Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7964 dni

***




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 02/04/2006 23:53
Pytanie odnośnie nowej flagi, czy została ona zrobiona przez Legionistów czy znów nowe dzieło naszych kibiców?


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 03/04/2006 12:52
Dzieło naszych kibiców ;)


szoterol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6697 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 03/04/2006 13:43

  PSG. napisał:  
Dzieło naszych kibiców ;)



Powiem tyle że świetna fana. Nic dodać nic ując.


twoja smieszna poprzeczka jest pod moją nogą :)
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6687 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 10/04/2006 22:15
Pare dni temu stracilismy fane na rzecz gwardii koszalin!!!Pytam sie tych kurwa idiotow z Trzebiatowa PO HUJ RZESCIE JA BRALI DO USTRONIA MORSKIEGO???PO HUJ IDIOCI PIERDOLENI????!!!!ZEBY SIE POPISAC???!TAKICH RZECZY SIE PILNUJE BO TO NIE ZABAWKI!!!DLA MNIE JESTEŚCIE PO PROSTU ZJEBANI I TYLE!FANCLUB GRYFICE NA CAŁY POWIAT GRYFICKI STARCZY!!!!!!!!


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6687 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 10/04/2006 22:18

  lampart napisał:  
Pare dni temu stracilismy fane na rzecz gwardii koszalin!!!Pytam sie tych kurwa idiotow z Trzebiatowa PO HUJ RZESCIE JA BRALI DO USTRONIA MORSKIEGO???PO HUJ IDIOCI PIERDOLENI????!!!!ZEBY SIE POPISAC???!TAKICH RZECZY SIE PILNUJE BO TO NIE ZABAWKI!!!DLA MNIE JESTEŚCIE PO PROSTU ZJEBANI I TYLE!FANCLUB GRYFICE NA CAŁY POWIAT GRYFICKI STARCZY!!!!!!!!



JAK KURWA MOZNA FANE POGONI BRAC NA MECZ ZESPOLU REGA-MERIDA TRZEBIATOW,KTORY GRA W USTRONIU MORSKIM GDZIE JEST NA TEN PRZYKŁAD FANCLUB LECHA,A OBOK JEST KURWIEJĄCA ZZA PRL-EM GWARDIA!!!!!!!!!TRZEBIATÓW OUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni

*****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 10/04/2006 22:39

  lampart napisał:  

  lampart napisał:  
Pare dni temu stracilismy fane na rzecz gwardii koszalin!!!Pytam sie tych kurwa idiotow z Trzebiatowa PO HUJ RZESCIE JA BRALI DO USTRONIA MORSKIEGO???PO HUJ IDIOCI PIERDOLENI????!!!!ZEBY SIE POPISAC???!TAKICH RZECZY SIE PILNUJE BO TO NIE ZABAWKI!!!DLA MNIE JESTEŚCIE PO PROSTU ZJEBANI I TYLE!FANCLUB GRYFICE NA CAŁY POWIAT GRYFICKI STARCZY!!!!!!!!



JAK KURWA MOZNA FANE POGONI BRAC NA MECZ ZESPOLU REGA-MERIDA TRZEBIATOW,KTORY GRA W USTRONIU MORSKIM GDZIE JEST NA TEN PRZYKŁAD FANCLUB LECHA,A OBOK JEST KURWIEJĄCA ZZA PRL-EM GWARDIA!!!!!!!!!TRZEBIATÓW OUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tobie widze ze cos sie stalo w glowe...NIe wiem kim jestes, ale moze bys kurwa przykontrolowal jezyk.Watpie zebys nalezal do grona osob rozliczajacych za takei rzeczy, tym bardziej mozna to zauwazyc w jaki spoosb wylewasz zale na forum
ps.moj wpis tyczy sie tylko i wylacznie wpisu lamparta, bo kwetsia straty fany to juz inna bajka


Sami przeciw wszystkim!!!
Radzio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 10/04/2006 23:25
Czy posiada ktoś fotkę prezentującą nową flagę zgodową pokazaną wyżej, ale w pełnej okazałości?


Obrazek jpg wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/04/2006 19:54

  Patyk napisał:  

  lampart napisał:  

  lampart napisał:  
Pare dni temu stracilismy fane na rzecz gwardii koszalin!!!Pytam sie tych kurwa idiotow z Trzebiatowa PO HUJ RZESCIE JA BRALI DO USTRONIA MORSKIEGO???PO HUJ IDIOCI PIERDOLENI????!!!!ZEBY SIE POPISAC???!TAKICH RZECZY SIE PILNUJE BO TO NIE ZABAWKI!!!DLA MNIE JESTEŚCIE PO PROSTU ZJEBANI I TYLE!FANCLUB GRYFICE NA CAŁY POWIAT GRYFICKI STARCZY!!!!!!!!



JAK KURWA MOZNA FANE POGONI BRAC NA MECZ ZESPOLU REGA-MERIDA TRZEBIATOW,KTORY GRA W USTRONIU MORSKIM GDZIE JEST NA TEN PRZYKŁAD FANCLUB LECHA,A OBOK JEST KURWIEJĄCA ZZA PRL-EM GWARDIA!!!!!!!!!TRZEBIATÓW OUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tobie widze ze cos sie stalo w glowe...NIe wiem kim jestes, ale moze bys kurwa przykontrolowal jezyk.Watpie zebys nalezal do grona osob rozliczajacych za takei rzeczy, tym bardziej mozna to zauwazyc w jaki spoosb wylewasz zale na forum
ps.moj wpis tyczy sie tylko i wylacznie wpisu lamparta, bo kwetsia straty fany to juz inna bajka



To niebyla fana fan clubu z Trzebiatowa tylko jakiś debili z tego miasta ktorzy w zyciu stadionu Pogoni nie widzieli na oczy - prosze nieobarczać winą i niejechać naszego fc z Trzebiatowa bo oni nie maja z tym nic wspolnego, ani z tymi małolatami ktorym zwinieto flage - zreszta co to za akcja Gwardii wyskoczyc w 20 do dzieciaków i zabrac fane to zaden splendor - no ale dla nich to mistrzostwo świata, w koncu to flaga Pogoni + 2 regi.

Ostatnio edytowany przez: IS, 11 kwietnia 2006, 22:11 [3 raz(y)]


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni

*****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/04/2006 22:29
Mnie tam smieszy wyjazd jakiegos typka z Gryfic ze im "nalezy" sie tylko fanclubowanie...Narodowiec, nie ma tu co roztrzasac, ze malolatom itd....A co do Twojej oceny postawy Gwardii, to hmmm moja jest inna...Wykorzystali sytuacje(nie oni pierwsi z reszta), raczej nie w 20 a jedno auto i co najwazniejsze, za bardzo nie kozacza tym faktem na necie...Czyli nasza wtopa ich plus:(


Sami przeciw wszystkim!!!
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6687 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/04/2006 23:08

  Patyk napisał:  
Mnie tam smieszy wyjazd jakiegos typka z Gryfic ze im "nalezy" sie tylko fanclubowanie...Narodowiec, nie ma tu co roztrzasac, ze malolatom itd....A co do Twojej oceny postawy Gwardii, to hmmm moja jest inna...Wykorzystali sytuacje(nie oni pierwsi z reszta), raczej nie w 20 a jedno auto i co najwazniejsze, za bardzo nie kozacza tym faktem na necie...Czyli nasza wtopa ich plus:(



Patyk słuchaj masz mi coś konkretniejszego do przekazania,bo ja nie mam 15 lat,żeby się nad tobą rozwodzić i napinać!!!???Człowieku stracona flaga to stracona flaga,ja mam z Gryfic do koszalina jakieś 90 km,niedaleko i w zasadzie jeteśmy najdalej wysunięci na północ jeżeli chodzi o dominacje i sympatieMKs-u wśród ludzi,dlatego wkurzyła mnie ta sytuacja,że jakieś pachołki z tej regi trzebiatów biorą coś co nie powinno być w ich rękach na tamtym meczu!!!Szkoda fany,nie szkoda mi tych pajaców z trzebiatowa!!!!NA GRYFICKIE ZIEMI WYCHOWANI POGONI SZCZECIN WIERNI FANI!!!GRYFICE 100% POGOŃ


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/04/2006 23:16

  Patyk napisał:  
Mnie tam smieszy wyjazd jakiegos typka z Gryfic ze im "nalezy" sie tylko fanclubowanie...Narodowiec, nie ma tu co roztrzasac, ze malolatom itd....A co do Twojej oceny postawy Gwardii, to hmmm moja jest inna...Wykorzystali sytuacje(nie oni pierwsi z reszta), raczej nie w 20 a jedno auto i co najwazniejsze, za bardzo nie kozacza tym faktem na necie...Czyli nasza wtopa ich plus:(


Ja słyszałem że oni busem tam podjechali w parenascie osob, ale skoro mowisz ze samochodem to moze faktycznie tak było, też uwazam że nie ma co roztrząsać tematu, zwrocilem tylko uwage że ci ktorzy jezdzą za Pogonią z fc Trzebiatów maja nie wiele wspolnego z tą sprawą. Acha i chciałem dodać że moja ocena z kolei co do kozaczenia na necie przez kiboli Gwardii tym faktem się różni od twojej,no ale to moze tylko moja inna wrazliwość w poglądzie na tą sprawę daje o sobie znać.


Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6640 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/04/2006 09:49
a ja powiem tak Lampart zamknij morde i się nie odzywaj bo robisz przypal innym kibiocom z Gryfic
a ztego co słyszałem to nie 20 a 5 kibiców Gwardii






______________________________________________________________________
Fan Club Gryfice z Pogonią na całe Życie


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6687 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/04/2006 10:48

  kojot1948 napisał:  
a ja powiem tak Lampart zamknij morde i się nie odzywaj bo robisz przypal innym kibiocom z Gryfic
a ztego co słyszałem to nie 20 a 5 kibiców Gwardii




Takie słowa kieruj do swojej matki dzieciaku!!!!!!!!!!

______________________________________________________________________
Fan Club Gryfice z Pogonią na całe Życie



Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6844 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/04/2006 11:19

  lampart napisał:  

  kojot1948 napisał:  
a ja powiem tak Lampart zamknij morde i się nie odzywaj bo robisz przypal innym kibiocom z Gryfic
a ztego co słyszałem to nie 20 a 5 kibiców Gwardii




Takie słowa kieruj do swojej matki dzieciaku!!!!!!!!!!

______________________________________________________________________
Fan Club Gryfice z Pogonią na całe Życie




Weź człowieku przstań się już napinać bo to już się nudne robi...


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6969 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/04/2006 11:21

  lampart napisał:  

  kojot1948 napisał:  
a ja powiem tak Lampart zamknij morde i się nie odzywaj bo robisz przypal innym kibiocom z Gryfic
a ztego co słyszałem to nie 20 a 5 kibiców Gwardii




Takie słowa kieruj do swojej matki dzieciaku!!!!!!!!!!

______________________________________________________________________
Fan Club Gryfice z Pogonią na całe Życie




a mowiles ze nie masz 15 lat...
Oj do rodziny.... :/


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6844 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/04/2006 11:29

  maniek^^ napisał:  

  lampart napisał:  

  kojot1948 napisał:  
a ja powiem tak Lampart zamknij morde i się nie odzywaj bo robisz przypal innym kibiocom z Gryfic
a ztego co słyszałem to nie 20 a 5 kibiców Gwardii




Takie słowa kieruj do swojej matki dzieciaku!!!!!!!!!!

______________________________________________________________________
Fan Club Gryfice z Pogonią na całe Życie




a mowiles ze nie masz 15 lat...
Oj do rodziny.... :/



Bo nie ma 15 ! Ma maksymalnie 13!! Nikt normalny w wieku 15 lat takiej maniany nie odpierdala ( nie pisze tego tylko z tego powodu ze sam mam 16 :D)


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6687 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/04/2006 13:13

  Kevin_007 napisał:  

  maniek^^ napisał:  

  lampart napisał:  

  kojot1948 napisał:  
a ja powiem tak Lampart zamknij morde i się nie odzywaj bo robisz przypal innym kibiocom z Gryfic
a ztego co słyszałem to nie 20 a 5 kibiców Gwardii




Takie słowa kieruj do swojej matki dzieciaku!!!!!!!!!!

______________________________________________________________________
Fan Club Gryfice z Pogonią na całe Życie




a mowiles ze nie masz 15 lat...
Oj do rodziny.... :/



Bo nie ma 15 ! Ma maksymalnie 13!! Nikt normalny w wieku 15 lat takiej maniany nie odpierdala ( nie pisze tego tylko z tego powodu ze sam mam 16 :D)



Mam 21 papafaja


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni

*****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/04/2006 16:08
Robisz przypal lampart, oj robisz....Nie chcesz sie nade mna rozwodzic, heheh, mocny kozak z Ciebie:)


Sami przeciw wszystkim!!!
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6687 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/04/2006 18:50

  Patyk napisał:  
Robisz przypal lampart, oj robisz....Nie chcesz sie nade mna rozwodzic, heheh, mocny kozak z Ciebie:)



pozdrawiam :pa


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Zamaskowany_Bob
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6591 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/04/2006 19:30

  kojot1948 napisał:  
a ja powiem tak Lampart zamknij morde i się nie odzywaj bo robisz przypal innym kibiocom z Gryfic
a ztego co słyszałem to nie 20 a 5 kibiców Gwardii
Popieram zdanie kolegi,też jestem z Gryfic i nie chce mi się czytac tych głupot co Lampart pisze!Zaśmiecaj forum swojej Sparty Gryfice czy Regi Meridy Trzebiatów tą stratą fan a nie tutaj.Pozdrawiam





______________________________________________________________________
Fan Club Gryfice z Pogonią na całe Życie



Największa siła drzemie w dżemie
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005