Haye do Povietkina,albo junior ciężka.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/09/2011 00:06
Od dawna wiadome było, że na pasy w ciężkiej Adamek nie ma co liczyć.

Tymczasem na US Open, Djokovic przy stanie 5:3 dla Federera w 5 secie broni 2 piłki meczowe dla Szwajcara z czego pierwszą cudem, wygrywa 7:5 i jest w finale.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/09/2011 00:55

  ManeS napisał:  
Od dawna wiadome było, że na pasy w ciężkiej Adamek nie ma co liczyć.

Tymczasem na US Open, Djokovic przy stanie 5:3 dla Federera w 5 secie broni 2 piłki meczowe dla Szwajcara z czego pierwszą cudem, wygrywa 7:5 i jest w finale.



strasznie to Roger spierdolił, wrecz okrytnie. pal licho juz o kwestie samej wygranej, ale mamy juz w tym momencie zmierzch mistrza. dlasczego? bo zaczyna kuleć juz nie szybkosc czy precyzje, ale psychika i kwestie mentalne.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/09/2011 01:10
Dokładnie aż mi go żal było po tej porażce ;). Chociaż gema na 5:3 Roger zawdzięcza tym samym problemom u Djokovica, tylko w mniej decydującym momencie. A tak w ogóle to co P. Diddy w obozie Djokovica robił? :P


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7256 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/09/2011 10:54

  szpadel* napisał:  

Skończyło się jak przewidywałem.Wstydu nie było,Kliczko po prostu nie ta liga.



Wstydu takiego jak po walce Andrew z Brewsterem to nie. Ale fakt jest taki, że Kliczko wytarł Adamkiem ring. Adamek był totalnie bezradny i nie miał żadnych atutów. Od pierwszej rundy walczył tylko o przetrwanie.
Jednak po challengerze trzeba się spodziewać trochę więcej i pod tym względem Adamek mnie zawiódł. Nie spodziewałem się, że wygra, ale spodziewałem się, że chociaż da parę wyrównanych rund zanim Dr. Ironfist zacznie go "leczyć".

Kliczko zaczął badać pacjenta już od pierwszej rundy, ale z postawieniem diagnozy czekał do dziesiątej. Choć równie łatwo mógł to zrobić już w drugiej. Ale on nie ma w zwyczaju kończyć szybko walk - telewizje też muszą reklamy wyemitować.

Co teraz z Adamkiem? Po tej wypłacie życia może już iść spokojnie na emeryturę. Myślę jednak, że nie pójdzie i jeszcze trochę sobie poobija kelnerów typu McBride i Mollo w Prudencial Center.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6584 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/09/2011 11:34
I niech jeszcze bije, bo z chęcią obejrzę jeszcze parę jego walk. Charakter, ambicja na plus ale warunków i możliwości nie oszuka. Ciekawe jakby powalczył z Haye bo wydaje mi się że większe szanse by miał niż z tymi dwoma wieżami.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/09/2011 12:41

  120x napisał:  
I niech jeszcze bije, bo z chęcią obejrzę jeszcze parę jego walk. Charakter, ambicja na plus ale warunków i możliwości nie oszuka. Ciekawe jakby powalczył z Haye bo wydaje mi się że większe szanse by miał niż z tymi dwoma wieżami.



Co do Haye to dla niego liczą się wyłącznie pieniądze i reklama,więc trudno powiedzieć czy on sam będzie chciał walczyć z Adamkiem.Jeśli Tomek będzie chciał dalej walczyć w ciężkiej to właśnie powinien spróbować z Brytyjczykiem.Choć osobiście wolałbym Polaka w junior ciężkiej,bo jest tam jeszcze paru ludzików,którym przydałoby się nakopać do tyłka.


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7681 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/09/2011 13:22

  120x napisał:  
I niech jeszcze bije, bo z chęcią obejrzę jeszcze parę jego walk. Charakter, ambicja na plus ale warunków i możliwości nie oszuka. Ciekawe jakby powalczył z Haye bo wydaje mi się że większe szanse by miał niż z tymi dwoma wieżami.



Zgadzam się w twoją wypowiedzią. Do wczoraj wierzyłem, ze może coś osiągnąć ale bezpośredni pojedynek niestety brutalnie moją wiarę zweryfikował. Należą mu się brawa za ambicje i za to, że próbował póki jeszcze siły pozwalały. Niech wraca na ring jak najszybciej, ale może jednak faktycznie w lżejszej wadze.


Babilon Team
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7256 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/09/2011 14:41

  szpadel* napisał:  

Co do Haye to dla niego liczą się wyłącznie pieniądze i reklama,więc trudno powiedzieć czy on sam będzie chciał walczyć z Adamkiem.



A dla Adamka to co się liczy jak nie pieniądze? Dla większości pozostałych też - choć nie wszyscy mówią to wprost.

Walka z Haye może nie być tak nierealnym przedsięwzięciem jak mogłoby się wydawać. Za Hayem stoją pieniądze brytyjczyków, za Adamkiem pieniądze polaków. Pula nagród w tej walce mogłaby być całkiem całkiem - a to podstawa by myśleć o takiej walce.

Adamek pewnie by chętnie taką walkę wziął - już wie, że Kliczki to dla niego inna planeta, więc pewnie już nie będzie się do nich pchał. Zajęłoby mu to dużo czasu (którego za wiele już nie ma), a wątpliwe też by któryś Kliczek chciał jeszcze z nim walczyć.

A Haye? Dla niego priorytet to Kliczki - z nimi zarobi najwięcej. Ale Adamek też mógłby być dla niego interesującą opcją na wypadek gdyby z Kliczkami nie wyszło lub mocno by się to przeciągało w czasie. Zwłaszcza kiedy się okazało, że Adamek nie jest wcale tak groźny na jakiego go kreowano.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5136 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/09/2011 16:02
Petzschner nie ma honoru. Tak oszukał Polaków!


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/09/2011 16:48

  tribu napisał:  
dobrze ze sedzia przerwal walke... Na temat jej przebiegu nie bede sie wypowiadal bo nie ma o czym mowic



Ja nie jestem zadowolony, że przerwał, bo obstawiałem, że przegra Adamek na punkty. Chociaż ciosy pod koniec walki Tomek to już prawie tylko przyjmował, nic nie wyprowadzał. Ogólnie to wyglądało jakby nie miał żadnego pomysłu na walkę z Kliczko. Chyba Tomek liczył na boską pomóc i cud, ale nic takiego się nie zdarzyło :)


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6999 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/09/2011 19:49
a tymczasem w finale MŚ w piłce nożnej plażowej strzelanina Rosja-Brazylia12:8!


POGOŃ 100% SZCZECIN
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 11/09/2011 20:06

  YAKIN napisał:  
a tymczasem w finale MŚ w piłce nożnej plażowej strzelanina Rosja-Brazylia12:8!



Nareszcie ktoś ograł Canarinhos, trzeba przyznać że kacapy ładnie grali i pomyśleć że na MŚ w 2006 roku Polacy przegrali z Japończykami awans z grupy w ostatniej akcji... Kto wtedy by pomyślał że jakaś Rosja będzie grać i co najważniejsze wygrywać z najlepszymi drużynami.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005