Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 00:03

  Pszczółek napisał:  
Niech mi ktos powie, ze Wlosi nie zasluzyli na ten final. Przejechali sie po Niemcach jak chcieli. Znokautowali szkopow...


Zasluzyli...ale, ze ich znokautowali to przesada.
Niemcy w pierwszych 90 min. moim zdaniem sie lepiej zaprezentowali, walczyli o kazda pilke...a pozniej zabraklo sil.
Rozczarowal chyba najbardziej Schweinsteiger, Klose tez slabiej.

Mam nadzieje, ze Francja wygra cala impreze.

Ale najwazniejsze, ze Brazylii juz nie ma :)


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6907 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 00:08

  Kuba, Biały Bór napisał:  

  Pszczółek napisał:  
Niech mi ktos powie, ze Wlosi nie zasluzyli na ten final. Przejechali sie po Niemcach jak chcieli. Znokautowali szkopow...


Zasluzyli...ale, ze ich znokautowali to przesada.
Niemcy w pierwszych 90 min. moim zdaniem sie lepiej zaprezentowali, walczyli o kazda pilke...a pozniej zabraklo sil.
Rozczarowal chyba najbardziej Schweinsteiger, Klose tez slabiej.

Mam nadzieje, ze Francja wygra cala impreze.

Ale najwazniejsze, ze Brazylii juz nie ma :)



pierwsze 90 min a co to mecz trwa 2x po 90 min + dogrywa ?? i to wlosi zasluzyli na zwyciestwo wiecej sie utrzymywali przy pilce i cisneli ladnie niemcow !! Hitlersyny odpaly yes yes yes :D


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 00:20

  maks napisał:  

  Jay-J napisał:  
Dobra, oficjalny moj typ: Niemcy 0:2 Wlochy.



Miałeś nosa Jay-J :D



Chyba pierwszy raz sie tak ciesze na tych mistrzostwach, trza bylo postawic u buka ;) ITALIA! ITALIA! ITALIA!!! Auf widersehen, Deustchland... niech zmienia przyspiewka na "wir fahren nach Stuttgart" Zęby


Obrazek gif wstawiony na forum
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 00:23

  Kuba, Biały Bór napisał:  

  Pszczółek napisał:  
Niech mi ktos powie, ze Wlosi nie zasluzyli na ten final. Przejechali sie po Niemcach jak chcieli. Znokautowali szkopow...


Zasluzyli...ale, ze ich znokautowali to przesada.
Niemcy w pierwszych 90 min. moim zdaniem sie lepiej zaprezentowali, walczyli o kazda pilke...a pozniej zabraklo sil.
Rozczarowal chyba najbardziej Schweinsteiger, Klose tez slabiej.

Mam nadzieje, ze Francja wygra cala impreze.

Ale najwazniejsze, ze Brazylii juz nie ma :)



To chyba inny mecz oglądałes bo jezeli niemcy walczyli o kazda piłke to co robil i w takim razie Włosii? To ja Ci odpowiem: Dominowali w środku pola niesamowicie, to co zrobił Pirlo zasługuje na miano bochatera tego meczu. Dalej, jak juz ktos zauwazył tak grających ofensywnie piłkarzy Filippiego nikt nie widział( ja również). Argumentem tutaj jest ilość strzałow celnych na bramke Lehmana. O obronie nie bede w ogole mowił bo chyba nie potrzeba jednak Canavaro to niewątpliwie najlepszy stoper tych mistrzostw. A niemcy? heh to co nie udało sie Polsce udało sie Włochom. Forza Italy


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
TommyBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 00:46
Grazie Italia!!! Azzuri Campeone!!!!!!
Najlepszy mecz tych mistrzostw, straszliwe tempo w tej temperaturze. Wspaniała gra Włochów - to co wyrabiał Pirlo w pomocy i Cannavaro w obronie to mistrzostwo świata. No i maja najlepszych w Europie bocznych obrońców - Zambrotta i Grosso wymiatali.


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 01:09

  Łysy napisał:  
To chyba inny mecz oglądałes bo jezeli niemcy walczyli o kazda piłke to co robil i w takim razie Włosii?


Wlosi nie walczyli o kazda pilke ;)

  Cytat:  
A niemcy? heh to co nie udało sie Polsce udało sie Włochom.


Polsce niestety nie mialo prawa to sie udac...

  Cytat:  
to co zrobił Pirlo zasługuje na miano bochatera tego meczu...Canavaro to niewątpliwie najlepszy stoper tych mistrzostw.


Z tym sie zgodze.

  Cytat:  
...tak grających ofensywnie piłkarzy Filippiego nikt nie widział( ja również).


Chyba Lippiego...ofensywnie zaczeli grac dopiero od dogrywki (pewnie strach przed karnymi).


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 01:35

  Kuba, Biały Bór napisał:  

  Łysy napisał:  
To chyba inny mecz oglądałes bo jezeli niemcy walczyli o kazda piłke to co robil i w takim razie Włosii?


Wlosi nie walczyli o kazda pilke ;)

  Cytat:  
A niemcy? heh to co nie udało sie Polsce udało sie Włochom.


Polsce niestety nie mialo prawa to sie udac...

  Cytat:  
to co zrobił Pirlo zasługuje na miano bochatera tego meczu...Canavaro to niewątpliwie najlepszy stoper tych mistrzostw.


Z tym sie zgodze.

  Cytat:  
...tak grających ofensywnie piłkarzy Filippiego nikt nie widział( ja również).


Chyba Lippiego...ofensywnie zaczeli grac dopiero od dogrywki (pewnie strach przed karnymi).



wszystko Ok ale nie napisałes nigdzie w jakiej formacji niemcy byli lepsi od Włochów?ja podałem 3 przykłady a Ty? Prosze tylko sensowane argumnety o ile takie są. Wczoraj Italia pokazała niemcom ich pewnośćco mnie niezmiernie cieszy.


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 08:51
Do dupy takie mistrzostwa...mam nadzieję, że Portugalia pokona Francuzów i Włochów...


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
wacek57
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 10:08
Ważne jest to że nie ma szkopów w finale :D NIE MA! yes yes yes...


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 10:44
jak Grosso strzelił, to cieszyłem się prawie, jakby to Polacy strzelili :)

Zresztą kibicował bym każdemu, nawet samemu diabłowi, byle by miał szwabom dokopać :)

Grande Italia!


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 15:24

  Łysy napisał:  
wszystko Ok ale nie napisałes nigdzie w jakiej formacji niemcy byli lepsi od Włochów?ja podałem 3 przykłady a Ty? Prosze tylko sensowane argumnety o ile takie są. Wczoraj Italia pokazała niemcom ich pewnośćco mnie niezmiernie cieszy.


Widze, ze koniecznie chcesz się "pobawic w Andrzeja Streilała":)
Na poczatku napisze, ze bylo mi wszysto jedno kto wygra mecz - chcialem zobaczyc dobra pilke i ja zobaczylem.
Do 90 min mecz byl rownorzedny. Formacja, w ktorej zwyciezali Niemcy do tego czasu byla pomoc, glownie dzieki agresywnosci (sedzia byl poblazliwy na szczescie dla nich) i walce o kazda pilke. Bardzo dobrze, z ogromnym zaangazowaniem zagral Borowski (jego zmiennik duzo gorzej), Ballack ktoremu specjalnie sie przygladalem rowniez dobrze - przyjecia pilki ma opanowane do perfekcji, malo holuje pilke, dobrze podaje, Schneider troche gorzej, czesto sie wywracal no i ta szansa..., Kehl jako defensywny przyzwoicie.
Wiecej pisac mi sie w temacie Wlochy-Niemcy nie chce...nie spodziewaj sie kolejnej odpowiedzi, no chyba ze czyms mnie zaskoczysz.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
kaktus56
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 17:23

  Kuba, Biały Bór napisał:  
[cytat=Łysy]Ballack ktoremu specjalnie sie przygladalem rowniez dobrze - przyjecia pilki ma opanowane do perfekcji, malo holuje pilke, dobrze podaje,



ballack dobrze ?? aaaa
ja chyba inny mecz widziałem :) od niego sie wymaga strzałów tworzenia zagrożenia pod bramką rywali, a tworzył je tylko pod własną, zawinił np przy golu grosso nie podchodząc do niego, nie blokując strzału. kondycja dno,, według mnie zagrał beznadziejnie

viva italia!!! wreszcie ktoś szkopom dokopał :)


BARCA & POGOŃ......
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 18:42

  Kuba, Biały Bór napisał:  
Ballack ktoremu specjalnie sie przygladalem rowniez dobrze - przyjecia pilki ma opanowane do perfekcji, malo holuje pilke, dobrze podaje



Rozumiem ze mowisz o Ballacku z Bayernu, a nie z wczorajszego meczu? Bo jesli mowisz o Ballacku z wczoraj to chyba nie na tego pilkarza patrzyles - Ballack to ten co z 13 latal i mial mnostwo strat. Zdecydowanie najgorszy na boisku.


Obrazek gif wstawiony na forum
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 18:58
Szwaby na kolanach,piekniejszego wieczoru nie moglem sobie wymarzyc, za Wlochami tez tak specjalnie nie przepadam ale to kto gra w tym momencie schodzi na drugi plan kiedy szwaby przegrywaja lol no i wesolo dzisiaj w pracy bylo; (tak sie sklada ze akurat na co dzien mam stycznosc z tym przyglupawym narodem)na Dzien dobry witalismy ich grzecznym... "Bondziorno" ewentualnie na pozegnanie "Arivederci"...natomiast kolega w barze serwowal tylko pizze lub spaghetti, alez sie wkurwiali i "zawijali rajtuzy" :D


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 20:41

  kaktus56 napisał:  
ballack dobrze ??
ja chyba inny mecz widziałem :) od niego sie wymaga strzałów tworzenia zagrożenia pod bramką rywali, a tworzył je tylko pod własną, zawinił np przy golu grosso nie podchodząc do niego, nie blokując strzału. kondycja dno,, według mnie zagrał beznadziejnie



  Jay-J napisał:  
Rozumiem ze mowisz o Ballacku z Bayernu, a nie z wczorajszego meczu? Bo jesli mowisz o Ballacku z wczoraj to chyba nie na tego pilkarza patrzyles - Ballack to ten co z 13 latal i mial mnostwo strat. Zdecydowanie najgorszy na boisku.


Wy go chyba nie lubicie:)
Sympatyczny nie jest ale wczoraj zagral dobrze, moze nie na miare oczekiwan w stosunku do niego...
Wlasciwie kazda akcja zaczepna Niemcow przechodzila przez niego...zreszta juz pisalem czym sie wyroznil.
Najgorszy na boisku i wine za strate pierwszej bramki ponosi wg mnie Schweinsteiger (stal w polu karnym nie mogac sie zdecydowac czy podejsc do Pirlo, czy przypilnowac Grosso).


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 23:00
wlasna piescia sie zatluc mozna ... powtorka z Euro 2000, znowu bedzie nudny final, znowu te druzyny, ktore mnie draznia :/ Afrykanski zespol z makaronami .... Najczarniejszy scenariusz :/


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6487 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 23:03
Jeden minus który mnie wkur*** podczas meczu Francja-Portugalia to , że jak był C.Ronaldo przy piłce to kibice gwizdali .... pojeba** to :/

Finał bedzie hmmm moim zdaniem dosc nudny ... zobaczymy jak to bedzie ---FRANCJA !!!


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 23:09

  Shee napisał:  
wlasna piescia sie zatluc mozna ... powtorka z Euro 2000, znowu bedzie nudny final, znowu te druzyny, ktore mnie draznia :/ Afrykanski zespol z makaronami .... Najczarniejszy scenariusz :/



Dokładnie to Shee ujełaś ''Afrykański zespół'' taka prawda w pierwszym składzie gra 3 rodowitych francuzów a reszta to emigranty z Afryki :/.Mam nadzieje że Włochy chociaż ich nie lubie wygrają.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 23:17
finał jest jaki jest i nie ma co rozpaczać - ja też kibicuję Włochom - są po prostu najlepszą drużyną na tych mistrzostwach i zasługują na zwycięstwo.


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 05/07/2006 23:40
Ale sie wynudzilem, kolejny mecz ktory utwierdza mnie w przekonaniu, ze futbol staje sie coraz bardziej nudny... Wystarczy spojrzec na wyniki - 1:0, 0:0, 1:1, dogrywki, karne... druzyny graja asekuracyjnie, brakuje huraganowych atakow, szybkich kontr, dynamiki... czyli tego za co sie kocha pilke. Karny ustawil mecz, mimo przewagi Portugalczykow. Francuzi sie bronili, Portugalczycy atakowali, ale mieli utrudnione zadanie bo Pauleta jest kompletnie bez formy, a nie mozna calej gry opierac na Ronaldo. Zidane po raz kolejny pokazal, ze jest geniuszem i chyba Borek mial racje, ze trzeba zaapelowac do niego zeby nie konczyl kariery, bo to bedzie cios dla wspolczesnej pilki. Mimo slabego poczatku, rozkrecil sie. A jak on gra wielka pilke, to gra tak od razu cala Francja. Chyba w tym rozkreceniu pomogla mu opinia publiczna, ktora postawila na nim krzyzyk przed meczem z Hiszpanami. Mimo wszystko uwazam, ze Wlosi wygraja, ale final nie zachwyci... ciekawiej bedzie w meczu o 3. miejsce gdzie, mimo iz zagraja przegrani polfinalow, to zagraja druzyny o usposobieniu ofensywnym, ktore juz nie maja nic do stracenia.


  Kuba, Biały Bór napisał:  

Wy go chyba nie lubicie:)
Sympatyczny nie jest ale wczoraj zagral dobrze, moze nie na miare oczekiwan w stosunku do niego...
Wlasciwie kazda akcja zaczepna Niemcow przechodzila przez niego...zreszta juz pisalem czym sie wyroznil.
Najgorszy na boisku i wine za strate pierwszej bramki ponosi wg mnie Schweinsteiger (stal w polu karnym nie mogac sie zdecydowac czy podejsc do Pirlo, czy przypilnowac Grosso).



Tu sympatia nie ma nic do rzeczy. Podziwialem przez wiele lat tego pilkarza i uwazalem ze jest jednym z lepszych srodkowych pomocnikow na swiecie, ale na mundialu gra po prostu slabo. A wczoraj zagral beznadziejnie... wystarczy spojrzec na statystyki.


Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005