Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 25/06/2006 23:26
Jak Rusek sędziuje to there is no penis in the village :] Niedawno pisaliśmy i wyśmiewaliśmy angielskiego sędziego, a teraz mamy nowego bohatera :) Mecz - masakra - cztery czerwa, mnóstwo żółtych kartoników, brutalne wejścia poszczególnych piłkarzy (vide: Deco), niesportowe zachowania, przepychanki i na dodatek nie ogarniający sędzia :D
Holendrom strasznie zależało na zemście za Euro. Nie udało się, ale zostawili wiele zdrowia na boisku. Szkoda, że pakują już walizki i wracają do domu, bo byli jednym z moich faworytów, zresztą podopieczni Scolari'ego również, po prostu tak "głupio" się złożyło, iż trafili tak szybko na siebie.


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 25/06/2006 23:27
Dawno juz tak sie nie wkurw.... przy okazji pilki noznej.
Krotko mowiac ten beznadziejny sedzia zarznal mecz.
Syf na boisku rozpoczal oczywiscie ten "co sie do Matki Boskiej Fatimskiej modli", a na boisku jest najwiekszym chamem, moj "ulubieniec" Louis Figo.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7353 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 25/06/2006 23:44
jak Figo mial dostac kartke skoro Iwanow byl odwrocony do niego plecamiw momencie pociagniecia przeciwnika z glowy??


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 00:02

  Luk2 napisał:  
jak Figo mial dostac kartke skoro Iwanow byl odwrocony do niego plecamiw momencie pociagniecia przeciwnika z glowy??



Sędziów jest 4 nie wszyscy muszą się patrzeć tam gdzie Iwanow


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 00:45
ehhh szkoda Holendrów...tak im kibicowalem..taką ekipe maja a dawno nic nie osiagneli..miedzy innymi przez sedziów tak jak dzisiaj..;/ brak słow


Ko nie pije,ten kapuje
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 01:31

  Luk2 napisał:  
jak Figo mial dostac kartke skoro Iwanow byl odwrocony do niego plecamiw momencie pociagniecia przeciwnika z glowy??


Figo dostal kartke po tym incydencie, ale to była kartka zolta.
A za uderzenie przeciwnika z glowy wiadomo co powinno byc.
Ciekawe, czy jakas komisja pozameczowa pozmienia bledne decyzje sedziego, bo troche ich w tym meczu bylo...


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 06:44
ale sie wkurwilem... figo pierdolony... szkoda mi Holendrow. mecz byl chamski, sedzia nad tym nie panowal, figo i deco powinni po pierwszych faulach odrazu wyleciec. tez ciekawa sprawa byla w polu karnym portugalczykow. dokladnie nie pamietam jak to bylo ale byla pilka wrzucana w pole karne, tam byl Kuyt, zgrywal do Robbena chyba, byl gwizdek a tu nagle jakis portugalczyk jak baletnica po gwizdku wyskoczyl i Robbena podeszwa pojechal w okolice obojczyka. gdzie kartka?? albo wejscie napastnika w glowe Van Der Sara. tylko ze on sie podniosl odrazu, nie to co ricardo po tym niby wejsciu kuyta co go lekko dotknal. jak ja nienawidze pierdolonych symulantow... a na tych MŚ ich pelno...


100% PD
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 08:59
jak juz tak o czerwonych kartkach, to dlaczego nie dostał jej jeden z Holendrów za wejscie na C.Ronaldo na poczatku meczu ?


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 09:20

  ilym24 napisał:  
jak juz tak o czerwonych kartkach, to dlaczego nie dostał jej jeden z Holendrów za wejscie na C.Ronaldo na poczatku meczu ?



no tak o tym zapomnialem. tez na kartke bylo:)
btw:

  Cytat:  
Luis Figo może zostać ukarany za zaatakowanie głową Marka van Bommela w spotkaniu Portugalia – Holandia 1:0. Jeśli tak się stanie to kapitan Portugalii nie zagra w ćwierćfinale z Anglią – informuje brytyjska prasa.
Figo został ukarany za to zagranie żółtą kartką przez rosyjskiego arbitra Iwanowa, jednak jak donoszą angielskiej media, FIFA zapewne przeprowadzi specjalne dochodzenie w tej sprawie.

Trener Portugalii Luiz Scolari usprawiedliwia swojego kapitana: - I tak zachowanie Figo było dużo lepsze niż Holendrów. Jezus powiedział „nadstaw drugi policzek”, ale Figo Jezusem nie jest... – powiedział Scolari.



Scolari - kolejny Panik ktory zawsze inne mecze oglada niz my??;)


100% PD
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 09:31
Uwielbiam takie mecze. Ale czy sędzia wypaczył wynik meczu? Uważam, że nie. Jedyne co mnie wkurzyło to fakt, że Holender który brutalnie sfaulował C.Ronaldo na początku meczu powinien od razu zobaczyć czerwoną kartkę. Atak był korkami w zawodnika, piłka już dawno poza jego zasięgiem. I musiał zejść jeden z bardziej widowiskowo grających zawodników- szkoda mi go.

A Holendrzy też grali nie fair. Chyba ze dwa razy nie oddali piłki przeciwnikom co nie zdarza się innym drużynom- takie zachowanie to wstyd.
Według mnie holendrom brak indywidualności, które mogłyby przesądzić wynik meczu. To dobry zespół ale nie na wygrywanie dużych imprez.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 10:01

  trib napisał:  
ale sie wkurwilem... figo pierdolony... szkoda mi Holendrow. mecz byl chamski, sedzia nad tym nie panowal, figo i deco powinni po pierwszych faulach odrazu wyleciec. tez ciekawa sprawa byla w polu karnym portugalczykow. dokladnie nie pamietam jak to bylo ale byla pilka wrzucana w pole karne, tam byl Kuyt, zgrywal do Robbena chyba, byl gwizdek a tu nagle jakis portugalczyk jak baletnica po gwizdku wyskoczyl i Robbena podeszwa pojechal w okolice obojczyka. gdzie kartka?? albo wejscie napastnika w glowe Van Der Sara. tylko ze on sie podniosl odrazu, nie to co ricardo po tym niby wejsciu kuyta co go lekko dotknal. jak ja nienawidze pierdolonych symulantow... a na tych MŚ ich pelno...



Nuno Valente pisałem o tym wcześniej.Dla Mnie najbardziej skandaliczna decyzja tego meczu.
Tak się wczoraj zirytowałem na Portugalczyków, że będe w 1/4 trzymał kciuki za Anglię bo mam dość wypaczeń sędziów na mundialach i cwaniactwa tego wieśniaka Figo


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 11:14
szkoda tylko C.Ronaldo oby do meczu z Anglią wyleczył kontuzje bo bez niego Portugalia jakoś tak bezbarwnie gra


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 11:53
a ja mam nadzieje ze C.Ronaldo nie zagra podobnie jak Figo ktory zostanie zawieszony ..i adios Portugal ! a my swoje : Netherlands...Netherlandss..:)


Ko nie pije,ten kapuje
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 12:22
Skandaliczne wejście Nuno Valente:

Obrazek jpg wstawiony na forum

I nie mogę pojąć dlaczego sędzia nie wywalił Portugalczyka. Nie ma tu żadnego znaczenia, że cała sytuacja była po gwizdku.


Zresztą wejście wyprostowaną nogą Boulahrouza w C.Ronaldo też zasługiwało na czerwoną kartkę.


Takich sytuacji było mnóstwo i niestety sędziowanie na tych Mistrzostwach (nie po raz pierwszy) staje się głównym bohaterem.


kaktus56
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 12:52
większośc sie pluje że portugalia taka chamska a biedni holendrzy zostali oszukani. błędów sędziego było mnóstwo ale po obu stronach. Holandia też grała chamsko (wejście w ronaldo, odepchnięcie chyba petita i deco, heitinga nie oddał piłki, dużo głupich i niebezpiecznych fauli) Ogólnie dziwny mecz ale portugalia awansowała zasłużenie. byli lepsi od holandii


BARCA & POGOŃ......
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 13:33
HHmm... to chyba mnie ominal kolejny ciekawy emcz... po Argentyna- MEksyk...:(

Pi**lona robota!!!

Na temat meczu nie moge sie wypowiedziec, bo nie mialem jak ogladac ale... szkoda mi Holendrów.... Portugalii jakoś nie trawie....

Ps. Osobna sprawa dopingu... w ostatnim meczu Portugalii w grupie, fajna piosenke spiewali Portualczycy... (taka jakas ktora sie fajnie roznosila...) OOOOO Portugallll..... cos tam dalej:P jak ktos znajdzie jaies mp3 z tym to prosilbym o wklejenie do tematu kibicowskiego o MŚ:)

Pozdro all


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 13:41

  kaktus56 napisał:  
większośc sie pluje że portugalia taka chamska a biedni holendrzy zostali oszukani. błędów sędziego było mnóstwo ale po obu stronach. Holandia też grała chamsko (wejście w ronaldo, odepchnięcie chyba petita i deco, heitinga nie oddał piłki, dużo głupich i niebezpiecznych fauli) Ogólnie dziwny mecz ale portugalia awansowała zasłużenie. byli lepsi od holandii



Strzelili szybko bramkę i pierwsze 20 minut zagrali lepiej to im trzeba przyznać, ale później zamurowali bramkę i przez całą drugą połowę jedna wielka symulacja.
Zresztą w 60 minucie meczu na boisku powinno być 10 Holendrów i 8 Portugalczyków i mam wątpliwości czy wtedy dowieźli by remis do końca.
Dal mnie absolutnie Portugalia nie była lepsza.



"Portugalia po bardzo zaciętym i wręcz brutalnym spotkaniu z Holandią przeszła kolejny etap Mistrzostw Świata, jednak drużyna Luisa Felipe Scolariego będzie musiała poradzić sobie w meczu z Anglią bez kilku podstawowych zawodników.

Kontuzjowany jest bowiem Cristiano Ronaldo i Luis Figo, których występ stoi pod dużym znakiem zapytania. Z pewnością nie zagrają natomiast ukarani czerwonymi kartkami Deco i Costinha.

Kapitan reprezentacji Portugalii Figo nawet jeśli dojdzie do zdrowia może nie zagrać już w tych mistrzostwach. FIFA ma bowiem zbadać sprawę uderzenia w twarz przez gwiazdora Realu Madryt Marka van Bommela.

Anglia co prawda nie zachwyciła w meczu z Ekwadorem, który wygrała 1:0 tylko dzięki skuteczności Davida Beckhama przy wykonywaniu rzutu wolnego. Jednak w obliczu takich problemów Portugalii to właśnie Wyspiarze są faworytem do awansu."

Za: www.mistrzostwaswiata.pl

Co do C.Ronaldo to mam nadzieję, że się wykuruje bo on akurat zasłużył na grę.
Natomiast Figo powinien według mnie zostać ukarany i nie zagrać z Anglią.

Ostatnio edytowany przez: qbajag, 26 czerwca 2006, 13:56 [1 raz(y)]


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 14:31

  qbajag napisał:  
Natomiast Figo powinien według mnie zostać ukarany i nie zagrać z Anglią.



"Luis Figo będzie mógł zagrać 1 lipca w ćwierćfinałowym spotkaniu piłkarskich MŚ przeciwko Anglii. FIFA poinformowała, że nie będzie postępowania dyscyplinarnego w sprawie incydentu do jakiego doszło w meczu 1/8 finału z Holandią (...)"

Za: www.onet.pl


No to mu się upiekło. Mają Portugalczycy sporo szczęścia, bo gdyby Figo został ukarany, to byłby trzecim zawodnikiem z pierwszej "11", który nie mógłby wystąpić w meczu z Anglikami.


Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 18:55
ZASRANI WLOSI! SZMACIARZE! jak zwykle w ostatniej chwili, spekulancko, kontrowersyjnie, beznadziejnie... Pieprze takie druzyny.... :////


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2006 - temat ogólny - 26/06/2006 18:56
Włochy - Australia 1:0 :/ gdzie ten śmieć karnego widział to ja niewiem znowu włosi na farcie weszli ...


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005