Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 09/06/2006 20:21
Zasłużone zwycięstwo Germańców, ale Kostaryka też pokazała się z bardzo dobrej strony. Zdecydowanie najsłabsza jest u Niemców linia obrony. Popełniają sporo błędów, a to wynika ze słabego zgrania. Natomiast w ataku mają duży potencjał, szczególnie groźna jest ich lewa flanka, która pogrążyła południowców.
No, a teraz pozostaje już tylko odliczanie ostatnich minut do naszego meczu, niezmiernie ważnego meczu.


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 09/06/2006 20:40

  Cytat:  
Ponad 800 biletów na mecze mistrzostw świata znalazł przechodzień na jednym z przystanków tramwajowych we Frankfurcie. Organizatorzy mundialu zapowiadają ze te bilety trafią do sprzedaży.

Bilety należały do Organizacji Telewizji Iberoamerykańskich, jak się znalazły w czwartek na przystanku nie wiadomo. Prawdopodobnie zgubiono je, gdy miały z powrotem trafić do Niemieckiej Federacji Piłkarskiej.

- Uruchomiliśmy procedury, które pozwolą kupić kibicom znalezione bilety - powiedział Gerd Graus, rzecznik prasowy organizatorów mundialu. - Oczywiście znalazca też zostanie nagrodzony.



..niezle,ciekawe jaka nagrode przeznaczono dla uczciwego znalazcy..? czyzby bilet na final.. :)

..a co do meczu; ladna gra,cztery bramki(w tym piekny gol Fringsa),widac szkopy wracaja do formy, miejmy nadzieje ze owa forma ominie ich czternastego.. ;)


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/06/2006 11:38
obrona Niemców jest słabiutka, oprócz lewej strony. Jak Kostaryka grała jednym napastnikiem, a obrona niemiecka gra ciągle strefą bez asekuracji defensywnych pomocników to nie dziwiłem sie, że grali non stop prostopadłe piłki. Środek obrony Niemców jest wysoki i mało zwrotny, więc jak dostają piłke z swoje plecy, to napastnik jest 2 metry przed nimi i ma wolną droge (tak jak wczoraj dwa razy Wanchope). Może te prostopadłe piłki to jakaś recepta na środe? Wkońcu mamy Szymkowiaka, który potrafi to robić...Bardziej nie mamy zawodnika, który w tempo umiał by wyjść do takiej piłki (a takim był bez wątpienia Franek), bo Żuraw napewno takim nie jest.
Ogólnie mecz otwarcia mógł się podobać, brakowało tylko bramki Kostaryki na remis i troche nerwowych poczynań gospodarzy, bo mogło by być jeszcze ciekawiej, a tak to cały czas kontrolowali mecz.

Typy na dzisiaj:
Anglia - Paragwaj 2:2 (oj jakbym chciał żeby Anglicy zgubili tu punkty:))
Szwecja - Tryninad i Tobago 3:0
Argentyna - WKS 1:1 (ewentualnie 2:1 po farcie)


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/06/2006 15:46
czy ktoś widział przykładowo na allegro koszulke Polski, ktora jest odpowiedzią na niemieckie?


Obrazek jpg wstawiony na forum
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/06/2006 22:13
No to mamy już pierwszą bardzo dużą niespodziankę na tych Mistrzostwach, niewątpliwie remis Trynidadu i Tobago z faworyzowaną Szwecją można za takową uznać.

Debiutującą na tym szczeblu rozgrywek drużyna, pokazała co to znaczy wola walki i wkładanie całego serca w grę. Grali pewnie w obronie i na dodatek jak tylko mogli starali się wyprowadzać kontry i o mało co jedna z nich nie zakończyła się golem. Przez prawie całą drugą połowę spotkania T&T grał w osłabieniu.

I tego właśnie oczekuje od Polaków w meczu ze Szkopami, zaangażowania i determinacji. Można przegrać mecz będąc gorszym od rywala piłkarsko, ale ja chcem widzieć walkę, a nie opieprzanie się.


Skajsdelimit
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/06/2006 22:56
Mówie wam to bedzie czarny koń mistrzostw.WKS..Szkoda, że w piłce nie wygrywa lepszy tylko skuteczniejszy..


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 11/06/2006 10:21
Anglia - Paragwaj - bardzo dziwny mecz, wogóle mi się nie podobał. Anglicy zagrali według mnie słabo, a Paragwaj nie miał zbytnio kim grać. Pare groźnych strzałów Lamparda i...wynudziłem się na śmierć;) Ten mecz utwierdza mnie w przekonaniu, że Anglia nic na tych mistrzostwach nie zdziała. Rooney też im nie pomoże.

Szwecja - Trynidad i Tobago - oglądałem tylko drugą połowę. Remis napewno dzięki bramkarzowi i waleczności całej drużyny Trynidadu. Trynidad określany niby jako najsłabsza drużyna mistrzostw, ale nie mam pewności czy na ten dzień nasza kadra by ich pokonała...

Argentyna - WKS - świetny mecz. Szkoda, że Wybrzeże przegrało, byłem za nimi. Jestem pod ogromnym wrażeniem WKSu, szkoda że trafili do takiej trudnej grupy, ale myśle, że jest duża szansa na to, że pokonają Holandie i Serbie. Będe im dalej kibicował, bo pokazali naprawdę dobry futbol. A co do Argentyny... strzelili to co mieli strzelić, wygrali szczęśliwie, a zwycięstwo mogą zawdzięczać brakowi skuteczności WKSu. Nie wróże im dobrego turnieju, ale dzisiaj przekonamy się czy Holandia i Serbia będą w stanie coś namieszać w tej grupie. Bo na ten moment wydaje mi się, że nie. Podsumowując, wiedziałem że będzie to bardzo dobry mecz i nie zawiodłem się. Ale sprawiedliwszy byłby remis lub wygrana WKSu.

Typy na dziś:
Holandia - Serbia 2:1 (chociaż nie zdziwiłby mnie remis)
Iran - Meksyk 2:3
Portugalia - Angola 4:0


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Wojtek S.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7115 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 11/06/2006 11:17

  Mick napisał:  
czy ktoś widział przykładowo na allegro koszulke Polski, ktora jest odpowiedzią na niemieckie?



Riposta


Mamo, zamknij drzwi, kreślę krzyż to długa droga,
biorę kilku kumpli, dobre buty, suchy prowiant.
To nasza wojna brat więc kiedy odniosę ranę,
podnieś mnie, otrzep mundur i weź pod ramię,
w spieczone usta kropla wody, pójdźmy tam razem,
pola bitew są brunatne bo wsiąka w nie krew przegranych.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 12/06/2006 21:41
Co moze cieszyc to to ze opiero pare meczy rozegrano a juz ile pieknych bramek padlo

np. ta przed chwila Pirlo w meczu Wlochow z Ghana


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 12/06/2006 21:59
no dokładnie. Dzisiaj gwa piękne gole, chociaż ten Rosicky`ego napewno piękniejszy.
Na Czechów dzisiaj patrzyło się dobrze, myśle że mogą daleko zajść w tym turnieju, chociaż patrząc na to że Koller ma poważną kontuzje, może o to nie być tak łatwo. Według mnie powinnien grać z przodu Baros (chociaż to wyklucza jeden z elementów taktyki - częste długie piłki), bo Lokvenc jest dla mnie zbytnio dewniany.
A co do wczorajszych meczy to ogólnie nudy, oprócz meczu Holandia który był bardzo dobry. Zdziwiłem się formą Holendrów, mieli świetne podania z nogi do nogi, poporstu patrzyło się z przyjemnością. Do zmiany jedynie val Bommel (on to wogóle inny mecz chyba grał. Przejście do Barcy mu nie posłużyło).
Iran - Meksyk też ciekawy mecz, chociaż widziałem tylko pierwszą połowe.
Portugalia nie pokazała zbyt wiele, ale Figo może pociągnąć ten zespół - jest w formie. Też wróże im dobry tuniej, jak Holendrom i Czechom.

P.S.: Wogóle to 4 dzień mistrzostw, a ten główny temat leży i kwiczy... nikomu się już chyba nie chce dzielić spostrzeżeniami, słońce rozleniwia?;)


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 12/06/2006 22:20
Mi jedynie mecze Czechow i Holandii do tej pory sie podobaly (no i moze Argentyny) pokazali swietny futbol (ladna technika, bramki i przede wszystkim dobre tempo meczy).

Niektore spotkania straszne nudne np. Anglia - Paragwaj czy Portugalia - Angola

Mam nadzieje ze moze byc juz tylko lepiej, chyba te najlepsze reprezentacje graja na 80 procent bo sa swiadome ze awans do dalszej fazy przed nimi a co za tym idzie wiecej meczy do rozegrania.


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 12/06/2006 23:04
To po kolei mecze:

1) Do 85' mecz prawie tak beznadziejny jak nasz. Australia grala bardzo slabo, ale w przeciwienstwie do Polakow mieli strzaly na bramke. No i Kewell'a ktory zrobil pare akcji indywidualnych... ogolnie rzecz biorac grali, choc cienko, w pilke, a to starczy zeby byc lepszymi od naszych. Zal Japoncow, bo przewazali i grali bardzo ambitnie. Nieskutecznie tez i mieli troche pecha. 2 pierwsze bramki dla obu druzyn padly po bledach bramkarzy. Potem Japonce chcialy znow uzyskac prowadzenie ale zostali dwukrotnie skontrowani. Szkoda skosnych, a Australia wraca na mundial ze wspanialym wynikiem.

2) Czesi maja jaja... bramka Rosickyego przebila ta Fringsa i jak dla mnie poki co najladniejszy gol mundialu. Potrzebujemy takiego trenera jak Brukner - to jest dopiero czeska szkola. Nie jakies Paniki czy Licki, bo to obraza cesky futbol.

3) Ghany zal jak cholera, kawal porzadnego futbolu pokazali... kolejne objawienie, szykuje sie naprawde dobry turniej. Coraz bardziej sie ciesze ze trafilismy na tak slabe zespoly w grupie - przeciez dostac 3x po 5:0 to jeszcze wiekszy wstyd. Szpaku dzis dobrze powiedzial: "wszystkie druzyny na mundialu imponuja wybieganiem i walecznoscia, wyjatkiem jest Polska.".


Obrazek gif wstawiony na forum
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 12/06/2006 23:31
Z tych meczy co widzialem (wiekszosc) to na razie najbardziej podobala mi sie gra Czechow. Widac, ze ta druzyna jest zgrana, indywidualnosci ma w sam raz i nie ma klopotu z motywacja do gry...powinni daleko zajsc.
Ciekawe jak jutro kanarki...


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 13/06/2006 16:01
Kolejne spotkania za nami i teraz tylko doskonale widać, jak świetnie wszystkie ekipy są przygotowane pod względem fizycznym do tego turnieju. A to właśnie wybieganie jest jednym z kluczów do sukcesu. My jesteśmy daleko w tyle i śmiem wątpić, że to poprawiliśmy przez te kilka dni przerwy, zresztą taką rzecz jak kondycja to powinniśmy już dawno mieć wyćwiczoną przed Mistrzostwami, bo jest to podstawą.

Wczorajszym występem Czesi pokazali, że są w wysokiej formie i będą się liczyć w turnieju. Pecha niewątpliwie miał Koller, który nabawił się kontuzji (praktycznie przez cały sezon leczył poprzedni uraz i dopiero pod koniec kwietnia, w pełni się wyleczył) i to może Czechom pokrzyżować trochę plany, ale z drugiej strony powinien wkrótce wrócić Baros.
Na tle świetnie dysponowanych podopiecznych Karela Brucknera na czele z Rosicky'm, Amerykanie nie mieli nic do powiedzenia.

Meczu "Kangurów" nie dane mi było oglądnąć, także się nie wypowiem, ale na uwagę zwraca ich zwycięstwo z Japońcami.

Oglądałem natomiast bardzo ciekawy pojedynek Włochów z Ghaną. I muszę przyznać, iż kolejna drużyna z Afryki, zaimponowała mi swoją grą. Jednak z taką skutecznością furory nie zrobią. Włosi nic szczególnego, ale będą mocni.

Swoją drogą, fajny mecz się szykuje na zakończenie rywalizacji w tej grupie, Czechy-Włochy.


Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 13/06/2006 23:03
Hrvatska zajebioza!!!! Widzialem ze beda walczyc ale nie sadzilem ze podejma walke jak rowny z rownym. Szkoda ze nie skonczylo sie 1-1 ale i tak uwazam ze Hrvatska dojdzie daleko. Tak samo pepiki. To beda dwie rewelacje tych mistrzastw. Brazyli pare razy pokazala to na co wszyscy czekaja. Jednak uwazam ze to nie beda ich mistrzostwa.
Postawa kibicow Hrvatski zajebista. Koncowka meczu, 1-0 w plecy a na trybunch jazda. To jest to.

Brazylia wygrywa z Hrvatska 1-0, Polska tez wiec jaki moral????
To byl zart oczywiscie:D <hahaha>
Pozdro!


Obrazek jpg wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 13/06/2006 23:18
Te dwie rewelacje jak dla Mnie spotkają się już w 1/8 więc jedna z nich aż tak daleko nie zajdzie...ale meczyk będzie przedni!!!


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 14/06/2006 00:34

  Kriss napisał:  
Brazylia pare razy pokazala to na co wszyscy czekaja. Jednak uwazam ze to nie beda ich mistrzostwa.
Postawa kibicow Hrvatski zajebista. Koncowka meczu, 1-0 w plecy a na trybunch jazda. To jest to.


Pierwsza "kolejka" MŚ zdecydowanie dla kibiców Chorwacji. Liczba (podobno 40 tys.), wyjebany doping przez ostatnie 15 minut, kilka rac i wjazd na murawę ;)
Co do brazylijskich kopaczy - slabo, a Ronaldo to piłka nozna chyba sie juz znudzila. Co, nie bede ukrywał, bardzo mnie cieszy :)


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 14/06/2006 00:42
Pilkarze Chorwacji pokazali sie dziś z naprawde bardzo dobrej strony.
Mam nadzieje ze nasze nażelowane gwiazdy też zagraja jutro odwaznie i wreszcie zaczną walczyć!


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 14/06/2006 02:13
Przesada z ta liczba Chorwatow, nie bylo ich tylu ilu nas w Gelsen. Bylo bardzo duzo Brazylijczykow i mysle ze obie nacje mialy tak po 30 tys. Mialem to szczescie ze siedzialem w sektorze brazylijskim i zobaczylem od kuchni jak wyglada ich fascynacja pilka. Wrazenie piorunujace - sa niesamowicie glosni. Nie dopinguja jednak przez caly mecz tak jak my, ale jak sie odezwali to Chorwatow nie bylo slychac. Denerwuje tylko to, ze trabia jak w Grodzisku. A do tego to przesympatyczni i otwarci ludzie. Przezywaja mecz strasznie - podniecaja sie kazda akcja... swietne przezycie :)


Obrazek gif wstawiony na forum
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 14/06/2006 02:14
Od strony pilkarskiej: Jak my moglismy z Chorwacja wygrac?!


Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005