Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4510 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/06/2013 23:09
Brawo Polacy za przegranie wygranego meczu... Oczywiście kupon w pizdu.


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5314 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 21/06/2013 23:24
a miałem ich dostawić do Diablo dla podbicia kursu, ale coś mnie tknęło ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/06/2013 00:01

  xxjarek05xx napisał:  
Ja za to chyba powinienem dać sobie spokój z obstawianiem czegokolwiek :)
Piłka nożna nie wchodzi, tenis nie wchodzi, ręczna nie wchodzi, boks też nie :D Jestem wyjątkowym pechowcem. Jakby Barca grała z Pogonią i obstawiłbym Barce to pewnie wygrałaby Pogoń :D



Zapisuj swoje typy na forum to my bedziemy obstawiac na odwrot i zbijemy majatek.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 22/06/2013 00:10

  xxjarek05xx napisał:  
Ja za to chyba powinienem dać sobie spokój z obstawianiem czegokolwiek :)
Piłka nożna nie wchodzi, tenis nie wchodzi, ręczna nie wchodzi, boks też nie :D Jestem wyjątkowym pechowcem. Jakby Barca grała z Pogonią i obstawiłbym Barce to pewnie wygrałaby Pogoń :D



nie łam się. zwykle (sowo klucz) wygrywają dyletanci i farciarze bo liczą na farta lub zdają sie na intuicje intuicje, a znawcy kombinują, rozważają możliwości, analizują i jak to zwykle bywa chuj wszystko strzela;)

odnośnie siatkarzy, czy to tylko moja percepcja i niechęć powoduje iz od lat uważam Winiarskiego za najgorsze ogniwo i to nie pierwszy już raz w tej reprezentacji?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/06/2013 21:26
Wimbledon w tym roku jest... zaskakujący:) Mam obawy ze ku mojej rozpaczy turniej męski wygra angielski Szkot :( A Serena jak tylko sie i ona nie połamie (ilosc kontuzji jest przerażająca) juz może sobie pogratulować wygranej.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
xxxDZIKUxxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5609 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/06/2013 21:38

  anathema napisał:  
Wimbledon w tym roku jest... zaskakujący:) Mam obawy ze ku mojej rozpaczy turniej męski wygra angielski Szkot :( A Serena jak tylko sie i ona nie połamie (ilosc kontuzji jest przerażająca) juz może sobie pogratulować wygranej.


Jakby Janowicz pyknal Almagro to przy dobrych wiatrach moze z Murrayem sie w polfinale spotkac a wtedy wszystko jest mozliwe:):)


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4232 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 26/06/2013 21:58

  xxxDzikuxxx napisał:  

  anathema napisał:  
Wimbledon w tym roku jest... zaskakujący:) Mam obawy ze ku mojej rozpaczy turniej męski wygra angielski Szkot :( A Serena jak tylko sie i ona nie połamie (ilosc kontuzji jest przerażająca) juz może sobie pogratulować wygranej.


Jakby Janowicz pyknal Almagro to przy dobrych wiatrach moze z Murrayem sie w polfinale spotkac a wtedy wszystko jest mozliwe:):)



Federer wyałtowany.Oglądając ten mecz to ten człowiek z drugiej setki rankingu grał taki tenis że szok.Czuje że to nie koniec sensacji i rzeczywiście zarówno Radwańska jak i Janowicz moga dojść nawet do półfinałów.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5314 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 27/06/2013 00:35
Radwanska w pierwszym meczu serwowała fatalnie, jak tak dalej będzie to szybko się pożegna. Rzeczywiście masa kreczy i w/o ale nie przypominam sobie żeby Roger tak szybko odpadł z wielkiego szlema.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7473 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 28/06/2013 18:49
W końcu mecz Janowicza, na który patrzyło się z przyjemnością :)
Oby tak dalej... :)


INDIOS BRAVOS
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6322 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 01/07/2013 16:11
Polski ćwierćfinał! :)


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5314 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/07/2013 17:11
No i zaczęli, mam nadzieję, że Kubotowi uda się jednak wygrać bo należy mu się taki sukces jak półfinał wielkiego szlema, a Janowicz to się jeszcze nagra w karierze ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/07/2013 17:31
Nie wiem czemu, ale ten Bohdan wkurwia mnie bardziej niż Szpakowski. Nie moge faceta słuchać normalnie. Wole słuchać Angielskiego komentarza...


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7473 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/07/2013 17:37

  xxjarek05xx napisał:  
Nie wiem czemu, ale ten Bohdan wkurwia mnie bardziej niż Szpakowski. Nie moge faceta słuchać normalnie. Wole słuchać Angielskiego komentarza...



a jak włączyć ang. komentarz? :)
bo co do p. Bohdana. wrazenie mam takie samo


INDIOS BRAVOS
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/07/2013 17:43
Właśnie tego meczu nie mogłem znaleźć na necie z Angielskim komentarzem dlatego narzekam :D
Jeszcze próbuje w tych przerwach :)


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6399 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/07/2013 17:53

  xxjarek05xx napisał:  
Nie wiem czemu, ale ten Bohdan wkurwia mnie bardziej niż Szpakowski. Nie moge faceta słuchać normalnie. Wole słuchać Angielskiego komentarza...



Haluuuuuuuuuuuuu Wimbleduuuuuuuuun 1 miejsce


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5314 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/07/2013 19:01

  kiko napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
Nie wiem czemu, ale ten Bohdan wkurwia mnie bardziej niż Szpakowski. Nie moge faceta słuchać normalnie. Wole słuchać Angielskiego komentarza...



Haluuuuuuuuuuuuu Wimbleduuuuuuuuun 1 miejsce



:D też mnie szlag trafia jak go słyszę, takie starcze pierdolenie już zamiast komentarza, nawet nie orientuje się momentami jaki wynik tak zabrany jest tym swoim mendzeniem ;). Wymiana koszulek na Wimbledonie tego jeszcze nie widziałem :)

Tak btw. ktoś się orientuję jakie sianko za ćwierć i półfinał w Wimbledonie zgarną panowie?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/07/2013 19:04
Ogólnie miłe widoki po meczu. Troche szkoda Kubota ;)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

****




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/07/2013 19:22

  ManeS napisał:  


Tak btw. ktoś się orientuję jakie sianko za ćwierć i półfinał w Wimbledonie zgarną panowie?



Pytanie źle skonstruowane...:) powinieneś zapytać jak dużo sianka dostaną :D

1/4 - po 205 tysięcy funtów brytyjskich.
1/2 - po 400 tysięcy funtów brytyjskich,
przegrany w finale 800 tysięcy, a wygrany 1,6 mln funtów brytyjskich....

Tyczy się zarówno Pań jak i Panów.

Jakbyś chciał, to tutaj masz pełną rozpiskę - http://www.wimbledon.com/pdf/Press_Release_Prize_Money_2013.pdf

Wielkie brawa dla obydwu Panów !!! mnie zadziwia wynik Kubota, bo chłopak w cieniu Janowicza, a osiągnął na prawdę zajebisty wynik.
Janowicz na tę chwilę liderem w klasyfikacji asów serwisów, ot taka ciekawostka.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5314 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/07/2013 19:56
Dzięki Ambasador, no kwoty niezłe :D.
Kubot to typowy trawiasty, serve & volley na żadnej innej nawierzchni nie pozwala na takie wyniki, to jego ulubiony turniej i już rok temu był o włos od ćwierćfinału... Szkoda tylko, że nie udało mu się chociaż jednego breakpointa wykorzystać dzisiaj to mógłby urwać jakiegoś seta i byłoby ciekawiej ;).


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7473 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 03/07/2013 21:18

  ManeS napisał:  
Kubot to typowy trawiasty, serve & volley na żadnej innej nawierzchni nie pozwala na takie wyniki, to jego ulubiony turniej i już rok temu był o włos od ćwierćfinału... Szkoda tylko, że nie udało mu się chociaż jednego breakpointa wykorzystać dzisiaj to mógłby urwać jakiegoś seta i byłoby ciekawiej ;).



wygląda na to, że JJ również lubi grać na trawie. Zresztą to idealna nawierzchnia do wykorzystywania jego najgroźniejszego atutu jakim niewątpliwie jest serwis.
W meczu półfinałowym, jak JJ nie da się sprowokować publiczności, a przy okazji swoimi zagraniami i asami - wyprowadzi Murraya z równowagi - są szanse na finał. Andy jest bardzo słaby psychicznie, zwłaszcza gdy mu nie idzie.


INDIOS BRAVOS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005