Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7284 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/09/2007 13:58

  narodowiec napisał:  
Już masz na mailu.



mozesz zostawic jakis namiar na siebie bo mam sprawe


Łobez zawsze z Pogonią
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/09/2007 23:17
Już się odezwałem


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6666 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 16/09/2007 10:01
Flaga Golęcin-dla mnie wypas!!


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6233 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 16/09/2007 12:07

  WNB napisał:  
Flaga Golęcin-dla mnie wypas!!



Obrazek jpg wstawiony na forum
widze ze w modzie teraz kibice w szalikach na twarzy :P
flaga zajebiaszcza


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
independent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6222 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 16/09/2007 13:25
Dobra jest ta flaga :)

Ostatnio edytowany przez: independent, 19 września 2007, 17:28 [1 raz(y)]


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6994 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 16/09/2007 13:29

  independent napisał:  
Dobra jest ta flaga :) szkoda tylko ze przybywa nam coraz wiecej fan FC a nie naszych klubowych ale z drugiej strony to dobrze bo zawsze bedzie mozna pokazac swiatu jaka miasto kibicuje Pogoni. i oby tak dalej



Golęcino to raczj dzielnca niż miasto...


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6666 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 16/09/2007 13:50

  independent napisał:  
Dobra jest ta flaga :) szkoda tylko ze przybywa nam coraz wiecej fan FC a nie naszych klubowych ale z drugiej strony to dobrze bo zawsze bedzie mozna pokazac swiatu jaka miasto kibicuje Pogoni. i oby tak dalej



jeżeli tobie szkoda,że pare km od Szczecina również kibicuje się Pogoni to znaczy nic innego,ze jesteś po prostu ograniczony!!!
Ps.skąd biora takich ludzioczy
Popraw stylistykę swoich wypocin,bo reszty bełkotu nie odbieram inaczej jak do do końca stwierdzenia,iż ,,szkoda tylko,że przybywa nam coraz więcej fan Fc"
bez odbioru


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7617 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 17/09/2007 12:29

  independent napisał:  
Dobra jest ta flaga :) szkoda tylko ze przybywa nam coraz wiecej fan FC a nie naszych klubowych ale z drugiej strony to dobrze bo zawsze bedzie mozna pokazac swiatu jaka miasto kibicuje Pogoni. i oby tak dalej



A czy flagi naszych FC nie są flagami klubowymi? W jakich jest barwach Lecha? Arki? Bo nie rozumiem.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 18/09/2007 22:31
http://foto.pogononline.pl/flagi/duma_pomorza_nowa.jpg
http://foto.pogononline.pl/flagi/mw.jpg
http://foto.pogononline.pl/flagi/granatowo_bordowi.jpg
http://foto.pogononline.pl/flagi/szczecin_2.jpg
http://foto.pogononline.pl/flagi/szacunek.jpg

Wiem ze prosze o wiele ale czy ktos by mogl mi podac jakie czcionki byly uzywane w nadej fladze?
Chodzi o nazwy.


Amat victoria curam
independent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6222 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 19/09/2007 20:03

  WNB napisał:  

  independent napisał:  
Dobra jest ta flaga :) szkoda tylko ze przybywa nam coraz wiecej fan FC a nie naszych klubowych ale z drugiej strony to dobrze bo zawsze bedzie mozna pokazac swiatu jaka miasto kibicuje Pogoni. i oby tak dalej



jeżeli tobie szkoda,że pare km od Szczecina również kibicuje się Pogoni to znaczy nic innego,ze jesteś po prostu ograniczony!!!
Ps.skąd biora takich ludzioczy
Popraw stylistykę swoich wypocin,bo reszty bełkotu nie odbieram inaczej jak do do końca stwierdzenia,iż ,,szkoda tylko,że przybywa nam coraz więcej fan Fc"
bez odbioru



nie jestem ograniczony czlowieku tylko kurwa mac zle sformulowalem swoj post tak samo mieszkam za Szczecinem i dojezdzam na mecze i wiec tym bardziej nie widze powodu zeby mowic cos na temat FC...byla niedziela mialem kaca i tak mi sie jakos kurwa dziwnie napisalo teraz go edytowalem i jak podoba ci sie? bo mi tak :D po co robic z igly widly..


masowo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6436 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 19/09/2007 21:30

  independent napisał:  

  WNB napisał:  

  independent napisał:  
Dobra jest ta flaga :) szkoda tylko ze przybywa nam coraz wiecej fan FC a nie naszych klubowych ale z drugiej strony to dobrze bo zawsze bedzie mozna pokazac swiatu jaka miasto kibicuje Pogoni. i oby tak dalej



jeżeli tobie szkoda,że pare km od Szczecina również kibicuje się Pogoni to znaczy nic innego,ze jesteś po prostu ograniczony!!!
Ps.skąd biora takich ludzioczy
Popraw stylistykę swoich wypocin,bo reszty bełkotu nie odbieram inaczej jak do do końca stwierdzenia,iż ,,szkoda tylko,że przybywa nam coraz więcej fan Fc"
bez odbioru



nie jestem ograniczony czlowieku tylko kurwa mac zle sformulowalem swoj post tak samo mieszkam za Szczecinem i dojezdzam na mecze i wiec tym bardziej nie widze powodu zeby mowic cos na temat FC...byla niedziela mialem kaca i tak mi sie jakos kurwa dziwnie napisalo teraz go edytowalem i jak podoba ci sie? bo mi tak :D po co robic z igly widly..


to może nie pisz więcej jak nie wytrzeźwiejesz do końca


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 20/10/2007 03:17
Bardzo mnie cieszą te rzeczy w kwestii flag na Pogoni :)

  Cytat:  
Umowa Stowarzyszenia Portowcy i Zarządu Portów

Tematem rozmów było nawiązanie ścisłej współpracy i podpisanie umowy partnerskiej. Dzięki przychylności długoletniego kibica Pogoni, a zarazem Wiceprezesa Zarządu – Dyrektora ZMPSiŚ pana Kazimierza Drzazgi, w zeszłym tygodniu doszło do parafowania umowy. Tym samym nawiązaliśmy do chlubnej, klubowej tradycji z przeszłości, kiedy to związki Pogoni, Szczecina i portu były bardzo silne. Dziś Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA zarządza dwoma portami o podstawowym znaczeniu dla gospodarki narodowej, tworzącymi jeden z największych na Bałtyku uniwersalny kompleks portowy. Tym bardziej wypada się cieszyć, że tak zasłużona na Pomorzu Zachodnim branża portowa zdecydowała się wesprzeć Stowarzyszenie Kibiców Pogoni, które uzyskane środki planuje przeznaczyć na produkcję największej na naszym stadionie flagi nawiązującej do morskich korzeni klubu i miasta.




  Cytat:  
Fan Clubowe flagi

Stowarzyszenie Portowcy apeluje do wszystkich Fan Clubów planujących zaprojektowanie i uszycie własnej flagi o ich wcześniejsze przedłożenie do konsultacji pod adresem mailowym [email protected].
SKPS Portowcy dąży do podwyższenia poziomu i jakości flag kibiców Pogoni, czemu służyć mają takie działania jak opiniowanie projektu, ujednolicenie kolorystyki klubowych barw i ewentualna pomoc (także finansowa) w zakresie wykonania i wyboru materiału.



Konkretna akcja, zobaczymy jeszcze jakie będą flagi ;)

Flagi niektórych FC porobiłbym na miejscu tych FC jeszcze raz. Szczególnie Opole Lubelskie, Myślibórz. Projekty i same flagi powinny być konkretne. Każda flaga to musi być sztuka sama w sobie i orginał. Jeśli się przyjrzymy flagom innych klubów to jestem w stanie stwierdzic że np Lech, Jagiellonia, ŁKS czy Lechia mają dobre flagi, ale my jesteśmy w stanie zrobić to jeszcze lepiej. Widze że w stowarzyszeniu Portowcy są konkretne osoby które czują, że czas zmienić podejście do kwestii flag i bardzo mi sie podoba te info skierowane do FC Pogoni.

Ostatnio edytowany przez: IS, 20 października 2007, 03:30 [2 raz(y)]


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6027 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 20/10/2007 10:46
Flaga Opola Lubelskiego nie jest zła. Myślibórz faktycznie nieciekawie wygląda.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7315 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 20/10/2007 11:12
Dla mnie tragedią jest Trzebiatów i Myślibórz bez obrazy chłopaki...


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 20/10/2007 11:18
apropos Flag, moze mi ktos powiedziec czemu nie widuje od jakiegos czasu na stadionie flagi z Majowego ???


-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7470 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 21/10/2007 01:46

  narodowiec napisał:  


Flagi niektórych FC porobiłbym na miejscu tych FC jeszcze raz. Szczególnie Opole Lubelskie, Myślibórz. Projekty i same flagi powinny być konkretne. Każda flaga to musi być sztuka sama w sobie i orginał. Jeśli się przyjrzymy flagom innych klubów to jestem w stanie stwierdzic że np Lech, Jagiellonia, ŁKS czy Lechia mają dobre flagi, ale my jesteśmy w stanie zrobić to jeszcze lepiej. Widze że w stowarzyszeniu Portowcy są konkretne osoby które czują, że czas zmienić podejście do kwestii flag i bardzo mi sie podoba te info skierowane do FC Pogoni.




Dokladnie tak. Najpierw konkretny projekt skonsultowany ze Stowarzyszeniem (wystarczy tylko pomysl - wiadomo nie kazdy ma w swoim gronie kogos utalentowanego graficznie) a potem realizacja u sprawdzonego producenta. Zapelnic ploty na Pogoni juz od dawna mamy czym - teraz kazda nastepna flaga musi byc lepsza od poprzedniej ;)


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 21/10/2007 11:03
Jak macie problemy z grafikami to napisac nawet do mnie... Lepiej to troche wyjdzie.
Ale ja mysle ze tutaj bardziej chodzi o pieniadze a nie o talent graficzny.

Flaga Myśliborza jak dla mnie jest tragiczna... Sory chlopaki ale naprawde srednio to wyszlo. Pomysl dobry ale troche gorzej z wykonaniem...


Amat victoria curam
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 21/10/2007 11:24

  WM napisał:  
Jak macie problemy z grafikami to napisac nawet do mnie... Lepiej to troche wyjdzie.



Z tym chyba niema problemu Cfaniak ;) ...no przynajmniej mi sie tak wydaje :) ale zawsze to dobrze jak sie więcej osób angażuje...

Ostatnio edytowany przez: IS, 21 października 2007, 11:46 [1 raz(y)]


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 21/10/2007 12:03

  narodowiec napisał:  

  WM napisał:  
Jak macie problemy z grafikami to napisac nawet do mnie... Lepiej to troche wyjdzie.



Z tym chyba niema problemu Cfaniak ;) ...no przynajmniej mi sie tak wydaje :) ale zawsze to dobrze jak sie więcej osób angażuje...



Mam nadzieje ze nie ma;) to nie byla reklama;)
Chodzi o to zeby nie zmarnowac pieniedzy bo nie bylo kogos kto by zrobil troche lepszy projekt itp


Amat victoria curam
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6666 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 22/10/2007 12:00
A ja mam pytanko do grupy Numiego
Co się stało z tą flagą Amici Wronki skrojonej na początku 2006 i wywieszonej na chwile na meczu z Wisłą Kraków??Nie pamiętam by ją spalili...


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005