Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
STARGARD_FC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6878 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/12/2005 11:40

  szwarc92 napisał:  
Na mechach Pogoni znajduja sie flagi Stargradu na arce gdynia były az 2.



chwalisz sie czy zalisz??


Czy wygrywasz !! Czy nie !! Ja i tak kocham Cie !! Bo najlepsza w Polsce jest !! Pogoń Szczecin MKS !!

Obrazek jpg wstawiony na forum
szwarc92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/12/2005 15:57
Chwale sie ze jest zaznoczone na stadionie ze za Pogonia sa loudzie ze Stargardu.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/12/2005 21:33

  szwarc92 napisał:  
Chwale sie ze jest zaznoczone na stadionie ze za Pogonia sa loudzie ze Stargardu.



Twoja liczba w nicku ... i wszystko jasne...:)

Zeby nie rozmywac tematu to dla mnie TOP3 :
1. Duma Pomorza
2. Ultramarines
3. Pogoń Szczecin pisana gotykiem

Poza konkursem "Skazani na Wina" ^_^


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/12/2005 22:44
Mi sie Podobają Następujące Flagi !
TOP3:

1.Lads From Szczecin
2.Mks Pogoń Szczecin
3.Ultramarines


PS
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8142 dni

*




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/12/2005 22:49
Ultramarines Ultramarines eja eja...;)
P.S. Fajna flaga;)


MKS
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7404 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/12/2005 23:08

  Vega napisał:  
Ultramarines Ultramarines eja eja...;)
P.S. Fajna flaga;)



co Ty mi tu kolego za spiewy urzadzasz :D
to było znacznie dluzsze eja eja..... Ultramarines


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6725 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 14/12/2005 14:40
Ktoś może posiada fotki skrojonych flag petry, bałtyku itd. Moim zdaniem warto utworzyc na stronie Pogoni dział z skrojonymi flagami tak jak np. ma ruch chorzów który prezentuje flagi które skroił w ciągu ostatnich 10 lat. Myślę że i u nas by się troszeczke tego nazbierało. Jak mnie pamięc nie myli to flag się pozbyły wisła k., lech poznań (rzepin), zawisza, zagłębie l., petrochemia 2x, bałtyk gdynia 2x, sigma ołomuniec, kiedyś lechia gdańsk, chyba nawet amica wronki ale wiadomo że nikt się tą zdobyczą akurat nie bedzie chwalił ze względu na range hooltrasową tych osób. No i pewnie jeszcze cośby można było dodać do tego...


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7340 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 14/12/2005 14:46

  narodowiec napisał:  
Ktoś może posiada fotki skrojonych flag petry, bałtyku itd. Moim zdaniem warto utworzyc na stronie Pogoni dział z skrojonymi flagami tak jak np. ma ruch chorzów który prezentuje flagi które skroił w ciągu ostatnich 10 lat. Myślę że i u nas by się troszeczke tego nazbierało. Jak mnie pamięc nie myli to flag się pozbyły wisła k., lech poznań (rzepin), zawisza, zagłębie l., petrochemia 2x, bałtyk gdynia 2x, sigma ołomuniec, kiedyś lechia gdańsk, chyba nawet amica wronki ale wiadomo że nikt się tą zdobyczą akurat nie bedzie chwalił ze względu na range hooltrasową tych osób. No i pewnie jeszcze cośby można było dodać do tego...



Moze chociarz wrzuci skrojone flagi tu do tematu . Pozdro


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7175 dni

***




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 14/12/2005 16:06
ostatnio Chloapki z Debna tez swoja, nowa flage wieszaja. Ogolnie nasze oflagowanie mozna ocenic bardzo pozytywnie.
a co do skrojonych flag to nie mamy ostatnio za bardzo sie czym szczycic dlatego porponuje zamiast chwalenia sie na forum obcymi lepiej sie skupic nad pilnowaniem swoich barw...


Zalayeta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6907 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 19/12/2005 20:11
Witam.Czy na forum jest osoba która mogła by zająć się wykonaniem flagi??Jeżeli tak to prosze o odpowiedź w tym temacie bądź na gg 6119045.


PS do końca życia !
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7019 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 19/12/2005 20:55

  zalayeta napisał:  
Witam.Czy na forum jest osoba która mogła by zająć się wykonaniem flagi??Jeżeli tak to prosze o odpowiedź w tym temacie bądź na gg 6119045.



przejrzyj temat ...ja jestem :P


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7387 dni

*




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 19/12/2005 22:47
Podoba mi sie także flaga Zachęta, jak będe mia kabel to sie odezwe kolego H. ;)


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6854 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 22/12/2005 17:05

  ^Bartek napisał:  
ostatnio Chloapki z Debna tez swoja, nowa flage wieszaja. Ogolnie nasze oflagowanie mozna ocenic bardzo pozytywnie.
a co do skrojonych flag to nie mamy ostatnio za bardzo sie czym szczycic dlatego porponuje zamiast chwalenia sie na forum obcymi lepiej sie skupic nad pilnowaniem swoich barw...



Z całym szacunkiem (to nie żaden atak) ale flaga Dębna moim zdaniem fatalna.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 22/12/2005 17:18
dalej sie zastanawiam dlaczego w dalszym ciagu wieszana jest fana Walcz
widac slowna reprymenda na debiucie tej flagi nie pomogla
to fana nie naszego klubu
skandal


Better dead than red!
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6725 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 22/12/2005 19:12

  Rafał_MKS napisał:  
dalej sie zastanawiam dlaczego w dalszym ciagu wieszana jest fana Walcz
widac slowna reprymenda na debiucie tej flagi nie pomogla
to fana nie naszego klubu
skandal



Powiem szczerze że do zgody z Legią nic nie mam, ale też mnie zaczynają denerwować flagi typu Międzyzdroje (flaga Pogoni na której nie wiedzieć czemu znajduje się herb legii - w ogóle bezsensu), czy Wałcz ( dla mnie to też dziwne że miasta leżące w zachodniopomorskim tworzą fc Legii - zgoda zgodą, ale panowie nie popadajmy już w taki pietyzm w stosunku do Legii, to że jest zgoda to nie znaczy że mamy już na swoich flagach umieszczać barwy lub herby zaprzyjażnionego klubu - OPAMIĘTAJCIE SIĘ). Ja uważam że flagi zgody to takie jak np Gryfino - Mokotów, i to jest jeszcze do strawienia, ale Wałcz Pogoń - Legia - o co tu chodzi. To tak jakby zrobić flage np. Pruszków w barwach Pogoni i Legii - nie wiem czy kibice Legii by byli z tego zadowoleni.


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 22/12/2005 19:15

  narodowiec napisał:  

  Rafał_MKS napisał:  
dalej sie zastanawiam dlaczego w dalszym ciagu wieszana jest fana Walcz
widac slowna reprymenda na debiucie tej flagi nie pomogla
to fana nie naszego klubu
skandal



Powiem szczerze że do zgody z Legią nic nie mam, ale też mnie zaczynają denerwować flagi typu Międzyzdroje (flaga Pogoni na której nie wiedzieć czemu znajduje się herb legii - w ogóle bezsensu), czy Wałcz ( dla mnie to też dziwne że miasta leżące w zachodniopomorskim tworzą fc Legii - zgoda zgodą, ale panowie nie popadajmy już w taki pietyzm w stosunku do Legii, to że jest zgoda to nie znaczy że mamy już na swoich flagach umieszczać barwy lub herby zaprzyjażnionego klubu - OPAMIĘTAJCIE SIĘ). Ja uważam że flagi zgody to takie jak np Gryfino - Mokotów, i to jest jeszcze do strawienia, ale Wałcz Pogoń - Legia - o co tu chodzi.


wogole nie oto mi chodzi
flagi zgodowe mi nie przeszkadzaja
zobacz na uklad barw na tej fladze POGOŃ SZCZECIN nie ma takich barw!!!wiec to nie nasza flaga


Better dead than red!
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6725 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 22/12/2005 19:18

  Rafał_MKS napisał:  

  narodowiec napisał:  

  Rafał_MKS napisał:  
dalej sie zastanawiam dlaczego w dalszym ciagu wieszana jest fana Walcz
widac slowna reprymenda na debiucie tej flagi nie pomogla
to fana nie naszego klubu
skandal



Powiem szczerze że do zgody z Legią nic nie mam, ale też mnie zaczynają denerwować flagi typu Międzyzdroje (flaga Pogoni na której nie wiedzieć czemu znajduje się herb legii - w ogóle bezsensu), czy Wałcz ( dla mnie to też dziwne że miasta leżące w zachodniopomorskim tworzą fc Legii - zgoda zgodą, ale panowie nie popadajmy już w taki pietyzm w stosunku do Legii, to że jest zgoda to nie znaczy że mamy już na swoich flagach umieszczać barwy lub herby zaprzyjażnionego klubu - OPAMIĘTAJCIE SIĘ). Ja uważam że flagi zgody to takie jak np Gryfino - Mokotów, i to jest jeszcze do strawienia, ale Wałcz Pogoń - Legia - o co tu chodzi.


wogole nie oto mi chodzi
flagi zgodowe mi nie przeszkadzaja
zobacz na uklad barw na tej fladze POGOŃ SZCZECIN nie ma takich barw!!!wiec to nie nasza flaga


Ależ ja też nic nie mam do flag zgodowych, ale czy np. flaga Międzyzdroje nie wydaje ci się dziwna? herb Legii na barwach Pogoni, (w ogóle przecież to jest flaga Pogoni). A co do Wałcza to rozumiem że to jest niby fc Legii i Pogoni - ale mimo wszystko coś mi w tym nie pasuje i nie gra, i nie chodzi tutaj o nieprawidłowe barwy Pogoni na tej fladze.


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 22/12/2005 19:22
moim zdaniem takie cos jak ta flaga Walcza wogole nie powinna wisiec
nei dosc ze niezbyt estetycznie wykonana to jeszcze jakies barwy chujowe
a fana Miedzyzdroje gdyby nie ten herb Legii byla by wypas troche ogolnie zjebali z tym herbem nie pasuje


Better dead than red!
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7340 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 22/12/2005 22:34

  Rafał_MKS napisał:  
moim zdaniem takie cos jak ta flaga Walcza wogole nie powinna wisiec
nei dosc ze niezbyt estetycznie wykonana to jeszcze jakies barwy chujowe
a fana Miedzyzdroje gdyby nie ten herb Legii byla by wypas troche ogolnie zjebali z tym herbem nie pasuje



Fakt faktem miendzyzdroje zjebali z tym herbem. Do flagi wałczu nic nie mam oprócz barw... Gdyby barwy były dobrze zrobione to lajt , ale ogólem liczy sie to ze jest tam pewna garstka osób za Pogonią.Ale to tylko moje zdanie ... Pozdrawiam


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 08:45

  Rafał_MKS napisał:  
moim zdaniem takie cos jak ta flaga Walcza wogole nie powinna wisiec
nei dosc ze niezbyt estetycznie wykonana to jeszcze jakies barwy chujowe
a fana Miedzyzdroje gdyby nie ten herb Legii byla by wypas troche ogolnie zjebali z tym herbem nie pasuje



zamiast patrzeć na herb Legii lepiej przyjrzyj sie naszemu na tej fanie ;)
wypadaloby to 'naprawic'


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005