Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 20/06/2006 20:51
To sektorówka z meczu Polska - Walia ktory odbył sie w Warszawie


Ko nie pije,ten kapuje
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 20/06/2006 21:36

  Pogon v Wieden napisał:  
Jedyne pocieszenie to to ze dzieki Polakom Niemcy graja dalej (Klose ,Podolski):)



...dzieki volksdojczom jak juz...


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 21/06/2006 12:43
Dziś, jedno z najlepiej zapowiadających się spotkań fazy grupowej - Argentyna - Holandia. Stawką spotkania jest pierwsze miejsce w grupie C i walka w 1/8 najprawdopodobniej z Meksykiem.

Moje typy:
g.16:00

Iran - Angola 1:1
Portugalia - Meksyk 2:1

g.21:00
Holandia - Argentyna 1:2
WKS - Serbia 3:0


Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7531 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 21/06/2006 13:38

  Pogon v Wieden napisał:  
Jedyne pocieszenie to to ze dzieki Polakom Niemcy graja dalej (Klose ,Podolski):)



Po chuju z takimi "Polakami" ...

Typy na dziś:

Argentyna-Holandia 2:0
WKS-SiC 2:0

Portugalia-Meksyk 1:1
Angola-Iran 1:0 ;)


kaktus56
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6750 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 21/06/2006 14:11
może mi ktoś powiedzieć co to za niebieskie coś jest zawsze na kilku sektortach w każdym meczu??


BARCA & POGOŃ......
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7376 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 21/06/2006 14:53

  kaktus56 napisał:  
może mi ktoś powiedzieć co to za niebieskie coś jest zawsze na kilku sektortach w każdym meczu??



pewnie miejsca z serii "full wypas" dla dziennikarzy, tak mi się przynajmniej zdaje.

Szkoda, że Szwedzi wczoraj nie wygrali, mieli pełno sytuacji w drugiej połowie. Anglicy zagrali tylko 45 minut, w drugiej połowie jedna akcja i na tyle ich było stać.
A co do dzisiejszych meczy, to mecz Argentyna - Holandia może być naprawdę ciekawy, bo zagra kilku zawodników którzy pewnie będą gryźć trawe żeby dostać się do podstawowej "11", np. Tevez.

Typy na dziś:
Portugalia - Meksyk 2:0
Angola - Iran 1:2
Argentyna - Holandia 3:1
WKS - Serbia 2:0


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8116 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 21/06/2006 14:53

  kaktus56 napisał:  
może mi ktoś powiedzieć co to za niebieskie coś jest zawsze na kilku sektortach w każdym meczu??



plotno MS 2006. Chyba na zlecenie FIFA


MKS
kaktus56
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6750 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 21/06/2006 15:19

  Vega napisał:  

  kaktus56 napisał:  
może mi ktoś powiedzieć co to za niebieskie coś jest zawsze na kilku sektortach w każdym meczu??



plotno MS 2006. Chyba na zlecenie FIFA



[cytat]pewnie miejsca z serii "full wypas" dla dziennikarzy, tak mi się przynajmniej zdaje.[cytat/]

thx


BARCA & POGOŃ......
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6496 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 21/06/2006 16:13
Moje typy :

Portugalia - Meksyk 1:0
Angola - Iran 1:1
Argentyna - Holandia 3:1
WKS - Serbia 2:0


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7018 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 21/06/2006 23:01
jebana Holandia :/ a tak kuponik wszedl :/ ehhhhh


TaDeX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8292 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 21/06/2006 23:17
Obrazek jpg wstawiony na forum

Ogolnie to ja nic nie mam do Rasiaka :) :P heheh


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7737 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 22/06/2006 18:44
Wolałem awans Czechów i USA ale postawiłem w STS-ie na Ghanę i Włochy i mam 80zł w kieszenie dodatkowe.

Wieczorne mecze:

Japonia-Brazylia 0:2
Chorwacja-Australia 1:2


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni

***




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 22/06/2006 23:04
Oglądaliście mecz Chorwacja - Australia?? Ja oglądałem przez ostatnie 20 minut i tylu koszmarnych błędów w jednym meczu w życiu nie widziałem :D A ostatnie 3 minuty to już coś absolutnie nieprawdopodobnego - sędzia kończy mecz gdy piłka wpada do chorwackiej bramki, a przedtem Simunić po otrzymaniu drugiej żółtej kartki pozostaje na boisku i opuszcza je dopiero po trzecim żółtku :))
Jaja jak berety, jeśli ktoś nie oglądał, to polecam obejrzenie powtórki!


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 22/06/2006 23:05
Chorwacja - Australia ..piekny mecz jak dla mnie narazie nr 1 na tych mistrzostwach


Ko nie pije,ten kapuje
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7075 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 22/06/2006 23:31
http://kibice.net/forum/viewtopic.php?t=15285

Przypał jak chuj...


MKS !
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7435 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 23/06/2006 00:58
Tak sobie ogladam MŚ i wkurwiam sie coraz bardziej tym co zaprezentowali Polacy. Wszystkie druzyny walcza, sa kilka razy szybsi od Polaków, zapierdalaja przez caly mecz. Wiec niech Janas nie pierdoli glupot ze dobrze ich przygotowal tylko ze sa zmeczeni sezonem bo to smiech na sali. Taki np. Nedved mimo 34 lat, duzej ilosci meczów we Wloszech ,LM czy tez meczow w reprezentacji-w tym sezonie, zapierdala caly mecz, stara sie ze wszystkich sil przez niemal 90 minut


s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 23/06/2006 09:07
Australia-Chorwacja, świetny mecz. Tempo i zaangażowanie zawodników niosiągalne dla naszych piłkarzy.
A co się rzuciło mi w oczy najbardziej? Trener wygrał (zwycięski remis) mecz!!! Reaguje szybko na sytuację na boisku, nie boi się wpuszczać rezerwowych i ustawia taktykę w zalezności od przeciwnika i od sytuacji na boisku. Takiego trenera nam potrzeba a nie przestraszonego, jakby nieobecnego na meczu Janasa.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
wacek57
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 23/06/2006 11:36

  Szołn napisał:  
sędzia kończy mecz gdy piłka wpada do chorwackiej bramki, a przedtem Simunić po otrzymaniu drugiej żółtej kartki pozostaje na boisku i opuszcza je dopiero po trzecim żółtku



jak dla mnie to Mr Graham Poll nie predko bedzie prowadzil zawody miedzynarodowe. Zastanawiam sie tylko tym ze FIFA bagatelizuje sprawe, bo jest to ewidentny "blad techniczny" arbitra (asystentow rowniez) - zawody powinny byc powtorzone podobnie jak mecz z el.MS Bahrajn-Uzbekistan.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 23/06/2006 12:02
Rzeczywiście spotkanie Chorwatów z Australią, stało na najwyższym poziomie. Z przyjemnością ogląda się takie mecze.
Ale prawdziwym bohaterem tego widowiska był...sędzia :D Naprawdę tylu baboli w meczu piłkarskim jeszcze nie widziałem :D

Włosi może nie grają pięknie, widowiskowo itd., ale wygrywają, a ich siła polega na doskonałym realizowaniu założeń taktycznych. Będą się dalej liczyć.

A co do Czechów, to tak jak przypuszczałem, żegnają się z turniejem. Z Włochami nie mieli szans, tym bardziej w tak mocno okrojonym składzie.

Brazylia się z meczu na mecz rozkręca. Wejście Cicinho i Gilberto zrobiło swoje, ale jeśli do fazy pucharowej wrócą spowrotem stare dziady (Cafu i R.Carlos) to będzie Canarinhos dużo trudniej.

Jeszcze słowo o Australii - co to znaczy dobry trener mieliśmy okazję przekonać się wczoraj.


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7376 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 24/06/2006 10:22
Drugi skład Hiszpanii wczoraj zawiódł. Nie walczyli, ale był to dobry ruch Aragonesa, żeby dać odpocząć większości i chyba gra drugiego składu utwierdziła go w przekonaniu do tego, że wystawia w podstawie odpowiednich ludzi. Za wczoraj można by wtróżnić Raul`a, Joaquin`a, Canizares`a i na tym chyba koniec... Jednak Hiszpania bez Xaviego i Xabiego Alonso na środku pomocy nie jest w stanie nic ugrać. Jestem jednak dobrej myśli przed 1/8, bo Francja przez swojego trenera nie może grać tak jak chce.

Typy na 1/8:
Niemcy - Szwecja 3:2 (przewiduje dobry mecz i awans może po dogrywce)
Argentyna - Meksyk 3:0 (tu raczej jednostronne widowisko)
Anglia - Ekwador 1:0 (Anglia nie ma ustabilizowanej formy, ale awansuje)
Portugalia - Holandia 3:2 (wole Portugalie i myśle że mogą trafić z formą w ten mecz. Holandia ciągle szuka dobrej formy i tu upatruje szanse Portugalii)
Włochy - Australia 2:1 (chociaz wcale nie zdziwiłbym się, gdyby Hiddink znowu wyeliminował Włochów, tak jak to było 4 lata temu. Chociaż rozum stawia na Włochów)
Szwajcaria - Ukraina 1:1 (tutaj po dogrywce lub karnych stawiałbym jednak na Szwajcarów. Może być bardzo wyrównany mecz)
Brazylia - Ghana 2:0 (myślę, że obejdzie się bez niespodzianki i że Ronaldo ustrzeli te dwa gole;))
Hiszpania - Francja 2:1 (Francja jest słaba i gra bardzo zachowawczo. Nie dadzą rady Hiszpanom).


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005