Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
wacek57
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 14/06/2006 08:26

  Jay-J napisał:  
Od strony pilkarskiej: Jak my moglismy z Chorwacja wygrac?!



bo strzeliliśmy gola jako pierwsi :]

obstawiłem kupon za 100zł i mam do wyciągnięcia 200zł z groszami
1. Brazylia-Chorwacja 1 - już trafiony
2. Niemcy-Polska 1 (?)

jeśli nie trafię będę szczęśliwy a jeśli trafię bedę zadowolony - po raz pierwszy w życiu gram przeciwko swoim


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7933 dni

***




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 14/06/2006 14:40

  lukassen napisał:  

  Jay-J napisał:  
Od strony pilkarskiej: Jak my moglismy z Chorwacja wygrac?!



bo strzeliliśmy gola jako pierwsi :]

obstawiłem kupon za 100zł i mam do wyciągnięcia 200zł z groszami
1. Brazylia-Chorwacja 1 - już trafiony
2. Niemcy-Polska 1 (?)

jeśli nie trafię będę szczęśliwy a jeśli trafię bedę zadowolony - po raz pierwszy w życiu gram przeciwko swoim



A ja postawiłem 10 na Polaków. Patriotyzm + stawka 6,6 mnie skusiły...:P


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 14/06/2006 16:58
Pięknie. Poprostu pięknie zagrali Hiszpanie. A akcja na 4-0 to już było mistrzostwo świata... Lepiej zacząć nie mogli, jest jeszcze długa droga, ale z taką formą mogą wygrać z każdym. Dziś wychodziło wszystko. CZekam na mecz z Tunezją.

ooo ooooo E viva Espana !!:)


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 14/06/2006 17:08
Co tu dużo mówić, znakomity mecz Hiszpanii. Pogrążyli doszczętnie Ukrainę, która uważana jest w tej grupie za najsilniejszy zespół prócz Espani. To jeżeli to był ten najmocniejszy przeciwnik Hiszpanów, to ciekaw jestem co się będzie działo w następnych meczach :)

P.S. OLE!! :)


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 14/06/2006 17:16
Hiszpania pokazala zeby, zagrala lepiej niz wielu wydawaloby sie wiekszych faworytow . Bedzie grozna...


Obrazek gif wstawiony na forum
RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 14/06/2006 17:18

  lukassen napisał:  

  Jay-J napisał:  
Od strony pilkarskiej: Jak my moglismy z Chorwacja wygrac?!



bo strzeliliśmy gola jako pierwsi :]

obstawiłem kupon za 100zł i mam do wyciągnięcia 200zł z groszami
1. Brazylia-Chorwacja 1 - już trafiony
2. Niemcy-Polska 1 (?)

jeśli nie trafię będę szczęśliwy a jeśli trafię bedę zadowolony - po raz pierwszy w życiu gram przeciwko swoim



No wiesz facet z Ekwadoru też zagrał przeciwko swoim w meczu z Polską i wyskoczył przez okno :D


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 14/06/2006 17:32

  Jay-J napisał:  
Hiszpania pokazala zeby, zagrala lepiej niz wielu wydawaloby sie wiekszych faworytow . Bedzie grozna...



No bardzo ladnie grali, fakt faktem ze tam troszke sedzia zle sedziowal ale i tak wyniku tymi decyzjami by nie zmienil.Ach ta akcja Puyola na 4 do 0 :D.Majstersztyk!


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 14/06/2006 19:12
http://sex-worldcup2006.com/show.php?country=POL

na oslode przed meczem :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 15/06/2006 15:13
Equador 1:0 ..


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 15/06/2006 16:15
juz 2:0. bramkarz stal jak taka pipa przy tej bramce... jak tak Kostaryka z nami zagra a my tak jak z Niemcami to mozemy Jeleniem krola strzelcow zrobic;)

wiem w czym tkwi fenomen Ekwadoru:D oni tam u siebie sa zajebiscie wysoko, tam jest rozzedzone powietrze takze jak przyjechali na nizsze tereny to dostali turbodoladowania;)


100% PD
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 15/06/2006 16:47

  trib napisał:  
juz 2:0. bramkarz stal jak taka pipa przy tej bramce... jak tak Kostaryka z nami zagra a my tak jak z Niemcami to mozemy Jeleniem krola strzelcow zrobic;)

wiem w czym tkwi fenomen Ekwadoru:D oni tam u siebie sa zajebiscie wysoko, tam jest rozzedzone powietrze takze jak przyjechali na nizsze tereny to dostali turbodoladowania;)



no niestety Boruca na bramce to oni nie maja :)
a tak wogole...
Pele mowil ze z A wyjda Niemcy i wador.. mial racje :/


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7067 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 15/06/2006 17:47
Sorry ze nie w temacie.
Prosba do Zbyla, kierowcow i reszty ekipy co jechala busem 17 osobowym na mecz.Zgubilem telefon...nokie6410 i najprawdopodobniej telefon mi wylecial w busie wiec jakby ktos znalazl go to prosze o kontakt na gg 3410590. Wazna sprawa bo teraz nie mam listy kontaktow do nikogo.


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6487 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 15/06/2006 18:48
Obrazek jpg wstawiony na forum


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 16/06/2006 10:31
Tak szczerze, to mam coraz większe wątpliwości co do tego, że to 9 czerwca poprostu my zagraliśmy słabo. Bo Ekwador to jest poprostu dobra drużyna (niedoceniana, przecież zajeli 3 miejsce w eliminacjach za Brazylią i Argentyną). Wczorajszy mecz jeszcze bardziej mnie w tym przekonuje, bo znowu zagrali dobrze. Niemcy nie mogą być pewni pierwszego miejsca, co gwarantuje emocje w ich meczu. Szkoda tylko, że będzie grany o tej samej godzinie co nasz z Kostaryką, bo będe napewno wolał oglądać Polaków.

Anglicy wczoraj znowu nic nie pokazali. Dziwi mnie to, że rzadko dośrodkowują na Crouch`a, przecież on z reguły jest o głowe wyższy od obrońcy a w dodatku umie tą głową uderzyć. Ze Szwecją na 99,9% będą mieli remis.

Szwedzi wymęczli, ale należało im się.

Dzisiaj:
Argentyna-Serbia 1:0
Holandia - WKS 1:2 (mam nadzieje)
Meksyk - Angola 2:0


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 16/06/2006 10:54
Ja uważam, że Ekwador jest cieniutki...co grały Polska i Kostaryka przeciwko Ekwadorowi? Kompletnie nic!
A Ekwador podczas eliminacji na World Cup wygrał tylko jeden(!) mecz na wyjeździe z najsłabszą Boliwią!
Drugi raz z rzędu wywalczył awans w Quito gdzie Argentyńczycy i Brazylijczycy nie mają siły grać.
Awans Ekwadoru to słabość Polski i Kostaryki, a nie dobra gra Ekwadorczyków.

Dzisiejsze mecze:

Argentyna-Serbia 2:0
Holandia-WKS 2:2
Meksyk-Angola 3:1


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 16/06/2006 11:53

  qbajag napisał:  
Ja uważam, że Ekwador jest cieniutki...co grały Polska i Kostaryka przeciwko Ekwadorowi? Kompletnie nic!
A Ekwador podczas eliminacji na World Cup wygrał tylko jeden(!) mecz na wyjeździe z najsłabszą Boliwią!
Drugi raz z rzędu wywalczył awans w Quito gdzie Argentyńczycy i Brazylijczycy nie mają siły grać.
Awans Ekwadoru to słabość Polski i Kostaryki, a nie dobra gra Ekwadorczyków.

Dzisiejsze mecze:

Argentyna-Serbia 2:0
Holandia-WKS 2:2
Meksyk-Angola 3:1



Tak tylko ze z Argentyna i Brazylia przegrali na wyjezdzie po 2-1 wiec to chyba cos oznacza.


Obrazek jpg wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 16/06/2006 18:49
Polska z Anglią na wyjeździe przegrała też 2:1 i coś to oznaczało na mundialu?


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 16/06/2006 19:11
Argentyna 6:0 SiC - swietny mecz, takie az chce sie ogladac - masa wspanialych technicznych popisow jak i akcji zespolowych, znakomite indywidualnosci : Teves, Messi, Riquelme, Saviola, bardzo ladne bramki - jeden z lepszych meczy na tych mistrzostwach

Holandia 2:1 WKS (do przerwy) - rowniez swietny mecz, duzo ladnych zespolowych akcji, szybkie tempo, b. ladne 3 bramki


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 16/06/2006 19:57
te mistrzostwa poprostu sa niszczace pod wzgledem bardzo ladnych bramek!! ciezko bedzie wybrac najladniejsza calego turnieju!


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 16/06/2006 20:16
Szkoda WKS, oszukal ich sedzia nie dyktujac karnego ewidentnego!!!Te mistrzostwa sa dore pod wzgledem sedziowania ale denerwuje mnie to ze sedziowie mysla ze nie ma prawa byc rzutow karnych.Sa tak nastawieni jakby kazdy musial symulowac faule!Szkoda wydaje mi sie ze kiedys dyktowali za duzo karnych a teraz jst z kolei druga skrajnosc.Ale mimo to sedziowanie jest na bardzo wysokim poziomie poza paroma wpadkami


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005