Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/12/2005 14:11

  Ga(L)a napisał:  

  narodowiec napisał:  

  Rafał_MKS napisał:  
dalej sie zastanawiam dlaczego w dalszym ciagu wieszana jest fana Walcz
widac slowna reprymenda na debiucie tej flagi nie pomogla
to fana nie naszego klubu
skandal



( dla mnie to też dziwne że miasta leżące w zachodniopomorskim tworzą fc Legii - zgoda zgodą, ale panowie nie popadajmy już w taki pietyzm w stosunku do Legii, to że jest zgoda to nie znaczy że mamy już na swoich flagach umieszczać barwy lub herby zaprzyjażnionego klubu - OPAMIĘTAJCIE



To ty sie opamietaj narodowiec z takimi postami. Myslisz ze Pogon ma monopol na kibicowanie(zakładanie FC) w zachodnipomorskim. Człowieku to jest nierealne, nie wiem czy znasz taką flagę jak Paka z Grodu Kraka -Legia.Co do FC Walcz powiem tak do samego funclubu nalezy 21 osób 15 za Legią i 6 za Pogonia.A Flaga rzeczywiscie zle wykonana i jest do poprawki.



Ej spokojnie, nikt nie ma monopolu na to i najlepszym przykładem jest fc opole lubelskie które leży na terenie Legii ( no i innych klubów). Poza tym jesli jesteś kibicem Legii to znaczy że jesteś gościem na tym forum, a więc bez takich opisów tutaj. Szanuje naszą zgodę, ale nie które rzeczy są wkurzające tak jak ta wasza fana. W kazdym bądż razie zobacz że w innym temacie o fc Pogoni na hydeparku doceniłem wasze wysiłki - zrobiliscie strone internetową i to mi sie podoba - a co mi się nie podoba to już nie jest temat na forum, bo mógłbym wprowadzić tutaj za mało ortodoksyjne wpisy które by się wiekszosci nie spodobały - mam prawo mieć swoje zdanie na różne tematy, ale nie bede ich powszechnie ujawniał bo to moja sprawa, tak czy tak zycze wam powodzenia na dalszej drodze kibicowskiej i poszerzenia swojego fc.

Ps. Myśle że bardziej kumate osoby z Pogoni też by sobie nie życzyły tego żebym coś tutaj wypisywał np. o naszej zgodzie, wiec w miare możliwości prosze cie żebyś nie przeciągał tego tematu, tylko wypowiadał sie na temat flag. W kwesti zgody jestem lojalny i mam do niej szacunek, ale jeszcze raz mówie ze mimo wszystko mam własne zdanie.

Ostatnio edytowany przez: IS, 24 grudnia 2005, 14:22 [1 raz(y)]


Ga(L)a
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/12/2005 14:36
Szanuje to że masz własne zdanie.Chodziło mi głownie o tą sprawę z fc Legii w zachodniopomorskim. O zgodzie nie chiałem dyskutowac.


P.S. Wesołych świąt dla Ciebie i wszystkich kibiców Pogonii .


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun!!
Legia & Pogoń
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/12/2005 18:36

  Fanatic From Goleniów napisał:  
Narodowiec a ile kosztuje wykonanie fany?? Gdzieś takiej średniej długości??



Ja słyszałem że w nie których firmach za 5 m. mozesz zapłacic gdzies z 200 zł. ale osobiscie znam kogos z stalowej woli kto robi flagi troche taniej, tylko ze nie którzy tutaj juz na forum pisali ze flagi u tego goscia nie są aż tak dobrze robione.


Slim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7747 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/12/2005 22:29
Obrazek jpg wstawiony na forum

Wiem ze to troche smiesznie wyglada ale troche mi sie nudzilo w domu i zrobile sobie taka flage na faze. Jak znam zycie to raczej zostane zjechany za to ale coz takie zycie.


Konrad MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7018 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/12/2005 23:05

  Slim napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

Wiem ze to troche smiesznie wyglada ale troche mi sie nudzilo w domu i zrobile sobie taka flage na faze. Jak znam zycie to raczej zostane zjechany za to ale coz takie zycie.



Dobre mi sie podoba. Przynajmniej smieszne :D


MZK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6704 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/12/2005 23:18
postaram sie wam przesłać prototyp flagi fc z Gryfic tylko hmm mysle jak to zrobic jestem na forum od niedawna i troche nie ogarniam jeszcze, może mi ktoś powiedziec jak mogę wrzocic obrazek ?

Ostatnio edytowany przez: MZK, 27 grudnia 2005, 23:29 [1 raz(y)]


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7015 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/12/2005 23:31

  narodowiec napisał:  

  Fanatic From Goleniów napisał:  
Narodowiec a ile kosztuje wykonanie fany?? Gdzieś takiej średniej długości??



Ja słyszałem że w nie których firmach za 5 m. mozesz zapłacic gdzies z 200 zł. ale osobiscie znam kogos z stalowej woli kto robi flagi troche taniej, tylko ze nie którzy tutaj juz na forum pisali ze flagi u tego goscia nie są aż tak dobrze robione.



No i znowu musze sie powtarzac...jak flagi to do mnie podbijac osobiscie na gg (w profilu) lub na meila [email protected] (wyceniam flage dopiero po przeslaniu projektu) wiadomo ze dla Pogoni taniej


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7015 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/12/2005 23:35

  Konrad MKS napisał:  

  Slim napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

Wiem ze to troche smiesznie wyglada ale troche mi sie nudzilo w domu i zrobile sobie taka flage na faze. Jak znam zycie to raczej zostane zjechany za to ale coz takie zycie.



Dobre mi sie podoba. Przynajmniej smieszne :D



...po pierwsze to projekt moze jakis sobie ogarna (napewno nie ten bo jest kiepski), po drugie... jest flaga po po co druga...po trzecie...w projekcie zapomniales o logo ktore nadaje caly sens tekstowi...no i tak wogole powinno to ciebie nieinteresowac bo to chyba sprawa chlopaów SKAZANYCH NA WINA a nie TWOJA !!!


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7336 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/12/2005 23:41

  antyC napisał:  

  Konrad MKS napisał:  

  Slim napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

Wiem ze to troche smiesznie wyglada ale troche mi sie nudzilo w domu i zrobile sobie taka flage na faze. Jak znam zycie to raczej zostane zjechany za to ale coz takie zycie.



Dobre mi sie podoba. Przynajmniej smieszne :D



...po pierwsze to projekt moze jakis sobie ogarna (napewno nie ten bo jest kiepski), po drugie... jest flaga po po co druga...po trzecie...w projekcie zapomniales o logo ktore nadaje caly sens tekstowi...no i tak wogole powinno to ciebie nieinteresowac bo to chyba sprawa chlopaów SKAZANYCH NA WINA a nie TWOJA !!!



Sorry ze sie wtracam ale Slim napisał wyraznie ze robił to na FAZE wiec niemusisz go odrazu opieprzać.
Slim śmieszna flaga :D . Pozdrawiam


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Slim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7747 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/12/2005 23:58

  antyC napisał:  

  Konrad MKS napisał:  

  Slim napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

Wiem ze to troche smiesznie wyglada ale troche mi sie nudzilo w domu i zrobile sobie taka flage na faze. Jak znam zycie to raczej zostane zjechany za to ale coz takie zycie.



Dobre mi sie podoba. Przynajmniej smieszne :D



...po pierwsze to projekt moze jakis sobie ogarna (napewno nie ten bo jest kiepski), po drugie... jest flaga po po co druga...po trzecie...w projekcie zapomniales o logo ktore nadaje caly sens tekstowi...no i tak wogole powinno to ciebie nieinteresowac bo to chyba sprawa chlopaów SKAZANYCH NA WINA a nie TWOJA !!!


antyC nie no spoko wiem ze nie powinienem sie wtrancac w te sprawy i tak wiedzialem ze taka flaga i tak nie powstanie (nawet na to nie liczelme powiem szczerze) jak juz napisales jest jedna wiec po co druga. Jeszcze raz sorka ze wtracilem sie nie w swoje interesy

Ostatnio edytowany przez: Slim, 28 grudnia 2005, 00:03 [1 raz(y)]


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 28/12/2005 01:04
Slim może i nie potrzebnie akurat zrobiłeś projekt takiej flagi, ale doceniam twoja inwencje więc jak masz ochote to rób więcej projektów i wstawiaj tutaj - może ktos coś wybierze - ale niech to bedą konkretne projekty i oryginalne - niech ten temat żyje.


barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7281 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 28/12/2005 02:19

  Slim napisał:  


Wiem ze to troche smiesznie wyglada ale troche mi sie nudzilo w domu i zrobile sobie taka flage na faze. Jak znam zycie to raczej zostane zjechany za to ale coz takie zycie.



to jak wiesz to z gory to na chuj piszesz? :] masochista? :]


POGOŃ SZCZECIN!
erne/fan pogon/
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 02/01/2006 22:10
Moze zrobcie jakas flage po portugalsku !! na przywitanie NOWYCH !! np "WITAMY I WYMAGAMY"


HiP-HoP i PoGoŃ SzCzEcIn
ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7503 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 02/01/2006 22:18

  erne/fan [b napisał:  
Pogoń/]Moze zrobcie jakas flage po portugalsku !! na przywitanie NOWYCH !! np "WITAMY I WYMAGAMY"



Z tego co wiem to Pogoń jest narazie klubem polskim, a nie Brazylijskim, Pogonią jestesmy My, a nie grajki, bo ci w wiekszosci niestety zawsze odchodzą, a wychowanków jak na lekarstwo, badz wcale.


erne/fan pogon/
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 02/01/2006 22:33

  ekil napisał:  

  erne/fan [b napisał:  
Pogoń/]Moze zrobcie jakas flage po portugalsku !! na przywitanie NOWYCH !! np "WITAMY I WYMAGAMY"



Z tego co wiem to Pogoń jest narazie klubem polskim, a nie Brazylijskim, Pogonią jestesmy My, a nie grajki, bo ci w wiekszosci niestety zawsze odchodzą, a wychowanków jak na lekarstwo, badz wcale.



Ja akurat wole jakas ogladac normalny mecz a nie antyfutbol !! bo to co pokazali ci nasi POLACY !! to kompletne dno (strajk)!! jak my chcemy grac o cos wiecej niz o utrzymanie trzeba ich wymienic !! oczywiscie nie kazdy z naszych zawodnikow byl tak slaby !! Fabiniak, Matlak, Grzelak i Celeban to byli ci co chcieli grac nie liczac Julcimara Tawaresa itd. A to ze taka flaga pokazala by ze nie jestesmy do nich az tak wrogo nastawieni tylko czegos bedziemy tu wymagac od nich !! w pewnym sesie motywacja to by bylo tez dla nich !! Pozdro


HiP-HoP i PoGoŃ SzCzEcIn
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6909 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 02/01/2006 22:38

  erne/fan [b napisał:  
Pogoń/]
  ekil napisał:  

  erne/fan [b napisał:  
Pogoń/]Moze zrobcie jakas flage po portugalsku !! na przywitanie NOWYCH !! np "WITAMY I WYMAGAMY"



Z tego co wiem to Pogoń jest narazie klubem polskim, a nie Brazylijskim, Pogonią jestesmy My, a nie grajki, bo ci w wiekszosci niestety zawsze odchodzą, a wychowanków jak na lekarstwo, badz wcale.



Ja akurat wole jakas ogladac normalny mecz a nie antyfutbol !! bo to co pokazali ci nasi POLACY !! to kompletne dno (strajk)!! jak my chcemy grac o cos wiecej niz o utrzymanie trzeba ich wymienic !! oczywiscie nie kazdy z naszych zawodnikow byl tak slaby !! Fabiniak, Matlak, Grzelak i Celeban to byli ci co chcieli grac nie liczac Julcimara Tawaresa itd. A to ze taka flaga pokazala by ze nie jestesmy do nich az tak wrogo nastawieni tylko czegos bedziemy tu wymagac od nich !! w pewnym sesie motywacja to by bylo tez dla nich !! Pozdro



Moim zdaniem ich wcale nie obchodzi jak jestesmy do nich nastawieni. Oni graja dla kasy - to jest dla nich motywacja, nie maja ZADNEGO powodu aby czuc przywiazanie do Pogoni i nie zmieni tego zadna flaga.


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7150 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 02/01/2006 23:01

  czoczo napisał:  

  erne/fan [b napisał:  
Pogoń/]
  ekil napisał:  

  erne/fan [b napisał:  
Pogoń/]Moze zrobcie jakas flage po portugalsku !! na przywitanie NOWYCH !! np "WITAMY I WYMAGAMY"



Z tego co wiem to Pogoń jest narazie klubem polskim, a nie Brazylijskim, Pogonią jestesmy My, a nie grajki, bo ci w wiekszosci niestety zawsze odchodzą, a wychowanków jak na lekarstwo, badz wcale.



Ja akurat wole jakas ogladac normalny mecz a nie antyfutbol !! bo to co pokazali ci nasi POLACY !! to kompletne dno (strajk)!! jak my chcemy grac o cos wiecej niz o utrzymanie trzeba ich wymienic !! oczywiscie nie kazdy z naszych zawodnikow byl tak slaby !! Fabiniak, Matlak, Grzelak i Celeban to byli ci co chcieli grac nie liczac Julcimara Tawaresa itd. A to ze taka flaga pokazala by ze nie jestesmy do nich az tak wrogo nastawieni tylko czegos bedziemy tu wymagac od nich !! w pewnym sesie motywacja to by bylo tez dla nich !! Pozdro



Moim zdaniem ich wcale nie obchodzi jak jestesmy do nich nastawieni. Oni graja dla kasy - to jest dla nich motywacja, nie maja ZADNEGO powodu aby czuc przywiazanie do Pogoni i nie zmieni tego zadna flaga.




ja bym powiedzial ze nie dla kasy, bo ona nie jest az tak wielka. Polske traktuja raczej jako przystanek i mozliwosc wypromowania sie na zachod. A co do flagi to... n/c. To jest Polska, a nie Brazylia zeby robic flagi w ich jezyku. Oni graja tu i niech ucza sie jezyka polskiego, a nie na odwrot.


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7634 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 03/01/2006 00:31

  erne/fan [b napisał:  
Pogoń/]

Ja akurat wole jakas ogladac normalny mecz a nie antyfutbol !! bo to co pokazali ci nasi POLACY !! to kompletne dno (strajk)!! jak my chcemy grac o cos wiecej niz o utrzymanie trzeba ich wymienic !! oczywiscie nie kazdy z naszych zawodnikow byl tak slaby !! Fabiniak, Matlak, Grzelak i Celeban to byli ci co chcieli grac nie liczac Julcimara Tawaresa itd. A to ze taka flaga pokazala by ze nie jestesmy do nich az tak wrogo nastawieni tylko czegos bedziemy tu wymagac od nich !! w pewnym sesie motywacja to by bylo tez dla nich !! Pozdro



... u widze ze zycie depcze twoja wyobraznie...

opierdol im knage po brazylijsku to spewnoscia bedzie dla nich motywacja !


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6832 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 03/01/2006 00:42

  erne/fan [b napisał:  
Pogoń/]Moze zrobcie jakas flage po portugalsku !! na przywitanie NOWYCH !! np "WITAMY I WYMAGAMY"



niech się kurwa bambusy uczą polskiego!! jesteśmy w Polscei skoro biorą polskie pieniądze to niech się po polsku nauczą dziękować a najlepiej to niech spierda...ją! Polacy źle grali a ja myslę że wolę to niż jakiś pseudograjków z dziesiątej ligi brazylijskiej mających po 30 lat...o czym człowieku wogóle pieprzysz..??!!


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni

*****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 03/01/2006 07:15
Ostatnio powstalo troche nowych fan fanklubowych, i niestety czesc nienajlepsza...Tak wiec od teraz, jesli jakis fanclub bedzie chcial zrobic fane to najpierw niech przesle projekt albo do mnie, albo do HL...Ten pojdzie do oceny w szerszym gronie.Inaczej moze sie okazac, ze ktos zrobi fane , a ta zostanie sciagnieta.
Nastepna kwestia, gdzie szyjemy flagi??
Odpowiedz jest prosta, u naszego Kolegi z wyjazdow antyC.I nawet nie jest to nakaz tylko po prostu dobra rada.Na wiosne beda nowe fany jego produkcji.Ceny ogolnie ma konkurencyjne, jakos porownywalna z innymi.Dla Pogonki robi flagi praktycznie po kosztach i wkalda w to serce, wiec nie kombinujcie z Tarnobrzegami czy innymi.Na teraz tyle ode mnie:)


Sami przeciw wszystkim!!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005