Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomocy!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4999 dni




Odp: Pomocy!!! - 03/10/2012 13:47

  AntyC napisał:  
Pilnie potrzebuję informacji gdzie dostanę w Szczecinie coś takiego jak pamiatki z wojny, chodzi o czapki, mundury, guziki etc. Mogą być oryginały jak również repliki
Chodzi o coś stacjonarnego najlepiej



Takie stoisko jest w realu na ku słońcu.Stoisko znajduje się między wejściem na real a smykiem.


Pogoń jak feniks,miała siłę żeby się podnieść z płomieni.
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5424 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 03/10/2012 15:46

  Ukasz napisał:  

  AntyC napisał:  
Pilnie potrzebuję informacji gdzie dostanę w Szczecinie coś takiego jak pamiatki z wojny, chodzi o czapki, mundury, guziki etc. Mogą być oryginały jak również repliki
Chodzi o coś stacjonarnego najlepiej



Takie stoisko jest w realu na ku słońcu.Stoisko znajduje się między wejściem na real a smykiem.



Dzięki S. :)


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7163 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 10/10/2012 12:49
..

Ostatnio edytowany przez: 1973, 12 października 2012, 21:56 [1 raz(y)]


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 18/11/2012 22:09
Info od koleżanki:

"Kochani!
Mam do oddania dwa 5-cio tygodniowe szczeniaki ;) suczkę i pieska.Psiaki są śliczne i samodzielnie jedzą,od tygodnia wychowują się bez mamy,która w wyniku komplikacji poporodowej zmarła.Mam nadzieje że znajda się osoby,które zechcą zaopiekować się małymi sierotkami."

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Kto zainteresowany kontakt: 667852199

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 18 listopada 2012, 22:21 [1 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7697 dni

****




Odp: Pomocy!!! - 20/11/2012 07:55
Pilnie potrzebuję sieciówkę na wszystkie linie łącznie z pośpiesznymi!


MW'03
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 20/11/2012 20:18
Podobnie jak wyżej na prośbę kolegi:

  Cytat:  
Potrzebuje sieciowki na linie pospieszne lub samo B, bez znizki studenckiej i wpisanego numerka.


Kontakt w profilu.


JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7697 dni

****




Odp: Pomocy!!! - 22/11/2012 11:51

  JP napisał:  
Pilnie potrzebuję sieciówkę na wszystkie linie łącznie z pośpiesznymi!



Podbijam


MW'03
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 15/01/2013 20:55
Panowie, pilnie potrzebuję wykrywacza metali. Ma ktoś takie cudeńko w domu? Zgubiłem w śniegu bardzo ważny klucz i bez takiego gadżetu nie mam szansy go odnaleźć :(


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5108 dni




Odp: Pomocy!!! - 12/02/2013 14:31
Pilnie potrzebna sieciówka bez wpisanego numerka ! czas do jutra, telefon 794 429 744

koleś napisał że już ma od kogoś z Dąbia, więc jak to ktoś z forum to wielkie dzięki ! :)

Ostatnio edytowany przez: Owczarek, 12 lutego 2013, 21:12 [1 raz(y)]


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6923 dni




Odp: Pomocy!!! - 14/02/2013 08:34
Potrzebuję pomocy od forumowych rodziców. ;)
Moja 5-cio letnia córka, od września uczęszcza do zerówki w szkole podstawowej. I dopiero teraz dostałem takie pismo do wypełnienia, od wychowawczyni:
Oświadczenie:
Ja xxx wyrażam zgodę na pozyskiwanie i przechowywanie danych osobowych mojej córki ur. xxx na potrzeby Systemu Informacji Oświatowej.

Zgodnie z ustawą z dn. 15 kwietnia 2011r. o SIO (Dz. U. nr 139 poz. 814 z późn. zm.) oraz zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r nr 101 poz 926 z późn. zm.)

Miejscowość, data Podpis

Próbowałem poczytać co nieco na temat tego systemu, jaki i samej ustawy i raczej jest to niepokojące. Nigdzie nie znalazłem informacji, że mógłbym w jakikolwiek sposób się temu sprzeciwić. Ustawa weszła w życie i koniec kropka. W związku z tym, po co szkole takie moje oświadczenie? Czy ktoś z Was odmówił podpisania takiego oświadczenia? W szkole powiedzieli, że to mój obowiązek, aby to podpisać. (sic!)
A mi się zawsze wydawało, że jak coś jest obowiązkowe, to nie wymagana jest niczyja zgoda.


TYLKO POGOŃ!
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5556 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 16/02/2013 20:06
potrzebuję coś takiego, nie wiem jak to się fachowo nazywa :P
Obrazek jpg wstawiony na forum

dzięki wielkie :)

Ostatnio edytowany przez: Roman Pigwa, 17 lutego 2013, 23:48 [1 raz(y)]


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6027 dni




Odp: Pomocy!!! - 16/02/2013 22:47

  Roman Pigwa napisał:  
potrzebuję coś takiego, nie wiem jak to się fachowo nazywa :P
Obrazek jpg wstawiony na forum



Hub :) KLIK


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7076 dni




Odp: Pomocy!!! - 17/02/2013 17:24
Nie jednemu w tym temacie moze byc przydatne ;)

Bilety na fb


MKS !
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5108 dni




Odp: Pomocy!!! - 01/03/2013 23:15
Siema kibole ! Jest konkretna sprawa, dziewczyna od nas ze szkoły chora jest na bardzo rzadką chorobę, możecie jej łatwo pomóc przekazując 1% podatku, potrzebuje na operacje 300 tysięcy zł, operacja odbędzie się w USA, ta choroba to Moyamoya.

  Cytat:  
Obecnie Paulinie pomóc można przez przekazanie 1% z podatku. Numer KRS: 0000270809, w rubryce informacje uzupełniające należy wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację - Plaugo, 1988. Wkrótce znany będzie też numer konta nadany Paulinie przez fundację. Osoby, które chcą pomóc Paulinie proszone są o kontakt z jej mamą Andżeliką Kiljańską nr tel. 795-399-252


Jak admin może to niech przyklei ten post z nowym tematem związanym z pomocą Paulinie.


AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Pomocy!!! - 10/04/2013 15:55
Witam!
Nie konkretnie ja lecz moja dziewucha potrzebuje kontaktu do jakiejś nauczycielki w Szkole Podstawowej w Szczecinie - chodzi dokładnie o klasę 3 SP. Może któregoś z was żona albo dziewucha naucza dzieciaki - dajcie znać. Nie chodzi o żadne szwidle lub nielegale ;)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni




Odp: Pomocy!!! - 11/04/2013 14:38

  AM napisał:  
Witam!
Nie konkretnie ja lecz moja dziewucha potrzebuje kontaktu do jakiejś nauczycielki w Szkole Podstawowej w Szczecinie - chodzi dokładnie o klasę 3 SP. Może któregoś z was żona albo dziewucha naucza dzieciaki - dajcie znać. Nie chodzi o żadne szwidle lub nielegale ;)



Napisz co dokładnie potrzebuje, najlepiej email. Chodzi o praktyki czy jak?

edit: i jeśli to ważne to jaki przedmiot.


Obrazek jpg wstawiony na forum
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Pomocy!!! - 11/04/2013 16:58

  Mick napisał:  

  AM napisał:  
Witam!
Nie konkretnie ja lecz moja dziewucha potrzebuje kontaktu do jakiejś nauczycielki w Szkole Podstawowej w Szczecinie - chodzi dokładnie o klasę 3 SP. Może któregoś z was żona albo dziewucha naucza dzieciaki - dajcie znać. Nie chodzi o żadne szwidle lub nielegale ;)



Napisz co dokładnie potrzebuje, najlepiej email. Chodzi o praktyki czy jak?

edit: i jeśli to ważne to jaki przedmiot.



potrzebuje przeprowadzić ankiete z dziećmi do swojej pracy magisterskiej - bo jest na wychowaniu wczesnoszkolnym. Odezwij się na maila do niej [email protected]


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni




Odp: Pomocy!!! - 11/04/2013 17:06
To niestety nie pomogę, z praktykami i z wf-wistami mam jedynie styczność w tej grupie wiekowej.


Obrazek jpg wstawiony na forum
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5424 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 28/05/2013 00:12
Bracia liczę na Wasze wsparcie, udostępniajcie na FB i takich tam orz jeśli ktoś ma jakiś informacje bede wdzięczny.
Poszukujemy kibica Pogoni Marcina Sroczyńskiego
zaginiony Marcin Sroczyński


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6891 dni




Odp: Pomocy!!! - 28/05/2013 14:03
@AntyC

  Cytat:  
Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony.



 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005