Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 06/07/2006 07:47

  maks napisał:  

  Shee napisał:  
wlasna piescia sie zatluc mozna ... powtorka z Euro 2000, znowu bedzie nudny final, znowu te druzyny, ktore mnie draznia :/ Afrykanski zespol z makaronami .... Najczarniejszy scenariusz :/



Dokładnie to Shee ujełaś ''Afrykański zespół'' taka prawda w pierwszym składzie gra 3 rodowitych francuzów a reszta to emigranty z Afryki :/.Mam nadzieje że Włochy chociaż ich nie lubie wygrają.



Podłączam się pod wasze opinie, najgorszy finał jaki mogłem sobie wyobrazić i z dwojga złego wolę już Włochów.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 06/07/2006 11:01

  Mietow napisał:  
Odpada mój ostatni faworyt (kompletnie nie udany Mundial pod tym względem) także jest mi smutno, ale nadzieja we Włochach, że wygrają ze Szkopami (inaczej tego nie przeżyję :D)



Przeżyłem :) Mecz w wykonaniu Włochów po prostu rewelacyjnie świetny. Szybka, ofensywna piłka, miła dla oka - dla kibica. W pełni zasłużyli na ten finał. Nawet sprzyjający sędzia nie pomógł gospodarzom - tym większy sukces.

A ja się cieszę cholernie, bo zobaczyłem to na co czekałem przez te całe mistrzostwa - pokonanych i płaczących Niemców ;)

Także Germańce "go home" (daleko nie mają :D), a Włochom dziękujemy za ich wyeliminowanie.



***

Drugi półfinał strasznie nudny, zadecydował strzelony rzut karny. Tak poza tym nic ciekawego.


W finale oczywiście kibicuję Włochom.


Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 06/07/2006 12:29
Szkoda strasznie Portugalii ale co te głąby mają do Ronaldo to ja niewiem ..


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 06/07/2006 16:36
Trzej Francuzi, w tym kapitan reprezentacji Zinedine Zidane, a także czterej Włosi znaleźli się na liście dziesięciu kandydatów do tytułu najlepszego piłkarza mistrzostw świata rozgrywanych w Niemczech, ogłoszonej w czwartek przez Międzynarodową Federację piłkarską (FIFA).
Oprócz Zidane'a na liście nominowanych znaleźli się dwaj jego koledzy z drużyny: pomocnik Patrick Vieira i napastnik Thierry Henry.

O jednego więcej kandydata do nagrody "Złotej Piłki" mają Włosi, bowiem szansę zdobycia tego trofeum mają: bramkarz Gianluigi Buffon, pomocnik Andrea Pirlo oraz obrońcy Fabio Cannavaro i Gianluca Zambrotta.

Obydwa zespoły spotkają się w finale MŚ, który w niedzielę wieczorem zostanie rozegrany w Berlinie.

W tym elitarnym gronie znalazło się także dwóch piłkarzy reprezentacji Niemiec: pomocnik Michael Ballack oraz napastnik Miroslav Klose, a listę kandydatów uzupełnia portugalski pomocnik - Maniche.

Ogłoszenie zdobywcy "Złotej Piłki" nastąpi już po zakończeniu mistrzostw, w poniedziałek o godzinie 10.00.

Tytuł najlepszego piłkarza MŚ przyznawany jest od 1982 roku, a przypadł wówczas Włochowi Paolo Rossiemu. W kolejnych latach laureatami tej nagrody byli: Argentyńczyk Diego Maradona (1986), Włoch Salvatore Schillaci (1990), Brazylijczycy Romario (1994) i Ronaldo (199Cfaniak, a ostatnio Niemiec Oliver Kahn (2002).

Lista nominowanych do "Złotej Piłki" MŚ-2006:

Michael Ballack (Niemcy, pomocnik)
Gianluigi Buffon (Włochy, bramkarz)
Fabio Cannavaro (Włochy, obrońca)
Thierry Henry (Francja, napastnik)
Miroslav Klose (Niemcy, napastnik)
Maniche (Portugalia, pomocnik)
Andrea Pirlo (Włochy, pomocnik)
Patrick Vieira (Francja, pomocnik)
Gianluca Zambrotta (Włochy, obrońca)
Zinedine Zidane (Francja, pomocnik)


Nazwiska Henry'ego oraz Ballacka to chyba kpina?
Moim faworytem jest Pirlo...mózg Włoch na tym mundialu ale zarówno Cannavaro jak i Buffon również mają szansę.
Brakuje mi w tej 10-tce(w miejsce Henry'ego i Ballacka) Miguela, prawego obrońcy Portugalii oraz Maxi Rodrugeza


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 06/07/2006 17:07
A gdzie Zurawski? Moze bylby zbyt zmeczony zeby odebrac nagrode...


Obrazek gif wstawiony na forum
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 07/07/2006 17:32
Polscy fani


Pogoń Szczecin MKS!
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 09/07/2006 20:46
i znow tylko ze tym razem podczas finalu bylo widac flage Szczecin Słoneczne!!


M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6487 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 09/07/2006 20:52
1:1- hmmm powiem tylko jedno - Zidane co zrobił to wbiło mnie w ziemie !!!
Taki wielki mecz a On strzela karnego jak na treningu ... Vive la FRANCE !!!


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/07/2006 00:21

  Mateusz1948 napisał:  
1:1- hmmm powiem tylko jedno - Zidane co zrobił to wbiło mnie w ziemie !!!
Taki wielki mecz a On strzela karnego jak na treningu ... Vive la FRANCE !!!



Obrazek gif wstawiony na forum


Widać nie tylko Ciebie wbiło w ziemie ;)


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7933 dni

***




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/07/2006 02:59
'Adieu Le Bleu' :P
Pod telebiami najgłośniejsi... Polacy:) W sumie chyba po Niemcach, Fracuzach i Włochach byliśmy najliczniejsi;)


BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7002 dni

***




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/07/2006 03:26
Zawiedziony jestem i to bardzo. Mecz o mistrzostwo świata wyobrażałem sobie inaczej (kibicowsko). Faktycznie pełno ludzi ale atmosfera pozostawiała wiele do życzenia. Widać że są przejedzeni sukcesami bo i jedni i drudzy wyglądali słabiej niż Polacy na meczu z ...Kostaryką. Zero napięcia, prawie wcale dopingu i nawet po karnych Włosi cieszyli się jakoś tak... za mało :/ . Ciężko to opisać, wiem tylko tyle że gdybyśmy my grali w tym finale to i jedni i drudzy by przy nas nie istnieli. (Piszę o atmosferce na mieście bo na samym meczu na stadionie nie byłem)


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/07/2006 03:31

  BTR napisał:  
Zawiedziony jestem i to bardzo. Mecz o mistrzostwo świata wyobrażałem sobie inaczej (kibicowsko). Faktycznie pełno ludzi ale atmosfera pozostawiała wiele do życzenia. Widać że są przejedzeni sukcesami bo i jedni i drudzy wyglądali słabiej niż Polacy na meczu z ...Kostaryką. Zero napięcia, prawie wcale dopingu i nawet po karnych Włosi cieszyli się jakoś tak... za mało :/ . Ciężko to opisać, wiem tylko tyle że gdybyśmy my grali w tym finale to i jedni i drudzy by przy nas nie istnieli. (Piszę o atmosferce na mieście bo na samym meczu na stadionie nie byłem)



...dokladnie, Berlin wymarly, cisza, spokoj jak w dzien zaloby narodowej... Zreszta slaby doping podczas meczu, a poziom meczu zreszta adekwatny dol atmosfery... Jednak wystarczy doborowe towarzystwo,... i byl super dzien w stolicy niemieckiej, w ktorej w ciagu 5 minut mozna znalezc 15 egzotycznych mezow ;)

PS... usilowalam sobie wyobazic, jakby to Niemcy byli w finale np. z Anglikami... Miasto zyloby bez wzgledu na jakikolwiek wynik ;)


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7092 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/07/2006 08:39
liczylem na troche lepsza atmosfere duzo ludzi flagi pomalowani a mecz kazdy ogladal milczac czasem cos krzykneli myslalem ze atmosfera bedzie lepsza ale sama podroz i poczucie klimatu choc w malej czesci bylo warte tych kilku euro ..........pozdro Aris


Szczecińska albo Zadna
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6487 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/07/2006 09:09
Czy Zidane odebrał medal ??? Bo jakos go nie widzałem może ktoś mnie uświadomić ?! :)


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/07/2006 09:35

  Mateusz1948 napisał:  
Czy Zidane odebrał medal ??? Bo jakos go nie widzałem może ktoś mnie uświadomić ?! :)



Na murawie nie...nie chciał


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/07/2006 09:55
Chyba najgorsze Mistrzostwa pod względem poziomu i przede wszystkim emocji jakie widziałem w życiu a kilka Mistrzostw widziałem i pamiętam.
Z innych Mistrzostw pamięta sie np.takie mecze jak Francja-Niemcy, Holandia-Niemcy, Argentyna-Holandia, rajdy Maradony przez pół boiska, jego "rękę Boga" itp.
Niestety futbol idzie w złą stronę. Strzelić jedną bramkę i bronić wyniku- ot cała filozofia dzisiejszego futbolu.
Poza tym granie po 60-70 meczów w sezonie przez najlepszych zawodników też prowadzi donikąd.
Ogólnie dla mnie Mistrzostwa słabe, bez wyrazu i bez meczów, które będzie się pamietało latami.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/07/2006 11:20

  Shee napisał:  
byl super dzien w stolicy niemieckiej, w ktorej w ciagu 5 minut mozna znalezc 15 egzotycznych mezow ;)




Żonek także można było sporo odnaleść(ah te meksykanki) :D Odnośnie kibicowskiego aspektu niestety prawda. Jakoś tak cicho po meczu było na ulicach...


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/07/2006 11:24
Francuzi zagrali lepiej, z większym zaangażowaniem i za to należą się im brawa...

Ale z przebiegu całych mistrzostw najlepszą ekipą byli Włosi.

Zachowanie Zidane'a skandaliczne i dziwie się jemu, że w taki meczu, o taką stawkę (na dodatek w jego pożegnalnym meczu), mając tyle doświadczenia dał się sprowokować.
Co było przyczyną, pewnie się nie dowiemy. Wie to sam Zidane, ale niewątpliwie wczorajszy incydent, zostwił ślad na jego pięknej karierze.


Miałem nadzieję, na ciekawsze widowisko, ale najważniejsze, że Squadra Azzura jest MŚ 2006!!!



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/07/2006 11:35
Jak poinformowała w poniedziałek FIFA, Zinedine Zidane, kapitan reprezentacji Francji został wybrany najlepszym piłkarzem mistrzostw świata w Niemczech.
Popularny "Zizou" został wyróżniony tzw. "Złota Piłką".
onet.pl

Moim zdaniem w pełni zasłużenie :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 10/07/2006 12:50

  s_portowiec napisał:  
Chyba najgorsze Mistrzostwa pod względem poziomu i przede wszystkim emocji jakie widziałem w życiu a kilka Mistrzostw widziałem i pamiętam.
Z innych Mistrzostw pamięta sie np.takie mecze jak Francja-Niemcy, Holandia-Niemcy, Argentyna-Holandia, rajdy Maradony przez pół boiska, jego "rękę Boga" itp.
Niestety futbol idzie w złą stronę. Strzelić jedną bramkę i bronić wyniku- ot cała filozofia dzisiejszego futbolu.
Poza tym granie po 60-70 meczów w sezonie przez najlepszych zawodników też prowadzi donikąd.
Ogólnie dla mnie Mistrzostwa słabe, bez wyrazu i bez meczów, które będzie się pamietało latami.




Mam bardzo podobne spostrzeżenia...może poza meczem Holandia-Portugalia nie ma takich spotkań, które pozostały by na dłużej w mojej pamięci.
Pokuszę się o małe podsumowanie(oczywiście to są moje subiektywne typy z tych spotkań które widziałem):

Największe zaskoczenie na plus(drużyna): Francja
Największe zaskoczenie na minus(drużyna): Paragwaj, Ukraina
Największe zaskoczenie na plus(piłkarz): mhm nie wiem czy ktoś mnie, aż tak bardzo zaskoczył swoją formą...może Dwight Yorke
Największe zaskoczenie na minus(piłkarz): Żurawski, Ronaldinho
Najsłabszy mecz: Szwajcaria-Ukraina
Najlepszy mecz: Kostaryka-Niemcy
Najładniejsze bramki: 1.Philip Lahm 2. Maxi Rodriguez 3. Joe Cole
Najlepsza drużyna: Niemcy
Najgorsza drużyna: Togo
Najgorszy piłkarz: Kalac(?...chyba on był najsłabszy)
Najlepszy piłkarz: Cannavaro
Moja jedenastka:
Buffon-Miguel,Cannavaro,Thuram,Zambrotta-Maxi Rodriguez,Makelele,Pirlo,Maniche,Nedved-Klose(choć w zasadzie żaden napastnik na tym mundialu mnie nie zachwycił)


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005