Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/02/2006 19:17
Możesz tak krótko powiedziec jakie byly cele tych partii.
Jaki mi wkad historie Polski itd, coś co może przekonac innych że nie jest to coś złego (zło= pogląłdy antysemickie,rasistowskie czy ultraprawicowe)
Tak jasno i przejrzyście...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/02/2006 19:21

  Plum napisał:  
Z ztym zestawienim to przekolryzowam takie, no ale jest tendencja wsród młodziezy do zacgwacanie się faszysznem czy nazisem i mnie to wkurza.<nie mówie tu o NOP i RNR, o których wiem mało, a całą swoja wiedzę opieram na encyklopedi PWN czy wwikipedii>
Prosty tok rozuwowania. Faszyszm>zabronione prawnie> coś nie tak jest, i chyba nie jest ok.
Skoro ty się tym fascynujesz to ok, jak chcesz chętnie wysyłucham tego co masz do poweidzenia na ten temat, zawsze lepiej wysłuchać dwóch stron wetdy moja wiedza sie powiększy, będe mądrzejszy a to przekłąda się w dobro społeczenstwa ;P



Ja wiem ze tak jest napisane w Encyklopedii PWN, ale co z tego czy miałbym się tym kierować - wedlug oceny wspolczesnych historyków dużo informacji które są zawarte w encyklopedii powinno być zrewindykowane - takie teksty o ONR czy w ogóle szkalujace narodowcow przedwojennych mozna było przeczytać w encyklopediach pisanych za czasów PRL - szkoda ze nikt tego nie chce zmienić, a temat byl poruszany wiele razy, że historie - szczegolnie ta z 20 lecia miedzywojennego czas wyprostować i sprowadzić na odpowiednie tory ktore podkreslalyby autentyzm tamtych czasow rzecz nie tylko tyczy się narodowcow ale i samego postrzegania np roli Marszalka Piłsudckiego. Przepraszam ze ten post nie jest na temat flag - ale tak jakos wyszlo.


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/02/2006 19:22

  Plum napisał:  
Możesz tak krótko powiedziec jakie byly cele tych partii.
Jaki mi wkad historie Polski itd, coś co może przekonac innych że nie jest to coś złego (zło= pogląłdy antysemickie,rasistowskie czy ultraprawicowe)
Tak jasno i przejrzyście...



Przenieśmy ten temat do tematu o fanatyzmie, rasizmie itd ok?


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/02/2006 19:46
Spox, narodowiec wytłumaczył kilka sprawm więc juz ok.
Z tą swastyką to mój bład, przyznaje się, nie jstem dyslektykiem ,popełniłem bład.
Dlaczego mi się to skojrzyło?
Czytałem o tych organizacajch na wikipedi, pwn itd, gdzie był odnosnik do faszyzmu, więc skojarzył mi się. Nie intersuje mnie to czy swastyka to skrzyżowane place buddy, symbol kultu słonca czy połamanym cepem., dla mnie wazne jest to kto używał tego symbolu.
A te dzieciaki malujace swastyki na murach chyba nie czczą słońca...


Dyskusje uznajemy za zakończoną.(więc nie ma po co jej przenosić)
Moje poglady są inne
Dla mnie faszyzm,nazizm, młodzież wszechpolska są czymś złym i takimi pozostaną
Zmieniły się moje poglądy nt. Falangi (jako symbolu)
Co do ruchów faszyzujących w Polsce przed II wojną swiatową to mogę poweidziec że ni były takie złe.
O tym co sobą reprezentują dzisaj? Nie wiem i nie chce wiedzieć

Ostatnio edytowany przez: Plum, 27 lutego 2006, 19:54 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/02/2006 19:55
Ale widok tego dzieciaka, dla mnie Polaka, zawsze będzie przykry, nie ważne po co to robi.

Nie ciągnie mnie do żadnych organizacji...

Wierzę siebie i póki starcza mi sił w drugiego człowieka...
Ile razy się zawidołem- nie wiem...

____zmiana tematu______

Kiedy bedzie można zobaczyć projekt nowej sektorówki?
<heh pewnie jak będzie gotowy> ale intersują mnie przynjmnije jakieś ramy czasowe, kiedy nowa flaga zawita na naszym stadionie...

Ostatnio edytowany przez: Plum, 27 lutego 2006, 20:10 [2 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Thorgal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6803 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/02/2006 22:57

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Thorgal napisał:  

Falanga na fladze Pogoni? Bez sensu!!! Zachowaj swoje skrajne poglądy polityczne dla siebie.
1. Falanga to symbol radykalnego nacjonalizmu (czyli mowiac wprost faszyzmu i rasizmu).
2. Polityka precz ze stadionów.
3. Znajdzie się niejedna osoba której się taka flaga nie spodoba



1 Narodowy Radykalizm to nie faszyzm ani rasizm cwoku
2 Wykopmy lewakow ze stadionu
3. Pizda jestes, chuja wiesz totez zamilcz



Hehe napinacz z Ciebie, nie masz żadnych argumentów, nie czytasz uważnie moich postów, a miotasz się i łamiesz regulamin forum.Narodowy radykalizm tylko ignorantom nie kojarzy się z faszyzem i rasizmem. Pisałem wyraźnie, że wg mnie żadnego politykierstwa, a szczególnie radykalnego (zarówno w prawo jak i w lewo) nie można mieszać w sprawy kibicowskie. Poglądy prywatne poszczególnych kibiców niech pozostaną sprawą prywatną. Widać, że Pogoni kibicujesz od niedawna i nie pamiętasz lat 90tych o 80tych nie wspominając. Wtedy żadne celtyki, falangi ani sierpy i młoty na Pogoni nie miały miejsca bytu i oby tak pozostało (pogadaj z WT zrozumiesz o co chodzi). Wyraziłem swoje zdanie na temat symbolu falangi na fladze Pogoni i tyle. Pogoń powinna jednoczyć nie dzielić.


Fragment regulaminu forum Pogońonline:

  Cytat:  
Na forum zabrania się:
(...)
2. używania w nadmiernym stopniu wulgaryzmów
3. wyzywania, ubliżania innym użytkownikom forum
(..)


Definicja słowa faszyzm wg Słownika Języka Polskiego PWN:

  Cytat:  
faszyzm «kierunek i ruch polityczny o charakterze totalitarnym, nacjonalistycznym i rasistowskim, ukształtowany po I wojnie światowej we Włoszech, później także w niektórych innych krajach (postać skrajną przybrał w Niemczech);



A wracając do tematu. Dla mnie zawsze najfajniejszym tłem flag pozostanie szachownica bordowo-granatowa...


>cały stadion barwy w górę< Obrazek gif wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/02/2006 23:45

  Thorgal napisał:  

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Thorgal napisał:  

Falanga na fladze Pogoni? Bez sensu!!! Zachowaj swoje skrajne poglądy polityczne dla siebie.
1. Falanga to symbol radykalnego nacjonalizmu (czyli mowiac wprost faszyzmu i rasizmu).
2. Polityka precz ze stadionów.
3. Znajdzie się niejedna osoba której się taka flaga nie spodoba



1 Narodowy Radykalizm to nie faszyzm ani rasizm cwoku
2 Wykopmy lewakow ze stadionu
3. Pizda jestes, chuja wiesz totez zamilcz



Hehe napinacz z Ciebie, nie masz żadnych argumentów, nie czytasz uważnie moich postów, a miotasz się i łamiesz regulamin forum.Narodowy radykalizm tylko ignorantom nie kojarzy się z faszyzem i rasizmem. Pisałem wyraźnie, że wg mnie żadnego politykierstwa, a szczególnie radykalnego (zarówno w prawo jak i w lewo) nie można mieszać w sprawy kibicowskie. Poglądy prywatne poszczególnych kibiców niech pozostaną sprawą prywatną. Widać, że Pogoni kibicujesz od niedawna i nie pamiętasz lat 90tych o 80tych nie wspominając. Wtedy żadne celtyki, falangi ani sierpy i młoty na Pogoni nie miały miejsca bytu i oby tak pozostało (pogadaj z WT zrozumiesz o co chodzi). Wyraziłem swoje zdanie na temat symbolu falangi na fladze Pogoni i tyle. Pogoń powinna jednoczyć nie dzielić.


Fragment regulaminu forum Pogońonline:

  Cytat:  
Na forum zabrania się:
(...)
2. używania w nadmiernym stopniu wulgaryzmów
3. wyzywania, ubliżania innym użytkownikom forum
(..)


Definicja słowa faszyzm wg Słownika Języka Polskiego PWN:

  Cytat:  
faszyzm «kierunek i ruch polityczny o charakterze totalitarnym, nacjonalistycznym i rasistowskim, ukształtowany po I wojnie światowej we Włoszech, później także w niektórych innych krajach (postać skrajną przybrał w Niemczech);



A wracając do tematu. Dla mnie zawsze najfajniejszym tłem flag pozostanie szachownica bordowo-granatowa...



hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihi
Poprostu jeden wielki śmiech wystarcza za komentarz, szczególnie jak przeczytałem to o faszyźmie - nie wiem do czego ma się to odnosić ale napewno nie do ludzi którzy będą wywieszac tą flagę.

Ps. a tak na marginesie chcialem tylko zaznaczyc ze flagi jeszcze nie ma, ale rzecz jasna będzie.


Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6856 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/03/2006 01:07
Na meczu z Amicą kilka flag zaliczyło debiut, może ktoś pokusi się o wklejenie zdjęć, jak wam się podobają nowe płótna ?


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/03/2006 08:54

  Gregor napisał:  
Na meczu z Amicą kilka flag zaliczyło debiut, może ktoś pokusi się o wklejenie zdjęć, jak wam się podobają nowe płótna ?



Dokladnie 4. Plus jedna ktora juz zaliczyla debiut na sparingu.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/03/2006 10:09
[cytat=Gregor]Na meczu z Amicą kilka flag zaliczyło debiut, może ktoś pokusi się o wklejenie zdjęć, jak wam się podobają nowe płótna

Wierni Tradycji hmm zbyt pusta brakuje mi tam czegos i po co ta postac na srodku trzymajaca obcej narodowosci flage Pogoń International prosta lecz jak bylo w planie wyraza ze kibice Pogoni sa wszedzie Gryfice bardzo ladnie sie prezentuje fajna czcionka i pomysl na nalozenie na siebie herbow Drawsko Pomorskie flaga konkretna


Obrazek gif wstawiony na forum
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6856 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/03/2006 11:08

  Zbylu napisał:  
[cytat=Gregor]Na meczu z Amicą kilka flag zaliczyło debiut, może ktoś pokusi się o wklejenie zdjęć, jak wam się podobają nowe płótna

Wierni Tradycji hmm zbyt pusta brakuje mi tam czegos i po co ta postac na srodku trzymajaca obcej narodowosci flage Pogoń International prosta lecz jak bylo w planie wyraza ze kibice Pogoni sa wszedzie Gryfice bardzo ladnie sie prezentuje fajna czcionka i pomysl na nalozenie na siebie herbow Drawsko Pomorskie flaga konkretna



Wierz mi, że ta postać nie jestem tam przypadkowo.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7821 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/03/2006 11:08

  Zbylu napisał:  
[cytat=Gregor]Na meczu z Amicą kilka flag zaliczyło debiut, może ktoś pokusi się o wklejenie zdjęć, jak wam się podobają nowe płótna

Wierni Tradycji hmm zbyt pusta brakuje mi tam czegos i po co ta postac na srodku trzymajaca obcej narodowosci flage Pogoń International prosta lecz jak bylo w planie wyraza ze kibice Pogoni sa wszedzie Gryfice bardzo ladnie sie prezentuje fajna czcionka i pomysl na nalozenie na siebie herbow Drawsko Pomorskie flaga konkretna



Bo nie rozumiesz sensu i przeslania tej flagi, popros ktoregos z Tworcow to Ci to ladnie wyjasni.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/03/2006 11:22

  Skarbnik napisał:  

  Zbylu napisał:  
[cytat=Gregor]Na meczu z Amicą kilka flag zaliczyło debiut, może ktoś pokusi się o wklejenie zdjęć, jak wam się podobają nowe płótna

Wierni Tradycji hmm zbyt pusta brakuje mi tam czegos i po co ta postac na srodku trzymajaca obcej narodowosci flage Pogoń International prosta lecz jak bylo w planie wyraza ze kibice Pogoni sa wszedzie Gryfice bardzo ladnie sie prezentuje fajna czcionka i pomysl na nalozenie na siebie herbow Drawsko Pomorskie flaga konkretna



Bo nie rozumiesz sensu i przeslania tej flagi, popros ktoregos z Tworcow to Ci to ladnie wyjasni.



Ja tylko napisalem ze ta flaga mi sie nie podoba i tyle:)


Obrazek gif wstawiony na forum
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7949 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/03/2006 11:51

  Zbylu napisał:  
po co ta postac na srodku trzymajaca obcej narodowosci flage Pogoń



nie postac ino Eddie czy jak on tam ma :)


Szlugi, wóda, gołe baby !
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6894 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/03/2006 15:27
Wierni Tradycji - scisla czolowka na naszym stadionie, swietny pomysl i wykonanie.
Pogon International i Gryfice - dobre.
Drawsko Pomorskie - standard, ale fajnie ze jest.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6856 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/03/2006 16:35
Wierni Tradycji olbrzymi plus za nawiązanie do historii i czasów świetnoścki kibicowskiej Pogoni.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8249 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/03/2006 18:08

  Cytat:  
Wierni Tradycji olbrzymi plus za nawiązanie do historii i czasów świetnoścki kibicowskiej Pogoni.



To co na fladze - zobowiązuje ;)


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/03/2006 21:12

  KrokuS napisał:  
Oto wspomniane, nowe flagi ;) :
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum





Trzeba przyznać żę flagi w miare w porządku. Drażni mnie tylko ta niekonsekwencja miedzy barwami flagi a barwami herbu Pogoni na fladze Drawska (zreszta nie wiem - moze tak ma byc) - ale ogolnie spoko.


mb71
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6619 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/03/2006 22:22
do Narodowiec stary flage szył nam z polecenia MLODYCH WILKÓW gosc ze Szczecina i nie bede polemizował z toba czy herb miał byc taki czy inny wolałbym abys wczesniej sie upewnił u zródła kto szył te flage zanim zaczniesz komentowac kolory na FANIE I HERB.Musisz wiedziec ze ona miała byc troche inna ale to inna bajka ja mysle ze wstydu nie przynosi pozdrawiam wszystkich tych co pomogli nam w zrobieniu jej czyli PATYKA I HL.MARIUSZ


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/03/2006 22:30

  mb34 napisał:  
do Narodowiec stary flage szył nam z polecenia MLODYCH WILKÓW gosc ze Szczecina i nie bede polemizował z toba czy herb miał byc taki czy inny wolałbym abys wczesniej sie upewnił u zródła kto szył te flage zanim zaczniesz komentowac kolory na FANIE I HERB.Musisz wiedziec ze ona miała byc troche inna ale to inna bajka ja mysle ze wstydu nie przynosi pozdrawiam wszystkich tych co pomogli nam w zrobieniu jej czyli PATYKA I HL.MARIUSZ



Ja nie mowie ze wstyd przynosi - wrecz odwrotnie flagi mi sie bardzo podobaja. Acha i troche lodu by sie przydalo na twoja rozpalona glowe - bardzo energicznie komentujesz, tylko nie wiem poco. Wiem kto szyl flage a przynajmniej sie domyslam - dobra robota.

Ostatnio edytowany przez: IS, 12 marca 2006, 22:35 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005