Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 27/06/2006 16:48
Ja teraz kibicuje całym sercem portugali!!!A dzisaj wygra Brazylia z 3 do 2 w koncowce fartnie sie Brazyli.Chociaz niezawodny Pimpong hehehe!Kto wie.A coś czuje , że Francja dzisaj sie ,,obudzi'' rozniesie Hiszpanów.(Henry ma coś do udowodnienia Aragonesowi , ,,czarna kupa gówna'')Oby mój faworyt , Franc Ribery dzisaj nie zawiódł!!!


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 27/06/2006 17:05
znowu ten spasiony pedal...

edit:
brazylia gra totalne zero na tych mistrzostwach i mam nadzieje ze jak najszybciej odpadna bo juz mam dosyc patrzenia na te spasione ryje statystow: adriano i ronaldo i czlowieka konia... :[

Ostatnio edytowany przez: tribu, 27 czerwca 2006, 18:53 [1 raz(y)]


100% PD
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 27/06/2006 19:03

  trib napisał:  
znowu ten spasiony pedal...

edit:
brazylia gra totalne zero na tych mistrzostwach i mam nadzieje ze jak najszybciej odpadna bo juz mam dosyc patrzenia na te spasione ryje statystow: adriano i ronaldo i czlowieka konia... :[



Ghana zapłaciła za brak doświadczenia i młodość, byli lepsi ale nie umieli wykorzystać sytuacji...Brazylia g.... gra i mam nadzieję, że Hiszpania(o ile pokona Francuzów) ich rozwali w końcu.
I jak zwykle sędzia pod Brazylię(1/8 4 lata temu sędzia pomógł Brazylii w awansie a teraz ten spalony Adriano)


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 27/06/2006 19:10

  trib napisał:  
znowu ten spasiony pedal...

edit:
brazylia gra totalne zero na tych mistrzostwach i mam nadzieje ze jak najszybciej odpadna bo juz mam dosyc patrzenia na te spasione ryje statystow: adriano i ronaldo i czlowieka konia... :[


:D lepiej bym tego nie sformulowal

co do Ghany, patrzac na ich gre zaczynam rozumiec rasistow...
W meczu z Czechami, chyba nie do konca wiedzieli na czym polega spalony, dzis wyszla nieswiadomosc czym groza zolte kartki.
No i ta nieskutecznosc - "bo oni mysla, ze trzeba podawac pilke temu w zielonej koszulce" - slowa kumpla.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 27/06/2006 19:42
Ghana była lepsza, ale kłania się skuteczność i brak obycia na tej rangi imprezach. Cóż, odpadają, ale trzeba przyznać, iż świetnie się zaprezentowali na tych Mistrzostwach.

Co do buńczucznej Brazylii, mam nadzieję, że na awansie do 1/4 się skończy...


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7004 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 27/06/2006 20:23
Taka ciekawostka ,telebim w Wiedniu na praterze fajny klimat
http://groups.msn.com/Pogon/shoebox.msnw?action=ShowPhoto&PhotoID=72
http://groups.msn.com/Pogon/shoebox.msnw?action=ShowPhoto&PhotoID=73
Podczas meczu Brazyli


A ja i tak wierzyc nie przestane...
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6487 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 27/06/2006 20:52

  Pogon v Wieden napisał:  
Taka ciekawostka ,telebim w Wiedniu na praterze fajny klimat
http://groups.msn.com/Pogon/shoebox.msnw?action=ShowPhoto&PhotoID=72
http://groups.msn.com/Pogon/shoebox.msnw?action=ShowPhoto&PhotoID=73
Podczas meczu Brazyli



Fajny pomysł z tym telebimem !

ps. Zaraz moj faworyt gra :D Espania !!!


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 27/06/2006 20:55

  trib napisał:  
znowu ten spasiony pedal...

edit:
brazylia gra totalne zero na tych mistrzostwach i mam nadzieje ze jak najszybciej odpadna bo juz mam dosyc patrzenia na te spasione ryje statystow: adriano i ronaldo i czlowieka konia... :[



Od czlowieka konia to wara. Z reszta wypowiedzi zgadzam sie w 100%. Hiszpania ich pojedzie i skonczy sie babci sranie.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 27/06/2006 22:55

  Kriss napisał:  

  trib napisał:  
znowu ten spasiony pedal...

edit:
brazylia gra totalne zero na tych mistrzostwach i mam nadzieje ze jak najszybciej odpadna bo juz mam dosyc patrzenia na te spasione ryje statystow: adriano i ronaldo i czlowieka konia... :[



Od czlowieka konia to wara. Z reszta wypowiedzi zgadzam sie w 100%. Hiszpania ich pojedzie i skonczy sie babci sranie.



ehh... : /

Francja 3-1 Hiszpania =(
genialny Zizou =-(
tak jak Anglia-Francja na ME 02` tez w koncowce : (


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 27/06/2006 22:58
Grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze... :(
Francja świetnie w obronie...Hiszpania nie stwarzała sobie sytuacji...i była by dogrywka gdyby nie pier...... symulant Henry.
I choć nie lubię Brazyli to mam nadzieję, że Francuzów tak pojadą, że im się odechce grania na mundialach.
Dobrze, że została chociaż Argentyna...


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 27/06/2006 22:58

  Kriss napisał:  

  trib napisał:  
znowu ten spasiony pedal...

edit:
brazylia gra totalne zero na tych mistrzostwach i mam nadzieje ze jak najszybciej odpadna bo juz mam dosyc patrzenia na te spasione ryje statystow: adriano i ronaldo i czlowieka konia... :[



Od czlowieka konia to wara. Z reszta wypowiedzi zgadzam sie w 100%. Hiszpania ich pojedzie i skonczy sie babci sranie.



Ja pierdole jak marudzą aż sie zygać chce... bo co bo wasza Ghana nie wygrała dlatego po Brazylii jedziecie? prawda jest taka ze Canarinhos wygrali na stojąco tak samo jak Ekwador z nami. Po chuj mają sie wysilać skoro mogą wygrać bez walki. Chyba logiczne. Teraz z francuzami podejdą ostrzej i powalczą taka jest moja opinia. Przypomnijcie sobie zeszłe mistrzostwa świata i gre Brazylii...

P.S Trib: Po chuj poruszasz kwestie z otyłością Ronaldo jak on cały czas zdobywa bramki i jest o niebo lepszy niz połowa napastników o 15 kg chudszych?

nie bawdzie sie kurwa w jakiegos Andrzeja Streilała bo nigdy nie bedziecie...


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6706 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 27/06/2006 22:59

  KloceK napisał:  

  Kriss napisał:  

  trib napisał:  
znowu ten spasiony pedal...

edit:
brazylia gra totalne zero na tych mistrzostwach i mam nadzieje ze jak najszybciej odpadna bo juz mam dosyc patrzenia na te spasione ryje statystow: adriano i ronaldo i czlowieka konia... :[



Od czlowieka konia to wara. Z reszta wypowiedzi zgadzam sie w 100%. Hiszpania ich pojedzie i skonczy sie babci sranie.



ehh... : /

Francja 3-1 Hiszpania =(
genialny Zizou =-(
tak jak Anglia-Francja na ME 02` tez w koncowce : (



no cóż, okazali sie lepsi. też obstawiałem na Hiszpanie, ale jak się za dużo kombinuje, to tak właśnie się kończy.


- Tylko Pogoń -
RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 27/06/2006 23:07
Jeszcze tylko Brazylia odegra się na Francuzach i witaj 500zl :D!! BRASIL BRASIL AEEAAOO


Ori
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6596 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 27/06/2006 23:24

  Kriss napisał:  

  trib napisał:  
znowu ten spasiony pedal...

edit:
brazylia gra totalne zero na tych mistrzostwach i mam nadzieje ze jak najszybciej odpadna bo juz mam dosyc patrzenia na te spasione ryje statystow: adriano i ronaldo i czlowieka konia... :[



Od czlowieka konia to wara. Z reszta wypowiedzi zgadzam sie w 100%. Hiszpania ich pojedzie i skonczy sie babci sranie.



Hiszpania pojedzie ale na chate... Wy macie jakas inna orientacje?? Co was obchodzi ze sa grubi albo ronaldihno ma morde jak kon?? wazna jest chyba skutecznoc,oni nie musza sie wysilac zeby wygrywac z takimi przeciwnikami jak np.Ghana... Jak nie macie ochoty ich ogladac to ogladajcie sobie jakies seriale brazylijskie z fajnymi gosciami...


...SZCZECIN MOIM MIASTEM - POGOŃ MOIM ŻYCIEM...
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 27/06/2006 23:25
Co z tą Hiszpanią jest tego nikt nie wie. Praktycznie zawsze w roli jednego z faworytów. Skład na papierze jak na mistrza. A jednak.

Każde mistrzostwa i cały czas to samo - grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze.


AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 00:08

  KloceK napisał:  
ehh... : /

Francja 3-1 Hiszpania =(
genialny Zizou =-(
tak jak Anglia-Francja na ME 02` tez w koncowce : (



Mi się cały czas wydawało ze 4 lata temu ogladałem mecze MŚ ale może się myle :]


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 07:41

  Łysy napisał:  
Po chuj mają sie wysilać skoro mogą wygrać bez walki.


to sa mistrzostwa swiata - wazne wydarzenie w zyciu kazdego pilkarza (teoretycznie), odbywajace sie co 4 lata, a nie zjazd paralitykow - jak maja tak grac to niech spierdalaja...

  Łysy napisał:  
P.S Trib: Po chuj poruszasz kwestie z otyłością Ronaldo jak on cały czas zdobywa bramki i jest o niebo lepszy niz połowa napastników o 15 kg chudszych?.


moze i zdobywa bramki - w koncu takie jest zadanie napastnika - ale ja opinii i tak nie zmienie, jest przereklamowany i tyle. takich okazji jak on mial na MŚ to by chyba tylko Grzesiu mogl nie wykorzystac i jeszcze kilku innych połamańców.

takze Łysy - Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje. lubie druzyny ktore walcza, wypruwaja z siebie flaki, chca zablysnac, pokazac sie a nie teamy ktore jak najnizszym kosztem chca wygrywac. jakby wszyscy tak grali to MŚ nie miałyby sensu...

Ostatnio edytowany przez: tribu, 28 czerwca 2006, 07:50 [1 raz(y)]


100% PD

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 09:19
Wszyscy, którzy byli za Hiszpanią narzekają no ale Francja była wczoraj lepsza. Szczególnie w końcówce a gra się przecież do końca. Hiszpania jedyną bramkę strzeliła z karnego a Francja swoje normalnie..To mówi samo za siebie. Nazwiska przecież nie grają... Poza meczem z słabą wtedy Ukrainą Hiszpanie wcale nie porywali więc nie wiem czemu byli faworytem tego meczu.. no chociaż Francja mile mnie zaskoczyła swoją postawą :P A co do Brazyli to popieram Łysego... Skoro ktoś jest w 1/4 i strzela do tej pory 10 bramek i tarci 1 to nie jest ogórkiem... A Ronaldo jest gruby ale bramki strzela.. to już wole jak jest gruby :P

Typy na 1/4

Niemcy - Argentyna - bardzo ciekawy mecz, będzie dogrywka albo karne,jednak Argentyna przejdzie szkopów
Włochy - Ukraina - Włochy słabe, Ukraina jeszcze bardziej... Włosi mieli dobry układ przeciwników i dlatego po słabym meczu przejdzą dalej...
Anglia - Portugalia - sędzia Portugali nie pomoże... Anglia zagra wreszcie dobry mecz :]
Brazylia - Francja - bardzo ciekawy mecz, rewanż za finał z 98 :P i Brazylia po dogrywce się zrewanżuje :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 09:27
Zdecydowanie za dużo grania krótkich podań w środku boiska, za dużo biegania w poprzek boiska zamiast do przodu, za mało indywidualnych akcji.
Hiszpania jest lepsza drużyną i musiała prowadzić grę, Francja musiała grać z kontry i im się udało. Co nie zmienia faktu ze po 1/4 odpadają.

Typy na 1/4:
Niemcy - Argentyna 1:2 po dogrywce. Jeśli Niemcom ten mecz szybko nie ułoży się dobrze, to Argentyna powinna sobie poradzić. Chciałbym widzieć finał Argentyna - Portugalia:)
Włochy - Ukraina 2:0 [tutaj spokojnie mysle że Włosi dadzą rade. Pierwsza bramka z jakieś przypadkowej akcji a druga z wyczekiwania na szybką kontre;)]
Brazylia - Francja 2:0 [czuje że Barthez puści jakiegoś babola]
Portugalia - Anglia 1:0 [główny problem Angli to ich trener, gdzie w wypadku Portugalii trener to atut. Chociaz nie zagra Costinha i Deco to myśle że sobie spokojnie poradzą]


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 28/06/2006 10:03
Jeśli chodzi o Ronaldo. Zgadzam się z Tribem, Ronaldo jest już teraz słaby, gra kompletną kichę. Jego lata świetności przeminęły dosyć dawno.

Wystarczy obejrzeć powtórki, kiedy to jeszcze popularny El_Presidente reprezentował barwy Interu czy Barcelony. Każdy dostrzeże różnicę, nawet ktoś kto słabo zna się na takiej dyscyplinie sportu jaką jest futbol.


  Łysy napisał:  
P.S Trib: Po chuj poruszasz kwestie z otyłością Ronaldo jak on cały czas zdobywa bramki i jest o niebo lepszy niz połowa napastników o 15 kg chudszych?.



To ja zapytam się Ciebie w taki razie. Adriano też strzelił do tej pory 2 bramki i co z tego, co to oznacza? Że jest lepszy od Maxi Rodrigueza, od Torresa?

Wiadomo, że nie. Gra słabo i jest bez formy, tak samo jak Ronaldo. Adriano świetnie wyglądał w Interze, ale zatracił swoje wszystkie walory i gra beznadziejnie.


Takie jest moje zdanie w tej kwestii i kłócić się oczywiście nie będę. Ty masz prawo mieć swoje i ja mam mieć swoje zdanie. Tak samo Trib i cała reszta :) Ale warto może żebyś przestudiował to co napisałem, może zmienisz swoje stanowisko. :)

pozdro


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005