Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7909 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 28/09/2006 12:31

  Szczepan92 napisał:  
Może i jestem nie w temacie. Ale kiedy wróci oflagowanie płotu w Szczecinie? Z tego co wiem, na Lechii płot był oflagowany, więc nie widze przeciw wskazań, żeby w Szczecinie był ;) Zawsze to lepiej wygląda.



sa przeciwwskazania.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Szczepan92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6428 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 28/09/2006 15:16

  Shivan napisał:  

  Szczepan92 napisał:  
Może i jestem nie w temacie. Ale kiedy wróci oflagowanie płotu w Szczecinie? Z tego co wiem, na Lechii płot był oflagowany, więc nie widze przeciw wskazań, żeby w Szczecinie był ;) Zawsze to lepiej wygląda.



sa przeciwwskazania.



Chodzi o dalszy protest?


48% młodzieży jest szczęśliwa, reszta nie ma na piwo...

Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem...
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7909 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 28/09/2006 19:16
Tak


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7021 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 28/09/2006 21:52

  Szczepan92 napisał:  

  Shivan napisał:  

  Szczepan92 napisał:  
Może i jestem nie w temacie. Ale kiedy wróci oflagowanie płotu w Szczecinie? Z tego co wiem, na Lechii płot był oflagowany, więc nie widze przeciw wskazań, żeby w Szczecinie był ;) Zawsze to lepiej wygląda.



sa przeciwwskazania.



Chodzi o dalszy protest?



Przeciwwskazania są...podrośniesz (hihihih) zrozumiesz...a w temacie to...POGOŃ TO MY !!!


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 01/10/2006 09:12
Troszke z innej beczki wczoraj Polonia straciła następująca fanę ;)

Obrazek jpg wstawiony na forum


M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 01/10/2006 13:14
Na rzecz Slaska Wroclaw.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
...MKS...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6584 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 01/10/2006 15:04
hehe nawet pokazywali ten mecz na TVP3 i jak juz sięzadyma rozkręcała to komentator przytomnie spie...ił


MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 01/10/2006 20:02
z innej beczki na turnieju w warszawie nie widzialem flagi Pogoni byly wszystkie flagi ekip turniejowych.
a mecz z austria wieden tez nasza flaga w drugim rzedzie gdzies tam z tylu.


Fanatycy ze stolicy
zenek83
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6414 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 03/10/2006 00:14
No witam z Warszawy szanowną Pogoń.

Niestety do Szczecina nie zawitam ale jestem ciekaw jak to będzie :-) licze na jakaś wypas oprawę.

Pozdrawiam
Zenek


Mam tak samo jak Ty...Miasto moje a w nim....
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7520 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 03/10/2006 09:47

  zenek83 napisał:  
No witam z Warszawy szanowną Pogoń.

Niestety do Szczecina nie zawitam ale jestem ciekaw jak to będzie :-) licze na jakaś wypas oprawę.

Pozdrawiam
Zenek




zenek, fajnie, ze sie interesujesz tym co slychac w Szczecinie...


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
Szczepan92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6428 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 05/10/2006 15:29
Obaj przesadzacie. Dobrze, że MW przejrzało na oczy i wróciło do zorganizowanego dopigu, to jest najważniejsze. A Flagi? Według mnie powinny wrócić, bo jestem pewien, że Waszakowi i całemu zarządowi to wisi, czy one wiszą na płotach czy nie.


48% młodzieży jest szczęśliwa, reszta nie ma na piwo...

Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem...
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 05/10/2006 15:36

  Szczepan92 napisał:  
Obaj przesadzacie. Dobrze, że MW przejrzało na oczy i wróciło do zorganizowanego dopigu, to jest najważniejsze. A Flagi? Według mnie powinny wrócić, bo jestem pewien, że Waszakowi i całemu zarządowi to wisi, czy one wiszą na płotach czy nie.



k* jakie MW. Protest jest zorganizowany przez wszystkie grupy kibicow dzialajace na Pogoni, (m.in, MW) no oczywiscie poza silnym tylko internetowym fan clubem z Rzegowa. Czytaj dalej propagande lasowana przez Polowniaka to daleko zajedziesz.

Jesli juz umiesz czytac to przeczytaj ponizszy fragment:


  PogonFans napisał:  
Obrażeni swego czasu przez byłego prezesa Pogoni Kazimierza Ćwikłę kibice, w tym grupa Młodych Wilków zajmująca się oprawami, do dziś oczekują na spotkanie z właścicielem klubu Antonim Ptakiem i wyjaśnieniem wszystkich nurtujących spraw. Fani Pogoni chcą rzeczowej rozmowy na temat udziału kibiców w organizacji spotkań a także przyszłości klubu uzależnionej coraz częściej od wyników jesiennych wyborów samorządowych.



Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Szczepan92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6428 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 05/10/2006 17:18

  Pszczółek napisał:  

  Szczepan92 napisał:  
Obaj przesadzacie. Dobrze, że MW przejrzało na oczy i wróciło do zorganizowanego dopigu, to jest najważniejsze. A Flagi? Według mnie powinny wrócić, bo jestem pewien, że Waszakowi i całemu zarządowi to wisi, czy one wiszą na płotach czy nie.



k* jakie MW. Protest jest zorganizowany przez wszystkie grupy kibicow dzialajace na Pogoni, (m.in, MW) no oczywiscie poza silnym tylko internetowym fan clubem z Rzegowa. Czytaj dalej propagande lasowana przez Polowniaka to daleko zajedziesz.

Jesli juz umiesz czytac to przeczytaj ponizszy fragment:


  PogonFans napisał:  
Obrażeni swego czasu przez byłego prezesa Pogoni Kazimierza Ćwikłę kibice, w tym grupa Młodych Wilków zajmująca się oprawami, do dziś oczekują na spotkanie z właścicielem klubu Antonim Ptakiem i wyjaśnieniem wszystkich nurtujących spraw. Fani Pogoni chcą rzeczowej rozmowy na temat udziału kibiców w organizacji spotkań a także przyszłości klubu uzależnionej coraz częściej od wyników jesiennych wyborów samorządowych.




Po co się od razu denerwować :] . Wszyscy chyba wiedzą, że wszystkie grupy kibicowskie sa organizatorami protestu, ale MW ma chyba największą reputacje i dlatego podałem ich jako organizatorów, looz.

Co do tego spotkania, to sam wspomniałem o tym w dyskusji w temacie o meczu z Widzewem i takie spotkanie jest bardzo potrzebne, mogło by się na nim wiele wyjaśnić i może wszystko, chociaż w pewnym stopniu, wróciło by do normy.

Pozdro ;)


48% młodzieży jest szczęśliwa, reszta nie ma na piwo...

Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem...
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7024 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 05/10/2006 17:53

  Szczepan92 napisał:  

  Pszczółek napisał:  

  Szczepan92 napisał:  
Obaj przesadzacie. Dobrze, że MW przejrzało na oczy i wróciło do zorganizowanego dopigu, to jest najważniejsze. A Flagi? Według mnie powinny wrócić, bo jestem pewien, że Waszakowi i całemu zarządowi to wisi, czy one wiszą na płotach czy nie.



k* jakie MW. Protest jest zorganizowany przez wszystkie grupy kibicow dzialajace na Pogoni, (m.in, MW) no oczywiscie poza silnym tylko internetowym fan clubem z Rzegowa. Czytaj dalej propagande lasowana przez Polowniaka to daleko zajedziesz.

Jesli juz umiesz czytac to przeczytaj ponizszy fragment:


  PogonFans napisał:  
Obrażeni swego czasu przez byłego prezesa Pogoni Kazimierza Ćwikłę kibice, w tym grupa Młodych Wilków zajmująca się oprawami, do dziś oczekują na spotkanie z właścicielem klubu Antonim Ptakiem i wyjaśnieniem wszystkich nurtujących spraw. Fani Pogoni chcą rzeczowej rozmowy na temat udziału kibiców w organizacji spotkań a także przyszłości klubu uzależnionej coraz częściej od wyników jesiennych wyborów samorządowych.




Po co się od razu denerwować :] . Wszyscy chyba wiedzą, że wszystkie grupy kibicowskie sa organizatorami protestu, ale MW ma chyba największą reputacje i dlatego podałem ich jako organizatorów, looz.

Co do tego spotkania, to sam wspomniałem o tym w dyskusji w temacie o meczu z Widzewem i takie spotkanie jest bardzo potrzebne, mogło by się na nim wiele wyjaśnić i może wszystko, chociaż w pewnym stopniu, wróciło by do normy.

Pozdro ;)



Nie wroci do normy dopoki Ptak nie odlecii...


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Drk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 01/04/2007 15:59
A dziś taka o to flaga rzuciła się w oczy ;) :

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6693 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 03/04/2007 23:48
Flaga Choszczno ostatnio widziana na Legii,może ktos wkleić :]


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/04/2007 01:29
Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6252 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/04/2007 08:01

  DeBeściak napisał:  
A dziś taka o to flaga rzuciła się w oczy ;) :

Obrazek jpg wstawiony na forum




Ski skład Niech nie zdarzy Ci się.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Kr(L)
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6544 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/04/2007 20:24
Obrazek jpg wstawiony na forum


WIE(L)KOPOLANIE
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6693 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/04/2007 20:42
Moge poprosic ludzi z choszczeńskiego fc o kontakt.:] 6797812

Ostatnio edytowany przez: WNB, 4 kwietnia 2007, 21:23 [1 raz(y)]


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005