Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
wacek57
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 10:13

  Pit. napisał:  
Chciałbym widzieć finał Argentyna - Portugalia:)



a ja trzymam kciuki za finałem: Argentyna - Anglia (święta wojna) :]
drabinka


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 10:29
1/4

Niemcy-Argentyna 2:3 po dobrym meczu i zaciętej walce
Ukraina-Włochy 0:1 po nudnym meczu i jednej kontrze
Portugalia-Anglia 0:0 i w karnych Portugalia
Brazylia-Francja 2:0 Brazylia znów grając swój nieco ociężały football walnie znów bramkę na początku spotkania a później w drugiej połowie skontruje odsłoniętą Francję i po zabawie

Mam nadzieję, że finał będzie Argentyna-Portugalia lub Argentyna-Brazylia


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 10:31
[cytat=śmielaq89]Wszyscy, którzy byli za Hiszpanią narzekają no ale Francja była wczoraj lepsza. Szczególnie w końcówce a gra się przecież do końca. Hiszpania jedyną bramkę strzeliła z karnego a Francja swoje normalnie..To mówi samo za siebie. Nazwiska przecież nie grają... Poza meczem z słabą wtedy Ukrainą Hiszpanie wcale nie porywali więc nie wiem czemu byli faworytem tego meczu.. no chociaż Francja mile mnie zaskoczyła swoją postawą :P A co do Brazyli to popieram Łysego... Skoro ktoś jest w 1/4 i strzela do tej pory 10 bramek i tarci 1 to nie jest ogórkiem... A Ronaldo jest gruby ale bramki strzela.. to już wole jak jest gruby :P

śmielaq89 zgadzam się z Tobą, że niestety Francja była wczoraj lepsza...grała mądrzej ale dla Mnie nie zmienia to faktu, że drugiej bramki nie było...powinna być dogrywka


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 13:21

  Mietow napisał:  
Jeśli chodzi o Ronaldo. Zgadzam się z Tribem, Ronaldo jest już teraz słaby, gra kompletną kichę. Jego lata świetności przeminęły dosyć dawno.

Wystarczy obejrzeć powtórki, kiedy to jeszcze popularny El_Presidente reprezentował barwy Interu czy Barcelony. Każdy dostrzeże różnicę, nawet ktoś kto słabo zna się na takiej dyscyplinie sportu jaką jest futbol.


  Łysy napisał:  
P.S Trib: Po chuj poruszasz kwestie z otyłością Ronaldo jak on cały czas zdobywa bramki i jest o niebo lepszy niz połowa napastników o 15 kg chudszych?.



To ja zapytam się Ciebie w taki razie. Adriano też strzelił do tej pory 2 bramki i co z tego, co to oznacza? Że jest lepszy od Maxi Rodrigueza, od Torresa?

Wiadomo, że nie. Gra słabo i jest bez formy, tak samo jak Ronaldo. Adriano świetnie wyglądał w Interze, ale zatracił swoje wszystkie walory i gra beznadziejnie.


Takie jest moje zdanie w tej kwestii i kłócić się oczywiście nie będę. Ty masz prawo mieć swoje i ja mam mieć swoje zdanie. Tak samo Trib i cała reszta :) Ale warto może żebyś przestudiował to co napisałem, może zmienisz swoje stanowisko. :)

pozdro



Ale ja nie mowie o Adriano ktory widać ze jest bez formy tylko pisałem o Ronaldo i jego otyłości, ktora jak widać w niczym mu nie przeszkadza... Gadacie ze jest przereklamowany to spojrzcie na połowe napastników innych druzyn i porównajcie sobie ich skutecznośc ze skutecznością Ronaldo.. Prosze was Henry strzela 1 bramke, Pauleta - śmiech na sali, Van Nisterloy nie bede komentować, a o Owenie i Rooneju nie bede pisac bo szkoda mi klawiatury.Wy zas wytykacie ze Ronaldo jest gruby i nic nie gra a jednak bramki strzela? i to wiecej niz zawodnicy ktorzy jak widać są w formie...

Jeżeli macie nadal komentować gre Ronaldo z otyłością a nie biorąc pod uwagę jego gry i skuteczności to ja nie widze sensu dalszej konwersacji bo po bo? nawyzywać sie po waszych napastnikach tez moge dodając do tego ze są chudsi a słabsi heh czegos tu nie rozumiem..

Nie pisze tu ze Ronaldo i Adraino mają forme bo moze i tak nie jest, ale bramki zdobywają. Cos musi świadczyć o tym fakcie, ale napewno nie szczęście bo były to gole nie na pusta bramkę.. Patrzcie trochę objektywnie a nie przez pryzmat nienawisci bo po części pogrązył wasze druzyny...

Tak wiec prosze tylko o objektywne wypowiedzii w ten sposob mozemy prowadizc jakąs dyskusje na poziomie.. Pozdro


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 13:26
...

Ostatnio edytowany przez: Kriss, 28 czerwca 2006, 17:37 [2 raz(y)]


Obrazek jpg wstawiony na forum
Ori
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6596 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 13:39

  Kriss napisał:  

  Łysy napisał:  

  Kriss napisał:  

  trib napisał:  
znowu ten spasiony pedal...

edit:
brazylia gra totalne zero na tych mistrzostwach i mam nadzieje ze jak najszybciej odpadna bo juz mam dosyc patrzenia na te spasione ryje statystow: adriano i ronaldo i czlowieka konia... :[



Od czlowieka konia to wara. Z reszta wypowiedzi zgadzam sie w 100%. Hiszpania ich pojedzie i skonczy sie babci sranie.



Ja pierdole jak marudzą aż sie zygać chce... bo co bo wasza Ghana nie wygrała dlatego po Brazylii jedziecie? prawda jest taka ze Canarinhos wygrali na stojąco tak samo jak Ekwador z nami. Po chuj mają sie wysilać skoro mogą wygrać bez walki. Chyba logiczne. Teraz z francuzami podejdą ostrzej i powalczą taka jest moja opinia. Przypomnijcie sobie zeszłe mistrzostwa świata i gre Brazylii...

P.S Trib: Po chuj poruszasz kwestie z otyłością Ronaldo jak on cały czas zdobywa bramki i jest o niebo lepszy niz połowa napastników o 15 kg chudszych?

nie bawdzie sie kurwa w jakiegos Andrzeja Streilała bo nigdy nie bedziecie...




Nie kurwa nie dlatego jade po Brazylii. Ogolnie mam w dupie Ghane. Kurwa to jest Brazylia, oni musza grac pieknie bo tego wymaga od nich narod i caly swiat. Co z tego ze wygrywaja jezeli styl ich gry jest straszny. W Brazylii ciesza sie ze zwyciestw ale podkreslaja ze styl jest niedozaakceptowania. Chuj ze stylem? Jakos kibice Canarinios tak nie uwazaja i w kazdym meczu gwizdaja na swoich pupili. Po co maja sie wysilac? Bo sa uwazani za najlepsza druzyne swiata i to do czegos zobowiazuje. Powiedz mi czy ktos uwaza Grecje za najlepsza druzyne w Europie?
Marudzimy? a co mamy sie cieszyc ze druzyna ktora jest najwiekszym faworytem mistrzostw, przez niektorych juz uwazana za mistrza gra chujnie? Jezeli nasza kadra by tak wygrywala to nie mialbym pretensji bo nikt nas nie uwaza za wirtuozow, magikow itp.
Gre Brazyli z Japonii pamietam doskonale. Arcyciezka grupa, wspaniale wygrane z Anglia i Turcja, final z poteznymi Niemcami. Jakos nie widzialbym ich w meczu z Wlochami albo Hiszpania.
Co do nadwagi Ronaldo to kazdy jadacy po nim ma racje. Wyobraz sobie jakby napierdalal gdyby mial sylwetke z czasow gdy gral w Barcelonie. Jestem pewien ze mialby juz z 4-5 brameczek, no ale spoko przeciez brak ambicji nie jest przestepstwem. Napewno polowa napastnikow wazacych 15 kilo mniej nie ma w druzynie takich zawdonikow jak Kaka czy Ronldinho. Mysle ze z takimi pomocnikami nawet Grzesiu Rasiak strzelil by wiecej niz 2 bramki.

Co do Pana Strejlała to nigdy o takim nie slyszalem wiec raczej nie chcialbym nim byc i napewno sie w niego nie bawie.

EDIT: O jakiej ty nienwisci pierdolisz. Kochalem Ronaldo z czasow gry w Barcelonie, w moim przekonaniu nikt, nigdy nie gral tak jak on wtedy, Kake uwazam ze jednego z najlepszych zawodnikow w swiecie(drugim jest Ronaldinho). Ale na mistrzostwach graja padake i chce zeby niewygrali mistrza. Nie zasluguja na to z taka gra. W Japonii tez nie zasluzyli.



Zajebisty jestes jak nie wiesz kto to Strejlau... :/ I sie tak nie powtarzaj w swoich postach bo sie tego czytac nie chce. Pozdro :]


...SZCZECIN MOIM MIASTEM - POGOŃ MOIM ŻYCIEM...
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 14:01

  Ori napisał:  
nie bawdzie sie kurwa w jakiegos Andrzeja Streilała bo nigdy nie bedziecie...

Co do Pana Strejlała to nigdy o takim nie slyszalem wiec raczej nie chcialbym nim byc i napewno sie w niego nie bawie.

Zajebisty jestes jak nie wiesz kto to Strejlau... :/



chyba nie zrozumiales ironii;)


100% PD
Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 14:23
Ori, dzieki naprawde poprawiles mi humor :D
To Ty jestes zajebisty.
Nie zauwazylem tego zebym sie powtarzal no ale skoro Ty tak mowisz to pewnie tak jest :D


Obrazek jpg wstawiony na forum
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 14:30

  Kriss napisał:  

  Łysy napisał:  

  Kriss napisał:  

  trib napisał:  
znowu ten spasiony pedal...

edit:
brazylia gra totalne zero na tych mistrzostwach i mam nadzieje ze jak najszybciej odpadna bo juz mam dosyc patrzenia na te spasione ryje statystow: adriano i ronaldo i czlowieka konia... :[



Od czlowieka konia to wara. Z reszta wypowiedzi zgadzam sie w 100%. Hiszpania ich pojedzie i skonczy sie babci sranie.



Ja pierdole jak marudzą aż sie zygać chce... bo co bo wasza Ghana nie wygrała dlatego po Brazylii jedziecie? prawda jest taka ze Canarinhos wygrali na stojąco tak samo jak Ekwador z nami. Po chuj mają sie wysilać skoro mogą wygrać bez walki. Chyba logiczne. Teraz z francuzami podejdą ostrzej i powalczą taka jest moja opinia. Przypomnijcie sobie zeszłe mistrzostwa świata i gre Brazylii...

P.S Trib: Po chuj poruszasz kwestie z otyłością Ronaldo jak on cały czas zdobywa bramki i jest o niebo lepszy niz połowa napastników o 15 kg chudszych?

nie bawdzie sie kurwa w jakiegos Andrzeja Streilała bo nigdy nie bedziecie...




Nie kurwa nie dlatego jade po Brazylii. Ogolnie mam w dupie Ghane. Kurwa to jest Brazylia, oni musza grac pieknie bo tego wymaga od nich narod i caly swiat. Co z tego ze wygrywaja jezeli styl ich gry jest straszny. W Brazylii ciesza sie ze zwyciestw ale podkreslaja ze styl jest niedozaakceptowania. Chuj ze stylem? Jakos kibice Canarinios tak nie uwazaja i w kazdym meczu gwizdaja na swoich pupili. Po co maja sie wysilac? Bo sa uwazani za najlepsza druzyne swiata i to do czegos zobowiazuje. Powiedz mi czy ktos uwaza Grecje za najlepsza druzyne w Europie?
Marudzimy? a co mamy sie cieszyc ze druzyna ktora jest najwiekszym faworytem mistrzostw, przez niektorych juz uwazana za mistrza gra chujnie? Jezeli nasza kadra by tak wygrywala to nie mialbym pretensji bo nikt nas nie uwaza za wirtuozow, magikow itp.
Gre Brazyli z Japonii pamietam doskonale. Arcyciezka grupa, wspaniale wygrane z Anglia i Turcja, final z poteznymi Niemcami. Jakos nie widzialbym ich w meczu z Wlochami albo Hiszpania.
Co do nadwagi Ronaldo to kazdy jadacy po nim ma racje. Wyobraz sobie jakby napierdalal gdyby mial sylwetke z czasow gdy gral w Barcelonie. Jestem pewien ze mialby juz z 4-5 brameczek, no ale spoko przeciez brak ambicji nie jest przestepstwem. Napewno polowa napastnikow wazacych 15 kilo mniej nie ma w druzynie takich zawdonikow jak Kaka czy Ronldinho. Mysle ze z takimi pomocnikami nawet Grzesiu Rasiak strzelil by wiecej niz 2 bramki.

Co do Pana Strejlała to nigdy o takim nie slyszalem wiec raczej nie chcialbym nim byc i napewno sie w niego nie bawie.

EDIT: O jakiej ty nienwisci pierdolisz. Kochalem Ronaldo z czasow gry w Barcelonie, w moim przekonaniu nikt, nigdy nie gral tak jak on wtedy, Kake uwazam ze jednego z najlepszych zawodnikow w swiecie(drugim jest Ronaldinho). Ale na mistrzostwach graja padake i chce zeby niewygrali mistrza. Nie zasluguja na to z taka gra. W Japonii tez nie zasluzyli.



Ja pierodle ale sie przczepiłes... Brazylia gra co gra ale najważniejsze jest ze wygrywa. Skad mozesz wiedzieć jaka jest taktyka trenera Alberto Perreiry, moze akurat tak mają grać. Jak narazie Canarinios strzeliła 10 bramek obok Niemiec i Argentiny najwiecej a Ty jeszcze narzekasz. Nie podoba Ci sie to nie ogladaj a od Ronaldo sie odpierdol bo juz o nim pisałem. Jeśli kochałes Ronaldo za gre w Barcelonie a teraz po nim jedziesz to nieźle musisz miec najebane... Człowiek sie starzeje traci forme a jednak cos tam jeszcze strzela.. to jest własnie Ronaldo. Dla mnie to on moze wazyć 100 kg ale oby grajł tak jak teraz.
Twoje rozumowanie o piłce noznej jest takie jak wiekszości kobiet.. non stop narzekają :)


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Ori
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6596 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 14:54

  Kriss napisał:  
Ori, dzieki naprawde poprawiles mi humor :D
To Ty jestes zajebisty.
Nie zauwazylem tego zebym sie powtarzal no ale skoro Ty tak mowisz to pewnie tak jest :D



Fajnie masz jak Ci poprawilem humor,prezentujesz soba wysoki poziom :D A co do Twojego powtarzania sie to zobacz sobie wyzej jak ciagle pierdolisz o stylu gry Brazylijczykow skonczyles o tym pisac i zaraz ponownie wracasz do tego samego... :]


...SZCZECIN MOIM MIASTEM - POGOŃ MOIM ŻYCIEM...
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 14:57

  Ori napisał:  

  Kriss napisał:  
Ori, dzieki naprawde poprawiles mi humor :D
To Ty jestes zajebisty.
Nie zauwazylem tego zebym sie powtarzal no ale skoro Ty tak mowisz to pewnie tak jest :D



Fajnie masz jak Ci poprawilem humor,prezentujesz soba wysoki poziom :D A co do Twojego powtarzania sie to zobacz sobie wyzej jak ciagle pierdolisz o stylu gry Brazylijczykow skonczyles o tym pisac i zaraz ponownie wracasz do tego samego... :]



Widocznie jest tak zarzenowany grą brazylijczyków ze nie zwraca na to uwagii hehe :D


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 15:12

  Łysy napisał:  

  Mietow napisał:  
Jeśli chodzi o Ronaldo. Zgadzam się z Tribem, Ronaldo jest już teraz słaby, gra kompletną kichę. Jego lata świetności przeminęły dosyć dawno.

Wystarczy obejrzeć powtórki, kiedy to jeszcze popularny El_Presidente reprezentował barwy Interu czy Barcelony. Każdy dostrzeże różnicę, nawet ktoś kto słabo zna się na takiej dyscyplinie sportu jaką jest futbol.


  Łysy napisał:  
P.S Trib: Po chuj poruszasz kwestie z otyłością Ronaldo jak on cały czas zdobywa bramki i jest o niebo lepszy niz połowa napastników o 15 kg chudszych?.



To ja zapytam się Ciebie w taki razie. Adriano też strzelił do tej pory 2 bramki i co z tego, co to oznacza? Że jest lepszy od Maxi Rodrigueza, od Torresa?

Wiadomo, że nie. Gra słabo i jest bez formy, tak samo jak Ronaldo. Adriano świetnie wyglądał w Interze, ale zatracił swoje wszystkie walory i gra beznadziejnie.


Takie jest moje zdanie w tej kwestii i kłócić się oczywiście nie będę. Ty masz prawo mieć swoje i ja mam mieć swoje zdanie. Tak samo Trib i cała reszta :) Ale warto może żebyś przestudiował to co napisałem, może zmienisz swoje stanowisko. :)

pozdro



Ale ja nie mowie o Adriano ktory widać ze jest bez formy tylko pisałem o Ronaldo i jego otyłości, ktora jak widać w niczym mu nie przeszkadza... Gadacie ze jest przereklamowany to spojrzcie na połowe napastników innych druzyn i porównajcie sobie ich skutecznośc ze skutecznością Ronaldo.. Prosze was Henry strzela 1 bramke, Pauleta - śmiech na sali, Van Nisterloy nie bede komentować, a o Owenie i Rooneju nie bede pisac bo szkoda mi klawiatury.Wy zas wytykacie ze Ronaldo jest gruby i nic nie gra a jednak bramki strzela? i to wiecej niz zawodnicy ktorzy jak widać są w formie...

Jeżeli macie nadal komentować gre Ronaldo z otyłością a nie biorąc pod uwagę jego gry i skuteczności to ja nie widze sensu dalszej konwersacji bo po bo? nawyzywać sie po waszych napastnikach tez moge dodając do tego ze są chudsi a słabsi heh czegos tu nie rozumiem..

Nie pisze tu ze Ronaldo i Adraino mają forme bo moze i tak nie jest, ale bramki zdobywają. Cos musi świadczyć o tym fakcie, ale napewno nie szczęście bo były to gole nie na pusta bramkę.. Patrzcie trochę objektywnie a nie przez pryzmat nienawisci bo po części pogrązył wasze druzyny...

Tak wiec prosze tylko o objektywne wypowiedzii w ten sposob mozemy prowadizc jakąs dyskusje na poziomie.. Pozdro



Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że o mój obiektywizm nie masz się co martwić. Adriano był i jest jednym z moich ulubionych napastników, a już kilka cierpkich słów pod jego adresem skierowałem.


Druga sprawa. Chyba mnie troszeczkę nie zrozumiałeś. Z tym Adriano podałem tylko taki przykład, aby wyrazić, że to czasem nie liczba strzelonych bramek przez napastnika określa jego wartość i dyspozycję (możesz pomyśleć, że to absurd, ale tak jest). Ronaldo strzelił 3 gole, ale z jakich sytuacji. Rodriguez tyle samo trafiał do siatki rywala, ale jego przydatność dla zespolu jest nieporównywalna. Ten chłopak biega, walczy, drybluje, jak może bierze ciężar gry na siebie, męczy obrońców. Często sam kapitalnie poda, dośrodkuje. Jego "widać" na tym boisku. U Ronaldo tego nie ma, bo jest on bez formy. On po prostu stoi, truchta na tym boisku i czeka. Czeka na to, jak któryś z jego kolegów poda mu świetną, prostopadłą piłkę otwierająca drogę do bramki.
A jakich on ma kolegów to doskonale wiemy. Dlatego też zdobycie gola w tym wypadku jest praktycznie czystą formalnością.

Podsumowując: Ronaldo stoczył się po równi pochyłej, a jego lata świetlności bezpowrotnie minęły. Tak uważam, o! Cool

pozdro


Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 15:36
...

Ostatnio edytowany przez: Kriss, 28 czerwca 2006, 17:37 [1 raz(y)]


Obrazek jpg wstawiony na forum
Ori
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6596 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 15:46

  Kriss napisał:  

Ori: jestes kurwa bezbledny:D
Ty mi chcesz mowic o poziomie hahahahahaha nie potrafisz zrozumiec prostej ironii a bierzesz sie za ocene mojego poziomu hahaha. Nie pisz wiecej bo tylko sie pograzasz.



Pograzasz to Ty siebie piszac te glupoty,a co do tej ironii to ja nie zwracam uwagi na bledu ortograficzne forumowiczow tak jak robisz to Ty i trib,kazdemu moze sie zdarzyc popelnic taki blad ale wazne jest to zeby bylo wiadomo o co chodzi a dla was jest to b.smieszne takim zachowaniem prezentujecie poziom podstawowki...


...SZCZECIN MOIM MIASTEM - POGOŃ MOIM ŻYCIEM...
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 15:47
chcialem swoje 5 groszy wcisnac do tematu ale widze ze Kriss i Mietow juz napisali to co ja chcialem:)
od siebie dodam ze ze "boski" ronaldo w meczu z Ghana od ok. 60minuty(a moze i wczesniej nawet) snul sie po boisku jak wyciagniety sweter...

co do posta wyzej: ja nie zwracam uwagi na bledy ortograficzne - jakbym zwracal to juz bym dawno przestal zagladac na jakiekolwiek fora internetowe, bym rozjebal monitor i sie zaszył gdzies w buszu albo utopil u siebie w jeziorku. nie zrozumiales ironii to Cie naprowadzilem na nia.

a wracajac do tematu to wy jestescie slepo zakochani w reprezentacji canarinhos a my nie. macie swoje "racje", my swoje i tyle w temacie.

Ostatnio edytowany przez: tribu, 28 czerwca 2006, 15:54 [1 raz(y)]


100% PD
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 15:55

  qbajag napisał:  

  trib napisał:  
znowu ten spasiony pedal...

edit:
brazylia gra totalne zero na tych mistrzostwach i mam nadzieje ze jak najszybciej odpadna bo juz mam dosyc patrzenia na te spasione ryje statystow: adriano i ronaldo i czlowieka konia... :[



Ghana zapłaciła za brak doświadczenia i młodość, byli lepsi ale nie umieli wykorzystać sytuacji...Brazylia g.... gra i mam nadzieję, że Hiszpania(o ile pokona Francuzów) ich rozwali w końcu.
I jak zwykle sędzia pod Brazylię(1/8 4 lata temu sędzia pomógł Brazylii w awansie a teraz ten spalony Adriano)



Oj, Brazylia wszystkie mecze gra na około 40 , 50 %.Zobaczycie co pokaże w meczu z Francja , chociaz tez bym chcial aby to francuzi byli górą , lecz badzmy realistami.Ghana przegrala bo byla slabasza , mniej doswiadczona i co to za gadanie , że miala wiecej sytuacji czy cos w tym stylu!Ale i tak duze brawa dla ,,czarnych gwiazd'' .Aha a co do Ronaldo , nie jestem jego wielkim fanem ale przyznajcie goli to o nigdy nie zapomni jak sie strzela.Ponoc schudl z 6 kg i nie ma juz nadwagi.
A co do meczu Hiszpanów z Francją , ten mecz pokazał , że Hiszpanie są bardzo słabi psychicznie.Fakt Henry symulował , po tym byl gol ale to jest cwaniactwo , a i tak ogolnie Francji sie należało zwyciestwo!Mowiłem FRanc Ribery , i strzelili hehehe!


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 16:06
...

Ostatnio edytowany przez: Kriss, 28 czerwca 2006, 17:37 [1 raz(y)]


Obrazek jpg wstawiony na forum
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 16:19
Jeżeli ja nie potrafie zrozumieć twojej wypowiedzi to Ty chyba mojej równiez albo udajesz tpaka... Jezeli piszesz ze Brazylia gra od x lat to samo to czego oczekujesz? bo w ty momencie Cie nie zrozumiałem.
Nie próbuje Cie przekonać ze Brazylia gra ładnie bo tak nie jest, tylko po raz enty powtarzam ze grają skutecznie, wygrywają na stojąco a do ich stylu sie przyzwyczaiłem i nie oczekuje jakies nagłej finezji. I tu jest własnie objektywna ocena z mojej strony. Ty jestes typowy piknik dla ktorego finezja, uroda, i poryw gry jest rzeczą najwazniejsza.Tylko nie zapominaj ze zwycięzcą jest ten ktory strzeli wiecej bramek, co z tego ze bedzie grał ładnie jak przegra? Nie mow mi tez prosze ze Brazyliaa gra juz zupełne dno, w kazdym ich meczu mogę dostrzec cos co w innych nie zobacze... Krytykujesz po prostu Brazylie bo nie gra tak jak Ty byś tego chciał... heh a z kazdym jej zwycięstwem bede brechtał z ciebie coraz bardziej :D

Co do Ronaldo to po raz piąty napisze specjalnie dla Ciebie i tylko dla Ciebie zebyś poczuł sie szczegolny . Mimo iz zawodnik ten nie prezentuje swojej formy, a takze nie panuje na nadwagą to nie oznacza ze jest taki jak go nazywasz "pipką". To jak w takim razie nazwierz Henry, Pulete, Owena, Shevczenke,Rooneya,Van Nistelroya i wiele gwiazd dla ktorych te mistrzostwa miały być pokazem prawdziwych umiejętnosci...? szczerze nie chce wiedzieć. Przeciez Francja tez ma takich pomocników dzieki ktorym nawet nasz Grzesiu by cos ustrzelił. Czemu wiec Henry strzela 1 gola?

Ty tez lepiej nie pisz wiecej bo nie rozumiesz prostego przesłania a co dopiero dłuzszej dyskusji. Pisz dalej jak Cie wkurwia styl Brazylii, tylko sie nie pogrązaj bo zmarszczek jeszcze dostaniesz....

P.S. Trib zgadzam sie ale to co miał zrobić zrobił dobrze, jakbym miał kazdego z napastników tak oceniać co robił od 60 min to bym nigdy nie skonczył.. pozdro


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 16:31

  pchela napisał:  

  qbajag napisał:  

  trib napisał:  
znowu ten spasiony pedal...

edit:
brazylia gra totalne zero na tych mistrzostwach i mam nadzieje ze jak najszybciej odpadna bo juz mam dosyc patrzenia na te spasione ryje statystow: adriano i ronaldo i czlowieka konia... :[



Ghana zapłaciła za brak doświadczenia i młodość, byli lepsi ale nie umieli wykorzystać sytuacji...Brazylia g.... gra i mam nadzieję, że Hiszpania(o ile pokona Francuzów) ich rozwali w końcu.
I jak zwykle sędzia pod Brazylię(1/8 4 lata temu sędzia pomógł Brazylii w awansie a teraz ten spalony Adriano)



Oj, Brazylia wszystkie mecze gra na około 40 , 50 %.Zobaczycie co pokaże w meczu z Francja , chociaz tez bym chcial aby to francuzi byli górą , lecz badzmy realistami.Ghana przegrala bo byla slabasza , mniej doswiadczona i co to za gadanie , że miala wiecej sytuacji czy cos w tym stylu!Ale i tak duze brawa dla ,,czarnych gwiazd'' .Aha a co do Ronaldo , nie jestem jego wielkim fanem ale przyznajcie goli to o nigdy nie zapomni jak sie strzela.Ponoc schudl z 6 kg i nie ma juz nadwagi.
A co do meczu Hiszpanów z Francją , ten mecz pokazał , że Hiszpanie są bardzo słabi psychicznie.Fakt Henry symulował , po tym byl gol ale to jest cwaniactwo , a i tak ogolnie Francji sie należało zwyciestwo!Mowiłem FRanc Ribery , i strzelili hehehe!




W meczu z Francją będe kibicował Brazylii bo z dwojga złego...
Brazylia była lepsza od Ghany ale niewiele to samo Francja nie neguje tego...ale gdyby nieuznany został gol Adriano i nieuznany został gol Vieiry to wyniki mogły być inne...
Wolałbym poprosty żeby dalej grały ekipy które nie grają futbolu kunktatorskiego tylko ładną, odważną, ofensywną piłkę...niestety ekipy grające w ten sposób odpadają...nie ma Ghany, Hiszpanii, Australii...to co że te ekipy grały trochę na żywioł bez jakiejś konkretnej taktyki...dużo lepiej się takie ekipy ogląda...wyobrażacie sobie finał Włochy-Francja? Powtórka z meczu Szwajcaria-Ukraina!Tak jak napisał dziś koleś w PS: jak ktoś chce kibicować ładnie grającej ekipie to musi kibicować...Niemcom


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 16:31
Tak Btw czy jak to sie tam pisze... nie chce mi sie gadać z kimś dla ktorego styl w piłce noznej jest najwazniejszy, w takim razie na Pogoń tez nie powinienes chodzić bo grają totalne dno... masz inne rozumowanie na temat gry w piłke nozną niż ja wiec dajmy sobie basta...


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005