Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 01/07/2006 23:05
Hehe, Julcimar w studiu Polsatu sport extra :D


Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 01/07/2006 23:10
jak dobrze , że Brazylii nie ma 1/4 teraz tylko finał Portugalia - Włochy i będzie good :)


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 01/07/2006 23:21

  Kriss napisał:  

  Łysy napisał:  
Jeżeli ja nie potrafie zrozumieć twojej wypowiedzi to Ty chyba mojej równiez albo udajesz tpaka... Jezeli piszesz ze Brazylia gra od x lat to samo to czego oczekujesz? bo w ty momencie Cie nie zrozumiałem.
Nie próbuje Cie przekonać ze Brazylia gra ładnie bo tak nie jest, tylko po raz enty powtarzam ze grają skutecznie, wygrywają na stojąco a do ich stylu sie przyzwyczaiłem i nie oczekuje jakies nagłej finezji. I tu jest własnie objektywna ocena z mojej strony. Ty jestes typowy piknik dla ktorego finezja, uroda, i poryw gry jest rzeczą najwazniejsza.Tylko nie zapominaj ze zwycięzcą jest ten ktory strzeli wiecej bramek, co z tego ze bedzie grał ładnie jak przegra? Nie mow mi tez prosze ze Brazyliaa gra juz zupełne dno, w kazdym ich meczu mogę dostrzec cos co w innych nie zobacze... Krytykujesz po prostu Brazylie bo nie gra tak jak Ty byś tego chciał... heh a z kazdym jej zwycięstwem bede brechtał z ciebie coraz bardziej :D

Co do Ronaldo to po raz piąty napisze specjalnie dla Ciebie i tylko dla Ciebie zebyś poczuł sie szczegolny . Mimo iz zawodnik ten nie prezentuje swojej formy, a takze nie panuje na nadwagą to nie oznacza ze jest taki jak go nazywasz "pipką". To jak w takim razie nazwierz Henry, Pulete, Owena, Shevczenke,Rooneya,Van Nistelroya i wiele gwiazd dla ktorych te mistrzostwa miały być pokazem prawdziwych umiejętnosci...? szczerze nie chce wiedzieć. Przeciez Francja tez ma takich pomocników dzieki ktorym nawet nasz Grzesiu by cos ustrzelił. Czemu wiec Henry strzela 1 gola?

Ty tez lepiej nie pisz wiecej bo nie rozumiesz prostego przesłania a co dopiero dłuzszej dyskusji. Pisz dalej jak Cie wkurwia styl Brazylii, tylko sie nie pogrązaj bo zmarszczek jeszcze dostaniesz....

P.S. Trib zgadzam sie ale to co miał zrobić zrobił dobrze, jakbym miał kazdego z napastników tak oceniać co robił od 60 min to bym nigdy nie skonczył.. pozdro



Pozdro dla Ciebie. Troche obiektywnej oceny, ktora okazala sie trafna.
Teraz tez mi powiesz ze patrzylem tylko przez pryzmat nienwisci?
Prawda jest taka ze caly czas grali tak sobie, trafili na pierwszego bardziej ogarnietego rywala i auf wiedersehen!
Co do Ronaldo to bez komentarza :D

Z brechtami niestety musisz poczekac do 2010. Teraz to ja sobie brechtam :D



Niestety... to co dzis zobaczyłem porażka na całej linii! Zwracam honor po części. Pozdr


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
kaktus56
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 01/07/2006 23:37
ale dno w wykonaniu kanarkowych. może mi ktoś wyjaśnić co robiło 6 brazylijczyków na lini pola karnego podczas straty bramki?? stali i sie gapili, przed bramką było więcej francuzów niż canarinhos !!!
adios brazylieros!!!


BARCA & POGOŃ......
Ori
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6596 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 02/07/2006 00:01

  TommyBoy napisał:  
Viva la France!!! Viva Zizou!!!! No w koncu ktos tym cienkim brazylijczykom dokopał :D
Final Francja - Włochy?



Ty chyba mowisz o meczu o 3.miejsce :D W finale Niemcy-Portugalia,zwyciestwo tych drugich :)


...SZCZECIN MOIM MIASTEM - POGOŃ MOIM ŻYCIEM...
x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7092 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 02/07/2006 00:17

  TommyBoy napisał:  
Viva la France!!! Viva Zizou!!!! No w koncu ktos tym cienkim brazylijczykom dokopał :D
Final Francja - Włochy?



jestem za:D i Wlochy wezma rewanz za euro 2000:D


Szczecińska albo Zadna
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 02/07/2006 00:17
Pozostała nadzieja w Italii!!!!!! Forza Italia!!!!!!


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 02/07/2006 09:03
wiadomosc z ostatniej chwili:
Antoni P. - znany działacz sportowy w dniu wczorajszym ok godz. 23 rozwiazal kontrakty ze wszystkimi zatrudnionymi przedstawicielami nacji brazylijskiej i masowo kupuje żabojadów;)


100% PD
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 02/07/2006 09:14

  Ori napisał:  

  TommyBoy napisał:  
Viva la France!!! Viva Zizou!!!! No w koncu ktos tym cienkim brazylijczykom dokopał :D
Final Francja - Włochy?



Ty chyba mowisz o meczu o 3.miejsce :D W finale Niemcy-Portugalia,zwyciestwo tych drugich :)



Jedyny rozsądny finał jaki jeszcze może być...Niemcy-Portugalia, choć Ja akurat wolę zwycięstwo Niemców


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Ori
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6596 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 02/07/2006 11:06

  trib napisał:  
wiadomosc z ostatniej chwili:
Antoni P. - znany działacz sportowy w dniu wczorajszym ok godz. 23 rozwiazal kontrakty ze wszystkimi zatrudnionymi przedstawicielami nacji brazylijskiej i masowo kupuje żabojadów;)



hahahaahaha ale smieszne... :D


...SZCZECIN MOIM MIASTEM - POGOŃ MOIM ŻYCIEM...
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 02/07/2006 11:25

  TommyBoy napisał:  
Viva la France!!! Viva Zizou!!!! No w koncu ktos tym cienkim brazylijczykom dokopał :D
Final Francja - Włochy?



Chyba tak. Szkopom styknie juz tego wygrywania, a Francja sie tak rozkrecila ze Portugalczykow powinna rozjechac. Powtorka z EURO2000... teraz stawiam na rewanz - Wlosi wygraja!

Co do Julciego to zawsze taki byl stonowany i opanowany,a po meczu nie mial nastroju do zartow i widac ze byl wsciekly... Brazylijczycy robia cyrk, wygrywaja caly czas i teraz jedna porazka i wielki placz. Jakby nie wyszli z grupy to mogliby plakac, a tak? Co my mamy powiedziec? ;)


Obrazek gif wstawiony na forum
Jey - M
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6898 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 02/07/2006 11:45
ogladal ktos wczoraj studio mundialowe na tvn24 ??? , w studiu byl Dariusz Dzwigala, a na relacji z krakowa Majdan :) i podobala mi sie pod koniec ich rozmowa ,ze najlepszy okres jaki spedzili to byl w Pogoni , i radzio powiedzial ze juz gra w tym klubie, i chcialby zeby spotkali sie jeszcze raz w tym klubie, a Dzwigala cos tam na to ze z mila checia, bo jest narazie zawodnikiem bez klubu. i cos tam jeszcze gadali ale nie pamietam co, jak ktos wie to niech dopisze jeszcze :)


...Wiele Serc, Jedno Bicie, Pogoń Szczecin Ponad Życie...
x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7092 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 02/07/2006 15:49

  RysieK napisał:  
ogladal ktos wczoraj studio mundialowe na tvn24 ??? , w studiu byl Dariusz Dzwigala, a na relacji z krakowa Majdan :) i podobala mi sie pod koniec ich rozmowa ,ze najlepszy okres jaki spedzili to byl w Pogoni , i radzio powiedzial ze juz gra w tym klubie, i chcialby zeby spotkali sie jeszcze raz w tym klubie, a Dzwigala cos tam na to ze z mila checia, bo jest narazie zawodnikiem bez klubu. i cos tam jeszcze gadali ale nie pamietam co, jak ktos wie to niech dopisze jeszcze :)



jednym slowem dal do zrozumienia ze jest chetny wrocic do nas i to od zaraz ..............pozdro


Szczecińska albo Zadna
kaktus56
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 02/07/2006 20:17

  Jay-J napisał:  

  TommyBoy napisał:  
Viva la France!!! Viva Zizou!!!! No w koncu ktos tym cienkim brazylijczykom dokopał :D
Final Francja - Włochy?



Co do Julciego to zawsze taki byl stonowany i opanowany,a po meczu nie mial nastroju do zartow i widac ze byl wsciekly... Brazylijczycy robia cyrk, wygrywaja caly czas i teraz jedna porazka i wielki placz. Jakby nie wyszli z grupy to mogliby plakac, a tak? Co my mamy powiedziec? ;)



ale jaki potencjał piłkarski ma brazylia a jaki my :] mają po czym płakać bo gdyby zamiast staruchów dał młodych głodnych gry to byłoby duuuuużo lepiej :)


BARCA & POGOŃ......
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6487 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 02/07/2006 20:52
Moj typ na finał

Francja - Niemcy


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 02/07/2006 21:46
Możnaby rzecz, że się nam Mistrzostw Europy porobiły. Rzeczywiście już dawno nie było tak, aby w półfinale grały wszystkie drużyny z Europy.

Francja ma sposób na Brazylijczyków, ale trzeba przede wszystkim przyznać, iż to Perreira sam przegrał ten ćwierćfinał i całe Mistrzostwa. Próbował nauczyć swoich zawodników gry zachowawczej. Tymczasem to kompletnie nie wypaliło i tak naprawdę nie miało prawa.


Dobre to mogło być na Chorwację, Australię czy Japonię. Ale przyszedł pożądny przeciwnik i klapa.


Poza tym sprawdziło się to oczym wcześniej pisałem. Mianowicie obsada boków obrony. Niestety Cafu i Roberto Carlos mają swoje najlepsze lata za sobą - nie ta szybkość (w szczególności), nie te zwody, sprawność itd.


Ale ja tam się cieszę, choć za żabojadami też specjalnie nie przepadam, ale nareszcie ktoś pokonał buńczuczną Brazylię.


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 03/07/2006 00:38

  Mietow napisał:  
Możnaby rzecz, że się nam Mistrzostw Europy porobiły. Rzeczywiście już dawno nie było tak, aby w półfinale grały wszystkie drużyny z Europy.

Francja ma sposób na Brazylijczyków, ale trzeba przede wszystkim przyznać, iż to Perreira sam przegrał ten ćwierćfinał i całe Mistrzostwa. Próbował nauczyć swoich zawodników gry zachowawczej. Tymczasem to kompletnie nie wypaliło i tak naprawdę nie miało prawa.


Dobre to mogło być na Chorwację, Australię czy Japonię. Ale przyszedł pożądny przeciwnik i klapa.


Poza tym sprawdziło się to oczym wcześniej pisałem. Mianowicie obsada boków obrony. Niestety Cafu i Roberto Carlos mają swoje najlepsze lata za sobą - nie ta szybkość (w szczególności), nie te zwody, sprawność itd.


Ale ja tam się cieszę, choć za żabojadami też specjalnie nie przepadam, ale nareszcie ktoś pokonał buńczuczną Brazylię.




Od ćwierćwiecza nie było takiej sytuacji a dokładnie od 24 lat(wtedy też miał miejsce ostatni mundial gdzie był finał "europejski") kiedy to w 4 znalazły się: Włochy, Francja, Polska oraz Niemcy.Szkoda, że w tym roku w tej 4 Portugalia znalazła się zamiast Polski :D


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 04/07/2006 10:43
Typy na półfinały:
Niemcy - Włochy 0:1 Mam nadzieje, że Włosi staną na wysokości zadania. Nie jestem może jakimś zagorzałym kibicem Włochów, ale każdy kto gra z Niemcami może liczyć na to, że będe im dopingował;)
Portugalia - Francja 1:0 Tutaj jestem całym sercem za Portugalią i myśle że w regulaminowym czasie powinni coś żabojadom strzelić. Chociaż będe bardzo zadowolony jeśli uda się im awansować przynajmniej po karnych...:)


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 04/07/2006 10:54
Moje wizje na najbliższe spotkania prawie takie same, jak kolegi Pita :) Z jedną małą różnicą:

Niemcy - Włochy 0:1

Portugalia - Francja 2:1


Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 04/07/2006 11:51
Nawet niech mnie Włosi dziś nie próbują wkurwić , nie wygrywając, z tą niemiecką mieszanką rasową (Hitler się chyba w grobie przewraca) . Mało osób o tym mówi , że Włochy w całym turnieju stracili jedną bramkę ... i to była bramka samobójcza , jeśli więc zagrają ten swój "nudny" futbol - to powinni przejść Niemców . Jeśli Włosi pierwsi strzelą bramkę to Niemcy nic nie zrobią . Zagrają catenacchio i po frytkach będzie.

O drugim meczu nie ma co pisać żabojady już swoje ugrały więc ... voyage voyage !


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005